Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Na pewno kupiłeś? Może on wcale nie zniknął , tylko po prostu dałeś "bid" i nie wygrałeś aukcji, ktoś ciebie przelicytował i odebrałeś jedynie kasę, a nie przedmiot. Albo jest gdzieś w torbach lub go sprzedałeś vendorowi przypadkowo (jeśli tak to nic nie wskórasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:54, Forgotten napisał:

Wygrałem, a przedmiot znikną(kasa również;p)... ale już wszytko w porządku. Napisałem
do gm i wysłał mi tego itema:)


Gra na privach- idź się powieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 00:54, Forgotten napisał:

Wygrałem, a przedmiot znikną(kasa również;p)... ale już wszytko w porządku. Napisałem
do gm i wysłał mi tego itema:)


Prawdziwy GM nie odzyskałby ci żadnego itemu, chyba że miałeś udowodniony (i sprawdzony) włam na konto... Wniosek prosty - grasz na prywatnych, pirackich serwerach, co tutaj zdecydowanie nie jest mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol
Może jeszcze złodziej, gwałciciel itp. Odbija wam wieczorami?
Wysłał - nie wysłał, dostałem od niego wiadomość z przedmiotem. Screen dla niedowiarków.

Dzięki za uświadomienie, że gram na pirackim servie - pozostaje wam jeszcze oświadczyć to kilku tysiącom ludzi grających razem ze mną na sunstrider.
Szczur22
zawsze taki żałosny jesteś:P?

20081108014300

20081108014348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale grasz alliancem na Sunstriderze, to prawie tak samo źle ;)

A co do itemów, to GMowie przywrócą nawet jeśli coś przypadkiem zniszczyłeś albo wybrałeś złą nagrodę za quest, więc nie ma się co burzyć, tylko zorientować najpierw w sytuacji, spokojnie panowie, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 02:01, Corvin 0451 napisał:

Ale grasz alliancem na Sunstriderze, to prawie tak samo źle ;)

tzn?
O sowim servie wiem tylko to jak się nazywa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 02:01, Corvin 0451 napisał:

Ale grasz alliancem na Sunstriderze, to prawie tak samo źle ;)

to i tak lepiej niż grać ally na magtheridonie(prawie jak sppaaarrrrtttttaaaaaa!!! 8D) tam to już szok w trampkach ;P mazrigos też nie jest dobrym pomysłem... ehhh

<3 sporeggy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 02:49, Forgotten napisał:

tzn?

Och nic, po prostu jako że grałem tam swojego czasu hordą, to o tej drugiej stronie mam wyrobione zdanie i nie jest ono specjalnie pochlebne :) Ale to tylko taka lekka kpina, bo przecież ciebie osobiście nie znam, zresztą od dobrych kilku miesięcy się tam nie pojawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie dwa ciekawskie pytania
1. Co to u licha są Daily Quests ?? W Achievementach jest coś takiego, ale nie bardzo wiem jak to ugryźć
2. Czy te Piramidy Goa-ul... znaczy się fortece Scourge zostaną tylko do rozpoczęcia WoTLK, czy też może będą tam sobie wisiały dalej ?? (Swoją drogą lekki szok przeżyłem gdy je zobaczyłem XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AD.1 Są to questy powtarzalne, czyli takie, które możesz robić dzień w dzień. Zwykle wykonuje się je dla kasy:).
AD.2 Z tego co mi wiadomo to fortece zostana do rozpoczęcia WoTLK.

A teraz pytanie ode mnie, na które nie ma odpowiedzi tylko poprostu chcę się zapytać jak myślicie:P: Plyta z nowym dodatkiem będzie patchowała do 3.0.0 czy do 3.0.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 03:12, Corvin 0451 napisał:

> tzn?
Och nic, po prostu jako że grałem tam swojego czasu hordą, to o tej drugiej stronie mam
wyrobione zdanie i nie jest ono specjalnie pochlebne :) Ale to tylko taka lekka kpina,
bo przecież ciebie osobiście nie znam, zresztą od dobrych kilku miesięcy się tam nie
pojawiałem.

aaa to o tym mówisz... taka generalizacja imo nie na większego senu "oni mne zgankowali to już wszyscy n00by i co tam jescze", po obu stronach grają różżżżni ludzie i nie wydaje mi sie żeby serwer miał na to jakikolwiek wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 00:49, UMC.Hugo napisał:

Tak zaczęliście rozmowę o przyszłych rozszerzeniach WoW''a to wykorzystam okazje i zapytam:
1) czy w lokacji The Burning Citadel - 100+++ będzie Sargeras którego będziemy musieli
zabić/zniszczyć/pokonać/powstrzymać/spotkać?


