Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A ja się przyszedłem popisać :P (Show Off FTW - jak to mówią)...
A to mój nowy mount xD. Wygląda zajefajnie. Rejestracja mnie rozwaliła.

20081201115201

20081201115330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:55, Jeggred napisał:

A ja się przyszedłem popisać :P (Show Off FTW - jak to mówią)...
A to mój nowy mount xD. Wygląda zajefajnie. Rejestracja mnie rozwaliła.


Stary, "rispekt". Jedyne co mi się w tym mouncie nie podoba to, to że już nie chciało się panom z Blizza, pobawić i dostosować modele postaci do kierownicy, ale i tak jest fajowo, jeszcze raz gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:32, Ziloh napisał:

Stary, "rispekt". Jedyne co mi się w tym mouncie nie podoba to, to że już nie chciało
się panom z Blizza, pobawić i dostosować modele postaci do kierownicy, ale i tak jest
fajowo, jeszcze raz gratki.


Normalka niestety, w zasadzie mało która kombinacja rasy ( także płci), przedmiotów i wierzchowca jest pozbawiona tych "glitchy" graficznych. Chyba nie doczekamy się już poprawy sytuacji na tym polu, a szkoda bo to jedna z największych bolączek WoWa (przynajmniej mnie to bardzo razi, bo mam bzika na punkcie estetyki w grafice :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:32, Ziloh napisał:

Stary, "rispekt". Jedyne co mi się w tym mouncie nie podoba to, to że już nie chciało
się panom z Blizza, pobawić i dostosować modele postaci do kierownicy, ale i tak jest
fajowo, jeszcze raz gratki.


HA! Jest dopasowane... Po prostu kierownica nie jest tak jak w normalnym motorze, czyli że znajduje się, powiedzmy, "na kole", ale są dwie rączki na baku!! xD. Tam gdzie właśnie trzyma ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:17, Jeggred napisał:

Meh... nie dodało obrazka. Na tym będzie łatwiej to zobaczyć.


Oo, tam naprawdę jest kierownica, lecz lepiej by było gdyby trzymał tą kierownicę właściwą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motor jest fajny, ale nic nie przebija jazdy na nowym misiaczku. Aż (a może tylko, patrząc na mamuta :D) 750g, ale wrażenia estetyczne niesamowite :D Jak tylko zobaczyłem jak ktoś na nim pomyka, poleciałem do Dalaranu go nabyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki przekonaliście mnie do Wow-a ;) jeszcze sobie pzrejrze ten temat.
Najfajniejsze wydają się rajdy jak tak ludzie razem zabijają potwory ;).
Co do mikołaja to mikołaj mnie nie lubi chociaż byłem grzeczny ^^ bo gry to "głupoty" ;).
Jak sądzicie jaka klasa ;) ma swój najfajniejszy świat ?
Ja troche umarlakami grałem i ich świat taki pół mroczny był, ale z drugiej strony Taurenami (?) grałem to mieli świat pełen przyrody raczej pogodny. Mi sie najabrdziej podobał świat umarlaków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno ... ten motorek jest wart swojej ceny.
Włączyłem sobie dźwięki w WoWie żeby tylko silnik było słychać, włączyłem "Born to be Wild", zacząłem jechać przez Durotar... EPIC !! Po prostu genialne.
Przydałaby się jeszcze jakaś czarna skórzana kurtka, spodnie, czarne okulary, i jakiś tabard z "Burning Angels" albo coś xD.
(wiem że spamuje ale za bardzo się nakręciłem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:06, lukase napisał:

Dobra dzięki przekonaliście mnie do Wow-a ;) jeszcze sobie pzrejrze ten temat.
Najfajniejsze wydają się rajdy jak tak ludzie razem zabijają potwory ;).
Co do mikołaja to mikołaj mnie nie lubi chociaż byłem grzeczny ^^ bo gry to "głupoty"
;).
Jak sądzicie jaka klasa ;) ma swój najfajniejszy świat ?
Ja troche umarlakami grałem i ich świat taki pół mroczny był, ale z drugiej strony Taurenami
(?) grałem to mieli świat pełen przyrody raczej pogodny. Mi sie najabrdziej podobał świat
umarlaków ;).


