Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dostałem tylko e-maila z nowym hasłem i nic więcej. Za co oni mogli mi by zawiesić konto, toć grałem normalnie, tylko od czasu do czasu na konto wchodził kumpel, pomagał mi bić levele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:44, Doreczek napisał:

Dostałem tylko e-maila z nowym hasłem i nic więcej. Za co oni mogli mi by zawiesić konto,
toć grałem normalnie, tylko od czasu do czasu na konto wchodził kumpel, pomagał mi bić
levele.

No to pytanie brzmi czy kumpel czegoś nie odstawiał. W każdym bądź razie jeśli chcesz to zakwestionować to kliknij w to pogrubionego webform można się tak skontaktować z Adminem i dogadać się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały pronlem gram orkiem i on ma jakąs umietnos czy cos ze jakis znak nad głowa sie pojawia i lepiej walcze i to usunołem przez przypadek jak to odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:01, Doreczek napisał:

A co mógłby zrobić, że mi konto zablokowali?

Tego ci powiedzieć nie mogę bo samemu nigdy mi konta nie zablokowali. Z czystej ciekawości, sam zmieniałeś to hasło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wszedłem na konto zobaczyć jak tam postać, no to myślę jutro pogram sobie. Patrze dzisiaj z rana, konto zablokowane, nic nie zmieniałem hasła. Nie mam pojęcia dlaczego mi zablokowali :x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no to ja już nie wiem, mi się jakoś udaje wygrywać :) Może wyjątki się zdarzają, a może po prostu gear robi swoje... albo umiejętność wykorzystania skilli :P Zwykle udaje mi się przetrwać pierwszy atak rogala z włączonym Demon Armorem, potem szybko medalion, teleport, obrzycić klątwami i w tym momencie zwykle rogal użyje vanisha, potem zostaje już liczyć na to że przetrwa się jego drugie uderzenie i jak załapie Metamorphosis, to zmiana na fel armor i po walce :P Ja tak robię na trudniejszych i inteligentniejszych rogali i jakoś wychodzi :D A z feralami jakoś się nigdy nie męczę, to już balance mi więcej problemu sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na EJ masz mnóstwo o tym, i o ile nie masz gigantycznej ilości Expertise jest to kompletnie nieopłacalne (a healerzy będą Cię nienawidzić).

@Sth`Devilish
Co prawda kacper już odpowiedział, o co chodzi, ale tak przy okazji nadal plate z +int i +spell jest zarezerwowany tylko dla paladynów :D.

@Doreczek - mogli zablokować właśnie przez kumpla, jedno konto - jedna osoba, mogli to uznać za powerleveling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 12:23, RAVvy napisał:

Mam 24 poziom i chciałbym się udać do carlet monastery, tylko teraz pytanie.: lepiej
jest stać pod tym kamieniem teleportującym koło tej instancji, czy pytać się na czacie?


Lepiej nabić przynajmniej 10lv więcej. Wcześniej nie masz czego szukać w tej instancji. To jeszcze nie Twój poziom [chyba że był jakiś mega nerf instancji z podstawki, o którym nic nie wiem]. Co do kompletowania drużyny to nie ma dobrej reguły, z kamienia warto korzystać jeśli wykonujesz zadania w tej lokacji, prędzej czy później zbierze się jakiś team, a pytanie na czacie też nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, obecnie posiadam podstawkę WoW-a i jeżeli kupiłbym Battlechest-a to mógłbym dodać sobie do obecnego konta tylko TBC a podstawię z Battlechest-a odsprzedać kumplowi?? Jest to możliwe i legalne??

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku gram sam i nie bylem w zadnej glidzie (poza drobnymi wyjatkami).Troche utrudnia mi to gre bo do swiatow ''dungeron''wchodze dopiero gdy podwinduje lev.nie mowiac juz o ''rajdach'' ktorych chyba bedzie troche w nortrend.profity ktore dostaje sa juz dla mnie nieaktualne,dlatego probuje nadrabiac to na ''batelgrandach'' i kupowac osprzed za punkty z nich,ale z ''areny'' nie otrzymalem jeszcze zadnego punktu,o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 08:35, kacper2691 napisał:

Chodzi mi właśnie o loot armorów epickich pre-TBC. Teoretycznie jak najedzie ktoś myszka
na niego, to widzi że:"''Classes: Paladin". A na 5 paladynów których mieliśmy w teamie(wszyscy
lvl70+) rolowało chyba 9 osób.


Trochę to dziwne, bo jeżeli nadal jest tak jak było, to nawet nie powinni być w stanie go założyć... Ale zlootować tak, można (robiło się tak kiedyś dla shardów, które teraz są guzik warte).

Dnia 23.01.2009 o 08:35, kacper2691 napisał:

Widzę jeszcze że armory począwszy od TBC są wykupywane za jakieś różne tokeny.
I tutaj pytanie: czy te tokeny każdy dostaje po instancji w takiej samej ilości, czy
też są rollowane.


Też są rollowane, ale każdego tokenu może użyć tylko kilka klas. Ale za to czasami padają dwa na raz (a czasami żaden :P), albo chyba nawet więcej ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 11:01, Doreczek napisał:

A co mógłby zrobić, że mi konto zablokowali?


A czytałeś e-maila? Powinno tam pisać dlaczego... Powodów może być wiele: spamowanie w grze, sprzedaż golda, używanie bota lub hacków, albo jakieś podejrzenie apropo karty płatniczej (miałem tak raz, musiałem potwierdzić jej autentyczność i swoją tożsamość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi nie przysłali tego e-maila. Pewnie mają podejrzenia do mojej karty płatniczej, bo nic innego jest nie możliwe :) Na razie wysłali mi tylko e-maila z nowym hasłem i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się