Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 19:53, Rangarog napisał:

1/3 przepisów z alchemi mi się nie wyświetla, mam 350 alchemy i wszystkie przepisy od
trainera, nic już prawie nie daje mi skilla, jak coś nowego wyłapac ? Tylko dropy i te
za repe ? Btw, niema mastera, dopieru na 70 destępny.

No dobra, ale właściwie po co chcesz dalej skillować na starych przepisach, jak te nowe (i master alchemia) zaczynają się na 350? Zresztą właśnie po to, żeby przeskoczyć ten zakres, w którym były głównie przepisy drogie bo endgame''owe. Albo poczekaj do Northrendu albo musisz się pomęczyć właśnie z przepisami z reputacji/dropów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:45, Sth`Devilish napisał:

> Czy może by się znalazła chętna osoba do pomocy w questach? :/ Gram blood elfem
i jestem
> w Ghostlands na kontynencie eastern kingdoms...

Nie chodzi o to gdzie jesteś, tylko gdzie grasz, na jakim serwerze... Nikt nie przyjdzie
tobie z pomocą ot tak, bo zmiana serwerów = wszystko od nowa.


Och zapomniałem :P Gram na serwerze Frostwhisper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:45, Sth`Devilish napisał:

> (...) bo zmiana serwerów = wszystko od nowa.


... albo OVER 9000 GOLD !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie ma nic do tematu ale chyba tu znajsde pomoc jak jest adobe reader 9 czy jakas inna wersjia to sobie sciagnolem porDNIKI DO WOWA I CHCIALBYM TO DO TEGO PROGRAMU WKLEJIC ZEBYM MIAL STRONA PO STRONIE JAK MAM TO ZROBIC W CHODZE W PROGRAM I WIEKSZOSC FUNKCJI JEST ZABLOKOWANA I CO ROBIC WIEM ZE TEN POST MA TYKLKO 1 DRUGĄ JEDNEGO PROCENTE ZE 100 ALE PROSZE O POMOC I NIE ZMIENIANIE TEMATU DOPUKI NA GORZE ZNALAZLA BY SIE ODP DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:04, Full Wypas napisał:

Gra ktoś może na serwie Sporeggar? :D


ja gram. Po stronie alliance. Jak cos to whispnij Gloern`a, jak jest online:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:51, Avar Neus napisał:

Proste pytanie: czy jest jakaś bezpłatna i legalna możliwość wypróbowania WoWa?


10 dni triala. Jak się spodoba to kupujesz sobie podstawkę (30 dni grania w cenie podstawki) a potem doładowujesz kartami.

Edit: http://www.trywarcraft.com/ - oficjalna strona trialowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, czy teraz po premierze WotLK, zmieniono coś w xp rate od 60-70lvla, bo pamętam, że ten wcześniejszy leveling przyśpieszono w bodajże tam w patchu 2.3 i czy teraz szybciej idzie ten przedział levelowania? Jeszcze jedno, czy wprowadzili tą opcję, co się ma dwie specki i można je zmieniać podczas walki, coś o tym słyszałem.

Cholipka, WotLK czeka na pułeczce, a konto ciągle frozen. Miałem nadzieję, że teraz doładuję konto a tu dupa tyle tej nauki, że nie mam nawet czasu poczytać wow-forum.com, myślałem, że chociaż 1 klasa LO będzie o tyle znośna, a tu szczerze komp mi zbrzydł od tego programowania no, jeszcze nigdy takiego odczucia nie miałem kurde! Kto mi kazał wybierać mat-inf-fiz, cza było iść na humana... no nic wracam do c++, ale 6 grudnia na bank doładuje konto!

Przepraszam za offtop, ale pełen szacun programistom gier, ja wymiękam już na pętli w pętli, a to dopiero początek LO... to są ludzie, którzy kochają cyferki:) Miłej penetracji Northrend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:25, Ziloh napisał:

Kurczę, czy teraz po premierze WotLK, zmieniono coś w xp rate od 60-70lvla, bo pamętam,
że ten wcześniejszy leveling przyśpieszono w bodajże tam w patchu 2.3 i czy teraz szybciej
idzie ten przedział levelowania?


