Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 21:21, kacper2691 napisał:

W momencie gdy ja zabije kogoś albo ktos inny to nad pojkonanym
przeciwnikem widze np. sergant, scout i inne "rangi". Jak moge sprawdzic co sie nademna
pokazuje albo gdzie ustawic to.


Character Panel i tam masz tytuły do ustawienia na górze, o ile jakieś zdobyłeś. Sergeant, Scout i inne "rangi" nie są już możliwe do zdobycia, to pozostałości po starym systemie PvP/Honor przed patchem 1.12 jak pamiętam dobrze (czyli przed premierą TBC). Jeżeli ktoś ma taką rangę, to oznacza to że jego postać raczej już trochę lat ma na karku :)

Dnia 07.01.2009 o 21:21, kacper2691 napisał:

Czy gdy wbije lvl 60 i kupie cały gear pvp (ten lepszy)
to czy bedze jakby silniejszy. Bo bg działa tak że 10-19lvl, 20-29lvl itd. jak to jest
przy lvlu 60?


Jeśli już myślisz o gearze PvP, to wybij to sobie z głowy... 1) Nie opłaca się robić na 60 lvl (tylko 80 lvl, tak jak teraz jest max). 2) Zajęłoby to tobie całe wieki, bo na BG w tych levelach chodzą śladowe ilości ludzi, zwykle twinki...

Dnia 07.01.2009 o 21:21, kacper2691 napisał:

Czy jesteśmy w grupach od lvl60 do 69 czy inaczej? bo w sumie to nie wiem
czy opłaca się zdobywać tyle honoru tylko po to żeby zaraz wbić lvl 69 i zmieniać gear.


Dlatego zajmuj się tym dopiero na 80 lvl, jeżeli masz WotLK. Inaczej sobie daruj, bo stracisz tylko czas i nerwy, a lepszy gear i tak leży odpowiednio w Outland/Northrend...

Dnia 07.01.2009 o 21:21, kacper2691 napisał:

Podaje linka do armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Kaeltahar
Zostać przy Holy czy lepiej zmienić na retri do pvp.


Ponownie, gearem zajmuj się na lvl 80... No bo co ja mam tobie doradzić, zrób questa czy dungeon, którego nikt już praktycznie nie robi? Skup się racze na levelowaniu i jeśli już, to Retribution a nie Holy. Holy to jest do leczenia, a nie zadawania obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:14, Fumiko napisał:

Co nie zmienia faktu, że filmik jest zrobiony całkiem porządnie :-) Jak ktoś mało w WoW
siedzi to można się nabrać :D


Bieda na maxa, totalnie lamerski filmik, widziałem takich całe pęczki... I do tego jeszcze ta strasznie biedna muzyka z login screena pre-TBC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:16, MortalPL napisał:

Witam,

Mam pytanie: czy dla całkiem nowego gracza jest w ogóle jeszcze sens zaczynać grać?


Oczywiście. Przecież ludzi grających w WoWa stale przybywa, nie będziesz jedynym dopiero rozpoczynającym grę.

>Na serwerach ludzie mają już najwyższe lvle i świetne sety.

Niektórzy mają, wielu (zaryzykowałbym stwierdzenie że większość) nie. Są ludzie, którzy znają tę grę bardzo dobrze i poświęcają jej wiele czasu. Są i tacy, którzy nawet na 80-tym nadal nie wiedzą za bardzo jak działa aggro. Różnie z tym bywa.

Dnia 07.01.2009 o 17:16, MortalPL napisał:

Mi, niedoświadczonemu graczowi, zajęłoby dość sporo czasu dobicie do 80lvla.


