Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 19:57, KaPe napisał:

Ok, to teraz bym prosił o link gdzie mi pięknie opiszą jak zdobyć w Sha''tar Honoured rep:P Mam na razie 3910, brak mi 2090 i nie widzę obecnie szans aby ja podwyższyć... Mam questa w the botanica i mechanar, za którego dostane 2k reputacji i jeszcze + kilkaset za zabijanie stworków. Problem w tym, że nie ma z kim pójść bo każdy leci na nowy kontynent, a ja se tak wymyśliłem ze zrobię to jak nabije moja profesje na max. Jest jeszcze jedne quest za którego dostane +600, ale po co mi to jak nie wytrzasnę znikąd jeszcze 1,4h;/ Daily questow na podbicie reputacji w Sha''tar nie znalazłem...
Leatherworking mam na 360, coś dziś na jakimś forum przeczytałem, ze w northrend trener uczy itemow od 350, podobno banalnych do zrobienia. Czy to prawda? Jeśli tak to postaram się jak najszybciej kopic dodatek:) Mam już w końcu 70lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pff... dostarczy dostarczy a raczej dostarcza, co obchodzi np. mnie jak szybko i co wyczyściła grupa no-lifeów która jest z resztą sponsorowana? nihilum i sk gaming znało już sporą część kontentu nie dość że prawdopodobjie z bety to i z pre-tbc, a reszta? ehh jeśli content faktycznie będzie taki łatwy i przyjemny to tylko z korzyścią dla casuali a oni najwyżej stracą sponsorów bo skoro wszystko będzie do stępne dla wszystkich nie będzie nic specjalnego w ostrym raidowaniu.

ale jak mówie oni wyczyśćili nax w pre tbc i becie, naxx jest "nowym kara" z tamtąd masz wynieść jakieś 1 epiki, oni byli w full t6/swp gearze więc... kara też było swego czasu w t3 robione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że WLK teraz (podczas premiery) ma o wiele mniej raid contentu niż TBC. Jest to w zasadzie tylko Naxxramas (dobrze pro-raiderom znany) oraz kilka jedno-bossowych instancji. Reszta pojawi się w patchach. Podobnie było w przypadku podstawki i wyszło to grze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 12:35, Michal256 napisał:

Zauważ że WLK teraz (podczas premiery) ma o wiele mniej raid contentu niż TBC. Jest to
w zasadzie tylko Naxxramas (dobrze pro-raiderom znany) oraz kilka jedno-bossowych instancji.
Reszta pojawi się w patchach. Podobnie było w przypadku podstawki i wyszło to grze na
dobre.


No tak, tak,ale zeby to im zabrało tydzien, albo chociaz 5 dni, ale nie 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 09:49, Vantor Zorin napisał:

Witam czy wy w account managament macie całego maila wyświetlonego czyli np. cośtam@gmail.com
czy tylko "c*****"?

Ponawiam i jeszcze dostaliście jakiegoś maila powitalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś addon dla enhe shamana co poazuje WF cooldown na main i off handzie :P ?
Szukałem na curse.com ale każdy albo pokazuje pełno dodatkowych pierdół albo tylko wf, bez podziału na broń ;/
Niektóre nawet nie mają screena a nie chce na ślepo instalowac, czy ma ktoś taki i może polecic?

I dołączam siędo pytania Cat In A Bag'a, jak wygląda sterowanie mamutem i jaki jest jego koszt, wymagana repa czy quest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:36, Vantor Zorin napisał:

> Witam czy wy w account managament macie całego maila wyświetlonego czyli np. cośtam@gmail.com
> czy tylko "c*****"?
Ponawiam i jeszcze dostaliście jakiegoś maila powitalnego?


Jeśli o zagwiazdkowany e-mail (i inne dane) chodzi, to jest to normalne, ot część zabezpieczeń (choć w sumie nie wiem po co, bo e-mail można zmienić bez potwierdzania tego na starym e-mailu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu.. od 2 dni nie mogę wejść na realm Doomhaammer. Wczoraj kupiłem Wotlk mam 52 lvl chcę dobić 3 poziomy i Dk zrobić a tak trzeba czekać jak 900os. z serwera wyjdzie... :/ ile potrwa ten szał? Zawsze, cholera, zawsze po każdym dodatku tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie może głupie ale nigdy się specjalnie tą grą nie interesowałem i mam pytanie czy ta gra z dodatkami ma własną kampanie jak w 3 czy coś bo słyszałem że trzeba tam jakieś abonamenty płacić i nie wiem czy to tylko gra internetowa czy te można w singla bez płacenia jakiś abonamentów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, żeby móc grać musisz płacić abonament. Wygląda to ogólnie tak że tworzysz i postać i wkraczasz do świata gry. Tam masz kilkanaście krain które sobie podczas gry zwiedzasz wykonując w każdej po kilkanaście questów, jak w normalnym cRPGu, z tymże możesz sobie wędrować w drużynie razem z innymi graczami i razem z nimi wykonywać questy, zabijać potworki etc. Tak to mniej więcej w wielkim skrócie wygląda. Jeśli chcesz się przekonać jak się w to gra to zawsze możesz sobie zrobić konto trialowe (dziesięć dni grania za free) i popróbować czy ci się gra spodoba.
Konto trialowe możesz założyć tutaj
http://www.trywarcraft.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:25, Doreczek napisał:

Czy może by się znalazła chętna osoba do pomocy w questach? :/ Gram blood elfem i jestem
w Ghostlands na kontynencie eastern kingdoms...


Nie chodzi o to gdzie jesteś, tylko gdzie grasz, na jakim serwerze... Nikt nie przyjdzie tobie z pomocą ot tak, bo zmiana serwerów = wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Ackis Recipe List ssie ;/
Poprzedni był lepszy, czytelny i wszystko działało. :P
1/3 przepisów z alchemi mi się nie wyświetla, mam 350 alchemy i wszystkie przepisy od trainera, nic już prawie nie daje mi skilla, jak coś nowego wyłapac ? Tylko dropy i te za repe ? Btw, niema mastera, dopieru na 70 destępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z alchemy, mam co innego, ale na swoim przykładzie zawsze szukałem jakiś booków. Może tobie też to pomoże jak jakiś znajdziesz i skill pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się