Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Nope, nie mam.
Po prostu takie mam doświadczenie z MMO gdzie ludzie za wszelka cenę starali się powiedzieć to co chcieli prowadząc za sobą przez to innych użytkowników.
Smutne ale prawdziwe :(
Zresztą, problem leży w samym podejściu użytkowników. To oni maja budować klimat a nie szereg licznych ograniczeń. Jeśli użytkownicy mają to w nosie to filtry nie pomogą.
W LOTRO jest sporo odgrywania i gracze o to walczą sami, ułatwieniem dla nich jest wciśniecie znaczka "Roleplaying". Masz nad łbem i już wiesz kto się w to chce bawić i przy kim nie pisać occ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:03, kozuba92 napisał:

Jaka wersja WoW-a lepsza: EnGB czy EnUS? Bardzo ważna odpowiedź dla mnie. Pozdrawiam.
Gdzie gra więcej osób i tak dalej.

Mhm jeśli będziesz mieć EnUS to raczej sobie na europejskich serwerach nie pograsz, bo to wersja czysto na rynek Hamerykański. No chyba że mieszkasz w USA, ale jeśli w Europie to lepiej EnGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:37, Selv napisał:

"Jeśli użytkownicy mają to w nosie to filtry nie pomogą."

to, i nigdy nie zrozumiem ludzi rolujacych serwery rp, już znawet nie mówie o rp, ale o łamaniu zasad rp, bo z rp wiadomo jak jest raz ktoś ma ochotę a raz nie ale zachowywać trzeba się zawsze trzeba, komu to nie pasuje to... jest tyle "zwykłych/normalnych" serwerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:10, SoieR napisał:

to, i nigdy nie zrozumiem ludzi rolujacych serwery rp, już znawet nie mówie o rp, ale
o łamaniu zasad rp, bo z rp wiadomo jak jest raz ktoś ma ochotę a raz nie ale zachowywać
trzeba się zawsze trzeba, komu to nie pasuje to...


Łamanie zasad RP to jeszcze nic. Byłem w drużynie do jakiejś instancji i czekaliśmy na jeszcze jedną osobę i lekko sobie roleplayowaliśmy. W końcu przyzwaliśmy piątego a ten jak zobaczył nasze gadki rzucił tekstem "OMG RP fags! cyaz" :S
Tak to jest jak serwery RP są recommended. Buraki nawet nie wiedzą na co się piszą dołączając do takiego serwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:03, kozuba92 napisał:

Jaka wersja WoW-a lepsza: EnGB czy EnUS? Bardzo ważna odpowiedź dla mnie. Pozdrawiam.
Gdzie gra więcej osób i tak dalej.


To nie są inne wersje gry, tylko inne regiony... EnGB to angielski-Europa, EnUS to angielski-USA. W Polsce (Europie) nie kupisz innej niż ta przeznaczona na europejskie serwery (i tak właściwie obie wersje są ze sobą kompatybilne, ale już kody do założenia konta nie są i kupując grę w Europie będziesz mógł grać wyłącznie na europejskich serwerach). A może pytasz dlatego, że nie wiesz którą ściągnąć z p2p, heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym koniecznie skorzystać z migracji z mojego serwera (Ravencrest) lecz mam dylemat : Burning Blade czy Deathwing - który polecacie ? na którym gra więcej polaków, na którym są lepsze gildie, gracze czy na trade jest dużo hałasu czy jest w miarę spokojnie. Z góry dziękuje za wszystkie informacje i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Na 80tym lvlu będę grac destro firelockiem (immolate, incinerate x4, conflagrate + chaos bolt gdziestam-sie jeszcze zobaczy ;])
Mam pytanie, ktory zestaw jest lepszy na początek raidowania/heroic instance dla takiej postaci:
1. Spellweave:
- http://www.wowhead.com/?item=42113
- http://www.wowhead.com/?item=42102
2. Ebonweave:
- http://www.wowhead.com/?spell=56026
- http://www.wowhead.com/?spell=56027
(Nie jestem tailorem.)
Skłaniam się ku spellweave gdyż jest sporo tańszy na moim serwerze (przynajmniej dzisiaj był :P).
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:51, piotreqqq napisał:


Ja gram na BB i moge ci polecić :) Jest jedna dość dobra polska gildia Pve/PvP Bloodpact (choc tam nie jestem ).
nie ma rzeczy odrażających ani też przyciągających - ot po prostu serwer ;P Szkoda tylko, że (chyba) nie ma żadnej gildii RP ( przynajmniej nie ma takiej "głośnej"/znanej )