Ogólnie to co napisał Sth''Devilish to szczera prawda, aczkolwiek w dwóch kwestiach muszę się z nim nie zgodzić. Tutaj jest pierwsza - raczej nie wbijesz poziomu 70 w miesiąc. W takim tempie można go zrobić, ale jeśli zna się trochę grę, wie jak dobrać talenty (to akurat nie taki problem, buildy można spokojnie znaleźć na sieci czy nawet tutaj omówić) i trafi od początku na rasę i klasę, która człowiekowi podpasuje. No i jeśli gra się codziennie po parę godzin. Mnie wbicie paladynem 70-go poziomu zajęło - o ile czegoś nie pokręciłem - jakieś trzy miesiące, przy czym wcześniej już trochę pogrywałem (ale niezbyt dużo, nie jestem żadnym pro). Ale ja mam pracę, treningi cztery razy w tygodniu i muszę znaleźć czas na sen. :-)
Niemniej dobicie do maks poziomu jeśli już znajdziesz odpowiednią klasę dla siebie, to faktycznie kwestia kilku miesięcy.

Dnia 07.01.2009 o 17:16, MortalPL napisał:

Gear miałbym słaby i pewnie i tak nie łapałbym się na raidy czy inne takie.


Na raidy na razie faktycznie nie, bo trzeba się trochę ograć wcześniej, ale pograłbyś parę miesięcy i mógłbyś próbować. Natomiast na instancje mógłbyś chodzić właściwie od początku, zwłaszcza jeśli będziesz grał kimś kto może leczyć albo tankować. I tutaj druga rzecz w której nie mogę się do końca zgodzić z Sth''Devilishem - to co powiedział dotyczy tylko wysokopoziomowych dungeonów, zwłaszcza tych z TBC, bo gdy ktoś ma postać na poziomie powiedzmy 60, to bardziej opłaca mu się szybko levelować i iść do nowych dungeonów z WotLK, do których łatwiej znaleźć drużynę. Ale niskopoziomowe dungeony, te pierwsze (Deadmines i Stockades u Alliance, Ragefire Chasm i Wailing Caverns u Hordy) są bardzo popularne. Bardzo często widzę jak ludzie szukają grup właśnie do Deadmines. Zwłaszcza poszukiwani są healerzy oraz postacie do tankowania, bo leveluje się najłatwiej jako dps, a niektóre klasy nadają się praktycznie tylko do tego, więc DPSów jest sporo. Na szczęście te najsłabsze dungeony nawet klasa lecząca na buildzie DPSowym może spokojnie robić jako healer. Bo też jeśli masz poziom np. 18, to 9 wydanych punktów talentów nie robi jeszcze większej różnicy. Dopiero później może być ciężko z instancjami, ale też ktoś tutaj niedawno pisał, że robił często instancje w Outlandzie, więc jednak daje się znaleźć ludzi.

Dnia 07.01.2009 o 17:16, MortalPL napisał:

Problem byłby pewnie też ze znalezeniem guild, bo kto chce newbie?


Ze znalezieniem gildii nie powinieneś mieć problemów. Po pierwsze w duzych miastach stale się jakieś ogłaszają. Niektóre chcą postaci od pewnego poziomu, ale inne wezmą nawet kogoś świeżego. Po drugie niektórzy widząc postać bez gildii sami będą proponować przystąpienie. Jedni są sensowni i najpierw zapytają, inni wysyłają zaproszenie bez słowa. Osobiście zawsze je odrzucam (a jeśli ktoś pyta to grzecznie odmawiam), bo moja główna postać jest w gildii, a dla altów tego nie potrzebuję. Poza tym jakoś nie dowierzam gildiom, które rekrutują każdego jak leci, tylko dlatego że nie ma gildii. Ale zawsze możesz spróbować, a jeśli Ci się nie spodoba, to odejść. Po trzecie jeśli robisz questy z kimś innym i fajnie Wam się gra, możesz zawsze zapytać, czy jego gildia by Cię nie przyjęła. Jeśli robisz dobre wrażenie, to często nie ma problemu.
Jeszcze mała anegdota - czasami ludzie proszą o podpisanie charteru, wtedy pomagasz im utworzyć gildię. Jeśli ktoś jest nachalny to go najczęściej olewam, ale grzecznie proszącym nie odmawiam, bo co mi szkodzi? Zdarzyło mi się kiedyś, że podpisałem taki charter, a gdy dwa dni później wszedłem na postać, okazało się że kilkanaście obecnych osób ma podstawową rangę, ze dwie czy trzy miały wyższą, a ja jako jedyny dostałem najwyższą po przywódcy gildii. Miłe, chociaż i tak z paru powodów jeszcze tego samego dnia ją opuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:56, Sth`Devilish napisał:

Dobrze wiedzieć, ja jeszcze nowy jestem z Northrendem :) Nawet pełnej wersji jeszcze
nie mam, tylko trial.


