Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 09:53, Ichvander napisał:

Ja na swoim UD priescie mam tailoring... i narazie stoi w miejscy na poziomie 427 :/
powod? ZA DROGO. Zeby wycraftowac teraz jakis item, musze wydac 30-50g na stack infitnite
dust... a wycraftowanego itema nie sprzedam za Chiny ;/ wiec zostaje vendor... (nie mam
enchantingu a zaluje kurcze :P)


30-50g? To sie ciesz, bo na serwie Wildhammer na którym gram stoi po 100g :/ Na szczęście znajomy z gildii disenchantuje mi każdy syf, infinite dust dla mnie, reszta dla niego. I jakoś da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
mam zamiar zmienić Deathcharger''a na nowego mounta. Mam kilka propozycji: farmić 90 marków na black war koda lub kupić tego miśka za 750g z dalaran. Co się bardziej opłaca? Na czym lepiej wygląda BE kobieta?
po 2 szukałem mapy na wzór http://www.worldofwarcraft.com/info/flashmap/ do northernu ale nic takiego nieba bo panowie z blizzarda nie byli skorzy zaktualizować flash mapę. Szukam czegoś takiego właśnie.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy dane do logowania na stronie worldofwarcraft.com to te same dane co do logowania w grze? Bo w grze na konto mogę się normalnie zalogować ale na stronie już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:17, Ashakel napisał:

Mam pytanie czy dane do logowania na stronie worldofwarcraft.com to te same dane co do
logowania w grze? Bo w grze na konto mogę się normalnie zalogować ale na stronie już
nie...


Nie możesz, bo wchodzisz na stronę amerykańską. Prawidłowy adres to http://wow-europe.com/en/ (i wiedziałbyś o tym, gdybyś kliknął w "Manage Account" na ekranie logowania...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obu wygląda fatalnie, ponieważ mounty skalują się tylko do wzrostu rasy postaci, a nie do jej postury, to też na tych mountach szybko rzuci ci się w oczy to, że nogi wsiąkną w cielsko miśka/Kodo jak śliwka w kompot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:22, Sth`Devilish napisał:

> Mam pytanie czy dane do logowania na stronie worldofwarcraft.com to te same dane
co do
> logowania w grze? Bo w grze na konto mogę się normalnie zalogować ale na stronie
już
> nie...

Nie możesz, bo wchodzisz na stronę amerykańską. Prawidłowy adres to http://wow-europe.com/en/
(i wiedziałbyś o tym, gdybyś kliknął w "Manage Account" na ekranie logowania...).



Dzięki wielkie bo się zmartwiłem, kupiłem właśnie kolejnego prepaida, i sie bałem że kasa poszła w błoto. A co do tego "Manage Account" to klikałem w to ale strona nie chciała mi się otwierać. Ale w każdym razie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:25, Sth`Devilish napisał:

Na obu wygląda fatalnie, ponieważ mounty skalują się tylko do wzrostu rasy postaci, a
nie do jej postury, to też na tych mountach szybko rzuci ci się w oczy to, że nogi wsiąkną
w cielsko miśka/Kodo jak śliwka w kompot.


Dlatego właśnie najlepiej na każdym wierzchowcu wygląda gnom - ma takie krótkie nóżki, że siedzi jak na fotelu.
A dla DK sugerowałabym Mechano-Hog i samolocik.
;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli najlepszy jest ten przeznaczony dla rasy? trochę on taki za kolorowy jak dla mnie. Jest jakaś ciemniejsza odmiana? No tak black war...
A co do tej mapy to masz coś :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:05, asfodel napisał:

Dlatego właśnie najlepiej na każdym wierzchowcu wygląda gnom - ma takie krótkie nóżki,
że siedzi jak na fotelu.


A najbarzdiej przerąbane mają Taureni, którzy nie dość że nie mogą używać wszystkich mountów, to jeszcze zdecydowana większość jest dla nich za mała :/ Uśmiałem się jak widziałem na Brewfeście Taurenów na baranie (bidula pewnie się pod nim uginała ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:22, kpiska napisał:

Mam pytanie: żeby jezdzic na mountcie trzeba mieć skilla riding?
Z góry dziekuje

tak, generalnie tak, ale paladyn i lock kupujac mounta na 30 lvlu za ok. 7g dostaje skila gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:37, SoieR napisał:

> Mam pytanie: żeby jezdzic na mountcie trzeba mieć skilla riding?
> Z góry dziekuje
tak, generalnie tak, ale paladyn i lock kupujac mounta na 30 lvlu za ok. 7g dostaje skila
gratis ;)


Pomijając fakt, że i tak za pozostałe skille zapłaci więcej (koszty nauki u paladyna i warlocka są większe niż u innych klas, żeby nie było że dostaje mounta za darmo), nie mówiąc o zrobieniu questa na Dreadsteed, co może go kosztować nawet więcej niż zwykły epicki mount.

Po prostu kolejny mit graczy, którzy niezbyt intensywnie myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie innego rodzaju. Zeby nie bylo korzystalem z Wowhead i wowiki i odpowiedzi nie otrzymalem wiec moze wy wiecie wieej niz encyklopedie Wowa:).

Chodzi mi o set Darkmoon, oczywiscie nowy. Interesuje mnie greatness +90 strength. czy jakas inna opcja oprocz inscryptionisty istnieje? czy ma to jakis random drop na Northrendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:54, Sth`Devilish napisał:

> > Mam pytanie: żeby jezdzic na mountcie trzeba mieć skilla riding?
> > Z góry dziekuje
> tak, generalnie tak, ale paladyn i lock kupujac mounta na 30 lvlu za ok. 7g dostaje
skila
> gratis ;)

Pomijając fakt, że i tak za pozostałe skille zapłaci więcej (koszty nauki u paladyna
i warlocka są większe niż u innych klas, żeby nie było że dostaje mounta za darmo),
nie mówiąc o zrobieniu questa na Dreadsteed, co może go kosztować nawet więcej niż zwykły
epicki mount.

on pytał o podstawowe rzeczy to co to za różnica czy wspomne o tym czy nie? odpowiadałem konkretnie na pytanie

Dnia 11.12.2008 o 19:54, Sth`Devilish napisał:

Po prostu kolejny mit graczy, którzy niezbyt intensywnie myślą :)

coś sugerujesz, panie "myślący"?;P

po za tym weź korekte na to że np. w kolejnych łatkach jedne skile dochodzą inne ubywają a za skile nikt nic nie zwraca, więc to nie jest takie całkiem proste i oczywiste ;] tak czy inaczej każdy skil trzeba kupić (przynajmniej kiedys...) więc kto się tam zastanawia czy inna klasa wydaje przykładowo 33c mniej za skila na tym i na tym niż klasa x, a propos q to teraz wcale nie trzeba go robić tak wogóle... ;> (fajny q przynajmniej ze strony pala imho szkoda go sobie darować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się