Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 21:00, Michal256 napisał:

Leć do Storm Peaks i zrób chain dotyczący Thorima. Zaczyna się od questa They Took Our
Men! w K3.

Widzę że quest składa się z 16 części ale chyba zostawię sobie ten "smaczek" na jutro :)
Czy wow jeszcze mnie czymś zaskoczy po wskoczeniu na 80 lvl?... oprócz stworzenia klasy Death Knight i tak dostępnej na 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 części to dopiero wstęp :P WoWheady, Thottboty itd. liczą tylko questy które są bezpośrednio ze sobą połączone. Nie wpinają w chain questów które mają kontynuacje w postaci większej liczby questów odblokowujących się jednocześnie, bądź quest itemów zaczynających kolejną część.

Generalnie łącznie z kilkoma questami pobocznymi (które pojawiały się podczas robienia chaina), w becie naliczyłem się około 50 questów w tym chainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam taką zagadkę: zbliżam się do 70tki i mam trochę honoru do wydania, zastanawiam się czy kupić coś epickiego za to czy może nie warto?
Może lepiej będzie po prostu wpaść do northrendu i tam jakieś przedmioty znaleźć/kupić?
Pzodrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz?! Po kiego? Jeżeli masz WotLK to BIEGIEM do Northrendu, szybko dotrzesz tam do lepszych przedmiotów, a za honor kupisz sobie rzeczy dopiero pod lvl 80. Farma honoru to jedna z najbardziej czasochłonnych rzeczy w tej grze, więc uszanuj swój czas na tym spędzony i nie marnuj ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie ta "farma" to sens tej gry... ;> ja np. w wow pvp lubie ale tylko bg, bo arena jest zbyt nie zbalansowana żeby ją brać poważnie, a na bg elegancko wszystkie te "nierónści" się zacierają, po wyfarmieniu tego honoru zostaje.. coż nic już nie zostaje ;> można albo dalej bawić się na bg albo jeśli ktoś tego nie lubi po prostu odpóśćić sobie dalszą gre

ps: maniek, zależy jaką grasz klasa ale np. kupując bron z s2 nie wymienisz jej do ok. 77 lvlu (arena, coś jak w nagrand), dodatkowo ceny "honoru" nowych rzeczy mają być znacznie większe niż wcześniej wiec... coż wybór należy do ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zostaną udostępnione itemki dla dk z pvp. Bo na razie to w origimmarskim pvp shopie nic nie ma. Chyba że w northcie coś jest ale tego nie sprawdzę bo to za wysokie progi na moje 63 lvlowe nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:09, dulak napisał:

Ciekawe kiedy zostaną udostępnione itemki dla dk z pvp. Bo na razie to w origimmarskim
pvp shopie nic nie ma. Chyba że w northcie coś jest ale tego nie sprawdzę bo to za wysokie
progi na moje 63 lvlowe nogi :)


Najprawdopodobniej 17 Grudnia, kiedy wystartuje 5 sezon arenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:09, dulak napisał:

Ciekawe kiedy zostaną udostępnione itemki dla dk z pvp.


Prawdopodobnie 16, a może nawet 12 gdy wszystkie arenowe teamy zostaną bezpowrotnie skasowane. Ceny jednak będą wachały się [ jeśli ufać temu co było w becie ] w granicach 35k - 45k za item, co przy cap''ie honoru ustawionym na 75k jest lekko mówiąc śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 14:55, SoieR napisał:

po wyfarmieniu tego honoru zostaje..


