Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Tak na małe podgrzanie atmosfery nie wiem jak u was(Who_>Zone-> Boreas Tundra itp) Ale u nas na servie znajdują się 2 osoby w boreas i 6 osob w howljing(czy jak to się zwie) Ciekawe czy dostali się tam poprzez bug serwera czy specialnie się o to starali(I ten bug jakoś wywołali, normalnie poprostu odradza w brill) i jakie mają widoki(Albo są zastackowani i lewitują w bliżej nie określonej pustce , albo mają prawdziwy pre-order:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:39, dzordzi napisał:

Sklepy nie wytrzymały napięcia - to było wiadome, a ludzie, którzy weszli to idioci...


Albo geniusze :P

EDIT: na mmo-champion piszą, że po prostu premiera odbyła się o 2h wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszą, że się odbyła, tylko że gra wystartowała - może to być dlatego, żeby wszystkie servery działały od midnight. Zresztą, jak wytłumaczysz grę w rękach prywatnych przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:42, Sth`Devilish napisał:

EDIT: na mmo-champion piszą, że po prostu premiera odbyła się o 2h wcześniej.


Premiera odbyła się o północy... czasu rosyjskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zresztą, jak wytłumaczysz grę w rękach prywatnych przed premierą?
Jedną z możliwości jest sklep wysyłkowy jak już wymieniony Wirtus. Sklepy wysyłkowe jak wiadomo dostają grę wcześniej, żeby zdążyli wysłać na czas. A że można też odebrać osobiście, to niektórzy mieli już wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 10:06, Rangarog napisał:

Mam dwa pytanka:
Wiem że w grze w dowolnym momencie można odtworzyc jakiś utwór poprzez wpisanie komendy,
czy gdzieś w plikach gry lub w necie mogę znaleźc pełną ich listę? Jeśli tak prosze o
jakiś link ;D
A po drugie o co chodzi z http://www.wowcostumewar.com/ ?


Ściągnij sobie "MPQ editor" i otwórz nim plik common-2.mpq
Znajdują się w nim wszystkie dzwięki z podstawki, nowsze dzwięki pewnie można znaleźć w expansion.mpq albo patch.mpq. Potem można te dźwięki oczywiście wyeksportować :)

Tym sposobem znalazłem sobie dźwięk gulgotania murloca i używam jako dzwonek przyjścia wiadomości w telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 10:06, Rangarog napisał:

Wiem że w grze w dowolnym momencie można odtworzyc jakiś utwór poprzez wpisanie komendy,
czy gdzieś w plikach gry lub w necie mogę znaleźc pełną ich listę? Jeśli tak prosze o
jakiś link ;D


Wciskasz "Enter" i wklejasz link do utworu i naciskasz znów "Enter" i słyszysz to co chciałeś usłyszeć :D Banalnie proste xD

Co do linków to nie wiem gdzie można znaleźć pełna listę. W komentarzach na wowhead.com możesz znaleźć część z nich. Np. tu: http://www.wowhead.com/?npc=22917#comments:id=151755

Np.
/run PlaySoundFile("Sound\\Creature\\Illidan\\BLACK_Illidan_10.wav");

/run PlaySoundFile("Sound\\Creature\\Illidan\\BLACK_Illidan_04.wav");

Można także oglądać modele NPC dzięki tej opcji - otwórz "Dressing Room" ("Ctrl+Z" na jakiś item) i najedź myszką (kursorem) na niego i wpisz:

/run GetMouseFocus():SetModel("CREATURE\\Illidan\\Illidan.mdx");


Co do konkursu: masz zrobić sobie zdjęcie w kostiumie z WoWa (oczywiście trzeba samemu zrobić kostium, coś jak przebierańcy na Blizzconie: http://techrepublic.com.com/2346-22_11-162531-9.html czy http://techrepublic.com.com/2346-22_11-162531-27.html).

