Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Do atakowania w plecy (przynajmniej na początku walki) masz Stealth, a na 18 dostaniesz Ambush jako opener (od tego będziesz zaczynał walkę). Ale imo levelowanie sztyletami nie jest najlepszym pomysłem, lepiej pójść w combat swordy ( http://www.wowhead.com/?talent=fZMxAd00hqru0x <- build do lvl49), najwyżej na 50 zmienić się na Mutilate. Inaczej będziesz miał duże problemy z więcej niż jednym przeciwnikiem, a gdy Ambush nie krytnie, to i z jednym mogą być problemy. Oczywiście możesz levelować daggerami, ale to nie to samo. A gold wydaj na bagi jeżeli jeszcze ich nie masz, na AH 12slotówki powinny stać koło 50s każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
3 pytania:
1. Powtarzam to, co wcześniej-w jakich dokładnie dniach w lutym wypada lunar fest i loveisintheair fest?
2. Czy wiadomo kiedy wchodzi patch 3.0.8? (pytam bo fajny jest :P)
3. Mam zamiar odmozic konto za jakis tydzień na 1 miesiąc-nie mam odpowiedniej karty płatniczej, na 2 miechy nie mam obecnie czasu-na allegro są aukcje gdzie można dokupic 30 dni za 62zł atm (choc jeden ma za 58)-nigdy tak nie płaciłem-korzystał ktoś może z tego? Bezpiecznie to, itd.? ;]
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:16, RAVvy napisał:

Gram rogue blood elf, talenty http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Burning+Legion&n=Arxnett
A ekwipunek taki sobie na razie. Ogólnie to moja taktyka wygląda tak, że podbiegam do
mobka, używam Gouge, a potem za plecy i backstab''a, następnie 1-2 sinsiter strike i


O rogue była dyskusja parę stron temu, sam się pytałem jak nim grać :-)
Zaczyna się tutaj, od mojego postu z 29.12 15:23
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&tpage=1434

Dnia 19.01.2009 o 14:16, RAVvy napisał:

ten ruch kończący. Na razie brakuje mi chyba 4-5 pasków do 18 lvl. Aha mam jakieś 3 złote
monety, doradźcie co mógłbym sobie za nie kupić.


Ja bym w pierwszej kolejności brał torby na AH, a jeśli nie ma w dobrej cenie to 8-slotowe u vendora (bo na początek wystarczy). Ale zerknij najpierw do Bag Vendora i sprawdź jego ceny. Niektórzy naciągają i np. 6-slotową wystawiają na AH drożej niż u NPCa kosztuje ósemka albo nawet dziesiątka.
Druga sprawa to sprzęt. Daj ograniczenie do max 18 albo 20 poziomu i wyszukaj wszystko z broni którą walczysz oraz w każdej kategorii Leather. Nie kupuj rzeczy drogich, ale czasami trafia się coś za bezcen. A jeśli nie znajdziesz niczego wartego uwagi i na Twoją kieszeń oszczędzaj. Na 30 poziomie czekają Cię spore wydatki na mounta.
Warto też wziąć dwie profesje zbierackie, Skinning i albo Mining albo Herbalism, a materiały z nich uzyskane sprzedawać na AH. Osobiście polecałbym Herbalism, bo na ziółkach daje się zarobić (chociaż w okolicach Outlandu jakoś nie schodziły) a dostaniesz fajną dodatkową zdolność. Dla rogue, który sam z siebie nie ma leczenia będzie szczególnie przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki wszystkim za rady, mimo to zostane przy sztyletach, jakoś nie mogę sobie wyobrazić assyssno-podobnego kozaka bez nich ^^. Dzisiaj uzyskałem 3 poziomy, siedząc w różnych lochach, może w tym tkwi klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:59, tkoeman napisał:

1. Powtarzam to, co wcześniej-w jakich dokładnie dniach w lutym wypada lunar fest i loveisintheair
fest?


lunar - 24.01 - 12.02
love - 11.02 - 16.02

Dnia 19.01.2009 o 15:59, tkoeman napisał:

2. Czy wiadomo kiedy wchodzi patch 3.0.8? (pytam bo fajny jest :P)


Nie wiadomo

Dnia 19.01.2009 o 15:59, tkoeman napisał:

3. Mam zamiar odmozic konto za jakis tydzień na 1 miesiąc-nie mam odpowiedniej karty
płatniczej, na 2 miechy nie mam obecnie czasu-na allegro są aukcje gdzie można dokupic
30 dni za 62zł atm (choc jeden ma za 58)-nigdy tak nie płaciłem-korzystał ktoś może z
tego? Bezpiecznie to, itd.? ;]
pzdr


Zwariowany pomysł. Nie dość, że przepłacasz, to bezpieczeństwa w tym nie ma żadnego. Musisz przecież podać dane swojego konta sprzedającemu. Ale jeśli wierzysz komentarzom na allegro, twoja wolna wola. Osobiście wybrałbym zdrapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gdy biegałem sobie moim DK po Stormwind zobaczyłem taką postać: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Hooper Zatkało mnie od razu bo widzę postać w moim wymarzonym armorze ;) (tak wiem dalej Was męczę z pvp :P). Zaciekawiło mnie jednak w jakiś sposób może ta postać dwa swordy 2H. czy to jest możliwe czy wymaga jakiegoś talentu? Nie znam się na warkach zbytnio ale spodobał mi się bardzo taki wojownik :) (btw - ta gildia daje nam ostro w kość na pvp, bo zawsze jest ich ze 3 i biegają razem: warek, pala dps i pala healer - ciężka mieszanka do pokonania bo warek ma około 50 killi na kancie i może 2 deady:/)

Inne pytanko to takie czy pomimo tego że mam wszystkie dodatki mogę zablokować lvlowanie na odpowiednio 60 lub 70 poziomie? Czy to raczej żeby taka postać robić to muszę mieć albo konto oddzielne (co nie wchodzi w rachubę) czy twinkiem wbić masę honoru i kupić sobie te itemy.

A jak już przy twinkach jesteśmy, to czy warek też będzie dobrym twinkiem? Bo najwięcej widziałem paladynow i trochę rogali.

Wiem, moje pomysły są powiedzmy dość niekonwencjonalne ale taki już jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talent nazywa sie Titan gripi''s jest w drzewku Fury.Tak btw, jesli chcesz sie podniecac gearami warkow polecam wpisasc sobie Gforce albo Sonydigitalz lub w najgorszym wypadku Swifty xd.Jestem tu nowy na tym forum ;d wiec mam pytanie o co wam chodzi z tym meczeniem w pvp?;d nie lubicie pvp lub nie ogarniacie;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:35, kacper2691 napisał:

Dzisiaj gdy biegałem sobie moim DK po Stormwind zobaczyłem taką postać: http://eu.wowarmory.com/
character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Hooper


Niezły twink, musiał sporo kasy i czasu w tą postać władować, bo ma praktycznie same enchanty z WotLK i gear PvP lvl 60... Albo po prostu e-Bayer ;]

Dnia 19.01.2009 o 18:35, kacper2691 napisał:

Inne pytanko to takie czy pomimo tego że mam wszystkie dodatki mogę zablokować lvlowanie na odpowiednio > 60 lub 70 poziomie? Czy to raczej żeby taka postać robić to muszę mieć albo konto oddzielne (co nie wchodzi w > rachubę) czy twinkiem wbić masę honoru i kupić sobie te itemy.


Nie da tak rady, co ty... Możnaby to wtedy wykorzystać w taki sposób, że za każdego questa dostawał byś podwojny gold (gdzie na max levelu experience za questa jest przeliczane na gold). I po co tobie osobne konto? Chcesz stworzyć twinka, to po prostu nie leveluj go dalej jak już wbijesz mu odpowiedni poziom... To sposób znany od zarania dziejów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:25, Sth`Devilish napisał:

I po co tobie osobne konto? Chcesz stworzyć twinka, to po prostu nie leveluj
go dalej jak już wbijesz mu odpowiedni poziom... To sposób znany od zarania dziejów...


Tak to prawda ale przy AV dostajemy troszkę expa i przy wielu bitwach można wbić ten lvl. Chciałbym przy 60lvlu zostać i taki gear mieć :P Wtedy był bym kozak trochę hehe :D Jeszcze się zastanawiam czy twink będzie lepszy warek czy paladyn oraz ile muszę mieć kasy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hymm...jesli sie nie myle twink musi miec najwiekszy lvl w swoim przedziale :) np. x9.twink 60 Ci sie nie oplaca , mozesz miec overpower itki ale za to x9 beda Cie jezdzic ;] Paladyn/rogue/mage najbardziej mi na twinka pasuje ;p

Edit: jesli chodzi o pieniadze to juz nie wiemy ;] popatrz na ah ile latki i enchanty kosztuja etc...i polecam poszukac dobrej gildi ;] gdzie bedziesz mogl miec za free boost inst.

