Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 11:00, PJ MW napisał:

Nie o to mi chodziło, czytałem na innych forach, że nie przychodzą na pocztę mejle weryfikujące,
wtedy konto jest nieaktywne i nie można się zalogować w grze.


Nie ma czegoś takiego jak mejle weryfikujące, możesz podać nawet fikcyjny e-mail i powinieneś być w stanie się zalogować. Powiedz mi, a z jakiej strony ty w ogóle ściągałeś tego triala i gdzie rejestrowałeś konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:38, Sth`Devilish napisał:

> Nie o to mi chodziło, czytałem na innych forach, że nie przychodzą na pocztę mejle
weryfikujące,
> wtedy konto jest nieaktywne i nie można się zalogować w grze.

Nie ma czegoś takiego jak mejle weryfikujące, możesz podać nawet fikcyjny e-mail i powinieneś
być w stanie się zalogować. Powiedz mi, a z jakiej strony ty w ogóle ściągałeś tego triala
i gdzie rejestrowałeś konto?


Chyba z trywow.com, albo warcraft.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2008 o 10:14, drblase napisał:


Do Battlechesta wrzucają 2 guide''y każdy ponad 200 stron, bardzo przydatne dla początkujących
takich jak ja nie powiem ^_^. Zważywszy na ich rozmiar to niemożliwe jest żeby się zmieściły
do normalnych pudełek.



W sumie smaczny kąsek te guide''y, ale płytek w kopertach nie zniosę ;/ W WoWa grałem na trialu więc już kapuję dużo zasad, a raczej wolę ładne pudełka na półce niż jedno wielkie i jakieś książeczki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:43, PJ MW napisał:

Chyba z trywow.com, albo warcraft.com


Hmm, to nie lepiej od razu się zarejestrowac i ściągnąc triala ze strony www.worldofwarcraft.com? 3 dni temu przynajmniej jeszcze działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:53, Wintesun napisał:

Hmm, to nie lepiej od razu się zarejestrowac i ściągnąc triala ze strony www.worldofwarcraft.com?
3 dni temu przynajmniej jeszcze działało.


Na jedno wychodzi. Z tym że twój adres prowadzi do amerykańskiej wersji. U nas główna strona WoWa to www.wow-europe.com

A trial jest pod adresem www.trywarcraft.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (gram Palkiem Blood Elfem), a mianowicie : czy w grze od początku do końca do każdego miejsca prowadzi że tak powiem "linia fabularna", czyli że od questa do questa tak aż do ostatniej lokacji czy może w którymś momencie się to urywa i są już tylko pojedyńcze questy, a może linia jest tylko na początku gry, aż do stolicy?? Bo osiągnąłem 7 level i moją ostatnią lokacją był Falconwing Square (teraz jestem w stolicy i szukam jakiegoś questa który poprowadzi mnie dalej przez grę...) oraz jako ostatnie miejsce w którym robiłem questa West Sanctum. Nie wiem co dalej bo w Falconwing chyba nie ma już kolejnego questa, a w Silvermoon są dopiero od levela 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhmmmm czy przypadkiem od tego resetu serwerow nie mial byc wprowadzony nowy pacz? I razem z nim ma byc wprowadzona mozliwosc tworzenia DK na kazdym realmie jesli ma sie juz jedna postac na conajmniej 55?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 17:35, Ashakel napisał:

Mam pytanie (gram Palkiem Blood Elfem), a mianowicie : czy w grze od początku do końca
do każdego miejsca prowadzi że tak powiem "linia fabularna"


Musisz po prostu szukać questów, części z nich nie znajdziesz w obozowiskach/miastach, a gdzieś poukrywane (w Eversong Woods polecam np sprawdzić wybrzeże oraz tereny na południowy zachód, a także na środku mapy koło Death Scar). Po za tym wiele z nich prowadzi ciebie za rączkę gdzie dalej iść (chodzi o te, w których musisz się z kimś spotkać, zwykle prowadzi to do kolejnych tzw quest hubów, czyli skupisk questów). Ale generalnie rzecz biorąc, nie ma jakiejś jednej linii fabularnej, która ciągnęłaby się do końca, dlatego musisz po prostu bawić się w odkrywcę i poszukiwacza przygód i samemu szukać nowych zadań :)