O co dalej chodzi w konkursie to nie wiem. Mi wystarczy, że jest on tylko dla obywateli USA...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak mam problem z Wotlk. Po tym jak szczesliwy wrocilem z gra i w ogole, ze ja zainstaluje trafilo mnie jak zawsze (podstawka- caly komplet pozyczac od kolegi bo druga plyta uszkodzona, wotlk znow cos sie zaczyna) po bledzie wg. ktorego nie mam dostepu do plyty z wotlk (probowalem kopiowac to samo) i nie moge ruszyc instalatora, a jak wiadomo narazie nie mozna sciagnac z blizza dodatku.

http://img216.imageshack.us/my.php?image=errorwotlkdm1.png

A jak cos jestem adminem na komputerze, wiec niewiem czemu do ***** komputer sie upiera (sprawdzalem inne gry mozna instalowac)

Za kazda odpowiedz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyglada to na problem z dvd. Kiedys (o ile dobrze pamietam) cos takiego mi wyskakiwalo jak naped byl uszkodzony. Sprawdz inne plyty czy dzialaja bez problemu. Mozliwe tez, ze Twoje dvd nie czyta plyt dwustronnych (obustronnych?), poprostu za stary model... jesli masz jakies dwustronne (obustronne) dvd to sprawdz tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:25, Ichvander napisał:

Jak dla mnie wyglada to na problem z dvd. Kiedys (o ile dobrze pamietam) cos takiego
mi wyskakiwalo jak naped byl uszkodzony. Sprawdz inne plyty czy dzialaja bez problemu.
Mozliwe tez, ze Twoje dvd nie czyta plyt dwustronnych (obustronnych?), poprostu za stary
model... jesli masz jakies dwustronne (obustronne) dvd to sprawdz tez ;)

dobra, udalo mi sie naprawic(wg. rady znajomego z gildii) okazalo sie, ze zabezpieczenia na wotlk nie dopuszczaly posiadania nero na dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:41, Hydro2 napisał:

dobra, udalo mi sie naprawic(wg. rady znajomego z gildii) okazalo sie, ze zabezpieczenia
na wotlk nie dopuszczaly posiadania nero na dysku


Zabawne, na co im zabezpieczenia przed kopiowaniem w tej grze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:31, Hydro2 napisał:

a jak wiadomo
narazie nie mozna sciagnac z blizza dodatku.


Nie można? Ja już dziś o 13:00 zacząłem ściągać, żeby mieć wszystko zainstalowane gdy przyjdzie kurier.

http://www.wow-europe.com/shared/downloads/protected/InstallWoW_enGB/Inst allWoW.exe

EDIT: forum uparcie dzieli link. Skopiujcie i usuńcie spacje gdy będzie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:32, Sth`Devilish napisał:

Zabawne, na co im zabezpieczenia przed kopiowaniem w tej grze? :)

W sumie to dość dziwny krok, bo niby przed czym ma zabezpieczać. To normalne jeśli ktoś posiada Nero np. aby nagrać sobie wszystkie patche, zresztą takie zabezpieczenia mają teraz mały sens, skoro Blizz udostępnia legalne pobieranie WoWa i dodatków, dla każdego z aktywnym kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konkretne pytanko odnośnie lich king, czyli czy będzie dostępny trial na stronie wow-europe.com
jak to było z TBC jeżeli będzie to kiedy, ponieważ chciałbym zrobić kilka questów swoim magiem lecz nie mam tyle czasu żeby kupić pre paida na 2 miechy i je zmarnować dlatego myślę że 10 dni jak najbardziej mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:39, dzordzi napisał:

Sklepy nie wytrzymały napięcia - to było wiadome, a ludzie, którzy weszli to idioci...


Nie ma to jak pobredzić z zazdrości. Blizz odpalił zeppeliny przed 23 jeszcze i spokojnie można było grać. Więc wstrzymaj się z idiotycznymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się