Edit2:Polecam Wcm i Sk tam masz duzo poradnikow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 17:52, Astropath napisał:

lunar - 24.01 - 12.02
love - 11.02 - 16.02

ty ;]

Dnia 19.01.2009 o 17:52, Astropath napisał:

Zwariowany pomysł. Nie dość, że przepłacasz, to bezpieczeństwa w tym nie ma żadnego.
Musisz przecież podać dane swojego konta sprzedającemu. Ale jeśli wierzysz komentarzom
na allegro, twoja wolna wola. Osobiście wybrałbym zdrapkę.

Tak jak pisałem 2 miechy nie wchodzą w grę.
Jeśli tak będę kupowac, to zamierzam zmienic hasło na czas transakcji (co jest sugerowane zresztą przez sprzedawców), zakładam, ze nie będzie problemu...choc zadałem te pytanie tu by się upewnic. ;]

****
Jeszcze jedna rzecz-zna ktos jakąś stronę dla pr0warloków? ;]
Nie jestem w stanie ustalic jaki build obecnie robi max dps...jechałem na 0/40/31 i nie dawało to najlepszych rezultatów-planuje wypróbowac affli+ruin 56/0/15 (taka rotacja-CoE, Corr, SL, UA, Haunt, Shadowbolt przez ok.15sec, UA, Haunt, Shadowbolt przez ok.15sec, SL, UA, Haunt, Shadowbolt przez ok.15sec...[Corr odnawiane przez Haunt, CoE zamiast CoA zeby zaoszczędzic czas na Shadowbolty, buff dla raidu, no i ciut prostsza rotacja wtedy][oczywiscie przyjmując, że się nie pogubię w tym :P]nie wiem czy lepszy dps z tego bedzie niz Immolate, Corr, CoA (albo CoE-jak raid se życzy :P), Incinerete kilka razy, Conf, czego używałem do tej pory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, zadeklarowałem (w manage acc) zmianę maila, z tego co przeczytałem mam czekać do 72 godzin, nic się po tym czasie nie stało(nie przyszedł mail ani, na satry mail, ani na nowy), więc na nowo starałem się zmienić maila, jeśli nadal się nie zmieni, to gdzie mam wysłać maila z prośbą o pomoc, support blizzarda? Czy wam też tak długo się mail zmienia(stary mail na o2, nowy na gmail)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:06, Beneath napisał:

hymm...jesli sie nie myle twink musi miec najwiekszy lvl w swoim przedziale :) np. x9.twink
60 Ci sie nie oplaca , mozesz miec overpower itki ale za to x9 beda Cie jezdzic ;] Paladyn/rogue/mage
najbardziej mi na twinka pasuje ;p

Edit: jesli chodzi o pieniadze to juz nie wiemy ;] popatrz na ah ile latki i enchanty
kosztuja etc...i polecam poszukac dobrej gildi ;] gdzie bedziesz mogl miec za free boost
inst.

Edit2:Polecam Wcm i Sk tam masz duzo poradnikow ;]


Przy AV masz przedział 51-60 i to tam najwięcej honoru się zdobywa. Dobry twink przy 50 zabitych przeciwnikach zdobywa około 800 honoru. Co do kosztu to myślę że w 1k się zmieszczę. Jeśli wyjdzie że będzie trzeba więcej to wezmę troszkę gorsze itemki.