To są rasy. A w lokacji startowej jesteś przez godzinę, więc tym się nie sugeruj. Lokacja startowa najlepsza jest imo u Taurenów, ze względu na klimat. No, jest jeszcze genialne u DK, ale to inna beczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:05, Lukas1992 napisał:

/.../
a niby Night Elfy ze swoim Teldrassil nie trzymają klimatu? Ja tu widzę początki rasizmu.;ppp



Gejfy i klimat? To prawie jak Gnomy i klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:06, lukase napisał:

Dobra dzięki przekonaliście mnie do Wow-a ;) jeszcze sobie pzrejrze ten temat.
Najfajniejsze wydają się rajdy jak tak ludzie razem zabijają potwory ;).
Co do mikołaja to mikołaj mnie nie lubi chociaż byłem grzeczny ^^ bo gry to "głupoty"
;).
Jak sądzicie jaka klasa ;) ma swój najfajniejszy świat ?
Ja troche umarlakami grałem i ich świat taki pół mroczny był, ale z drugiej strony Taurenami
(?) grałem to mieli świat pełen przyrody raczej pogodny. Mi sie najabrdziej podobał świat
umarlaków ;).


To sa rasy:). A gral ty Alliance? Dwarfy tez sa cholernie warte uwagi:). Wiecznie na...waleni jak stodoly, kochajacy walke i piekielnie honorowi:). Najlepsi paladyni Retribution(do nich najbardziej ta klasa i build pasuje:)). Night Elfy - tajemnicze stworzenia zyjace glownie noca:). Ludzie - czy mozna cos o nich mowic? Gnomy - coz cuteness mowi samo za siebie:). Draenei chyba jest hybryda wszytskich tych ras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.. wracam do wow''a ale z innym internetem, mianowicie livebox tp i teraz pytanie, sygnał będzie wysyłany jeszcze do innych komputerów, ja zamierzam grac w wow''a reszta po prostu korzystać z internetu. Czy mój komputer powinien byc podłączony bezpośrednio poprzez kabel czy mogę brać sygnał z tego liveboxa ? Chodzi mi o to żeby lagow nie było :)) z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 00:41, piotreqqq napisał:

Mam pytanie.. wracam do wow''a ale z innym internetem, mianowicie livebox tp i teraz
pytanie, sygnał będzie wysyłany jeszcze do innych komputerów, ja zamierzam grac w wow''a
reszta po prostu korzystać z internetu. Czy mój komputer powinien byc podłączony bezpośrednio
poprzez kabel czy mogę brać sygnał z tego liveboxa ? Chodzi mi o to żeby lagow nie było
:)) z góry dziękuje za odpowiedzi



lagów być nie powinno. Zależy jednak co inni będą dokladnie robili w tym czasie.

youtube itp moga trochę spowolnic łącze.

Zależy tez jaką jakość sygnału będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć czym pan gra? ;> zgaduje że jeden z kilku milionów klimatycznych ud rogal
"i r teh evulz, i r killing!11"
a możę ud lock?
"-||-"
a może krówką czymkolwiek?
"mooo..."
a może palatubisiem? ehh tak to na pewno to ;D

nikt się nikomu tłumaczył nie będzie czym gra, dlaczego i co akurat mu się w tej rasie/klasie podoba, bai ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 00:41, piotreqqq napisał:

Mam pytanie.. wracam do wow''a ale z innym internetem, mianowicie livebox tp i teraz
pytanie, sygnał będzie wysyłany jeszcze do innych komputerów, ja zamierzam grac w wow''a
reszta po prostu korzystać z internetu. Czy mój komputer powinien byc podłączony bezpośrednio
poprzez kabel czy mogę brać sygnał z tego liveboxa ? Chodzi mi o to żeby lagow nie było
:)) z góry dziękuje za odpowiedzi


Ja gram na liveboxie i polecam podłączenie kablem. Na komputerach podłączonych przez wi-fi czasem spada sygnał i choć w przeglądaniu stron zbytnio to nie przeszkadza, w WoWie miałbyś już dużego laga.
Przeglądanie stron i słuchanie radia internetowego na innych komputerach nie ma większego wpływu na działanie mojego internetu. Gorzej z filmikami - ping wtedy skacze do 300-500ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się