Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam! Mam taki problem. Po ściągnięciu i zainstalowaniu nowego patcha , po kilku minutach gry wow zaczyna ciąć się jak cholera nawet po wyjściu do menu. Zrobiłem formata , zainstalowałem raz jeszcze i to samo. Po restarcie kompa znów można pare minut pograć i sytuacja się powtarza. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 00:08, goomis74 napisał:

Najlepsi paladyni Retribution(do nich najbardziej ta klasa i build pasuje:)).

to już zależy co komu bardziej się podoba ;> mnie osobiście najbardziej pasuje z ally palków: krasnal-tank, humanek-retri i alien-loly, już mówie dwarfik wygląda na twardego +racial w strone wytrzymalości (raczej malutki boościk ale zawsze), komsita na loly bo oni ciągle o tym holy light móią i wogóle a to że ich racial idzie w strone leczenia to akurat szczególik (raczej tak lore wise) a humanki na retri hmm to tylko to pozostało ;P a na serio to mogliby też być pod holy bo też mają bzika na punkie swojej wiary jak kosmici ale nie wiem czy ktoś to pamięta/zwrócił uwage to zamin dodano belfy (palatubisiów) pod drzewkiem retri był art uc już po jego zniszczeniu przez scourge i to mi się baaardzo podobało (coż dzięki elfom, żeby im przykro nie było zmienili te arty <nie tylko z retri> na jakieś pie%$#$% skałki...) i bardzo borze imho oddawało ducha retri speca ;]

@jeggred
uff dobiłem engi do 450 (brat mnie naglił ;P, ale i sponsorował więc...) teraz jescze tylko repke i też zrobie 1 bratu, nie jestem pewien (brat gra boomkinm) ale jeśli te motorki działają jak siege weapon to możliwe że będzie mi dane zobaczyć boomkina na czoperku ;D yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 00:08, goomis74 napisał:

To sa rasy:). A gral ty Alliance? Dwarfy tez sa cholernie warte uwagi:). Wiecznie na...waleni
jak stodoly, kochajacy walke i piekielnie honorowi:).


O ile zgadzam się, że Krasnoludy potrafią być bardzo ciekawe - zwłaszcza warto się zatrzymać przy tej grupce z moździerzem, zaraz za tunelem ze startowej dolinki - to z tym...

Dnia 02.12.2008 o 00:08, goomis74 napisał:

Najlepsi paladyni Retribution(do nich najbardziej ta klasa i build pasuje:)).


... już się nie mogę zgodzić. Jeśli ktoś zrobi sobie krasnoludzkiego wojownika i zaraz na drugim poziomie przeczyta co mówi mu trener, gdy się do niego zgłasza, to zobaczy dlaczego Krasnoludy i Paladyni wcale nie są świetnym połączeniem.

Dnia 02.12.2008 o 00:08, goomis74 napisał:

Draenei chyba jest hybryda wszytskich tych ras...


I Taurenów na dodatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 08:09, SoieR napisał:

a można wiedzieć czym pan gra? ;> zgaduje że jeden z kilku milionów klimatycznych
ud rogal
"i r teh evulz, i r killing!11"
a możę ud lock?
"-||-"
a może krówką czymkolwiek?
"mooo..."
a może palatubisiem? ehh tak to na pewno to ;D

nikt się nikomu tłumaczył nie będzie czym gra, dlaczego i co akurat mu się w tej rasie/klasie
podoba, bai ;]


Równie mało klimatycznym ud shadow priestem :P Ale lepsze to niż gejfy. Koniec dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 13:51, Szczur22 napisał:

Równie mało klimatycznym ud shadow priestem :P Ale lepsze to niż gejfy. Koniec dyskusji
:D


Nie wiem, może dla Ciebie to zabawne, ale dla mnie trąci chamstwem i obrażaniem innych. A potem się dziwić, że nikt graczy hordy nie traktuje poważnie. Nie da się traktować poważnie ludzi zachowujących się jak smarkacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 14:22, Fumiko napisał:


Nie wiem, może dla Ciebie to zabawne, ale dla mnie trąci chamstwem i obrażaniem innych.


Grywalne rasy w WoW''ie z powodzeniem zasłużyły sobie na takie docinki i komentarze. Gnomy są tragiczne, szczególnie teraz kiedy biegają jako DK [ HAHAAHAHA Ktoś widział różowobrodego? HAHAHAHA ]. Dranei podobnie jak Blood Elfy wprowadzone na siłę z dodatkiem wyglądają komicznie i takie też budzą reakcje, nie mówiąc już o Night Elf Legolas wannabe [ HAHAAHHA ] XD

Dnia 02.12.2008 o 14:22, Fumiko napisał:

A potem się dziwić, że nikt graczy hordy nie traktuje poważnie.


