Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

16k armoru mówisz... lawl... wiesz nawet tego nie skomentuje...

@Beneath
weź ty sie więcej nie kompromituj, i przemyśl znaczenie słowa "nub" pod swoim kątem, dla własnego dobra, a potem l2p... albo najpierw... z reszta co mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak można 3.0.8 nazywać Patchem, kiedy spieprzyli:

- animacje stealth walk (animacja ruchu jest stanowczo za szybka)
- re-stealth Shadowmelda w PvP (= i znowu Night Elf jest zwalony w PvP)
- nie działające Wintergrasp
- bugi z animacją ludzi kobiet itd itp

Jeden... wielki... EPIC FAIL Blizzarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:16, Cat In A Bag napisał:

> 16k armoru mówisz... lawl... wiesz nawet tego nie skomentuje...
>

Skomentuj, bo jakoś nie wiem o co ci chodzi ;)

jak sobie pan życzy ;)
co ci da 16k armoru kiedy paladyn/dk/rogal/feral/warrior meleeuja ci twarz lub w przypadku fearala/rogala d**e? ;> tyle armoru jest dość powszechne, dk/retri/miś/boomkin/warki mają tyle cały czas a jakoś nie czyni ich to nieśmiertelnymi.. może czasami pomóc.. pewnie.. ale 16k armoru to nie żaden iwin button, raczej broken iwin butonik ;>
zawsze do usług

@sht
tego jest więcej, znacznie więcej.. pozostaje czekać na łatke łaty- jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:06, SoieR napisał:


@Beneath
weź ty sie więcej nie kompromituj, i przemyśl znaczenie słowa "nub" pod swoim kątem,
dla własnego dobra, a potem l2p... albo najpierw... z reszta co mnie to.


Hm....jesli mowisz , ze jedziesz locka w 3s to jak mam Cie nazwac ?:) tak samo txt w.w " zreszta co mnie to." to po co piszesz?:d pozatym mysle , ze umiem grac wiec nie pisz mi l2p....w sumie tobie nie trzeba tego mowic ; p jesli jedziesz locka w 3s...pewnie sl/sl stamina stack z healem na plecach to po co Ci to mowic nie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:29, Beneath napisał:

Kape jednak Dk dostal nerfa a nadal owni...z swoim burstem :]

Burst jest problemem ze wszystkimi klasami, więc to, że nerfneli by DK nic by nie zmieniło. 4 wyróżnia się tylko tym, że może ów burst wykonać bez większych obaw o swoje bezpieczeństwo. Nerf Bone Shield i IBF pasuje idealnie, a damage pewnie zaczeka na 3.1, gdzie dostanie się większości klas w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:01, Beneath napisał:

Hm....jesli mowisz , ze jedziesz locka w 3s to jak mam Cie nazwac ?:) tak samo txt w.w
" zreszta co mnie to." to po co piszesz?:d pozatym mysle , ze umiem grac wiec nie pisz
mi l2p....w sumie tobie nie trzeba tego mowic ; p jesli jedziesz locka w 3s...pewnie
sl/sl stamina stack z healem na plecach to po co Ci to mowic nie ?:P

Mój rogal w zielakach może zrobić 10k w 3s, gdybym troszke go ubrał i zainwestował, to 2 mutilate i evi by starczało spokojnie. Sam uważałem teorie o burście za przesadzone, póki mnie feral nie ugryzł za 13k, więc przestaje mnie to dziwić. W przypadku rogala, spora część ludzi ginie zanim wyjdzie ze stuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:01, Beneath napisał:

Hm....jesli mowisz , ze jedziesz locka w 3s to jak mam Cie nazwac ?:) tak samo txt w.w
" zreszta co mnie to." to po co piszesz?:d pozatym mysle , ze umiem grac wiec nie pisz
mi l2p....w sumie tobie nie trzeba tego mowic ; p jesli jedziesz locka w 3s...pewnie
sl/sl stamina stack z healem na plecach to po co Ci to mowic nie ?:P


LoL. retri palek locka meleeuja masakrycznie szybko jesli sobie nie zdajesz sprawy jak to pomysl przeciwko komu retri palek jest najlepszy. Demonom i Nieumarlym. jeden stun jugment juz 4k hp zabrane drugi stun jugment nastepne 4k hp zabrane. jak masz duzy cryt chance to locka pojedziesz moze faktycznie nie w 3 sekundy ale w 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:48, goomis74 napisał:

> Hm....jesli mowisz , ze jedziesz locka w 3s to jak mam Cie nazwac ?:) tak samo txt
w.w
> " zreszta co mnie to." to po co piszesz?:d pozatym mysle , ze umiem grac wiec nie
pisz
> mi l2p....w sumie tobie nie trzeba tego mowic ; p jesli jedziesz locka w 3s...pewnie

> sl/sl stamina stack z healem na plecach to po co Ci to mowic nie ?:P

LoL. retri palek locka meleeuja masakrycznie szybko jesli sobie nie zdajesz sprawy jak
to pomysl przeciwko komu retri palek jest najlepszy. Demonom i Nieumarlym. jeden stun
jugment juz 4k hp zabrane drugi stun jugment nastepne 4k hp zabrane. jak masz duzy cryt
chance to locka pojedziesz moze faktycznie nie w 3 sekundy ale w 5.


