Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

/agree
wariorki tg sypiące po 4-5k krytolami białymi swingami z main i off handa czy druidzi nawalający wrathspamem po ok.6-7kafki każdy a czasemi jakimś zagubionym starfirkiem za 12k mówi wyraźnie że dmg w wowie jest już dużo za duże, teraz gief cc/utility i potrzebe posiadania głowy na karku a nie tylko sprawnych 3 palców lewej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a niby co robię od 98 questów? Po prostu jeszcze wystarczającej ilości nie zrobiłem bo na razie ta alestra siedzi w wermyst a dopiero później w tej wiosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:58, Sth`Devilish napisał:

Jest po prostu nieco inaczej, kiedyś ten raid content był otwarty zaledwie dla garstki
ludzi... Nie wiem, może z góra parę gildii na serwerze mogło sobie w ogóle pozwolić na
organizowanie konkretnych 40 osobowych raidów do Molten Core czy Onyxia''s Lair.


Nie mam nic przeciw otwarciu wiekszej ilosci Dungeonow dla casuali, ale przydalo by sie cos trudniejszego takze dla hardocrowcow ;)

Dnia 14.01.2009 o 14:58, Sth`Devilish napisał:

Najgorszy był pierwszy boss w Blackwing Lair/.../ ciężko
go było przeskoczyć (chaos, kompletny C H A O S!)


To jeden z moich ulubionych pojedynkow. Prawdziwie sprawdzal zdolnosci gildii, a nie tylko jej wyposazenie.

Dnia 14.01.2009 o 14:58, Sth`Devilish napisał:

A jak jeszcze pomyślę o samotnym czekaniu w Blackrock Mountain na 39 pozostałych raidowców,
którzy wolą spamować raid chat "summon plz" (tylko warlock mógł zsumonować, a ja akurat
nim grałem), to mnie ciarki przechodzą aż.


Tak, rzeczywiscie to bylo dosc uciazliwe z czekaniem na ludzi. Nie tylko gdy sie zlatywali, ale takze gdy 15 minut przed raidem wszyscy sie modlili zeby bylo wystarczajaco ludzi i z odpowiednimi klasami :)

Ja nie gralem lockiem, ale tez cos wiem o przygotowaniach przed raidem. Robienie buleczek i wody dla 40 ludzi to masakra ;)


PS. Tesknie takze za starym Alterac Valley. Niestety w pierwsza jego wersje nie miaelm okazji pograc, ale druga nadal dawala sporo frajdy. Pojedynki po 12-14 godzin potrafily dac sie we znaki, ale fajnie by bylo jakby raz na jakies czas Blizz organizowaal pojedynki walsnie na tej starej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 01:44, Volvox napisał:

PS. Tesknie takze za starym Alterac Valley. Niestety w pierwsza jego wersje nie miaelm
okazji pograc, ale druga nadal dawala sporo frajdy. Pojedynki po 12-14 godzin potrafily
dac sie we znaki, ale fajnie by bylo jakby raz na jakies czas Blizz organizowaal pojedynki
walsnie na tej starej wersji.


Naprawdę to tyle trwało? Boże to jednak chyba wole przegrywać niż męczyć się przez tyle czasu żeby i tak przegrać... :P Ale masz racje że przydałyby się takie w tej starej wersji. Jeśli jeszcze by się dało aby po 40 osób z każdej strony było. Hmm emocje niesamowite jak na konkretnym raidzie pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 01:44, Volvox napisał:

PS. Tesknie takze za starym Alterac Valley. Niestety w pierwsza jego wersje nie miaelm
okazji pograc, ale druga nadal dawala sporo frajdy. Pojedynki po 12-14 godzin potrafily
dac sie we znaki, ale fajnie by bylo jakby raz na jakies czas Blizz organizowaal pojedynki
walsnie na tej starej wersji.


Pierwsza wersja? Tak czy siak, pamiętam te czasy, to było jeszcze zanim wprowadzili cross-server BG i było nawet całkiem fajnie, kiedy wchodziło się na dowolne BG i spotykało tam znajomych z serwera. A jakie to batalie na AV były... Walczyło się do późnej nocy, szło się spać, rano się wstawało i walczyło dalej, a po wszystkim na chacie była dyskusja i gratulacje wygranej (lub nie) :) To była prawdziwa wojna. No i Outdoor PvP wtedy jeszcze istniało, bo teraz w sumie już jego nie ma w grze przez dodanie Resilience i wprowadzenie aren, które zostały zaprojektowane tak, że aby coś osiągnąć trzeba tam spędzać większość czasu gry (= fail Blizzarda).

