Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 19:39, KamcioBoy napisał:

Mam taki problem. Loguje się na konto normalnie potem na postać i jak już jestem w grze
to na generalu nie widzę co piszą inni, mogę napisać do kogoś na /w ale nie widzę ze
sam coś napisałem ani nie otrzymuje wiadomości. Czyściłem WTB, addony ale nic. Pomocy


Po patchu 3.0 jest problem z CTRA (CT Raid Assist) - nie wiem czy go masz ale jesli tak to wylacz i sprawa rozwiazana - totalnie demoluje obsluge chatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jakie są obecnie najlepsze bulidy do lvlowania dla Woja i hunta abaj na 70 lvl.

Czy dla woja dalej jest fury? a dla hunta BM. od wakacji nie grałem i nie wiem za bardzo jak się sprawują teraz te bulidy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Wokoło mnie lataja 3 osobniki ktore dziwnie sie zachowuja: atakuja moby dopiero ja te je zaatakuja i chodza caly czas ta sama droga-mam wrazenie ze to sa boty. Powinienen kogos o tym powiadomic, np. GM''a czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:15, Xard18 napisał:

Cześć.

Jakie są obecnie najlepsze bulidy do lvlowania dla Woja i hunta abaj na 70 lvl.

Czy dla woja dalej jest fury? a dla hunta BM. od wakacji nie grałem i nie wiem za bardzo
jak się sprawują teraz te bulidy.


Na wojach się nie znam, ale co do huntera to idź w BM. I weź najlepiej za peta goryla, chyba najlepszy pet do levelowania i tankowania. Thunderstomp robi niezłe obrażenia i aggro, łapiesz kilka mobków i dajesz z Volley (teraz nie ma CD, i zadaje naprawdę duże obrażenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:05, kpiska napisał:

Mam pytanie:
Wokoło mnie lataja 3 osobniki ktore dziwnie sie zachowuja: atakuja moby dopiero ja te
je zaatakuja i chodza caly czas ta sama droga-mam wrazenie ze to sa boty. Powinienen
kogos o tym powiadomic, np. GM''a czy cos?


Może nie tyle powinieneś, co po prostu możesz zawiadomić GMa (i tylko jego, w grze, nie inaczej) i mieć nadzieję, że się tym zajmie. Praktyka pokazuje, że czasami mimo zgłaszania takich botów, nadal je spotykasz... Nie wiem, może Blizzard robi to tak na pokaz i banuje ileś kont na raz jednego dnia, a nie na bieżąco.

Aha, jeżeli chcesz się w ogóle fatygować, to wiedz, że samo imię nie wystarcza, musisz jeszcze uwzględnić DOKŁADNĄ nazwę lokacji, w której jest oraz jakie mobki farmi i w jakich godzinach (co do minuty). Inaczej tak czy siak zgłosi się do ciebie GM i zacznie truć dupę tymi pytaniami :) Dopisz też, że nie chcesz aby odpowiadał na twoje zgłoszenie (chyba, że lubisz się dowartościowywać ich grzecznymi podziękowaniami i obietnicami:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się załamałem, wchodzę zobaczyć nowy gear pvp i... po prostu żal... Jeszcze tak słabych (jeśli chodzi o wygląd) setów to chyba nie było. Totalna porażka, to już lepszy skin miał set pvp na 60lvl, a do s1,s2 i s3 to tego nawet nie ma co porównywać. Blizz chyba powinien zmienić team od itemków, bo ogólnie w tym dodatku wszystko takie jakieś bidne mi się wydaje (przez całą drogę od 70 do 80 widziałem może ze 4 rodzaje staffów, a tak to różniły się tylko kolorkami). Cóż, widać SC2 i D3 kosztują i trzeba oszczędzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano racja, podpisuje się pod tym. Sety Druida i Paladyna jeszcze chyba jakoś ujdą w tłoku, ale reszta wygląda jak przekolorowane Greeny z pre-TBC :/ Porażka totalna, aż się odechciewa farmienia czegokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:01, Sth`Devilish napisał:

dupę tymi pytaniami :) Dopisz też, że nie chcesz aby odpowiadał na twoje zgłoszenie (chyba,
że lubisz się dowartościowywać ich grzecznymi podziękowaniami i obietnicami:P).