Wydawało mi się, że grałeś w betę. W Dragonblight jest cała seria questów, która zaczyna się średnio (nie źle, ale i nic szczególnego), aż w pewnym momencie robi się naprawdę ciekawie. A ja już się zastanawiałem gdzie się przenosić, bo sam Dragonblight nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia jak Fjord. Zwłaszcza muzycznie jest dużo słabszy. We Fjordzie mamy fajną, klimatyczną muzykę na skrzypcach, tu czasami zupełna cisza, czasami włącza się jakieś takie delikatne nie wiadomo co. Na szczęście fabularnie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę sobie pobiegałem i podobało mi się ;> Przypomina Winterspring bardzo, ale jest o wiele lepsze. A co mnie totalnie zwaliło z nóg to... Grizzly Hills. Jak przebiegalem przez tamte lasy i wzgórza... no na prawdę, szczęka w dół, szczęka w dół! Musiałem ją zbierać z podłogi potem :D Fajnie, że Northrend wreszcie jest kontynentem, który na prawdę tętni życiem, a nie jest po prostu kolejnym mało ciekawym theme parkiem z questami i mobkami, jak w TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 13:58, pkapis napisał:

I tutaj druga
rzecz w której nie mogę się do końca zgodzić z Sth''Devilishem - to co powiedział dotyczy
tylko wysokopoziomowych dungeonów, zwłaszcza tych z TBC, bo gdy ktoś ma postać na poziomie
powiedzmy 60, to bardziej opłaca mu się szybko levelować i iść do nowych dungeonów z
WotLK, do których łatwiej znaleźć drużynę.


Pojęcia nie mam jak dawno grałeś, ale instancje w Outland zmieniły się po wydaniu WotLK strasznie. Są tak proste, że można teraz normal robić w trzy osobowym party [ Tank / Heal + Random DPS ] Heroic ma się podobnie. Efekt taki, że robiąc same instancje nabijesz lvl kilka razy szybciej niż biegając od questa do questa. Wysokopoziomowy dungeon w TBC już nie istnieje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instancje raczej chyba żadnego nerfa nie dostały, ja przynajmniej niczego takiego nie kojarze. Po prostu to klasy i różne buildy stały się "OP". Obecnie w instancjach w Outland najlepiej jest mieć 2x DK tanków - nie dość, że zadają potwornie wysokie obrażenia w AoE, to jeszcze mają self-healing i ładnie wszystko tankują. Ja w takim składzie zrobiłem 2 instancje raptem w godzinke, bez wipów. Non stop chain-pulling :) Po za tym byłem też w jednym party w Underbog, gdzie... nie mogli nawet pokonać pierwszego bossa (było 4x DK). Wszystko tak na prawdę zależy od skilla i dobrego wykorzystania talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:37, ^RaZZieL^ napisał:

Pojęcia nie mam jak dawno grałeś, ale instancje w Outland zmieniły się po wydaniu WotLK
strasznie.


Nigdy ich nie robiłem. Questowałem w Outlandzie starając się go przy okazji troszkę poznać (chociaż i tak połowy nie odwiedziłem, w Nagrandzie byłem tylko chwilę, w Shadowmoon Valley wcale, Netherstorm zrobiłem do połowy i wbiłem 70, więc się przeniosłem). Ktoś inny pisał tutaj, że właśnie nabijał poziomy w instancjach.