[ HAHAAHHAAHA ] Jeśli liczyć graczy z hordy to przynajmniej widzą, że ''zniewieściałe'' BE są tak samo komiczne jak wymienione wcześniej rasy ally. I potrafią się do tego przyznać, no cóż ktoś stwierdził, że horda musi mieć jaką ''ładną'' rasę elfików, przesadzili i z paladynem i wyglądem.

Swoją drogą, nic tak nie poprawia dnia jak wgniecenie gnoma w podłoge, zrównanie z ziemią kosmity czy ROTFL na widok NE huntera z wielkim łukiem [ HAHAHAAH ] XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:

>
> Nie wiem, może dla Ciebie to zabawne, ale dla mnie trąci chamstwem i obrażaniem
innych.

Grywalne rasy w WoW''ie z powodzeniem zasłużyły sobie na takie docinki i komentarze.
Gnomy są tragiczne, szczególnie teraz kiedy biegają jako DK [ HAHAAHAHA Ktoś widział
różowobrodego? HAHAHAHA ]. Dranei podobnie jak Blood Elfy wprowadzone na siłę z dodatkiem
wyglądają komicznie i takie też budzą reakcje, nie mówiąc już o Night Elf Legolas wannabe
[ HAHAAHHA ] XD

wiesz wogóle jak "wygląda" legolas? ;) sądze że nie ^^, podpowiem że dobrze kojarzysz go z elfem ale jednak.. fail 8D

Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:


> A potem się dziwić, że nikt graczy hordy nie traktuje poważnie.

[ HAHAAHHAAHA ] Jeśli liczyć graczy z hordy to przynajmniej widzą, że ''zniewieściałe''
BE są tak samo komiczne

a która rasa nie jest komiczna? mmm zielony ork, fioletowy ud z różowym pigmentem czy niebieski troll z rożowymi włosami? wiem! mooooćka!

Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:

jak wymienione wcześniej rasy ally. I potrafią się do tego przyznać,
no cóż ktoś stwierdził, że horda musi mieć jaką ''ładną'' rasę elfików, przesadzili i
z paladynem i wyglądem.

Swoją drogą, nic tak nie poprawia dnia jak wgniecenie gnoma w podłoge, zrównanie z ziemią
kosmity

aż tak cie gankowanie bawi? [ofc zakładam że piszesz o gankowaniu, bo ciężko brać poważnie kogoś kto skil gracza ocenia p tym że "gra gnomem z rożową brodą" ;> gnom nabierze lvla to będzie ciebie gankował więc... ;)

Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:

czy ROTFL na widok NE huntera z wielkim łukiem [ HAHAHAAH ] XD

czy rofl na 1337 ud rogala który chce być ganksta ale nie może bo jescze się grać na "naumiał" ;) a tak wogóle to ne miały (i w sumie ciągle mają) najciekawszy racial do pvp, zwłaszcza dla hunta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź w pełni świadcząca o dojrzałości i znajomości języka polskiego. Jak również o dogłębnej znajomości gry. Oceniać po teksturach... świetne kryterium. A o Legolasie to jakie Ty masz pojęcie? Chyba z filmu... Ech, dzieciarnia, do książek a nie do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:

Swoją drogą, nic tak nie poprawia dnia jak wgniecenie gnoma w podłoge, zrównanie z ziemią
kosmity czy ROTFL na widok NE huntera z wielkim łukiem [ HAHAHAAH ] XD


Jest jedna taka rzecz - wrzucenie do ignore kogoś wkurzającego czy żałosnego. Bardzo żałuję, że na gram.pl nie ma podobnej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:

Grywalne rasy w WoW''ie z powodzeniem zasłużyły sobie na takie docinki i komentarze.
Gnomy są tragiczne, szczególnie teraz kiedy biegają jako DK [ HAHAAHAHA Ktoś widział
różowobrodego? HAHAHAHA ]. Dranei podobnie jak Blood Elfy wprowadzone na siłę z dodatkiem
wyglądają komicznie i takie też budzą reakcje, nie mówiąc już o Night Elf Legolas wannabe
[ HAHAAHHA ] XD

Co Cie obchodzi jaki kto ma gust? Każdy gra tym kim mu sie podoba i nic Ci do tego. To tak jakby gołąb śmiał się z Ciebie, że nie masz oczu na bokach "łebka" tylko pod czołem.

Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:

[ HAHAAHHAAHA ] Jeśli liczyć graczy z hordy to przynajmniej widzą, że ''zniewieściałe''
BE są tak samo komiczne jak wymienione wcześniej rasy ally. I potrafią się do tego przyznać,
no cóż ktoś stwierdził, że horda musi mieć jaką ''ładną'' rasę elfików, przesadzili i
z paladynem i wyglądem.

