Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Myślę, że Blizzard jest na tyle porządną firmą, że kiedy podaje konkretną datę (mam na myśli w tym przypadku 13.11.08, a nie listopad 2008) to dotrzymuje słowa. Co prawda nie pamietam jak to było przy W3 i D2, bo wtedy gry kupowałem po prostu kiedy widziałem w sklepie.
Co do samego zakupu WotLK, to chyba jednak postawie na empik (chyba ze saturn,czy mm bede miec "fajniejsze" ceny;)), bo po cyrkach z Wiedźminem nie mam zaufania do gram.pl..a, że będę miał możliwość odebrania gry w salonie (empik), tym wygodniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich . Mam pytanie jak wiecie postac death kinghta mozna zrobic gdy na koncie jest minimum 55 lev wiec czy po stworzeniu postaci death knighta postac ktora miala ten 55 powiedzmy hunter znika i na miejsce jej wchodzi death kinght? Czy normalnie jest ten hunter i death knight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 11:40, Jaquera23 napisał:

Witam Wszystkich . Mam pytanie jak wiecie postac death kinghta mozna zrobic gdy na koncie
jest minimum 55 lev wiec czy po stworzeniu postaci death knighta postac ktora miala ten
55 powiedzmy hunter znika i na miejsce jej wchodzi death kinght? Czy normalnie jest ten
hunter i death knight


Hunter I Death Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą obszar instancjonowany DK jest genialny, oby więcej takich rzeczy choć jest to ciężkie do zrobienia.

Myślałem, że rycerz śmierci będzie jedną wielką porażką, a tymczasem gra się świetnie. Nie wiem, może to przez to, że wprowadzenie jest mistrzowsko wykonane, ale gra się też niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:34, pres1990 napisał:

Ile się czeka na skopiowanie postaci na PTR?


Powiem ci tak: ja kiedyś skopiowałem i czekałem, czekałem, czekałem... Aż PTR dobiegł końca -.- Po prostu jak jest duża liczba chętnych do testowania, to kolejki są okropnie długie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:57, Sth`Devilish napisał:

> Ile się czeka na skopiowanie postaci na PTR?

Powiem ci tak: ja kiedyś skopiowałem i czekałem, czekałem, czekałem... Aż PTR dobiegł
końca -.- Po prostu jak jest duża liczba chętnych do testowania, to kolejki są okropnie
długie :/


Najlepsze jest to, że PTR jest na serwerze Coldarra - czyli serwerze od bety WotLK. Po prostu konta "zwykłe" nie odwiedzą Northrendu, ani nie wbiją 71lvla, etc... Rzecz w tym, że Coldarra była zawalona już od początku bety, a tu teraz jeszcze każdy może wbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:38, Wintesun napisał:


> Drzeworuchaniec
Epic fail, bo to imie nie zmiesci sie w miejscu na to przeznaczonym ;/


So bad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:38, Wintesun napisał:


> Drzeworuchaniec
Epic fail, bo to imie nie zmiesci sie w miejscu na to przeznaczonym ;/

nie ma to jak szybka odpowiedź ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:30, Probos napisał:

Kurde, wychodzi więc na to, że mam tylko trzy miesiące na dobicie do magicznej bariery,
70 lvl zwanej. :D


Pikuś jeśli mam być szczery. Ja zaczynałem grać teraz w sierpniu 15-go i po miesiącu mam prawie 62lvl i to gra z przerwami bo miałem kampanię wrześniową i ważny egzamin na studiach:) Do listopada zdążę 2 postacie jeszcze wylevelować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EPEEN ALERT!
No, wprawdzie dopiero 2 Polskie miejsce, ale pocieszam się tym, że chociaż 1 poza Burning Legion - a pomyśleć, że kiedyś było aż tak źle, że mieliśmy tam rerolować ;) A przy otwartych transferach PvE->PvP, może sytuacjach takich zacofanych serwerów jak nasz nieco się poprawi, wstyd by taka zbieranina jak my prowadziła w progresie ;) Na szczęście we Wracie skończą się cyrki typu "nie ma PIĄTEGO szamana, odwołujemy rajd!!!", a w razie czego będzie zawsze można przyfarmić 10tke. Oby nigdy więcej Mu''ru, bicie tego sk*** w wakacje, gdzie co drugi rajd odwołany z braku ludzi, obrzydziło mi WoWa jak żadna inna walka.

