Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Oficjalna wersja tp to przeciazenie na seici szkieletowej szczegoly w polpaku. Tak mi w skrucie powiedziala baba z 0 800 02 102.
Ale z tego co ludzie pisza to wina Telii bo z jakiegos powodu blokuje Polpaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tutaj sie juz nic nie zmieni. Chcialbym jednak poddac pod dyskusje kilka kwestii, czesc z nich poruszylem juz na oficjalnym forum blizzarda:

1. Skoro Blizzard nie byl przygotowany do wypuszczania w Polsce world of warcraft, to dlaczego to zrobil?
2. Dlaczego podczas zakupu gry nie zostal ostrzezony o mozliwych problemach z polaczeniem?
3. Co musze zrobic by odzyskac pieniadze za moj felerny produkt (egzemplarz gry, ktora nie z moich przyczyn nie dziala)?
4. Czy CDPROJEKT jest w stanie cos zrobic, czy woli obserwowac konflikt z boku i poczekac az kwestia sie sama rozwiaze (czytaj wiekszosc osob, ktore ma problemy usunie konta i bedzie roscilo do cdprojekt i blizzard o zwrot pieniedzy lub wymiane felernego produktu)?
5. Skoro wymieniaja uszkodzone dyski twarde, to samo powinno sie tyczyc gier. Kupujac gre kupuje jednoczesnie wszystkie uslugi z nia zwiazane - czytaj: dzierzawa serwerow (miesieczny abonament), rzetelna obsluga techniczna, aktualizacje.

Nikt przeciez nie kupilby WOW Online gdyby wiedzial, ze nie bedzie mogl grac. Serwery stanowia integralna czesc gry i to w gestii Blizzarda i/lub dystrybutora lezy zadbanie o satysfakcje konsumentow. Jezeli bedzie trzeba - otworzce polskie serwery. To nie my powinnismy zabiegac o dostep do gry - to w Waszej kwestii powinno lezec umozliwienie nam korzystania z produktu, za ktory placimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech ktos przeczyta licencje dokladnie :P

moze dodali ustep ze z powodu przeciązenia serwerow polscy gracze ktorych jest najwiecej nie beda mogli grac w godzinach 17-23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2006 o 18:56, safael napisał:

Nikt przeciez nie kupilby WOW Online gdyby wiedzial, ze nie bedzie mogl grac. Serwery stanowia
integralna czesc gry i to w gestii Blizzarda i/lub dystrybutora lezy zadbanie o satysfakcje
konsumentow. Jezeli bedzie trzeba - otworzce polskie serwery. To nie my powinnismy zabiegac
o dostep do gry - to w Waszej kwestii powinno lezec umozliwienie nam korzystania z produktu,
za ktory placimy.


dokladnie niech dadza miesiac za darmo albo niech obniza abonament o polowe albo niech wogule to bedzie darmowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 18:56, HoZar napisał:

niech ktos przeczyta licencje dokladnie :P


Nigdy mi sie czytac nie chcialo ale spodziwam sie co tam jest:
"Nie odpowiadamy za nic i jak cos sie psuje to mamy was gdzies" (tak wygladaja teraz wszystkie takie umowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 18:11, Air napisał:

Najważniejsze jest, że wreszcie na polskim rynku mamy "europejską" firmę. CDP czerpie wzory
z Blizza czyli: nie udziela odpowiedzi, nie widzi problemu klientów itp.


Dokładnie.

Najgorsze, że to nie jest pierwszy raz. Najwyraźniej upodobniaja się do Cenegi, chociaż ta juz sie pod tym względem nieco poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwońcie do TPSA, bo coś mi się wydaje że w jednym czasie zbiegły się dwie awarie. Rozmawiałem z babką z TPSA i powiedziała, że mają jakieś tam problemy z serwerami, ale nie jest to odczuwalne dla klientów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:22, Air napisał:

Dzwońcie do TPSA, bo coś mi się wydaje że w jednym czasie zbiegły się dwie awarie. Rozmawiałem
z babką z TPSA i powiedziała, że mają jakieś tam problemy z serwerami, ale nie jest to odczuwalne
dla klientów :D


ok zaraz dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2006 o 19:09, Volvox napisał:

Nigdy mi sie czytac nie chcialo ale spodziwam sie co tam jest:
"Nie odpowiadamy za nic i jak cos sie psuje to mamy was gdzies" (tak wygladaja teraz wszystkie
takie umowy)


aczkolwiek warto bi przy którymś paczu jak pamiętam w licencji znalazło się coś takiego dziwnego :

"mozna stowsowac tylko mody i addony zatwierdzone i licencjonowane przez blizzard..."

jednoczesnie wiadomo co grozi za zlamanie lilcencji :DD
ale chyba to cofneli bo sprawa przycichła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:23, benek11 napisał:

> Dzwońcie do TPSA, bo coś mi się wydaje że w jednym czasie zbiegły się dwie awarie. Rozmawiałem

> z babką z TPSA i powiedziała, że mają jakieś tam problemy z serwerami, ale nie jest to
odczuwalne
> dla klientów :D
>
>
ok zaraz dzwonie

a co mam jej powiedziec ejjjjj kobito wow mi nie dziala zrob cos ?!?!?! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:22, Air napisał:

Dzwońcie do TPSA, bo coś mi się wydaje że w jednym czasie zbiegły się dwie awarie. Rozmawiałem
z babką z TPSA i powiedziała, że mają jakieś tam problemy z serwerami, ale nie jest to odczuwalne
dla klientów :D



Air,

Przeciez wiesz, że to nie wina TPSA, bo korzystający z usług innych providerów mają to samo.
Babka pewnie nie wiedziała co powiedzieć, a coś musiała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:25, T34 napisał:

> Dzwońcie do TPSA, bo coś mi się wydaje że w jednym czasie zbiegły się dwie awarie. Rozmawiałem

> z babką z TPSA i powiedziała, że mają jakieś tam problemy z serwerami, ale nie jest to
odczuwalne
> dla klientów :D
>
>

Air,

Przeciez wiesz, że to nie wina TPSA, bo korzystający z usług innych providerów mają to samo.
Babka pewnie nie wiedziała co powiedzieć, a coś musiała;)

moze ktos cdp sie zainteresiiii tym co my tu piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2006 o 19:29, benek11 napisał:

moze ktos cdp sie zainteresiiii tym co my tu piszemy


zaczną od degradacji za bluzgi pod ich zdresem potem nas pobanują i bedą mieli niezadowolonych kliento z głowy :P

ALE CDP to tylko dystrybutor w polsce.
gdyby blizzard nagle stwierdzil ze zamyka kram tez by nic nie mogli zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP to wyłączny dystrybutor w Polce gry wow jak i prepaidów do niej z któych korzysta chyba co 2 gracz i te fakty powinny go zmobilizować do wyjaśnienia sprawy lub chociarz jakiejś odpowiedzi, ale narazie robi to co blizz czyli nic.
Warto powiedzieć ze cdp czerpie duże zyski ze sprzedaży tych prodoktów które aktulanie nadają się do kosza czyli wyłudz i wyłudzał od nas pieniądze za coś co nie działa tak jak miało działać

Ja wiem że Polska to kraj tzreciego świata gdzie na dodatek psy dupami szczekają ale wydaje mi się ze sprzedawanie czegoś co nie działa albo pzrestało działać nie z winy użytkownika to czyste wyłudzenie które podpada pod paragraf !!! a jka tak dalej cdp bedzie działał to może jedynym wyjeciem będzie zawiadomienie prokuratury o popełnieniu przestępstaw
Do Blizz Europa mamy daleko ale jego pzredstawiciel jest u nas na pdowórku więć niech za przeprszeniem wezmie się do roboty i nas graczy którzy go utrzymują poinformuje co robić, jakie są plany działania, do kiedy nie bedziemy mogli używać produktu który sprzedaje zgodnie z przeznaczeniem !!!!!!!!!

Wqurwiony gracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, "tylko dystrybutor". Ale on chyba ma lepsze stosunki z Blizzardem i wieksze mozliwosci wplywania na jego decyzje niz my. Nas nas Blizzard ignoruje. Poza tym CDP jest dystrybutorem, wiec on bezposrednio odpowiada przed klientami za produkt ktory sprzedaje. Powinien byc naszym posrednikiem, a poki co zachowuje dystans, jakby cala sprawa dotyczyla kogos innego. Nie podoba mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się