Working as intended!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:03, Cat In A Bag napisał:

To się załamałem, wchodzę zobaczyć nowy gear pvp i... po prostu żal... Jeszcze tak słab...

Mógłbyś dać linka? Jeszcze ich nie widziałem:P

Ktoś wie co w tym jest http://www.wowhead.com/?item=43346 ? Akurat bylem dziś na raidzie hc The Obsidian Sanctum i wypadło:P
Mały screen:D

Polecicie mi addony dla healera? Jakoś nie mam szczęścia i na razie same śmiecie znajduje. Szukałbym też jakiegoś, który zmienia interfejs na bardziej "przejrzysty":)

20081218214727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:11, mikusdevil napisał:

Witam zakupiłem sobie World of Warcraft i mam pytanie czy trzeba kupić jakoś karte czy
moge grac 30-dni FREE?


Jeżeli założysz konto trialowe na http://www.trywarcraft.com/ i potem zaktualizujesz je do pełnego konta dodając klucz z pudełka, to będziesz mógł grać te 30 dni + 10 dni triala (jeżeli nie zaktualizujesz konta od razu, rzecz jasna). W innym przypadku (zwykłe zakładanie nowego konta) będziesz musiał na stronie zarządzania kontem wpisać nr twojej karty kredytowej (nie pobierze tobie pieniędzy do upływu darmowego czasu, możesz też wyłączyć od razu subskrypcję i potem ją włączyć ponownie), lub jeżeli takowej nie posiadasz musisz zakupić karte Prepaid do WoW (2 miesiące gry, koszt - 89 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ... jak tam wasze serwery jeżeli chodzi o rajdy ? Bo ja mam powtórkę z rozrywki z TBC po wprowadzeniu 3.0.2. Nie da rady robić 25-man bo lagi są straszliwe, i jak zwykle tylko w czasie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:51, Forgotten napisał:

Ktoś wie co w tym jest http://www.wowhead.com/?item=43346 ? Akurat bylem dziś na raidzie
hc The Obsidian Sanctum i wypadło:P

Tu masz napisane co tam się znajduje: http://www.wowhead.com/?item=43346#contains

Dnia 18.12.2008 o 21:51, Forgotten napisał:

Polecicie mi addony dla healera? Jakoś nie mam szczęścia i na razie same śmiecie znajduje.
Szukałbym też jakiegoś, który zmienia interfejs na bardziej "przejrzysty":)


Grid/Healbot do raid frames, x-pearl/pitbull do player, target, focus, target''s... frames, quartz do action barów, mik''s scrolling battle text do combat text ;P, bartender do action barów, to powinno wystarczyć :P Pamiętaj, że addony trzeba samemu konfigurować aby osiągnąć to co się chce :P Ew. ściągnąć czyjś folder z configiem do danych addonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:05, kpiska napisał:

Mam pytanie:
Wokoło mnie lataja 3 osobniki ktore dziwnie sie zachowuja: atakuja moby dopiero ja te
je zaatakuja i chodza caly czas ta sama droga-mam wrazenie ze to sa boty. Powinienen
kogos o tym powiadomic, np. GM''a czy cos?


To samo miałem jakieś 3 lata temu tylko że po powiadomieniu gma postać zniknęła po 5 minutach :)
"i wszelkie ślady po niej zniknęły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zastanawiam się, czy może któryś z łołowych gramowiczów orientuje się w kwestii opłacania abonamentu kartą kredytową... Mianowicie, ludzie, powiedzcie mi jak zatrzymać odsysanie karty mojego tatuśka?! :|

Przy okazji polecam serwer Sporeggar (RP-PvP), na którym jest nas dość sporo :)
Spośród gildii Przymierza warto mieć na względzie Bombastic oraz Domina Polonia, a z kolei w Hordzie udało mi się zaobserwować (bo nawiązać dialogu nie da rady) Polską Gwardię... Poza tym, wielu polskich graczy pozostaje niezrzeszonych albo powiązanych z konkretniejszymi gildiami.