Dnia 08.01.2009 o 15:37, ^RaZZieL^ napisał:

Są tak proste, że można teraz normal robić w trzy osobowym party [ Tank /
Heal + Random DPS ] Heroic ma się podobnie. Efekt taki, że robiąc same instancje nabijesz
lvl kilka razy szybciej niż biegając od questa do questa. Wysokopoziomowy dungeon w TBC
już nie istnieje XD


Wysokopoziomowy czyli tak dla 68+ ? Ok, ale nadal można znaleźć kogoś, kto pójdzie do dungeonu np. w Hellfire Peninsula (nawet jeśli w okrojonym składzie), więc nawet ktoś początkujący może się do takiej grupy załapać i nabrać trochę doświadczenia w dungeonach. Zresztą jak mówiłem o wysokopoziomowych nie wiem za dużo - ot ktoś w tym temacie wspominał, że chodził do instancji w Outlandzie - ale na pewno da się bez problemu znaleźć drużynę do dwóch pierwszych. A dla początkujących to dobre miejsca żeby zobaczyć jak coś takiego wygląda. Moja pierwsza instancja to było właśnie zaproszenie do drużyny idącej do RFC i potrzebującej healera. A że później będzie długa przerwa? Trudno, przynajmniej człowiek się troszkę oswoi z instancjami i nie będzie szedl na pierwszą na 80-tym poziomie (chociaż też mi się w Northrendzie zdarzyło, że mnie pytano czy nie chciałbym leczyć, chociaż nic o mnie nie wiedzieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Obecnie pracuję zażarcie nad b. długim i zawiłym łańcuchem questów w Dragonblight zwieńczonym http://www.wowhead.com/?quest=13267 Wojną w undercity. Według instrukcji na wowhead
http://www.wowhead.com/?quest=12224 (w komentarzach na zielono) zrobiłem cały step 4 kończący się q The Forsaken Blight http://www.wowhead.com/?quest=12221
Według dalszych zaleceń powinienem zrobić The Kor''kron Vanguard! http://www.wowhead.com/?quest=12224
Tymczasem q giver wcale tego q nie daje ;/ Według instrukcji żęby zrobić ten q trzeba ukończyć Forsaken Blight, co mam wykonane.
Pomóżcie mi! Co powinienem teraz zrobić żeby wreszcie ukończyć ten cholerny łańcuch questów.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co piszecie widzę ze lvl 80 to podstawa. A chciałem sobie spokojnie po kolei wszystko robić ale widzę ze wbijając lvl 80 będzie mi łatwiej. Takie pytanie: skoro tak mało ludzi siedzi na nisko lvlowych bg to po co się robi twinki? Dość często są spotykane ale jak mówicie że nie opłaca się siedzieć na nisko lvlowych bg to trochę tego nie rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 17:20, kacper2691 napisał:

Takie pytanie: skoro tak
mało ludzi siedzi na nisko lvlowych bg to po co się robi twinki? Dość często są spotykane
ale jak mówicie że nie opłaca się siedzieć na nisko lvlowych bg to trochę tego nie rozumiem
:P


Po to żeby rozwalać każdego na 1 strzał nie ginąc :P Twinki to postaci wymaxowane w danym przedziale levelowym, np lvl 19/29/39 itd, obowiązkowo z możliwie najlepszym do zdobycia gearem w tym przedziale levelowym (w ich zdobyciu często pomagają ludzie z wyższymi levelami, część kupuje się z AH) oraz enchantami z najwyższej półki. To jest po prostu niesamowita frajda, pewnie dlatego :) Choć niestety kosztowne bardzo i chyba teraz aż tak bardzo twinkowanie nie jest popularne, bo faktycznie niewiele jest BG w tych levelach. Osobiście mnei to w ogóle nie bawi, wolę walczyć z równymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto właśnie przez twinki, one są robione właśnie po to, by zabijać masowo "chołotę" i ew. walczyć z innymi twinkami, zrobienie takiej postaci trochę trwa, ale potem zostaje już na tym x9 lvl na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 17:20, kacper2691 napisał:

Hmm z tego co piszecie widzę ze lvl 80 to podstawa.


Jak dla mnie podstawa to znaleźć taki sposób gry, który będzie sprawiał Ci przyjemność i tego się trzymać.

