Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

na The Venture Cowszystko jest wpozatku poza wczorajszym dniem ale wtedy wiekszość serwerów nie chodziła :)
Pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeden z naszych kolegów (nick Tenvariel) zgłsił sprawę do UOKiK (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów) w Polsce. Aby Urząd cokolwiek zaczął robić potrzebuje informacji ile osób jest (zostało) poszkodowanych.

W tym celu proszę przesyłąć na adres wowlatency@atlas.cz informacje

-z jakiego ISP korzystasz, jak objawia się problem połączenie, w jakich godzinach to się dzieje, jak również , z jakiego miasta pochodzisz

Jeżeli zgłaszliście problem już do np. TPSA lub Blizzarda, napiszcie pokrótce kiedy to było i jaką odpowiedź otrzymaliście.

PROSZĘ O NIE WYPISYWANIE WULGARYZMÓW I OBELG POD ADRESM BLIZZARDA I TPSA JAK RÓWNIEZ TELII

Kolega Tenvariel, wydrukuje wszystkie emaile i załączy to do dokumentów przekazywanych do UOKiK

Proszę Moderatora o przypięcie wątku na kilka dni, aby wszyscy mogli się zapoznać z jego treścią.

Blizzard już skasował topic na ich forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jesen problem z zarejestrowaniem sie w grze !! Wpisuje wszystkie dane i jka dochodzi do wyboru platnosci mam problem chce opłacac gre za pomoca kart pre-paid !! I ten klucz co dodaja do gry nie wchodzi i nie moge sie zarejsetrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej. Mogę wejść na serwer, ale mam taaakiego laga, że nawet Blizz się pogubił i latency mam cały czas na zielono. Wszyscy biegają nago i nie ma NPC''ów. REWELACJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lagi....:/ albo pisze connect 20minut albo się loaduje i nic:( nie wiem ...wiem jedno ,że lagi zaczynają się o godzinie (około) 17.00Wcześniej jest spoko:).Powiedzcie mi czy to jest wina tpsa??jak długo to będzie trwac:/ to nie wina blizza ,na pewno PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe:PIII 800 MHz, 256 MB RAM, 32MB akcelerator 3D, 4.0 GB wolnego miejsca na dysku, połączenie internetowe oraz opłata abonametu

takie są wymagania gry które wszysycy spełniamy a mimio to nie możemy grać !!!

może firma cd-projket która spzredaje grę która nie działa zainteresuje się naszym problemem
albo umieści na stronie że tylko pewni gracze uprzywilejowani mogą używać produktu reszta wydaje 199 zł + abonament 12 euro bo ma za dużo pieniędzy narazie cd-projekt tak samo jak blizz olewa nas

każdy z osobna nic nie wskóra dlatego cieszy mnie pomysł kolegi co oddał sprawe do uoik ale wątpie ze coś to pomoże
jedyna możliwość to kroki prawne grupy zorganizowanej odżąłujmy jedną opłatę abonametową i złóżmy się na adwokata który w naszym imieniu będzie dochodził naszych praw.


Wqurwiony gracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz mnie jasny szlag trafia przychodze do domu po pracy byla godzn 15 i wszystko smigalo jak talala ale jest po 17 i co gow.....no oczywiscie 6k i jest jak bylo chyba ze czas na gre dla polski to od 23 do 17 bo juz niewiem co mam o tm myslec !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest, że wreszcie na polskim rynku mamy "europejską" firmę. CDP czerpie wzory z Blizza czyli: nie udziela odpowiedzi, nie widzi problemu klientów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wszystko jest powalone tak sobie mysle czy naprawde ktos z tym cos robi i licze tak po cichaczu ze cd project to zalatwi i wina neta to napewno nie jest bo kazdy z nas ma chyba to 512 w moim przypadku jest to 6mb i napewno nie jest to wina neta !!! albo tp albo blizz innej mozliwosci nie widze no i wlasnie tak jak kolega gdzies tam na gorze napisal dlaczego wszystko sie zaczyna od 17 i trwa do okolo 22 lub 23 o jest zastanawiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się