Przy okazji, polecam tobie http://www.wowhead.com/ , znajdziesz tam w odpowiednim dziale spis wszystkich questów w danej krainie (zone). Natomiast na http://www.wow-pro.com/leveling_guides/snowflakes_bloodelf_starting_guide znajdziesz mnóstwo wyjątkowo szczegółowych poradników do levelowania postaci (w linku akurat masz poradnik do Eversong Woods). Są to poradniki nastawione na możliwie najszybsze levelowanie solo (bez pomocy innych), także przydatne nawet dla nowicjuszy (przynajmniej nigdzie nie utkniesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Loguje się na konto normalnie potem na postać i jak już jestem w grze to na generalu nie widzę co piszą inni, mogę napisać do kogoś na /w ale nie widzę ze sam coś napisałem ani nie otrzymuje wiadomości. Czyściłem WTB, addony ale nic. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:39, KamcioBoy napisał:

Mam taki problem. Loguje się na konto normalnie potem na postać i jak już jestem w grze
to na generalu nie widzę co piszą inni, mogę napisać do kogoś na /w ale nie widzę ze
sam coś napisałem ani nie otrzymuje wiadomości. Czyściłem WTB, addony ale nic. Pomocy

Spróbuj wyczyścic cache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:39, KamcioBoy napisał:

Mam taki problem. Loguje się na konto normalnie potem na postać i jak już jestem w grze
to na generalu nie widzę co piszą inni, mogę napisać do kogoś na /w ale nie widzę ze
sam coś napisałem ani nie otrzymuje wiadomości. Czyściłem WTB, addony ale nic. Pomocy


Zdarza się. Jeżeli wyczyszczenie folderu Cache nie pomoże, to sprawdź w opcjach czatu czy masz zaznaczone te kanały, które ciebie interesują. W ostateczności będziesz musiał ręcznie dołączyć do tych kanałów (bodajże /join general, /join trade, /join lookingforgroup itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz w opcjach chatu pogrzebac, tzn "zaznaczyc" kanal gereral w ktorejs opcji... trudno tak to opisac, po prostu wejdz w opcje chatu i poszykaj tego ;)- to na pewno to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam najlepszej dla siebie klasy postaci(już ponad 3 tygodnie^^) i w końcu padło chyba na najtrudniejszą albo raczej najbardziej wymagająca: Priesta. I tak się zastanawiam jak się za niego zabrać. Czy używać broni typu mace czy może lepiej na staffy się przestawić i jakie addony dobre by były żebym był w stanie leczyć dobrze. Raczej nie spodziewam się że będę od samego początku najlepszym healerem ale będę się starał :) I jakie talenty brać? Do lvlowania chyba Shadow ale od którego warto już zmienić na Holy. I gear powinien być z + do intelligence oraz spirit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:06, kacper2691 napisał:

Szukam najlepszej dla siebie klasy postaci(już ponad 3 tygodnie^^) i w końcu padło chyba
na najtrudniejszą albo raczej najbardziej wymagająca: Priesta. I tak się zastanawiam
jak się za niego zabrać. Czy używać broni typu mace czy może lepiej na staffy się przestawić


Zależnie od bonusów jakie dana broń daje. Nie będziesz długo okładał przeciwników wręcz. Do dobijania dosyć szybko zacznie Ci służyć różdżka.

Dnia 17.12.2008 o 21:06, kacper2691 napisał:

i jakie addony dobre by były żebym był w stanie leczyć dobrze. Raczej nie spodziewam
się że będę od samego początku najlepszym healerem ale będę się starał :)


Addon - healbot. Prosty, skuteczny.

Dnia 17.12.2008 o 21:06, kacper2691 napisał:

I jakie talenty
brać? Do lvlowania chyba Shadow ale od którego warto już zmienić na Holy.