Czy to powód do śmiania się? Po co grasz w WoWa skoro Ci wszystko nie odpowiada?;>
Lepiej troche poczytac, pouczyc sie a nie prac mózgu przed grą :).

Dnia 02.12.2008 o 15:57, ^RaZZieL^ napisał:

Swoją drogą, nic tak nie poprawia dnia jak wgniecenie gnoma w podłoge, zrównanie z ziemią
kosmity czy ROTFL na widok NE huntera z wielkim łukiem [ HAHAHAAH ] XD

Rzeczywiscie, nic....
Nie wiem czy to syndrom dzieciństwa i nie dowartościowania, ale ta wypowiedź na taką wygląda :).

Rada na przyszłośc - W tym temacie raczej są ludzie inteligentni i pokazywanie swoich "mądrosci" nie świadczy czasem dobrze o człowieku. Nie denerwuj innych to nie wyciągną Cie z monitora.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 10:58, SoieR napisał:

uff dobiłem engi do 450 (brat mnie naglił ;P, ale i sponsorował więc...) teraz jescze
tylko repke i też zrobie 1 bratu, nie jestem pewien (brat gra boomkinm) ale jeśli te
motorki działają jak siege weapon to możliwe że będzie mi dane zobaczyć boomkina na czoperku
;D yeah!


Raczej działają. Jak na niego wsiądziesz to pojawia ci się przycisk "Leave Vehicle", i możesz stargetować motorek albo kierowcę, a nie jak na zwykłych mountach tylko postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnomy są najlepsze. Osobiście mam 4 postacie będące gnomkami, w tym naturalnie DK. Szkoda, że gnomy nie mają klasy leczącej, przez to nie da się założyć czystej rasowo gildii. Blizzard mógłby dołożyć jakiegoś gnomiego chirurga jako kolejną klasę heroiczną. ;-P Planujemy robić instancje w składzie: 4 mroczne gnomy DK + priest krasnolud.

Iiiha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:57, asfodel napisał:

Planujemy robić instancje w składzie: 4 mroczne gnomy DK + priest krasnolud.

Iiiha!


Znajomy z gildii ostatnio wyczyścił Hellfire Ramparts w składzie 5 DK. Wipeowali na bossach, ale pozatym szło gładko. Możecie spróbować :P

Swoja droga, były przypadki pokonywania Onyxi przez samych druidów albo samych priestów (pre TBC!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhuhu ;D dobra nowina bo boomkin ma doś "komiczne" animacje ogółem ;] widziałem już jak brat śmigał na grzbiecie smoków, mamutów i innych cudaków w formie sowy ale zobaczyć to na tym motorku- bezcenne, niestety nie widziałem żadnego druida na tym motorku, bo prawde mówiąc widziałem chyba ze 3 rożne osoby posiadające go- ale tylko z hordy u nas (ali) ciągle ani 1, szkoda żę trzeba jescze repke na recke bo to troche zajmie mi... (lvlowanie 3 postaci jednocześnie ftw ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widze w gnomch nic żalosnego/śmiesznego/komicznego raczej bym powiedział "na luzie" ale też i rasa chcąca (jak każda inna) przeżyć w tym świecie, a że taka mała... (to tylko na +) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:20, SoieR napisał:

ja tam nie widze w gnomch nic żalosnego/śmiesznego/komicznego raczej bym powiedział "na
luzie" ale też i rasa chcąca (jak każda inna) przeżyć w tym świecie, a że taka mała...
(to tylko na +) ;]

Gnomy powinny mieć jakiś bonus do uników. Ostatecznie wszyscy wiemy że im cel mniejszy tym trudniej w niego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:24, Hubi Koshi napisał:

Gnomy powinny mieć jakiś bonus do uników. Ostatecznie wszyscy wiemy że im cel mniejszy
tym trudniej w niego trafić.


Albo łatwiej... Bo są małe, więc takim np młotem można by całego wbić w ziemię. "Escape artist" w zupełności tutaj wystarcza i spełnia swoją rolę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:43, Sth`Devilish napisał:

> Gnomy powinny mieć jakiś bonus do uników. Ostatecznie wszyscy wiemy że im cel mniejszy

> tym trudniej w niego trafić.

Albo łatwiej... Bo są małe, więc takim np młotem można by całego wbić w ziemię. "Escape
artist" w zupełności tutaj wystarcza i spełnia swoją rolę bardzo dobrze.

gnom rogal+nogg elixir (zmniejszający proc) vs tauren warrior na winterfall firewater 8D wanna si dat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się