Dnia 08.01.2009 o 17:20, kacper2691 napisał:

A chciałem sobie spokojnie po kolei wszystko robić ale widzę ze wbijając lvl 80 będzie mi łatwiej.


Możesz spokojnie tak grać, zwłaszcza jeśli zacząłeś niedawno i jeszcze nie znasz świata. Będziesz miał i tak całkiem sporo frajdy w odkrywaniu nowych krain, przy wykonywaniu co ciekawszych questów czy szukając odniesień popkulturowych i słuchając tekstów różnych NPCów. Fakt, że kolejne dodatki są jeszcze lepiej dopracowane i poziom w Outlandzie czy Northrendzie moim zdaniem wzrasta, ale wcześniej wcale nie jest źle. Można sobie grywać powoli i też się bawić. Na przykład ja mam parę altów, na które czasami się przełączam żeby odpocząć od głównej postaci, zmienić trochę styl i pobawić się tym, co normalnie nie jest dla mnie dostępne - żeby daleko nie szukać, maina mam po stronie Alliance, ale uwielbiam teksty Trolli, ten ich akcent i pełne luzu podejście. Ostatnio strasznie mnie kusi pogranie Trollem inżynierem, żeby móc szybko zdobyć dobrze wyglądające okularki, które uczynią go jeszcze bardziej cool.
Jeżeli nie zależy Ci na tym, by koniecznie jak najszybciej chodzić na wspólne wyprawy z innymi graczami, to możesz sobie levelować w wolniejszym tempie. Jeśli zaś instancje i raidy mają u Ciebie priorytet, to rzeczywiście wbijaj 80 jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:55, Sth`Devilish napisał:

Instancje raczej chyba żadnego nerfa nie dostały, ja przynajmniej niczego takiego nie
kojarze.


Powinieneś, można powiedzieć, że hp mobów spadło średnio o jakieś 5-15k przy czym najbardziej ową różnice widać na HC, gdzie trash mniej zadaje.

Dnia 08.01.2009 o 15:55, Sth`Devilish napisał:

Po prostu to klasy i różne buildy stały się "OP".


Pewnie, ale to również jeden z czynników, dla których łatwiej i przyjemniej robić 5-man.

Dnia 08.01.2009 o 15:55, Sth`Devilish napisał:

Po za tym byłem też
w jednym party w Underbog, gdzie... nie mogli nawet pokonać pierwszego bossa (było 4x
DK). Wszystko tak na prawdę zależy od skilla i dobrego wykorzystania talentów.


Bywa, DK to teraz 85% postaci biegających po Outlandach, więc dużego wyboru do teamu nie będzie x]

pkapis

Dnia 08.01.2009 o 15:55, Sth`Devilish napisał:

Nigdy ich nie robiłem. Questowałem w Outlandzie starając się go przy okazji troszkę poznać (chociaż i tak
połowy nie odwiedziłem, w Nagrandzie byłem tylko chwilę, w Shadowmoon Valley wcale, Netherstorm zrobiłem
do połowy i wbiłem 70, więc się przeniosłem). Ktoś inny pisał tutaj, że właśnie nabijał poziomy w instancjach.


Widzisz, sam nie robiłem instancji gdy było tylko TBC, bo nie miało to sensu. Teraz sytuacja ma się zupełnie inaczej. Można biegać i wykonywać questy, co jest napewno ciekawsze dla kogoś kto pierwszy raz odwiedził Outland i chce go choć troche poznać. Alternatywa to run za runem na instancjach, takie SH, AC, MT to biegi na czas, 20 min XD

Dnia 08.01.2009 o 15:55, Sth`Devilish napisał:

Wysokopoziomowy czyli tak dla 68+ ? Ok, ale nadal można znaleźć kogoś, kto pójdzie do dungeonu np. w
Hellfire Peninsula (nawet jeśli w okrojonym składzie), więc nawet ktoś początkujący może się do takiej grupy
załapać i nabrać trochę doświadczenia w dungeonach.


Pewnie, dużo ludzi biega w tamtych rejonach, większość z nich to DK, OP więc problemów na instancjach nikt miał nie będzie.

