Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 21:28, Sth`Devilish napisał:

> Warlock? A co w nim trudnego, rogal zawsze miał przewagę z lockiem, a teraz po nim
przejeżdża
> na jednym stunlocku. Zresztą mało kto po nim nie jedzie. Zamiast Sapować po prostu
zabij.

Ale nie rozumiesz, chodzi o SZYBKIE przejęcie flagi samemu dla odwrócenia uwagi. A tak
zacznę go atakować to zaraz zjadą się całe tłumy i po zabawie...



Jak grałem lokiem to robiłem mniej więcej to samo zazwyczaj się udawało zmienic flage na fearze/aoe fearze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś ciekawy addon dzięki któremu będę widział na całym raidzie kogo leczyć? Bo bez tego to dość ciężko na bg nadążyć z leczeniem i można łatwo przegapić kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:50, kacper2691 napisał:

Znacie jakiś ciekawy addon dzięki któremu będę widział na całym raidzie kogo leczyć?
Bo bez tego to dość ciężko na bg nadążyć z leczeniem i można łatwo przegapić kogoś.


healbot lub grid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a rozumiesz to że zabicie locka rogalowi zajmie.. 3s?.. a problemu się pozbywa ;) ba, bm hunt póści peta z brk i po locku, nawet sam sie fatygować nie musi ze strzelaniem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rozumiesz to, że on się potem wskrzesza z full HP w innej bazie? Nie o to tu chodzi... Granie na BG to przede wszystkim myślenie, a nie zabijanie jak popadnie byle gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 10:58, kacper2691 napisał:

Czy ściąganie patch, zaraz po wprowadzeniu zawsze tak długo trwa? Bo mi mija 10 minut
a tu dopiero 512kb ściągnięte :/

''Spróbuj włączyć/wyłączyć (w zależności co masz ustawione) ściąganie przy pomocy P2P. A jak nadal wolno ściąga to spróbuj użyć któregoś z mirrorów z tej strony:
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Tylko upewnij się, że wziąłeś link do wersji GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 23:50, SoieR napisał:

a rozumiesz to że zabicie locka rogalowi zajmie.. 3s?.. a problemu się pozbywa ;) ba,
bm hunt póści peta z brk i po locku, nawet sam sie fatygować nie musi ze strzelaniem
;D



Hmm to chyba gry pomyliłeś, jakoś mam locka i nie przypominam sobie, żebym miał kiedyś większe problemy z rogalem, czy huntem, ba to mi się jedzie wręcz banalnie... Demon forma i po problemie. Dużo bardziej męczą mnie DK i Pałki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 11:28, Jeggred napisał:

> Czy ściąganie patch, zaraz po wprowadzeniu zawsze tak długo trwa? Bo mi mija 10
minut
> a tu dopiero 512kb ściągnięte :/
''Spróbuj włączyć/wyłączyć (w zależności co masz ustawione) ściąganie przy pomocy P2P.
A jak nadal wolno ściąga to spróbuj użyć któregoś z mirrorów z tej strony:
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Tylko upewnij się, że wziąłeś link do wersji GB.

Bezpiecznie pobierać P2P w downloaderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 11:45, Cat In A Bag napisał:

> a rozumiesz to że zabicie locka rogalowi zajmie.. 3s?.. a problemu się pozbywa ;)
ba,
> bm hunt póści peta z brk i po locku, nawet sam sie fatygować nie musi ze strzelaniem

> ;D


Hmm to chyba gry pomyliłeś,

oj, najpawde? to nie world of workcraft?

Dnia 21.01.2009 o 11:45, Cat In A Bag napisał:

jakoś mam locka i nie przypominam sobie,

słabo ci to przypominanie idzie ;)

Dnia 21.01.2009 o 11:45, Cat In A Bag napisał:

żebym miał kiedyś
większe problemy z rogalem, czy huntem, ba to mi się jedzie wręcz banalnie... Demon forma

..holy wrath, turn evil, poprawić egzorcyzmem i reszta się zgadza ^.^

Dnia 21.01.2009 o 11:45, Cat In A Bag napisał:

i po problemie. Dużo bardziej męczą mnie DK i Pałki :/

do tego momentu przynajmniej bo zapomniałeś o 7 innych klasach ;] oki, chain fear był %$#$% ale teraz to locka każdy kto nie śpi grając jeździ jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 12:29, SoieR napisał:

