Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wszyscy którzy maja tutaj problemy z latency i polaczeniem maja neostrade? Ja mam osiedlowe DSL 1mbps i nie mam problemow... Latency ok 100-200, nie ma problemow z logowaniem. Realm to Al''Akir. Mozliwe ze Wasze zaleza od servera na ktorym jest postawiony realm. Z tego co czytalem to jakies zmiany wprowadzaja, przesylaja realmy na inne serwery czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z wysokim latency występują u Polaków grających na różnych serwerach, więc nie ma to raczej znaczenia ;) .

Tymczasem tradycyjnie czekam do 23:00, żeby wreszcie móc sobie trochę pograć -_-'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:13, MiPek napisał:

Problemy z wysokim latency występują u Polaków grających na różnych serwerach, więc nie ma
to raczej znaczenia ;) .

Tymczasem tradycyjnie czekam do 23:00, żeby wreszcie móc sobie trochę pograć -_-'' .

srednio mi sie to podoba ze tylko o 23 moge grac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:05, Radko napisał:

Wszyscy którzy maja tutaj problemy z latency i polaczeniem maja neostrade? Ja mam osiedlowe
DSL 1mbps i nie mam problemow...


ja mam DSL 4mbps i mam problemy niestety takie same jak uzytkwonicy neostrady...
a Blizzard Europe to kompletna porazka, za nich listy odpisuje automat, i jedyne co potrafia to kasowac posty na forum...
za to North America Blizzard to juz calkiem inna bajka, odpisali na mojego maila w ciagu 24 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:07, benek11 napisał:

wiecie co moze cdp cos robi w tym kierunku i jak odniesie jakis skutek to pewnie nas poinformowal
by tak mi sie wlasnie pomyslalo :/


Po takim czsie bez skutku, ludzie woleliby sie w ogole dowiedziec ze cos robia. Bo wygada na to ze nikt nie robi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna rzecz .. dlaczego właśnie w godzinach od ok 16 do 23 to sie tak wali .... za uważcie że rano i w południe jest ok ... czyżby ktos sie bawił gdzies i sobie jakis kabelek czy urzondzonko odłaczał ... nie wiem. Wiem tylko jedno to jest Zgroza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:21, Jeggred napisał:

Mnie zastanawia jedna rzecz .. dlaczego właśnie w godzinach od ok 16 do 23 to sie tak wali
.... za uważcie że rano i w południe jest ok ... czyżby ktos sie bawił gdzies i sobie jakis
kabelek czy urzondzonko odłaczał ... nie wiem. Wiem tylko jedno to jest Zgroza!!!



To sa godziny szczytu i pewnie przed obawa przed przeciazeniem odlaczaja, NAS :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:45, BaRT_MODED111111 napisał:

> Mnie zastanawia jedna rzecz .. dlaczego właśnie w godzinach od ok 16 do 23 to sie tak
wali
> .... za uważcie że rano i w południe jest ok ... czyżby ktos sie bawił gdzies i sobie
jakis
> kabelek czy urzondzonko odłaczał ... nie wiem. Wiem tylko jedno to jest Zgroza!!!


To sa godziny szczytu i pewnie przed obawa przed przeciazeniem odlaczaja, NAS :/

buahahahah dobre ziom wkoncu my jeszcze skaczemy na drzewach i chodzimy nago mamy tu jungle wiec jak kazde plemie od 17 do 23 idziemy na polowanie wiec poco mamy byc podłaczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z jakich polaczen uzywacie ja mam neo (niech bedzie przeklety dzien kiedy je kupilem) chcialbym wiedziec na co zmienic zeby to dzialalo piszcie gdzie chodzi wow a gdzie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam ze szkoły o 16 i już wtedy zaczynają się problemy z serwerami, które trwają do 23. ''Pykanie'' w nocy na komputerze wywołuje u mnie pewien ''dyskomfort'' - przecież człowiek musi kiedyś spać...
Płacę za miesięczny (!) dostęp do serwera - w praktyce są to dwie godziny w środku nocy... opłacone zresztą z góry :>.

Człowiek nie ma na to żadnego wypływu, ponieważ firmy świadczące owe usługi zapierają się rękami i nogami, przed jakimkolwiek działaniem - w myśl zasady: "byle tylko jak najmniej się narobić"... Dlatego z optymizmem przyglądam się działaniu Tenvariel''a. Miejmy nadzieję, że coś konkretnego z tego wyniknie.

Tymczasem ludzie zaczynają tracić zaufanie do pewnych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:57, MiPek napisał:

Wracam ze szkoły o 16 i już wtedy zaczynają się problemy z serwerami, które trwają do 23. ''Pykanie''
w nocy na komputerze wywołuje u mnie pewien ''dyskomfort'' - przecież człowiek musi kiedyś
spać...
Płacę za miesięczny (!) dostęp do serwera - w praktyce są to dwie godziny w środku nocy...
opłacone zresztą z góry :>.



Skąd ja to znam :P Tyle że u mnie to nie "Dyskomfort" , a rodzice mówią mi , kiedy mam przestać grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:57, MiPek napisał:

Wracam ze szkoły o 16 i już wtedy zaczynają się problemy z serwerami, które trwają do 23. ''Pykanie''
w nocy na komputerze wywołuje u mnie pewien ''dyskomfort'' - przecież człowiek musi kiedyś
spać...
Płacę za miesięczny (!) dostęp do serwera - w praktyce są to dwie godziny w środku nocy...
opłacone zresztą z góry :>.

Człowiek nie ma na to żadnego wypływu, ponieważ firmy świadczące owe usługi zapierają się rękami
i nogami, przed jakimkolwiek działaniem - w myśl zasady: "byle tylko jak najmniej się narobić"...
Dlatego z optymizmem przyglądam się działaniu Tenvariel''a. Miejmy nadzieję, że coś konkretnego
z tego wyniknie.

Tymczasem ludzie zaczynają tracić zaufanie do pewnych firm...

powiem to tak nie wydaje mi sie zeby nic nie robili bo to napewno nie jest prawda robia i to napewno duzo ale najwidoczniej problem jaki my mamy nie jest ich problemem bo tam jest wszystko ok alee !!! UWAGA przeciez mozna sprawdzic ze tysiace polakow od 17 do 23 poprostu nie conektuje ale tak to se moge gadac.............. i co 5 min bedzie sie tu pojawiala inna teoria ktora i tak niczegoo nie zmieni moze czas wyleczy te rany :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...no nie kolejny dzień oczekiwania w 450 osobowej kolejce i zapewne ok 22:00-23:00 będe mogla wejsć.
Jutro , sobota , niedziela ma raidy MC, i Onyxia ja chce grac w normalnych godzinach. To wyglada tak jakby jakoś palant odcinal Polske w tych godzinach ....co za kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wracam ze szkoły o 16 i już wtedy zaczynają się problemy z serwerami, które trwają do 23. ''Pykanie'' w nocy na komputerze wywołuje u mnie pewien ''dyskomfort'' - przecież człowiek musi kiedyś spać..."

Śpij od 16 do 23, najlepsze wyjście - przesypiasz lagi i grasz gdy ich nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

programik umozliwia polaczenie przez server proxy,co daje ci mozliwosc ominięcia Telii.
sockscap jest darmowy, mam gdzies liste serverów proxy,ale z tego co wiem to latwo ją dorwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 21:08, axelPL napisał:

programik umozliwia polaczenie przez server proxy,co daje ci mozliwosc ominięcia Telii.
sockscap jest darmowy, mam gdzies liste serverów proxy,ale z tego co wiem to latwo ją dorwac.

podziel sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się