Jednocześnie apeluję (i to do wszystkich graczy MMO) wszelkich gorliwych patriotów, by nie odzwierciedlali w imionach swych postaci swojej polskości (nicki typu: Dragonpolak, Chaospolak, Tanatospl, Druidpl, itp.). Zwłaszcza na rolplejowym serwerze... Jedna czarna owca o podobnej ksywie i opinia o nas nadszarpana.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 23:58, karollek napisał:

Witam!
Zastanawiam się, czy może któryś z łołowych gramowiczów orientuje się w kwestii opłacania
abonamentu kartą kredytową... Mianowicie, ludzie, powiedzcie mi jak zatrzymać odsysanie
karty mojego tatuśka?! :|


Wchodzisz na konto i wybierasz "Cancel subscription". Status konta zmieni się na "Canceled", ale jest to normalne, nie ma się czym przejmować. Użycie tej opcji powoduje wstrzymanie pobierania opłat z karty i tym samym wstrzymanie subskrypcji gry (ale nadal możesz grać za już wykupiony czas).

Dnia 18.12.2008 o 23:58, karollek napisał:

Jednocześnie apeluję (i to do wszystkich graczy MMO) wszelkich gorliwych patriotów, by
nie odzwierciedlali w imionach swych postaci swojej polskości (nicki typu: Dragonpolak,
Chaospolak, Tanatospl, Druidpl, itp.). Zwłaszcza na rolplejowym serwerze... Jedna czarna
owca o podobnej ksywie i opinia o nas nadszarpana.


Bardzo miło, że o to apelujesz i wszystko fajnie, tylko... to się tyczy także nazw gildii. A "Bombastic" i "Dominia Polonia" to... no... ekhm... nie jest zbyt "RP style"... Polscy gracze niestety pod tym względem nadal muszą się wiele nauczyć, polska gildia wcale nie musi mieć nazwy wskazującej na jej narodowość i choćby nie wiem jak było to sformułowane, to stawiam to na równi z gildiami typu "Polish Horde" itp (tego typu rzeczy widywałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył, przedwczoraj udostępniono wersję TRIAL najnowszego dodatku do World of WarCraft: Wrath of the Lich King. Link do wersji EU tutaj: http://media.wow-europe.com/wrath/trial/index_en.html .

Aby móc zagrać potrzebne jest konto z The Burning Crusade. Z tego co wyczytałem w FAQ nie trzeba mieć aktywnego konta (wystarczy, że raz było opłacone z TBC), ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 23:58, karollek napisał:

Przy okazji polecam serwer Sporeggar (RP-PvP), na którym jest nas dość sporo :)
Spośród gildii Przymierza warto mieć na względzie Bombastic oraz Domina Polonia, a z
kolei w Hordzie udało mi się zaobserwować (bo nawiązać dialogu nie da rady) Polską Gwardię...
Poza tym, wielu polskich graczy pozostaje niezrzeszonych albo powiązanych z konkretniejszymi
gildiami.

Sporeggar? Hmm tak... Bombastic - Polska gildia, Orphange - Polska gildia, Crusaders of the Green - Polska gildia, i oczywiscie last but not least - Domina Polonia, moja byla gildia, rowniez Polska. swego czasu Polska tez byla gildia Divine retribution:). Ale niestety zmienila charakter na UE. Z hordzich to znam jeszcze dwie Zakon i Vae Victis. Za pomnialbym:). Jeszcze jedna jest - FrostFire:). Soier jak to czytasz odezwij sie:).

Dnia 18.12.2008 o 23:58, karollek napisał:

Jednocześnie apeluję (i to do wszystkich graczy MMO) wszelkich gorliwych patriotów, by
nie odzwierciedlali w imionach swych postaci swojej polskości (nicki typu: Dragonpolak,
Chaospolak, Tanatospl, Druidpl, itp.). Zwłaszcza na rolplejowym serwerze... Jedna czarna
owca o podobnej ksywie i opinia o nas nadszarpana.

Tak niestety... dzis 4 razy(bezskutecznie) probowal mnie zabic Dziadek z gildii Vae Victis. Heh... glupio mi sie zrobilo troszke...

Sth`Devilfish. Coz, nazwy nie nazwy jednak troche nie-e`RPG`owe sa... Ale coz poradzic bylem GM`em Dominy ale nie ja ja zakladalem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się