EDIT. Gram po stronie hordy ! ;D Po stronie Ally jest także polska gildia - Brygada Papy Smerfa , czy cos takiego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wspaniale ! tym bardziej ze tez gram warlockiem tez po stronie hordy i tez undeadem !:P ( mam tez priesta ) podaj swoj nick w wowie odezwę się za miesiąc może wcześniej ( muszę kupić Wotlka i prepaida ) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:02, tkoeman napisał:

Witam.
Na 80tym lvlu będę grac destro firelockiem (immolate, incinerate x4, conflagrate + chaos
bolt gdziestam-sie jeszcze zobaczy ;])


Lepszy dps będzie przy corruption > curse of agony > immolate > chaos bolt > 2-3x incinerate > conflagrate i tak w kółko. Nie mozna oczywiscie zapomniec tez o talentach Molten Core i Empowered Imp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 12:30, pkapis napisał:

To by dało naprawdę
sporo - pozwoliłoby na normalne imiona i nazwiska dla postaci, a także na tworzenie rodzin
przez znajomych (inne imiona, to samo nazwisko).


Dobry pomysł, ewentualnie dodanie też możliwości wyboru różnych "dodatków" do imion, zależnie od rasy. Np. w przypadku trolla można by było sobie dodać do imienia końcówkę 'jin. Oczywiście byłoby to opcjonalne i takie dodatki były tylko ustalone do wyboru (lub ich brak), bo gdyby można tworzyć własne to ludzie by to nadużywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:09, Sth`Devilish napisał:

> Jaka wersja WoW-a lepsza: EnGB czy EnUS? Bardzo ważna odpowiedź dla mnie. Pozdrawiam.

> Gdzie gra więcej osób i tak dalej.

To nie są inne wersje gry, tylko inne regiony... EnGB to angielski-Europa, EnUS to angielski-USA.
W Polsce (Europie) nie kupisz innej niż ta przeznaczona na europejskie serwery (i tak
właściwie obie wersje są ze sobą kompatybilne, ale już kody do założenia konta nie są
i kupując grę w Europie będziesz mógł grać wyłącznie na europejskich serwerach). A może
pytasz dlatego, że nie wiesz którą ściągnąć z p2p, heh?

W wiekszosci sklepow internetowych/jak i na allegro są dostępne obydwie wersje gry tak więc jeżeli kolega zamawia w jednym z nich mógł mieć dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś adres strony, gdzie podane są takie informacja na temat serwerów jak:
ilość graczy, wiek serwera, levelu poszczególnych graczy i klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 12:30, Solstheim napisał:

W wiekszosci sklepow internetowych/jak i na allegro są dostępne obydwie wersje gry tak
więc jeżeli kolega zamawia w jednym z nich mógł mieć dylemat.


Pierwsze słyszę... Że niby ktoś miałby sprowadzać grę specjalnie z USA i mieć przy tym mniejszy zysk, zamiast dostawać ją z zrzutu od CDP? To się kupy nie trzyma. Link/dowód albo zamilcz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:00, ferbi napisał:

Ma ktoś adres strony, gdzie podane są takie informacja na temat serwerów jak:
ilość graczy, wiek serwera, levelu poszczególnych graczy i klasy.


http://www.warcraftrealms.com/census.php - tu znajdziesz ilość graczy oraz wykresy leveli, klas i ras (ale jak bliskie jest to prawdy, ciężko powiedzieć, ja tym statystykom do końca nie ufam, bo mogą być przeterminowane)

http://eu.wowarmory.com/ - tutaj info o poszczególnych graczach, gildiach i drużynach arenowych (strona oficjalna)

Natomiast wieku serwera nie sądzę abyś gdzieś znalazł, ale możesz spróbować tu http://www.wowwiki.com/Portal:Main lub na oficjalnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie filmików w grze ponieważ ostatnio Blizzard zaskoczył mnie... po zrobieniu questu we wrath gate wyświetlił się filmik jak to Lich king (Arthas) wychodzi ze swojej bramy...itp itd. ale chciałem się spytać czy nie ma jeszcze innych podobnych filmików żebym nic nie ominął :) tyczy się to także the burning crusade i podstawki.
I nie chodzi mi tutaj o trailery intra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanie na temat wersji gier europejskiej i amerykańskiej, historia jest taka iż moj brat wyjechał do USA tam ma zamiar kupić gre ale chce grac wraz ze mną na serwerach europejskich, moze ktos wie jak to jest i czy nie występują jakieś kosmiczne lagi uniemożliwiające grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się