Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wiedziałem że Warlock będzie pierwszy :)
No cóż, gratz dla Nyhm''a, ciesze się że to on, może zaczerpnie do czegoś inspiracje :D
U nas na servie (Nagrand) prawdopodobnie będzie Arzashgul, mage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Zastanawiam się nad kupnem WoWa, ale chciałbym zasięgnąć waszej opinii w pewnej sprawie... Otóż mógłbym grać raczej tylko w dni wolne (piątek, sobota, niedziela, święta) i nie bardzo wiem, czy warto wydawać 50zł miesięcznie za granie w same weekendy? A ile wy spędzacie czasu z WoWem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały, śmieszny news z portalu o2.pl

"Pewna mieszkanka Kornwalii (południowy zachód Anglii) złożyła pozew rozwodowy z powodu zdrady męża w wirtualnym świecie Second Life - podały w piątek brytyjskie media.

28-letnia Amy Taylor powiedziała, że jej trzyletnie małżeństwo z 40-letnim Davidem Pollardem zakończyło się, ponieważ dwa razy natknęła się na jego alter ego (awatara) uprawiającego wirtualny seks z inną kobietą.

Taylor i Pollard spotkali się w 2003 roku w internecie, a w dwa lata później pobrali się w świecie rzeczywistym. Weselne przyjęcie urządzili też w wirtualnych tropikach Second Life.

Kobieta ciągle miała jednak wątpliwości co do wirtualnej wierności męża, tym bardziej że już kiedyś przyłapała go na internetowej zdradzie, co - jak twierdzi - bardzo ją zraniło. Nie myliła się: w kwietniu tego roku zastała męża w niedwuznacznej sytuacji z inną wirtualną kobietą.

Sam winowajca nie mógł zrozumieć, o co chodzi, i nie widział problemu - powiedziała Amy. Potem jednak oświadczył, że to koniec naszego małżeństwa - dodała.

Według niej Pollard jest obecnie związany ze swoją wirtualną kochanką z Ameryki, choć para nigdy nie spotkała się w rzeczywistości. Ona sama też zresztą poznała w sieci kogoś nowego, grając w grę fantasy World of Warcraft.

Pani adwokat, u której Amy Taylor złożyła wniosek, podobno w ogóle nie była zaskoczona. Powiedziała, że to już jej druga sprawa rozwodowa z powodu Second Life w tym tygodniu - oświadczyła Taylor."

Heh drodzy gracze, szukajcie a znajdziecie =D Kto wie czy wasza druga połówka nie jest z Wami w gildii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 09:24, CH1CKEN napisał:

Athene i spółka byliby pierwsi, gdyby niesłuszny ban. W 14h mieli 78lvl.

hehe słyszałem o tym ^^, swoją drogą to ten atrhene to dziwny człowiek, niby jakiś delikatnie mówiąć "inny", ale 2500 rating w s2 loly palem to już inna sprawa... a z 2 strony ta tania its, imho to wszystko jakoś się nie trzyma kupy- a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.. ;P, wracając do tematu widziałem wczoraj dk na moim servie z 70 lvlem oraz 69 lvl belfke dk.. n/c sam nie wiem czy im gratulować czy współczuć - ja zostane przy "swoim" tępie i będe rozgryzał q za q i smakował northrend... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:13, Rangarog napisał:

Kto to ten Athene ? Nigdy o nim nie słyszałem...
Zresztą podobno leciał po bugach i do tego kradł moby :P


Nie i nie.
Athene i spółka wykorzystywali exploit w instancjach. Wchodził jeden gość i wszystko tagował, a potem wchodziła reszta grupy i wszystko ubijała, a cały exp leciał dla tego co zatagował mobki.
Repeat
Profit!

I tutaj zaczynają się problemy, bo mają ponoć screeny z dowodem na to, że pewien GM mówił im że to całkowicie legalny sposób, natomiast pojawił się inny GM i zresetował ziomkowi postać do lvl 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:42, Latniak napisał:

I tutaj zaczynają się problemy, bo mają ponoć screeny z dowodem na to, że pewien GM mówił
im że to całkowicie legalny sposób, natomiast pojawił się inny GM i zresetował ziomkowi
postać do lvl 70.


I dobrze, może ludzie się opanują z tym power levelingiem na siłę tuż po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:42, Latniak napisał:

I tutaj zaczynają się problemy, bo mają ponoć screeny z dowodem na to, że pewien GM mówił
im że to całkowicie legalny sposób, natomiast pojawił się inny GM i zresetował ziomkowi
postać do lvl 70.