Co jak co, ale tu przyznam tobie rację, stare PvP to było COŚ.

EDIT: Co do starej wersji, nie mam WotLK, ale czy nowy nie instancjonowany BG Wintergrasp nie spełnia właśnie takiej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:05, Sth`Devilish napisał:

> PS. Tesknie takze za starym Alterac Valley. Niestety w pierwsza jego wersje nie
miaelm
> okazji pograc, ale druga nadal dawala sporo frajdy. Pojedynki po 12-14 godzin potrafily

> dac sie we znaki, ale fajnie by bylo jakby raz na jakies czas Blizz organizowaal
pojedynki
> walsnie na tej starej wersji.

Pierwsza wersja? Tak czy siak, pamiętam te czasy, to było jeszcze zanim wprowadzili cross-server
BG i było nawet całkiem fajnie, kiedy wchodziło się na dowolne BG i spotykało tam znajomych
z serwera. A jakie to batalie na AV były... Walczyło się do późnej nocy, szło się spać,
rano się wstawało i walczyło dalej, a po wszystkim na chacie była dyskusja i gratulacje
wygranej (lub nie) :) To była prawdziwa wojna.

jescze w tbc byłem światkiem wielkich wojen ss vs tarren mill, to jest coś... było ;( av (przynajmniej w mojej bg) leży martwe, już w tbc zostało pokaleczone okropnie przez skrócenie tych walk z nawet kilku dni do kilku(nastu?) minut, czyć tam atmosfere "że coś tu nie jest tak jak powinno", wszystko zostało przycięte do tych kilku minut a było to pojektowane pod co najmniej kilku godzinne walki

Dnia 15.01.2009 o 14:05, Sth`Devilish napisał:

No i Outdoor PvP wtedy jeszcze istniało,

dalej istnieje... a raczej to co z tego zostało... gankowanie

Dnia 15.01.2009 o 14:05, Sth`Devilish napisał:

bo teraz w sumie już jego nie ma w grze przez dodanie Resilience i wprowadzenie aren,
które zostały zaprojektowane tak, że aby coś osiągnąć trzeba tam spędzać większość czasu
gry (= fail Blizzarda).

w resi naprawde nie ma nic złego, ba uważam że powinno zostać jescze zbuffowane, ochrona przeciw wygrywaniu dzięki szczęśliwym critom?=gief!, ale zgadzam się całkowicie z tym że blizz próbuje uszczęsliwić wszystkich na siłe, w pre tbc nie było żadnych nagód za wpvp czy raidowanie stolic JEDNAK wszystko było mimo wszystko takie... żywe... a teraz co? jedzie horda do sw czy ally do orgimm... relax... lepiej nie przeszkadzać bo i tak zdobędą tego mounta i ta, pojadą do siebie i będzie spokuj, więc lepiej nie przeszkdadzać, wszystko się robie ZA coż- głównie itemki, dawniej tylko dla zabawy, teraz w tym wszystkim już nie ma zabawy a kolejny durny zapychacz czasu

Dnia 15.01.2009 o 14:05, Sth`Devilish napisał:

Co jak co, ale tu przyznam tobie rację, stare PvP to było COŚ.

EDIT: Co do starej wersji, nie mam WotLK, ale czy nowy nie instancjonowany BG Wintergrasp
nie spełnia właśnie takiej roli?

wintergrasp to fail ;), całe te maszyny wojenne to fail, sota jest jescze durniejsze od eots ( <3 wsg&ab <3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:02, dulak napisał:

Poleźcie mi jakiś addon do pokazywania współrzędnych na mapie? Tylko proszę nie cartographer!

titan panel ma w standardzie, i jescze SimpleMiniMap, pewnie jeszcze kilkanaście/set możnaby wymienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titanpanel miałem kiedyś, a Simpleminimap spróbuję, a ten 2 addon pokazuje TYLKO koordynaty czy coś jeszcze? Bo mi tylko na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:18, dulak napisał:

Titanpanel miałem kiedyś, a Simpleminimap spróbuję, a ten 2 addon pokazuje TYLKO koordynaty
czy coś jeszcze? Bo mi tylko na tym zależy

zmienia (oczywiście nie musi) wygląd mini mapki, ale oczywiście jeśli w ustawienicach zostawisz normalną to będzie normalna a kordsy będzie pokazywać ;) z pewnością są jakieś małe addoniki tylko do pokazywania położenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 06:56, kacper2691 napisał:

Naprawdę to tyle trwało? Boże to jednak chyba wole przegrywać niż męczyć się przez tyle
czasu żeby i tak przegrać... :P Ale masz racje że przydałyby się takie w tej starej wersji.