Dnia 08.01.2009 o 15:55, Sth`Devilish napisał:

Moja pierwsza instancja to było właśnie zaproszenie do drużyny idącej do RFC i potrzebującej healera. A że
później będzie długa przerwa? Trudno, przynajmniej człowiek się troszkę oswoi z instancjami i nie będzie szedl
na pierwszą na 80-tym poziomie (chociaż też mi się w Northrendzie zdarzyło, że mnie pytano czy nie chciałbym
leczyć, chociaż nic o mnie nie wiedzieli).


Moge Ci powiedzieć, że najlepiej jest grać z kimś znajomym, można duetem Tank + Healer, aktualnie dwie najbardziej poszukiwane klasy. Można też grać od początku większą grupą, która nastawiona jest tylko na instancje. Teraz od czasu do czasu wchodze pograć na instancjach z kumplami, wszystkie z podstawki kończymy bez problemów w czterech. Bo i one zostały w znacznym stopniu znerfione XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:21, ^RaZZieL^ napisał:

Bywa, DK to teraz 85% postaci biegających po Outlandach, więc dużego wyboru do teamu
nie będzie x]


Ano zauważyłem... General czat w Outland to teraz taki czat Death Knightów.

Co do tego nerfa instancji, to są twoje osobiste niepotwierdzone przez nikogo obserwacje czy pisze gdzieś o tym w patch notes? Bo jakoś sobie nie przypominam nic takiego... To raczej klasy dostały swoistego buffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:34, Sth`Devilish napisał:

> Bywa, DK to teraz 85% postaci biegających po Outlandach, więc dużego wyboru do teamu

> nie będzie x]

Ano zauważyłem... General czat w Outland to teraz taki czat Death Knightów.

Co do tego nerfa instancji, to są twoje osobiste niepotwierdzone przez nikogo obserwacje
czy pisze gdzieś o tym w patch notes? Bo jakoś sobie nie przypominam nic takiego... To
raczej klasy dostały swoistego buffa.


No nie sądze. Ostatnio robilismy se Kare run (to bylo przed WotLK) pare godzin i clean ;/. A prince mial zdaje sie 700k zycia, normalnie ma 1kk wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Kara to jest RAID DUNGEON, było przecież pisane że dostają nerfa w 3.0.2... A my gadamy o 5-OSOBOWYCH dungeonach. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:34, Sth`Devilish napisał:


Co do tego nerfa instancji, to są twoje osobiste niepotwierdzone przez nikogo obserwacje
czy pisze gdzieś o tym w patch notes? Bo jakoś sobie nie przypominam nic takiego...


Przez ''niepotwierdzone'' możesz rozumieć ''kilka'' gilidi, czy stowarzyszenie farmerów. Patch notes swoją drogą, jak jednak pokazuje praktyka zbyt często coś ''not working as intended'' zakłóca ogólny system gry na tyle, że ludzie zaczynają odkrywać dziwne anomalie. Długo grasz powinieneś wiedzieć, że na tym opiera się wszystko w MMO ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam WIELKĄ PROŹBĘ. Możecie mi napisać co jest najlepsze dla danej klasy postaci. Chodzi mi o cos takiego: np.

HUNTER

- agility
- attack power
- critical strike rating.

Między innymi chodzi mi o to żeby wiedziec jakich przedmiotów szukać na daną postać na max. lvl. Prosiłbym o uwzglednienie drzewek talentów.

Dzięki wszystkim za POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jeszcze jedno pytanko o Recruit a friend:

Czy zebrę otrzymujemy oboje, czy tylko ten, który mnie rekrutuje? Czy jeżeli osoba mnie rekrutująca jest z GB (wiem, że on nie może być na PL), to nic nie stoi na przeszkodzie, żebym ja założył konto PL i recruit jemu zadziała? Nie chcę zakładać konto na inny kraj, bo potem mogą być z tym problemy. Jak znajomemu shackowali konto to musiał Blizzardowi wysyłać fotkę jakiegoś dokumentu tożsamości, więc dobrze podać wszystkie dane prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się