Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 13:53, dulak napisał:

Ja mam Dk na 74lvl i ten sprzęt dk z początku questów zrzuciłem prawie całkowicie na
61-62. Po prostu sprzęt z outlandów jest o wiele lepszy od tego startowego.


Nie prawda. Ma więcej HP i crita, ale często kompletnie brak mu parry i hit rating. Ten, który dostajesz w prologu jest ŚWIETNIE zbalansowany i spokojnie można z nim biegać aż do Northrendu (ja tak robiłem i w ogóle nie odczuwałem jakichś strat względem innych), no i przynajmniej nie wyglądasz wtedy jak jakiś bot w greenach. Po za tym Hit Rating jest dla DK ważne - nie trafisz z jednego skilla na początku i cała rotacja do dupy. Jedyne co na pewno można gdzieś w połowie levelowania przez Outland wymienić to pierścienie i broń, trinketów absolutnie nie polecam wymieniać, są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:47, Beneath napisał:

Imho na rogala teraz dobry human ten racial i procent do widzenia w S.Night Elf racial
do Dodge wiec tez dobrze ;d obie te rasy mi najbardziej pasuja ;].W hordzie Belf i ud
, waj? Belf racial do sajlensa ;d i mana tap a ud druga inysgnia jak human tylko do czego
innego ;] humana sciaga spowolnienia , a ud fear, sleep etc.

Masz jakieś dziwne info. Human nie ma Perception, dostał zdolność która działa dokładnie jak trinket, ściąga stuny i snary (tylko snary sciąga racial Gnomów). A BElf nie mają już mana tap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w guild wars.. jakoś nie bardzo mnie nie ciągnioe do WoWa.. Ale zastanawiam się nad kupnem 1 części i miesiąc gry za darmo..
Z jednej strony jestem ciekawa jak on wygląda w porównaniu z gw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:13, Milva Woedd napisał:

ja gram w guild wars.. jakoś nie bardzo mnie nie ciągnioe do WoWa.. Ale zastanawiam się
nad kupnem 1 części i miesiąc gry za darmo..
Z jednej strony jestem ciekawa jak on wygląda w porównaniu z gw :D


Spróbuj zacząć od darmowego, 10-dniowego triala.

http://www.trywarcraft.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:46, Beneath napisał:

Hmm...dawno gralem juz:d btw. nie sadze , zeby jakis gracz pozwolil Ci uzyc Shadowmeld
xd.Human nie ma Perception nie mowie o tym -.-'' tylko o http://www.wowhead.com/?spell=59752.

a ja sądze żę nikt nikogo o pozwolenie się nie pyta, niby z czego tyle QQ na lolmelda? dzieki druidom wbijającym się w forme latająca w wpvp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo potrzebuje waszej pomocy mianowiecie mam wowa z pierwszym dodatkiem chce zagrac i musze miec jakies konto i zarejestrowac mojego wowa na jakies stronie prsze was o pidanie szczegfółowej instrukcji rejestracji prsze dziekuje juz z goryy a pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:13, Milva Woedd napisał:

Z jednej strony jestem ciekawa jak on wygląda w porównaniu z gw :D


GW to taka gra udająca MMO ;) Nie ma tu czego porównywać. Sam grałem trochę w GW i chociaż ma bardzo przyjemną oprawę A/V i momentami fajny klimacik, to jednak przy WoWie nadal wypada blado i znudziło mi się po przejściu wszystkich kampanii (brak motywacji do dalszej gry, brak jakiegoś porządnego systemu nagradzania gracza) i codziennej próbie sprzedania czegoś w handlu (w GW to jest jakaś porażka normalnie...). Nawet PvP mi się tam nie podobało, bo co może być ciekawego w ciągłym spamowaniu tych samych skilli w tej samej rotacji jako Rytualista? :/ W WoW może nie jest to jakoś wybitnie rozwiązane, ale jest przynajmniej o wiele większe pole do popisu i kombinowania w PvP i PvE.

Dodam, że moim zdaniem to jak wygląda Northrend (dodatek WotLK)... to po prostu bije na łeb to co oferują wszystkie pozostałe MMO. W żadnej grze nie widziałem jeszcze tak super klimatycznej, tętniącej życiem ogromnej krainy pełnych wielu smaczków (stada orłow zbierające się na skałach, sokoły czekające na pożywienie, najsilniejsze jelenie bijące się ze sobą w stadzie, mgła gdzie nie gdzie, zorza polarna, pingwiny, mnóstwo detali wydawałoby się zbędnych itd, w dodatku fajne questy np z ujeżdżaniem mamuta czy strzelaniem z działa, długo by wymieniać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na login screenie masz tak przycisk w rogu "Manage Account"
, tam tworzysz konto, dajesz "Create Account", wpisujesz PRAWDZIWE dane osobowe i kontaktowe (WAŻNE! Przy ew. utracie konta lub zapomnianym haśle nie odzyskasz konta bez ich podania i potwierdzenia dowodem tożsamości) i podajesz "Authentification Key" z podstawki. Potem dodajesz jeszcze klucz z dodatku, ściągasz trylion patchy (najnowsza wersja to 3.0.3) i grasz.