%$#$% ale teraz to locka każdy kto nie śpi grając jeździ jak chce


Człowieku przestań gadać głupoty... Nie wiem na jakim ty serwerze grasz i w jakiej battlegroupie jesteś i z jakimi lockami walczyłeś, jak byli w zielonych itemkach to może, może... Pozostałych klas nie uwzględniałem bo to banał, no mag stawia jeszcze spory opór, ale druty, shamany, warki i tak dalej to ja na śniadanie zjadam ;) A blok na demona? Od czego są trinkety... Swoją drogą nie trudno by było zapomnieć o pozostałych klasach, skoro na arenach powyżej 1550 ratingu nie ma teamu bez paladyna, a zestaw pala/dk jest tak w co 3 drużynie ;) Ładnie to zresztą widać w statsach, 50 najlepszych drużyn to głównie pałki i dk, czasem się jakiś rogal z priestem dis zawieruszy :P Blizzowi pogratulować balansu klas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej powinienem zapytać z jakimi ty przeciwnikami walczysz skoro ci rady nie daja -.-, no chyba że mówisz o obdotowaniu wszystkiego wogół i spierniczaniu gdzie sie da, bo 1na1 z rogalem zawsze kończy się tak samo ;)
anyway, i don''t care, peace ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:10, Vesania666 napisał:

powie mi ktoś jak zmienić wielkość action barów ;] ?


Video Options -> Resolution -> zaznaczyć "Use UI scale" i możesz sobie suwakiem zmniejszyć/zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 23:50, SoieR napisał:

a rozumiesz to że zabicie locka rogalowi zajmie.. 3s?.. a problemu się pozbywa ;) ba,
bm hunt póści peta z brk i po locku, nawet sam sie fatygować nie musi ze strzelaniem
;D

LOL chyba ten lock musi miec zero ressi a ty nie wiem jaki overpower gear -.-'' pozatym kto powiedzial , ze lock nie moze zjechac rogala? widac , ze twoja wiedza wowa jest bardzo wysoka :D hmm...grales kiedys lockiem albo widziales taka walke? nie.Z tym huntem to juz calkiem overpower xD pozatym jesli zaraz odpowiesz mi , zebym dal Ci dowody polecam nubie zobaczy film PRZYNAJMNIEJ jeden Drakedoga albo Coruption ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:49, Beneath napisał:

LOL chyba ten lock musi miec zero ressi a ty nie wiem jaki overpower gear -.-''

I pewnie dlatego niebiescy zapowiedzieli buffy locka w PvP, i jakieś skromne zalążki (teleport+armor+armor w meta) już się pojawiły. Bo locki miażdzą i niszczą w PvP. A doty mogą równać się ze skillami krytującymi za 50%hp, nawet przy wysokim resilence.
Rogal = jeden z wielkiej czwórki. DK już dostał nerfa. Mag... uh, buffa, co miało pomóc w PvE, a jeszcze bardziej zwiększyło burst w PvP. Rogue i Palek bez większych zmian. Poszukaj sobie na US-Class Forums, już daaawno temu GC przeprowadzał "ankietę" o burście klas spoza owej czwórki, co chyba dość dobitnie pokazuje, że sam Blizz wie, iż jest ona przegięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:52, Doreczek napisał:

Gdzie najlepiej bić level gdy mam 46?


The hinterlands.

Kape jednak Dk dostal nerfa a nadal owni...z swoim burstem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:25, SoieR napisał:

raczej powinienem zapytać z jakimi ty przeciwnikami walczysz skoro ci rady nie daja -.-,
no chyba że mówisz o obdotowaniu wszystkiego wogół i spierniczaniu gdzie sie da, bo 1na1
z rogalem zawsze kończy się tak samo ;)
anyway, i don''t care, peace ;]


Tia "Make love not Warcraft" ;) Chyba nigdy nie walczyłeś z lockiem demono, powiedz mi jak zjeżdżasz im życie kiedy mają ponad 16k armoru?? Affli i destro to się zgodzę, ale w pojedynku z rogalami na demonology to porażka zdarza się bardzo rzadko, a walczyłem już z kolesiami mającymi gear Hateful ;) Widać, że locka z Metamorphosis nie widziałeś, po co mam biegać dookoła mając immolation aura? Żeby przeciwnikowi mniej dmga robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się