"Po wyfarmieniu"? Zaraz, to honor w ogóle można kiedyś skończyć farmić? Mnie się zawsze zdawało, że to jest "zabawa" (czytaj: KATORGA, HORROR, PIEKŁO, NUDA itd) do końca gry, aż do następnego dodatku (jest tu w ogóle ktoś komu udało się wyfarmić honor na WSZYSTKIE najlepsze przedmioty z PvP przed wydaniem WotLK??).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy od wczoraj nie mogę zalogować się do gry, po wpisaniu loginu oraz hasła wyskakuje tabelka success! i nie się już nie dzieje :( co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:41, ktos napisał:

Potrzebuje pomocy od wczoraj nie mogę zalogować się do gry, po wpisaniu loginu oraz hasła
wyskakuje tabelka success! i nie się już nie dzieje :( co mam zrobić ??


Wczoraj była przerwa techniczna serwerów, może coś Ci się nie spatchowało jak trzeba? (Szczerze mówiąc nawet nie zwróciłam uwagi czy ostatnio były jakieś pomniejsze łatki). Masz wersję podstawową czy z dodatkiem/dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:31, Sth`Devilish napisał:

> po wyfarmieniu tego honoru zostaje..

"Po wyfarmieniu"? Zaraz, to honor w ogóle można kiedyś skończyć farmić? Mnie się zawsze
zdawało, że to jest "zabawa" (czytaj: KATORGA, HORROR, PIEKŁO, NUDA itd) do końca gry,
aż do następnego dodatku (jest tu w ogóle ktoś komu udało się wyfarmić honor na WSZYSTKIE
najlepsze przedmioty z PvP przed wydaniem WotLK??).


Niestety można, ja w chwili obecnej osiągnąłem honorowy limit na locku, to jest 75k :) Co do drugiego pytania to obawiam się, że te 75k nie starczy na cały gear pvp, a już na pewno nie z non-set epikami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:21, Fumiko napisał:

> Potrzebuje pomocy od wczoraj nie mogę zalogować się do gry, po wpisaniu loginu oraz
hasła
> wyskakuje tabelka success! i nie się już nie dzieje :( co mam zrobić ??

Wczoraj była przerwa techniczna serwerów, może coś Ci się nie spatchowało jak trzeba?
(Szczerze mówiąc nawet nie zwróciłam uwagi czy ostatnio były jakieś pomniejsze łatki).
Masz wersję podstawową czy z dodatkiem/dodatkami?



mam wowa ze wszystkimi dodatkami, udało mi się już zalogować ale dopiero za którymś razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery WLK nie było żadnego patcha.

Jeśli logowanie stoi na Success! to znaczy że coś jest nie tak z serwerem na który się logujesz. Trzeba poczekać lub spróbować wejść na inny serwer (przycisk cancel robi w tym momencie za change realm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 02:09, Sth`Devilish napisał:

Farma honoru
to jedna z najbardziej czasochłonnych rzeczy w tej grze, więc uszanuj swój czas na tym
spędzony i nie marnuj ich :P


W końcu racjonalne podejście do sprawy. Pamiętam, ze na tym forum pojawiały się głosy odnośnie epixów za honor, że to cios dla prawdziwych, oddanych graczy. Że byle noob spędzający parę godzin dziennie na AV, w tydzień może się ubrać w sprzęt na miarę T6. Farmienie honoru to katorga i zdecydowanie nie zabawa na parę godzin dziennie przez tydzień. Co innego jeśli ktoś naprawdę robi BG dla przyjemności i nie zwraca uwagi na naliczane punkty. Wtedy nagrody same się z czasem pojawiają i nie ma tego poczucia zmarnowanego czasu :)

Cat in a Bag

Nie zdziwiłbym się gdyby 75k starczyło na co najwyżej 3 części. Cena sprzętu za honor ma być podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:21, Astropath napisał:

Cat in a Bag

Nie zdziwiłbym się gdyby 75k starczyło na co najwyżej 3 części. Cena sprzętu za honor
ma być podwyższona.


A ja nie zdziwie sie ze ta podwyzszona cena to koniecznosc posiadania punktow arenowych:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:15, Michal256 napisał:

Od premiery WLK nie było żadnego patcha.


Nie było? Sorry, coś mi się po zainstalowaniu Lisza patchowało, tego jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się