A jeszcze w zasadzie co rogue ma robić na takim np. AV? Czy chodzić z tylu i casterów wykańczać czy ogólnie każdego dobijać kto ma mało hp? I czy do rogala trzeba mieć bardzo dobre połączenie z netem żeby żadnych przycinek i innych lagów nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:OO z tym rogalem to juz calkiem mi pojechales nie wiem co powiedziec :-|
Tak serio :) twinki do pvp sa raczej na bg x0-x9 : /, a co do rogala to calkiem ownujesz :> przeciez nie tylko istnieje ambush i backstab nie?;dd masz troche wiecej specow jak stunlocker , full dps etc. i widac , ze czesto widzisz rogali na bg albo ogladasz Wcm ---> zobacz przynajmniej jeden film Shaza albo Neylo :> , hymm czlowieku to jaki ty masz internet ?xD pozatym of nie to serv pryvvatny ;] wiec nie ma AZ tak duzych scinek od maszyny :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:06, tkoeman napisał:

Jeszcze jedna rzecz-zna ktos jakąś stronę dla pr0warloków? ;]
Nie jestem w stanie ustalic jaki build obecnie robi max dps...jechałem na 0/40/31 i nie
dawało to najlepszych rezultatów-planuje wypróbowac affli+ruin 56/0/15 (taka rotacja-CoE,
Corr, SL, UA, Haunt, Shadowbolt przez ok.15sec, UA, Haunt, Shadowbolt przez ok.15sec,
SL, UA, Haunt, Shadowbolt przez ok.15sec...[Corr odnawiane przez Haunt, CoE zamiast CoA
zeby zaoszczędzic czas na Shadowbolty, buff dla raidu, no i ciut prostsza rotacja wtedy][oczywiscie
przyjmując, że się nie pogubię w tym :P]nie wiem czy lepszy dps z tego bedzie niz Immolate,
Corr, CoA (albo CoE-jak raid se życzy :P), Incinerete kilka razy, Conf, czego używałem
do tej pory)


Affli jest bardzo dobre teraz w dpsie (na bossach rzecz jasna, na trashu w dobrej grupie będziesz za tankiem czasem). W prawie najlepszym gearze dostępnym przed Naaxem (hc/repa/badge) wyciągam koło 3k dps (self buffed), więcej ze specjalnym petem (Infernal/Doomguard). Ty zapewne chcesz mieć Affli z Ruin. Ale nie licz na ustalone rotacje, affliction to najtrudniejsza rotacja w grze (za to bardzo satysfakcjonująca).
CoE -> Shadowbolt -> Cor -> Haunt -> UA --> Immolate (immolate ZAWSZE jest użyteczny w affli, jako, że trwa 15 sek, warto go rzucać zaraz po nim i traktować te 2 doty jak jeden) -> SL i to podstawa. A potem Shadowbolty jako FILLER (czyli tylko jak nie masz nic innego do roboty), zapewne zmieścisz najpierw dwa a potem musisz pilnować dotów i odpowiednio je recastować przed czasem (Haunt kończy się za sekundę? To już go castujesz). Każdy dot zadaje znacznie więcej obrażeń niż gdybyś rzucał Shadowbolty. Ponadto na bossach <25% hp zamiast Shadowboltów --> Drain Soul, i też nie zaniedbując innych dotów, do tego musisz go traktować nie jako 15 sec channel, ale jako 5x3sec spell (przerwać, gdy trzeba recastować dot).
No i zdajesz sobie sprawę, że Improved Shadowbolt jest kompletnie znerfiony (z 20% więcej damagu dotów i wszystkich shadow spelli dla wszystkich do 10% więcej obrażeń tylko dla twoich pozostałych Shadowboltów, na doty nie działa), oraz to, że do rotacji będziesz dodawał i tak CoA gdy w grupie będzie Unholy DK (jedna z jego plag daje te same efekty, ale wywołuje ją "przy okazji", zamiast tracić miejsce na dot)? Zresztą...

http://elitistjerks.com/f80/t37900-dots_you_affliction_warlock_thread/
http://elitistjerks.com/f80/t37918-affliction_raiding_rotations_guide/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałbym się zbytnio DPS w PvE, patrząc na niektóre nerfy, Blizzard nie może się zdecydować, ile "powinny" robić poszczególne klasy, a obecne wyniki w paru przypadkach grubo przekroczyły ich oczekiwania - w szczególności DK z dual wieldem.
Oczywiście problem w tym, że 3.0.8 który ma to niby jakoś uporządkować rodzi się w straszliwych bólach, jakby to miał być co najmniej patch z samym Arthasem, a nie wersja pośrednia z paroma zmianami w balansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:wpisałem klucz do dodatku BC do WoW''a i kiedy się loguje pojawia się komunikat że muszę zainstalować BC.Da się jakoś to pominąć bez instalowania,tak żebym mógł to zrobić później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się