20080916224242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:46, KaPe napisał:

A przy otwartych
transferach PvE->PvP, może sytuacjach takich zacofanych serwerów jak nasz nieco się
poprawi, wstyd by taka zbieranina jak my prowadziła w progresie ;) Na szczęście we Wracie
skończą się cyrki typu "nie ma PIĄTEGO szamana, odwołujemy rajd!!!", a w razie czego
będzie zawsze można przyfarmić 10tke.

Gratulacje, ale skoro wam się to udało to nie jest z serwerem jeszcze tak źle. Taki np. Sporeggar na którym gram, ma jedynie jedną gildią Alliance, która zabiła Kalecgosa (moja jest na RoS), a u Hordy również nie jest lepiej (także najlepsza gildia zabiła Kalecgosa, i od dwóch miesięcy nic). To jest realm o naprawdę słabym progressie ;) Również mam nadzieję, że WotLK coś pod tym względem zmieni, zresztą to widać, że niektóre klasy jak np. szaman jeszcze bardziej zyskają na uniwersalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:48, Czedwik napisał:

Gratulacje, ale skoro wam się to udało to nie jest z serwerem jeszcze tak źle. Taki np.
Sporeggar na którym gram, ma jedynie jedną gildią Alliance, która zabiła Kalecgosa (moja
jest na RoS), a u Hordy również nie jest lepiej (także najlepsza gildia zabiła Kalecgosa,
i od dwóch miesięcy nic). To jest realm o naprawdę słabym progressie ;) Również mam nadzieję,
że WotLK coś pod tym względem zmieni, zresztą to widać, że niektóre klasy jak np. szaman
jeszcze bardziej zyskają na uniwersalności.


No cóż... Pathfinders to najlepsza gildia na Bronzebeard. A po stronie hordy to szkoda gadać. Chociaż stransferwałem się kilka miechów temu więc może coś się zmieniło. Ale po rozpadzie najlepszej gildi po stronie Hordy, są tylko dwie które robią początek SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:48, Czedwik napisał:

Gratulacje, ale skoro wam się to udało to nie jest z serwerem jeszcze tak źle. Taki np.
Sporeggar na którym gram, ma jedynie jedną gildią Alliance, która zabiła Kalecgosa (moja
jest na RoS), a u Hordy również nie jest lepiej (także najlepsza gildia zabiła Kalecgosa,
i od dwóch miesięcy nic). To jest realm o naprawdę słabym progressie ;) Również mam nadzieję,
że WotLK coś pod tym względem zmieni, zresztą to widać, że niektóre klasy jak np. szaman
jeszcze bardziej zyskają na uniwersalności.

Wiadomo, że są gorsze servery, co nie zmienia faktu, że servery PvE już od dawna mają spore problemy. Historia Juggernaut - gildia mająca KJ na bodajże 30%, która rerolowała z serwera PvE na PvP, by od zera wyczyścić wszystko w 2-3 miesiące - to przykład z górnej półki jak już było źle. Xfery PvE->PvP mogą poprawić sytuacje, chociaż na początku na pewno dobiją co słabsze gildie - z naszego serwera uciekło już sporo Hordy ;) Ale potem, koniec "nie pójde tam, bo nie będę mógł wrócić".

Ogólnie, jest teraz tak, że pare serwerów ma po kilkanaście dobrych gildii, a spora część ledwo dyszy. Może teraz się to zmieni, szczególnie z Achievement za first kille, gdzie ktoś może planować je zdobyć na ''luźniejszych'' serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:38, Wintesun napisał:

> Drzeworuchaniec
Epic fail, bo to imie nie zmiesci sie w miejscu na to przeznaczonym ;/


Nie przyznawaj się, że miesiąc zajęło ci dojście do tego :)

EDIT: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 00:06, KaPe napisał:

Xfery PvE->PvP mogą poprawić sytuacje, chociaż na początku
na pewno dobiją co słabsze gildie - z naszego serwera uciekło już sporo Hordy ;) Ale
potem, koniec "nie pójde tam, bo nie będę mógł wrócić".


Pamietam, ze szukajac gildii do transferu odrzucilem pare dobrych tylko dlatego, ze po przeniesieniu na PvE nie moglbym wrocic. Duzo potencjalnych chetnych pewnie myslalo tak samo, wiec dobrze ze to juz mamy za soba.

A co do rajdowania, to ja pewnie skoncze TBC na felmyst. Coz, takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się