Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 19:17, RAVvy napisał:

Mam takie pytanko, bo prawdopodobnie uda mi się wycyganić od rodziców WoW''a na święta
, więc: czy Night Elf jest dobrym wyborem dla rogue''a? W ogóle w warcraft''cie szukałem
jakiegoś odpowiednika zabójcy(guild wars) nie wiem, czy trafiłem.

ja osobiście gram NE rogue i jestem zadowolony. Co do gnomów- rogue, no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam gnoma rogala... ale to tak bardziej 4fun ;P nelf wydaje mi sie idealnym kandydatem na rogala, imho najlepsze animacje swingów 1 recznych właśnie w stylu takiego "nińdży" (2h ssie troszki.. ;P) z dostępnych ras +bonus do skradania i dodatkowy "vanish" ;> taak to dobra rasa dla rogala ^^ inna sprawa że sztyleciki najlepiej wyglądają u gnoma ;P ork dagger rogal to tak jakby się gołymi pięściami napierdzielał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej komicznie niż ork z daggerami wygląda dwarf rogue z mieczami, które przez swój często za duży rozmiar (Blizzard powoli popada w manię ogromnych mieczy ala anime/manga) odstają na tyle, że w trakcie biegu powinno być słychać skrzypienie ostrza mieczy o podłoże i powinny zostawiać za sobą takie 2 równomierne ślady :P Gdyby WoW był realistyczny, to Dwarf Rogue z mieczami nie miałby racji bytu, bo każdy by usłyszał/zobaczył te miecze :) Ja przez to troche się zniechęciłem do gry moim zbójnickim brudasem-liliputem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:36, Sth`Devilish napisał:

No jak dla mnie przegięcie z tą operacją zmiany płci ;/ Nie podoba mi się, nawet pomimo
faktu, że być może zrobiłbym to mojej Night Elfce. Ale mimo wszystko, jak pomyślę o innych
graczach zmieniających płeć i to na serwerach RP to aż mnie żałość dopada :/

Można teraz też za opłatą zmienić wygląd swojej postaci (rzeczy typu twarz, kolor skóry) bez zmiany płci. A na moim serwerze (RPPvP) już widziałem jednego kolesia, który zmienił swojemu druidowi płeć na żeńską. Również mi to za bardzo nie pasuje, ale zapewne sporo ludzi się tego domagało (no i zawsze to jakiś kolejny dodatkowy zarobek dla Blizza), bo taka opcja z tego co wiem istnieje np. w Lineage 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem triala, utworzyłem konto i wszystko jest OK dopóki nie włączam gry i po próbie zalogowania wyskakuje mi komunikat o złych danych... Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 12:39, PJ MW napisał:

Witam, ściągnąłem triala, utworzyłem konto i wszystko jest OK dopóki nie włączam gry
i po próbie zalogowania wyskakuje mi komunikat o złych danych... Co mam zrobić?


Złe dane logowania? Pewnie ściągnąłeś triala w wersji US, a konto utworzyłeś na stronie EU (albo na odwrót). Musisz ściągnąć i utworzyć konto na europejskiej stronie, bo to są różne bazy danych, i mając konto utworzone na EU, nie możesz grać na serwerach US i vice versa. Spróbuj tej strony http://www.trywarcraft.com/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej się zgadzam, wogóle to że taki troll/ork/nelf może się cichaczem i niespostrzeżenie skradać jest dość dziwne, ba nelf ma jescze bonus to tego! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ściagnałem tego triala WOW''a instaluje i zaczyna mi sie pobierać patch ważacy 1.1 GB to jeszcze zrozumiałem potem jeszcze dwa mniejsze patche po kilknanaście mb to zniosłem ale cholera jak zaczeło mi ściagać coś co ważyło ponad 3 GB już nie wytrzymałem czy naprawde jestem skazany na to ciagłe ściaganie kolenych uaktualnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:11, Steel Dogg napisał:

a można tu zastopowac sciaganie i wznowic np na drugi dzień


Ten stream działa tak, że ściąga się tylko około 100 MB plików gry niezbędnych do uruchomienia WoWa, a reszta jest pobierana w miarę potrzeby w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: jaką profke polecacie dla Paladina?? Na warlocku mam już herbalism/alchemy, nie wiem czy brać to samo (z jednej strony fajnie sobie robić potki na raidy, z drugiej może dla Pala jest coś lepszego?? BTW. Mam obydwa dodatki więc mam dostęp do all profesji... :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się