Ja levelowałem głównie jako shadow, ale przy levelach 27,37,47,57 przechodziłem na holy na 2 levele żeby pograć na battlegroundach jako healer. Przy okazji bawiłem się też wtedy w leczenie instancji.
Nawet jako shadow można skutecznie leczyć te nisko-poziomowe instancje i BG, ale chciałem być lepszy niż po prostu dobry :)
Poziomy 70-80 spędziłem levelując jako disc/holy. Dłużej to trwa niż shadow, ale jeśli Twoim celem jest leczenie, to lepiej przejdź na leczący build przynajmniej na 77-78 i próbuj swoich sił w instancjach. Po dobiciu to maksymalnego poziomu przynajmniej nie będziesz totalnie zielony jeśli chodzi o leczenie.

Dnia 17.12.2008 o 21:06, kacper2691 napisał:

I gear powinien
być z + do intelligence oraz spirit?


Po zmianach jakie ostatnio zaszły, przyznam, że nie wiem dokładnie co jest najlepsze przy levelowaniu. Tutaj masz dokładny poradnik "co i jak": http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=11829537044&sid=1&pageNo=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:06, kacper2691 napisał:

Szukam najlepszej dla siebie klasy postaci(już ponad 3 tygodnie^^) i w końcu padło chyba
na najtrudniejszą albo raczej najbardziej wymagająca: Priesta. I tak się zastanawiam
jak się za niego zabrać. Czy używać broni typu mace czy może lepiej na staffy się przestawić
i jakie addony dobre by były żebym był w stanie leczyć dobrze. Raczej nie spodziewam
się że będę od samego początku najlepszym healerem ale będę się starał :) I jakie talenty
brać? Do lvlowania chyba Shadow ale od którego warto już zmienić na Holy. I gear powinien
być z + do intelligence oraz spirit?


Rodzaj broni nie ma znaczenia - priest i tak nią nie walczy, trzeba sprawdzać jaki zestaw z aktualnie posiadanych przedmiotów daje najlepszy bonus - głównie do spell power - najlepiej po przymierzać i sprawdzić jak się ten czynnik kształtuje. Jedyną bronią której priest faktycznie czasem używa jest różdżka, resztę nosi ze względu na bonusy.
Na dalszych poziomach dodatkowo bardzo istotna jest regeneracja many - około 70 lvl należy już na to zwracać uwagę. Inteligencja i spirit owszem, też są potrzebne. Sprawdź w karcie postaci, co która cecha daje, i wszystko będzie jasne, przy czym trzeba pamiętać, że bonusy różnią się w zależności od klasy.

Levelowanie z zestawem talentów przeznaczonym do leczenia jest możliwe, ale mozolne ze względu na zadawanie niskich obrażeń. Warto to robić tylko jeśli ma się stałą grupkę znajomych z którymi planuje się zaliczać jak najwięcej instancji. Jeśli natomiast chcesz leczyć od czasu do czasu, to pomyśl o hybrydzie.

Można dobrze leczyć bez żadnych addonów, nie są do tego niezbędne. Ważniejsza jest dobra znajomość swoich czarów, refleks i gospodarowanie maną. Ja bym radziła potrenować bez, a dopiero po opanowaniu tej czynności myśleć o dodatkach - zresztą jak potrenujesz to sam będziesz wiedział, co by się mogło ewentualnie przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:39, Ashakel napisał:

Co dają achievementy? Jakieś nagrody (np.w postaci broni/zbroi) -jeśli tak to gdzie się
je odbiera??


Poprzeglądaj je, jeżeli jest za nie jakaś nagroda, to właśnie tam będzie to pisać. Raczej trzeba się nieźle postarać żeby na jakąkolwiek zasłużyć, same punkty to tylko taka forma porównania z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy da się coś zamówić z tego sklepu blizzarda w europie ?? bo założyłem konto ale ni jak nie idzie się zalogować ze strony sklepu tylko ze strony konta i co gorsza po wyborze przedmiotu do zakupy i wciśnięciu potwierdzenia wywala ten sam błąd co przy próbie logowania ze strony sklepu ;d nie chce mi się pisać do eu blizzarda bo oczekiwanie od nich na odpowiedz jest karygodnie długa i szkoda zachodu a coś już czuje ze to nie dla polaków ten sklep Blizzarda EU mam racje ?? ;d

Co ciekawe gdy wchodzę w zakładkę konta widać jak byk że jestem zalogowany a gdy przechodzę na zakładkę sklepu w cudaczny sposób pisze Sign In ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się