Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dzisiaj patch day. Mój patch już ściągnięty. Nie rozumiem jakim cudem ściągnięcie1.61gb zajęło mi 6 min.
Btw. szukam takiego addona który pokazuje jak się włączy mapę wszystkie obiekty mining w okolicy. Czy istnieje taki? Może to ten cartographer mining?

Edit: kurde czemu jak ściągnął mi się patch to się nic nie dzieje? Czemu nie wyskakuje tak jak zwykle okno instalacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... Jak pod wieczór się zalogujemy to będzie dobrze :P

Btw, do grających wcześniej w betę/na PTR: co myślicie o takich buildach dla warlocka / maga do levelowania (już w 3.0.2 naturalnie)?

Warlock (Haunt & Ruin): http://www.wowhead.com/?talent=IoxbrurhkiVRcstZE00qM
Mag (Deep Frost): http://www.wowhead.com/?talent=oZcZAIMIsfuhfdgfst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:06, dulak napisał:

Dzisiaj patch day. Mój patch już ściągnięty. Nie rozumiem jakim cudem ściągnięcie1.61gb
zajęło mi 6 min.


Bo prawie cały plik ściągnął tobie automatycznie Blizzard Downloader jeszcze zanim wyszedł patch... Ta różnica kilku-kilkunastu MB to jedynie malutki update i dodanie instalatora, dlatego tak krótko.

Dnia 15.10.2008 o 14:06, dulak napisał:

Btw. szukam takiego addona który pokazuje jak się włączy mapę wszystkie obiekty mining
w okolicy. Czy istnieje taki? Może to ten cartographer mining?


Ja używam Gather Mate, jest też alternatywa w postaci Cartographera, ale nie pamiętam już czego przestałem tego drugiego używać (coś mnie musiało w nim zirytować, albo może źle działał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:14, dulak napisał:

Hm.. proste pytanie: co mam zrobić żeby działało?


Updater powinien się uruchomić, zaraz po ściągnięciu patcha. Jeśli nic się nie wydarzyło, zamknij downloadera, upewnij się że nie masz updatera w procesach, poszukaj folderu World of Warcraft\Updates\WoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update i stamtąd uruchom program Updater. Jeśli nie zadziała, spróbuj uruchomić Updater w trybie awaryjnym (restart kompa, przed pojawieniem się loga windows przytrzymaj F8 i wybierz z menu tryb awaryjny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb awaryjny sobie odpuszczę. Spróbuję 1 sposobu. Btw. ile miał twój patch?

Edit: sciangoł się z tego udatera z folderu. nie działa ;/
Tylko że jest tak że patch się ściągnął z downoadera a proces jest pokazuje 61%
Nie da się tego zmaksymalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:20, dulak napisał:

Tryb awaryjny sobie odpuszczę. Spróbuję 1 sposobu. Btw. ile miał twój patch?


Próbowałeś odpalić ręcznie z folderu Updates? Powinny tam być dwa foldery z dwoma częściami patcha i pliki Updater.exe. Odpal i zobacz czy działa. U mnie wszystko razem to 1.62 GB. Aha, instalacja trochę potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:33, dulak napisał:

Dla ułatwienia screeny:
O który plik chodzi?


O żaden... Wygląda na to, że nie masz sciągniętego całego patcha. Uruchom grę, zaloguj się wpisując obojętnie jakie dane i niech gra ściąganie aktualizator. Jak to nie pomoże, to pozosatnie ci już tylko wykasowanie całego folderu Updates i ściąganie całego patcha (1.62 GB) od nowa. Wygląda na to, że albo coś kombinowałeś z ustawieniami downloadera / plikami patcha, albo po prostu masz pecha, bo brakuje tobie sporej części patcha (widząc po screenach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:33, dulak napisał:

Dla ułatwienia screeny:
O który plik chodzi?


U mnie zadziałało tak, że dopiero jak się zalogowałem do gry to mi odpaliło instalowanie patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak mówisz. I znowu odpala się updater z tymi nieszczęsnymi 1.61gb i znowu ściąga w zabujczo szybkim tempie, ale jest jakaś zmiana bo zatrzymał się na 1.85 i normalne tempo 9kb/s może się wreszcie odpali instalator. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:51, dulak napisał:

Zrobiłem tak jak mówisz. I znowu odpala się updater z tymi nieszczęsnymi 1.61gb i znowu
ściąga w zabujczo szybkim tempie, ale jest jakaś zmiana bo zatrzymał się na 1.85 i normalne
tempo 9kb/s może się wreszcie odpali instalator. Zobaczymy

Bo to zabójcze tempo to nie jest ściąganie, tylko sprawdzanie plików które masz już na dysku, żeby stwierdzić co jeszcze trzeba dociągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja patcha stanęła mi na 98% na dobrą godzinę - teraz pytanie, czy repair sobie z tym poradzi, bo "niby" jest już spatchowane, "tylko" pliki się nie całkiem zgadzają. A to jeszcze bez zabawy z addonami, sama radość dziś będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:07, Sth`Devilish napisał:

Ta... Jak pod wieczór się zalogujemy to będzie dobrze :P

Btw, do grających wcześniej w betę/na PTR: co myślicie o takich buildach dla warlocka
/ maga do levelowania (już w 3.0.2 naturalnie)?

Warlock (Haunt & Ruin): http://www.wowhead.com/?talent=IoxbrurhkiVRcstZE00qM
Mag (Deep Frost): http://www.wowhead.com/?talent=oZcZAIMIsfuhfdgfst



Na magu się nie znam, co do locka to nie jest zły, też rozważam coś podobnego, chociaż myślę też nad affli i do soul linka w demono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:59, KaPe napisał:

Instalacja patcha stanęła mi na 98% na dobrą godzinę - teraz pytanie, czy repair sobie
z tym poradzi, bo "niby" jest już spatchowane, "tylko" pliki się nie całkiem zgadzają.

hmm u mnie też coś sie tak ściągało-nie-ściągało, ale teraz chyba juz to naprawili bo wszystko ładnie poszło

Dnia 15.10.2008 o 14:59, KaPe napisał:

A to jeszcze bez zabawy z addonami, sama radość dziś będzie ;)

mnie to ominie... /flex ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się