Omg wez nic nie pisz jak nie wiesz -.-'' Undead to HUMANOID wiec nie dziala to na niego jesli chodzi i o Exorcism :) tak palek retri ma duzy burst dmg teraz ds i cs i soc jak krytnie ladnie moze jebnac ;] ale nie oznacza to tez iz nie da sie go pojechac ;] i tak btw judgement?;d teraz judgement nie zadaje dmg ; p pozatym retri nie mial wysokiego dmg z Judgementow poniewaz nalicza to z spell dmg.../cry

Edit : yea mam robotnika ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na demona i demon forme działają holy wrath/egzorcyzm/turn evil, tak samo jak na druida w formie scare beast hunta -.-
phail
edit: wat?!? cos ty powiedział o jundgementach? i ty śmiesz do mnie nub powiedzieć... n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:48, goomis74 napisał:

LoL. retri palek locka meleeuja masakrycznie szybko jesli sobie nie zdajesz sprawy jak
to pomysl przeciwko komu retri palek jest najlepszy. Demonom i Nieumarlym.


Spoko, ale te skille vs demon/undead użyje tylko na minionie, a nie na samym graczu. Wyjątek to Metamorphosis u Warlocka i Lichborne u DK.

EDIT: SoieR ty w ogóle byłeś kiedyś na lekcji języka polskiego? Jak zwykle nic a nic nie idzie zrozumieć z tego bełkotu, którym nas tu zadręczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:00, Sth`Devilish napisał:

EDIT: SoieR ty w ogóle byłeś kiedyś na lekcji języka polskiego?

kiedyś to dobre słowo ;]

Dnia 21.01.2009 o 20:00, Sth`Devilish napisał:

Jak zwykle nic a nic
nie idzie zrozumieć z tego bełkotu, którym nas tu zadręczasz.

waah, co znów przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:00, Sth`Devilish napisał:

Spoko, ale te skille vs demon/undead użyje tylko na minionie, a nie na samym graczu.
Wyjątek to Metamorphosis u Warlocka i Lichborne u DK.

Mi się zdawało, że mowa tu o imba locku z 16k armora, czyli Metamorfoza jak nic i Exorcism działa znakomicie. Pomijając to, holy dmg i tak omija armor, więc tak czy inaczej, przebiłby się bez problemu przez takie ilości.
"Teraz judgement nie zadaje dmg ; p pozatym retri nie mial wysokiego dmg z Judgementow poniewaz nalicza to z spell dmg.../cry"
Chyba przespałeś patch 3.0 i nowe talenty. Sheath of Light? I już masz skalowanie z AP. Plus ciekawe to niezadawanie dmg, szczególnie z SoC i 100% kryta przy stunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, że tak powiem wrzucę swe pięć groszy. Od czasu do czasu czytam temat i trza przyznać, że ładny bajzel tutaj odchodzi. SoieR gratki za Twoje wypowiedzi. Są na poziomie, są rozumiałe, są czytelne. Naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:58, SoieR napisał:

ale na demona i demon forme działają holy wrath/egzorcyzm/turn evil, tak samo jak na
druida w formie scare beast hunta -.-
phail
edit: wat?!? cos ty powiedział o jundgementach? i ty śmiesz do mnie nub powiedzieć...
n/c


no widzisz ?:d smiem do Ciebie tak mowic poniewaz Jol nie ma takiego dmg jak kiedys zwykly judgement.Lock sl.sl chodzi zazwyczaj z Felhunterem a chyba wiesz co to oznacza nie?

KaPe ---> masz racje nie gram narazie w wowa : p i gralem troche , a nawet troszke na 3.x.x:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:40, Vesania666 napisał:

niech mi ktoś poda jeden z najlepszych buildów do lvlowania warriora ;) z góry dzięki


Ja obecnie leveluję sobie w Arms i jest dobrze, choć po ostatnim nerfie Deep Wounds jest ciut gorszy niż był :) Zobacz sobie profil Falgrim z Defias Brotherhood, bo nie chce mi się talentów wklejać. Generalnie teraz każdym buildem można levelować, każdy ma swoje plusy i minusy, wszystko zależy od stylu gry i tego czy chcesz po drodze coś potankować czy też pobawić się w PvP. Ale od 60tego to raczej Fury z Titan''s Grip, czyli dwoma dwurąkami naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:50, Sth`Devilish napisał:

> niech mi ktoś poda jeden z najlepszych buildów do lvlowania warriora ;) z góry dzięki


Ja obecnie leveluję sobie w Arms i jest dobrze, choć po ostatnim nerfie Deep Wounds jest
ciut gorszy niż był :) Zobacz sobie profil Falgrim z Defias Brotherhood, bo nie chce
mi się talentów wklejać. Generalnie teraz każdym buildem można levelować, każdy ma swoje
plusy i minusy, wszystko zależy od stylu gry i tego czy chcesz po drodze coś potankować
czy też pobawić się w PvP. Ale od 60tego to raczej Fury z Titan''s Grip, czyli dwoma
dwurąkami naraz.


niemam zamiaru chodzić na PVP od 1-80, ani żadnych instancji (chyba, że będę miał na nich questy), interesuje mnie build pod Fury ;) ale sprawdze twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się