Jeżeli tym sposobem założysz konto, musisz mieć kartę kredytową do płatności on-line lub kartę prapaid do WoW, inaczej nie będziesz mógł skorzystać z darmowego miesiąca. Jeżeli nie masz ani tego ani tego, to najpierw założ konto trialowe (próbne) tutaj: http://www.trywarcraft.com/ , pograj sobie 10 dni za darmo na nim jeśli chcesz, potem dodaj klucz z podstawki i dodatku (aktualizując w ten sposób konto do pełnego) i możesz grać darmowy miesiąc bez podawania nr karty kredytowej/prepaid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bardzo obeznany w wowie, ale coś mi się nie zgadza. Death Knight to słudzy Arthasa, ale tego jakby przemienionego, czyli Lich Kinga. No to jak to możliwe, że dk będzie tam mógł w którymś patchu walczyć przeciwko Arthasowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmo-champion.com , wowhead.com - sprawdź sam :)

@RAVvy: DK spokojnie może walczyc z Arthasem, a historię jak się wyzwala z jego władzy poznajesz w prologu DK - od 55 do 58 lvlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde co mam zrobic gdy kupilem z empiku karte prepaidowa i przed chwila gdy chcialem ja wpisac to nic sie nie dzieje? Cały czas jestem w tym ekranie wpisywania karty i chyba mowi mi ze kod jest nieprawidlowy a ja 3 razy sprawdzalem i wszystko sie zgadza:/ Co mam zrobic teraz?

Problem rozwiazał sie oczywiscie dopiero wtedy gdy o nim napisałem:P wylogowałem sie odczekałem chwile zalogowałem sie i wpisałem jeszcze raz ten kod i zadziałał teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle że mnie dobijają wypowiedzi na niektórych forach o wowie..
"Czesc jestem maciek i od pół godziny nie gram w WoWa"
odpowiedź:
"Trzymaj się! Jesteśmy z Tobą!"
Grafika siada w porównaniu z tym co oferuje guild wars..
I GW nie wymaga abonamentu, a tu kupuję grę i jeszcze płacę za możliwośc grania w nią co miesiąc.. To są wielkie minusy WoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:58, Milva Woedd napisał:

tyle że mnie dobijają wypowiedzi na niektórych forach o wowie..
"Czesc jestem maciek i od pół godziny nie gram w WoWa"
"Trzymaj się! Jesteśmy z Tobą!"


Co to, forum.onet.pl? :) Nie czytaj takich pierdół, sama spróbuj i się przekonaj :) To, że WoW wciągaj est oczywiste, MMO to bardzo zajmujący gatunek gier. Tyle, że WoW akurat jest teraz bardzo "causal-friendly", czyli przyjazny dla graczy, którzy grają tylko od czasu do czasu.

Dnia 18.01.2009 o 19:58, Milva Woedd napisał:

Grafika siada w porównaniu z tym co oferuje guild wars..
I GW nie wymaga abonamentu, a tu kupuję grę i jeszcze płacę za możliwośc grania w nią
co miesiąc.. To są wielkie minusy WoWa...


Eh, ale juz mówiłem, że nie ma tu czego porównywać. Jak chcesz zagrać w prawdziwe MMO z ogromnym światem, swobodą, rozbudowaniem, mnóstwem graczy i ciągłymi OGROMNYMI aktualizacjami gry (jak np jeden z patchy do TBC, który dodał 2 całkowicie nowe dungeony i wyspę z nowymi questami), to siłą rzeczy musisz za to zapłacić. Moim zdaniem warto, z resztą to nie jest haracz, płacisz bo bez tego gra nie może być dalej rozwijana, a utrzymanie serwerów do tak złożonej gry kosztuje sporo (a nie tak jak w GW, gdzie praktycznie dla każdej grupy/gracza tworzony jest osobny serwer, gdzie przelatywnie od lokacji do lokacji można porównać do skakania po serwerach w Counter-Strike''u :)). Ale jeżeli jeszcze nie jesteś w wieku robotniczym (tzn nie zarabiasz), to WoW nie polecam, jeszcze ci się spodoba, wpadniesz w nałóg i zaczniesz sprzedawać wszyskto byleby grać dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:58, Milva Woedd napisał:

tyle że mnie dobijają wypowiedzi na niektórych forach o wowie..
"Czesc jestem maciek i od pół godziny nie gram w WoWa"
odpowiedź:
"Trzymaj się! Jesteśmy z Tobą!"
Grafika siada w porównaniu z tym co oferuje guild wars..
I GW nie wymaga abonamentu, a tu kupuję grę i jeszcze płacę za możliwośc grania w nią
co miesiąc.. To są wielkie minusy WoWa...

jesteś w błędzie właśnie przez tą "cukierkowa" grafikę wow trzyma się tak dobrze a teraz w dodatku jeszcze lepiej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ummm.. w gw tez jest cukierkowo... jest wiele pięknych miejsc.. chociazby caluteńki dodatek Eye of the north jest fantastyczny... góry.. śnieg.. słodko.. no dobra. To jak pobrac tego triala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się