Tak, zmniejszono ilość expa na poziomach 60-70

Dnia 17.11.2008 o 21:25, Ziloh napisał:

Jeszcze jedno, czy wprowadzili tą opcję, co się ma dwie
specki i można je zmieniać podczas walki, coś o tym słyszałem.


Nie, jeszcze tego niema. Powinno być w pierwszym content patchu 3.1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Obawiam sie ze jestem w strasznej sytuacji.. zamowilem prepaida jakies 10 dni temu i jeszcze nie przyszedl.. liczylem ze pojawi sie trial od Wrath of The Lich King i bede mogl sobie wtedy pograc na swoim koncie pare dni czekajac na prepa.. czy nikt nie wie czy/kiedy bedzie trial od wotlka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nikt nie wie. Nikt nigdy nie mówił, że trial WotLK w ogóle kiedykolwiek się pojawi... A nawet jeśli, to w tym roku już bym na niego nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pliguates :P ?
Niesłyszałem, to w Northrendzie tak ?
Jeśli chodzi o Plaguelands to wpisz nazwe zone''a na wowheadzie i u góry wybierz Q givers, horda/ally to Ci pokaże na mapce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O btw miałem dziś śmieszna sytuacje, poszedłem otworzyc drzwi, i zostawiłem postac afk na minutke, niestety 3 night elfów nie mogło się powstrzymac i mnie zdjęli :P Chyba byli z siebie bardzo dumni z siebie skoro jeszcze chciało im się tańczyc nad moimi zwłokami :P Radocha co nie ? A pewno jeszcze większa jak zaraz podbiegł warior s3/4 (był w pobliżu :D) i ciachnął whirlewinda :D Boska scenka, szkoda że nie nagrałem :P

Zaraz mnie dopadniecie że co, że horda tak nie robi :P ? A z doświadczenia wam powiem że sie z takim przypadkiem nie spotkałem, owszem czasem natrętny gnom złapie chaosbolta w zęby ale to naprawdę musi mnie już zdenerwowac :P

A, no i mało paladynów coś widze, sweetaśne belfy i dobroczynni hujmeni chyba rerolla strzelil,i stąd sie tyle mhrocznych rycerzy nazbierało :P Ehh, już wolałem palków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 01:19, Rangarog napisał:

Zaraz mnie dopadniecie że co, że horda tak nie robi :P ?

dokładnie

Dnia 18.11.2008 o 01:19, Rangarog napisał:

A z doświadczenia wam powiem
że sie z takim przypadkiem nie spotkałem,

mało doświadczenia masz ;) jakbyś 1 dzień grał, a te wszystkie zuuuue ud rogaliki to myślisz od czego? tak tak.. ;P

Dnia 18.11.2008 o 01:19, Rangarog napisał:

owszem czasem natrętny gnom złapie chaosbolta
w zęby ale to naprawdę musi mnie już zdenerwowac :P

a ja to hordzie nawet ostatnio pomagam (czasem ;D), a na ogień odpowiem ofc ogniem i dopilnuje żeby im sie palić nie chciało.. ;)

Dnia 18.11.2008 o 01:19, Rangarog napisał:

A, no i mało paladynów coś widze, sweetaśne belfy i dobroczynni hujmeni chyba rerolla
strzelil,i stąd sie tyle mhrocznych rycerzy nazbierało :P Ehh, już wolałem palków :P

no cośty, ja ciągle widze legolazzóch z wielkiiiimi maczetami, a na forum wszyscy paladyni upierają się ze grają retri od 04 - nawet belfy >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 01:19, Rangarog napisał:

A, no i mało paladynów coś widze, sweetaśne belfy i dobroczynni hujmeni chyba rerolla
strzelil,i stąd sie tyle mhrocznych rycerzy nazbierało :P Ehh, już wolałem palków :P

Tak jak na TBC mieliśmy wysyp belfów paladynów to teraz mamy wysyp belfów DK (80% DK, których do tej pory spotkałem to były belfy, trochę nieumarłych, znalazł się jeszcze jakiś ork i w sumie tyle, a np. trolla DK jeszcze nie spotkałem w Northrend). U Alliance to raczej standardowo ludzi wśród DK najwięcej, całkiem sporo osób zrobiło też dla zabawy gnomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się