Nie widze "problemów", bodajże mieli to w którymś patchu naprawić? Więc to raczej odmiana tego, co kiedyś chcieli usunąć, i nie ma co kombinować. Plus, GMy to nie wyrocznie, i ich stan wiedzy jest czasem żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Możecie powiedzieć z jakiej strony ściągnąć taki plugin do wowa jak mi ściągał kolega żeby mi pokazywało na mapie gdzie mam iść i co muszę zrobić żeby wykonać quest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:35, Doreczek napisał:

Cześć. Możecie powiedzieć z jakiej strony ściągnąć taki plugin do wowa jak mi ściągał
kolega żeby mi pokazywało na mapie gdzie mam iść i co muszę zrobić żeby wykonać quest?

quest helper http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/quest-helper.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:53, Lukas1992 napisał:

> Cześć. Możecie powiedzieć z jakiej strony ściągnąć taki plugin do wowa jak mi ściągał

> kolega żeby mi pokazywało na mapie gdzie mam iść i co muszę zrobić żeby wykonać
quest?
quest helper http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/quest-helper.aspx


mam coś jeszcze instalować do wowa czy tylko to? Bo mój kolega coś więcej instalował jak miałem triala wowa :P

EDIT: Gdzie wrzucić quest helpera do adds one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wcinam sie w dyskusje i spamuje na tym forum ale mam pytanko, mianowicie czy do pve u druida lepszy jest feral czy balance?? (gralem palkiem ale na 40 lvlu znudzil mi sie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:29, Cieju09 napisał:

Wiem, że wcinam sie w dyskusje i spamuje na tym forum ale mam pytanko, mianowicie czy
do pve u druida lepszy jest feral czy balance?? (gralem palkiem ale na 40 lvlu znudzil
mi sie :P)

to zależy... do tankowania ofc feral, a do dpsu chyba jednak boomkin ale jeśli czujesz że używanie skili korzystających z energii bardziej ci odpowiada - droga wolna, dodatkowo feral jest dość wygodny "na codzień" bo możesz się nieżle bawić w instach, zrobić daili wygodnie, pogrindować i jeszcze wskoczyć na bg - wszystko w jednym i tym samym specu, a najlepiej skorzystać z hybrydowości druida i grać jednym specem a szukać i zbierać już itemki pod inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:57, Doreczek napisał:

EDIT: Gdzie wrzucić quest helpera do adds one?

Literka_partycji\Program Files\World of Warcraft\Interface\AddOns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHyba jednak Wotlk nie dostarczy tyle emocji co sie spodziewałem. Jak w becie na 70 lvl bez problemu klepalem moby 76 lvl to myslalem ze to beta i dlatego jest tak łatwo, ale jednak taki jest widac zamiar Blizzarda

"Quote from: Twentyfifthnovember.com

We are proud to declare that all WOTLK PVE raid content has now been cleared. This is both a moment of triumph and a cause for concern. The question in all our minds right now is if we could do this, how soon until the rest of the top guilds in the world clear all the raid content that WOTLK has to offer? Did Blizzard miscalculate in the tuning of these encounters? Or is this Blizzard folding under the weight of a large casual player base that demands to be on equal footing with end-game raiders?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak ludzie nabijają tak szybko te levele, nawet grając cały czas ciężko by mi było nabić 80lvl w niecałe 24h (czego u mnie na serwerze jedna osoba dokonała). Wczoraj sobie trochę pograłem i nabiłem raptem jeden level. Najwyraźniej istnieją jakieś taktyki levelingu czy coś :P Ja tam jednak pozostanę przy robieniu kolejnych questów, bez spieszenia się z przejściem do innych lokacji (w tundrze udało mi się nawet nabić achieva na wszystkie questy :)) Co do samego dodatku, jak dla mnie jest on dużo lepszy od TBC, głównie ze względu na klimat, trochę mroczniejszy, skandynawski :P Lokacje mogłyby być tylko nieco mniejsze, bo czasami mam wrażenie, że w jedną wsadzili ze 4-5 innych.
Swoją drogą znalazł się już i szaleniec, który kupił mamuta. Całkiem fajnie to wygląda, bo ma w tym i naprawę i bufet, jestem tylko ciekaw na jakiej zasadzie on dokładniej działa, bo raczej nie jak zwykły mount, mamuta można oddzielnie zaznaczyć i ma 80 lvl, podczas gdy właściciel ma 74, więc domyślam się, że bardziej jak czołgi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem w stanie levelować... 36 lvl, Mag i co dwa-trzy stworki muszę pić soczki na manę. To jest naprawdę nudne. Oby gra Warriorem, którego chcę założyć, była o wiele lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się