Bardzo prawdopodobne choć są to tylko domysły, bo nikt nie powiedział, że musi być dokładnie tak jak w tym tu było napisane...

Dnia 07.11.2008 o 00:49, UMC.Hugo napisał:

2) co może być potem? O,o


Może WoW 2?

Dnia 07.11.2008 o 00:49, UMC.Hugo napisał:

3) czy rasa pandarenów nie jest przypadkiem zbyt hmm.. komiczna? :P


Zależy jak dla kogo, ja uważam, że nie jest zła ale do WoWa mi nie pasuje :P

Dnia 07.11.2008 o 00:49, UMC.Hugo napisał:

4) jak potoczy się fabuła po upadku Arthasa? (wydaje mi się że Blizzard zrobi tak, że
połączy fabułę Warcrafta z filmem który będzie jednocześnie wprowadzeniem do kolejnej
części gry w tym uniwersum)


Tego też nie wiemy, Blizz niczego nie ujawnia przed czasem, choć ja uważam, że zacznie się wojna z Nagami a na końcu będzie raid na królową azshary przed powstaniem maelstromu (lub też z tymi którzy przemienili te elfy w Nagi, ale jak już mówiłem to mój domysł :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:25, barsum napisał:

A teraz pytanie ode mnie, na które nie ma odpowiedzi tylko poprostu chcę się zapytać
jak myślicie:P: Plyta z nowym dodatkiem będzie patchowała do 3.0.0 czy do 3.0.1?


Cholera wie :P Sprawdź kiedy WotLK otrzymał status "gold" - czyli rozpoczęto tłoczenie płyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 09:25, barsum napisał:

A teraz pytanie ode mnie, na które nie ma odpowiedzi tylko poprostu chcę się zapytać
jak myślicie:P: Plyta z nowym dodatkiem będzie patchowała do 3.0.0 czy do 3.0.1?


Ale masz zmartwienia.

IMO to nie ma specjalnego znaczenia, bo:
Jeśli będzie 3.0.0 to patch 3.0.0 -> 3.0.1 będzie bardzo mały, lub będzie zawarty bezpośrednio w patchu 3.0.2
Jeśli będzie 3.0.1 to i tak czeka Cię instalowanie 3.0.2 i 3.0.3

EDIT: Lookaj tu: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=6305242551&sid=1

A co do sprawy Forgotten''a

Ludzie chyba zapomnieli że po patchu 3.0 serwery stały się trochę niestabilne i straty niektórych przedmiotów się zdarzały. A GMowie muszą na takie sprawy reagować. W tym tygodniu był kolejny patch, który też wprowadził trochę zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 01:15, Sth`Devilish napisał:

Prawdziwy GM nie odzyskałby ci żadnego itemu, chyba że miałeś udowodniony (i sprawdzony)
włam na konto... Wniosek prosty - grasz na prywatnych, pirackich serwerach, co tutaj
zdecydowanie nie jest mile widziane.


LMAO... ktoś tu powinien fora blizzardowskie poczytać zamiast stawiać innym wzięte z sufitu zarzuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 14:20, Vantor Zorin napisał:

Czy mogę skasować postacie ally i zacząć jako horda?


Nie, za to jest dożywotni ban.

Joke- jeżeli nie grasz na serwerze PVP to nie musisz kasować, możesz mieć i takie i takie. Jeżeli na PVP, to musisz alienów pokasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tam nigdy nie mieszam gankerów i noobów, jak już to mi przeszkadza raczej tchórzostwo, ale nieważne. W każdym razie to nie generalizacja tylko wniosek z doświadczenia. Po prostu szybko została wprowadzona zasada: jak masz okazję to ubij, bo jeśli oszczędzisz, to jak tylko się odwrócisz plecami, to oni ubiją ciebie. A kilka większych alliancowych gildii było tak "znanych" na serwerze, że wszyscy ich napadali dla zasady, w ramach sprawiedliwości dziejowej. Nie spotkałem się z tym na innych serwerach, więc to jest to co przede wszystkim pamiętam z Sunstridera (no i fakt że hordowe PvE było tam tragiczne). Ale nie piszę o tym bo to jakieś traumatyczne przeżycie było, tylko bo to coś dziwnego, a czasem nawet zabawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy mógłby mi ktoś wymienić dps skile palka tak do 50 lvla jakie ma?? Nie chodzi mi o takie np seal of comand tylko takie jak Judgement albo consecration, takie które działaja natychmiast na potworka. Narazie uzywam tylko Judgement i consecration i troche juz mnie to nudzi :P (W spisie czarów nie wiem który spell jest natychmiastowy a który np daje dps razem z normalnym atakiem). Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się