Bo tam to byla prawdziwa bitwa z linia frontu i kazdy bronil do upadlego waznych strategicznie punktow. Dodatkowo sporo atrakcji wprowadzaly jednostki ktore mozna bylo przyzywac (atak gryfow, jezdzcy, goblinski shreeder czy wielki drzewiec(taki jak na screenie))

//To znaczy to nadal jest, ale nikt nie zaprzata sobie tym glowy, bo ani nie ma potrzeby ani czasu.

Dnia 15.01.2009 o 06:56, kacper2691 napisał:

Jeśli jeszcze by się dało aby po 40 osób z każdej strony było.


No z tym to nie bylo problemu, bo byl czas aby sie mogli dolaczyc ;)

20090115163942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem WoW''a ale kiedy włączam grę i pobieranie łatek się kończy pojawia się kumunikat:

"Yorur computer fails to meet the minimum system requiments."

Pod komunikatem są dwa przyciski:

Install Anway i Close Installer

Czy opcja "instal anway" coś poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:05, Sth`Devilish napisał:

Pierwsza wersja?


Zanim jeszcze byla mozliwosc dolaczenia do kilku kolejek na BG. Wtedy AV bylo nieco wieksze - na srodku mapy po bokach byly jakies zabudowania. Z jednej strony wioska trolli, a z drugiej jakies namioty, ale nie wiem co w nich. Postacie dawaly jakies questy do wykonania na BG (wiecej niz ten 1 co teraz jest ;).
Do teraz podglad mapy sie zachowal. Zerknij na srodek i zauwazysz, ze jest narysowana inaczej niz w rzeczywitosci ;)

Dnia 15.01.2009 o 14:05, Sth`Devilish napisał:

EDIT: Co do starej wersji, nie mam WotLK, ale czy nowy nie instancjonowany BG Wintergrasp
nie spełnia właśnie takiej roli?


Niestety tez nie mam WotLK :( Brak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:42, Bingolo napisał:

Czy opcja "instal anway" coś poprawi?


Tak, jesli piszac "cos poprawi" masz na mysli - zainstaluje gre.

PS. No chyba, ze instalatorowi chodzilo o brak wolnego miejsca na dysku. Wtedy sie nie zainstaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:42, Bingolo napisał:

Zainstalowałem WoW''a ale kiedy włączam grę i pobieranie łatek się kończy pojawia się
kumunikat:

"Yorur computer fails to meet the minimum system requiments."

Pod komunikatem są dwa przyciski:

Install Anway i Close Installer

Czy opcja "instal anway" coś poprawi?



Coś jest nie tak. Taki komunikat pojawia się przy INSTALOWANIU WoWa, a nie przy odpalaniu. Czyli musisz nie mieć WoWa na dysku. Komunikat mówi, że Twój komputer nie spełnia wymagań gry (gra może się "ciąć"), Close Installer wyłączy instalację, Install anyway - zainstaluję grę. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:49, Volvox napisał:

Zanim jeszcze byla mozliwosc dolaczenia do kilku kolejek na BG. Wtedy AV bylo nieco wieksze
- na srodku mapy po bokach byly jakies zabudowania. Z jednej strony wioska trolli, a
z drugiej jakies namioty, ale nie wiem co w nich. Postacie dawaly jakies questy do wykonania
na BG (wiecej niz ten 1 co teraz jest ;).
Do teraz podglad mapy sie zachowal. Zerknij na srodek i zauwazysz, ze jest narysowana
inaczej niz w rzeczywitosci ;)


Coś mi się przypomina, faktycznie było coś takiego, ale potem to usunięto (i były tam też chyba zwykłe mobki, wrogie dla każdego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowiecie nie moge sie na moja główną postac zalogowac na alty wchodze bezproblemowo ale gdy naciskam na moja pierwsza i najlepsza postac to mi sie laduje ekran dochodzi do konca i po 10 sekundach mnie wyrzuca mowiac ze mam diconecta lub cos w tym stylu. Wczoraj tez zeby sie na moja postac zalogowac potrzebowalem jakis 20 min dzisiaj proboje juz 3 godziny:/ CZy to moze miec cos wspolnego z tym ze mam postac w dalaranie bo moj kolega tez ma w dalaranie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się