Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 13:14, Doreczek napisał:

Gdzie najlepiej bić teraz DK jak mam 58 lvl i skończyłem wszystkie misję w Ebon Hold
?;>


A gdzie normalnie biłbyś na 58 poziomie? Silithus, Winterspring, Eastern i Western Plaguelands, albo wbijaj od razu do Outlandu. DK nie różni się pod tym względem od innych klas.

Jeszcze co do tego, że nie mogłeś grać rano, serwery są wyłączane na kilka godzin w każdą środę. Odpowiednie info można przeczytać już we wtorek i jeśli masz DK to grasz na tyle długo, że aż dziwne że jeszcze tego nie zauważyłeś. Naprawdę warto czytać komunikaty Blizzarda. One nie pojawiają się dla żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:31, Doreczek napisał:

Przed Orgrimmar jest zeppelin do Outland?


Nie. Do Outlandu nie odlatują żadne zeppeliny. Dostaje się tam przez portal w Badlands, chociaż nie jestem pewien czy Horda nie ma gdzie indziej. Polecam zajrzeć na Wowwiki.com, jest tam sporo informacji, np. rozpiska wszystkich stref wraz z poziomami na które są przeznaczone, oraz opisy krain często zawierające informacje jak się do nich dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:14, Doreczek napisał:

Gdzie najlepiej bić teraz DK jak mam 58 lvl i skończyłem wszystkie misję w Ebon Hold
?;>


Jak nie wiesz gdzie bić lvl, to ściągnij sobie Cartographera. Jak oddalisz mapę i najedziesz na lokację to ci sie pojawi obok jej nazwy informacja, na który lvl jest odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:05, DragonLord napisał:

Ta, ale Vanish i tak jest zbugowany i kupę czasu w czasie walki z mobami zawodzi. Do
tego zachowuje się czasami bardzo dziwnie, w czasie walki z lockiem (w sporej odległości
od niego) uzywam Vanish (nie miałem dotów), w tej samej sekundzie leci do mnie Death
Coil. Vanish jednak zadziałał i dostałem miss, za to milisekundę później jestem Seduced
bo jakimś cudem pet locka może castować przez Stealth.


LAAAGGGGG!!! Niestety cecha podstawowa PvP w tej grze :/ Na battlegroundach to już w ogóle jest wesoło, kiedy trzeba wybiegać o kilka jardów przed przeciwnika żeby użyć backstaba... Nic dziwnego, że PvP w tej grze polega w dużej mierze na gankowaniu, skoro Blizzard nie potrafi naprawić lagu na BG.

Dnia 28.01.2009 o 12:05, DragonLord napisał:

Trucizny to już betka, kupujesz
stack 20 reagentów i robiłeś Create all.


Uhm nie bardzo, klikało się mnóstwo razy żeby kupić reagenty (bo nie da rady kupić stacku, tylko pojedyńczo) i pokoleji robiło się różne, co zajmowało na prawdę sporo czasu. Z resztą z 20 poisonami to se możesz ;P Ja zawsze chodzę z pełną torbą trucizn.

@ wyżej - BLASTED LANDS!!! Nie żadne Badlands... Jest tam Dark Portal prowadzący do Outlandu, czyli tego co zostało po Draenorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:58, Sth`Devilish napisał:

Uhm nie bardzo, klikało się mnóstwo razy żeby kupić reagenty (bo nie da rady kupić stacku,


Reagentów się nie da? Normalnie stacki można jak najbardziej kupować.

Dnia 28.01.2009 o 13:58, Sth`Devilish napisał:

@ wyżej - BLASTED LANDS!!! Nie żadne Badlands... Jest tam Dark Portal prowadzący do Outlandu,
czyli tego co zostało po Draenorze.


Racja. Zawsze mi się te dwie nazwy mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:58, Sth`Devilish napisał:

LAAAGGGGG!!! Niestety cecha podstawowa PvP w tej grze :/ Na battlegroundach to już w
ogóle jest wesoło, kiedy trzeba wybiegać o kilka jardów przed przeciwnika żeby użyć backstaba...
Nic dziwnego, że PvP w tej grze polega w dużej mierze na gankowaniu, skoro Blizzard nie
potrafi naprawić lagu na BG.


Lag taki jeszcze nie jest zły. Ja najczęściej disconnecta zbieram :/ A później tak z kilka czy kilkanaście razy bo wszyscy są w miejscu i walczą, gdzie zebrałem pierwszego disconnecta. Ale w zasadzie takie coś to tylko na AV. Na mniejszych bg w miarę ładnie śmiga.

Co do trucizn dla rogala to trzeba mieć ich zawrze aż taką ilość? I w zasadzie które są najbardziej przydatne?

Oglądałem sobie filmiki o Battle for the Undercity i się zastanawiam jakie bronie mam Varian i czy są one do zdobycia w jakiś sposób? Trochę mnie odrzuca zachowanie Variana od Alliance, bo tam niemalże wszyscy tak jak Scarlet Crusade - banda fanatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:32, Vantor Zorin napisał:

Pomocy byłem na thottbocie i przypadkiem pobralem widgeta do opery, od razu usunalem
ale nie jest to keylogger?



Nie jest ale jak nie masz dobrego zabezpieczenia na kompie to i tak pewnie masz jakiego robala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shift+click :P.

@kacper
Wound Poison najwyższego ranku jaki możesz używać. Okazjonalnie możesz też mieć Crippling i Wound-mumbling po stacku, ale osobiście użyłem je w całym levelowaniu raz (Cripple na runnerów w lbrs chyba, tank tak chciał). Jak będzie Mutilate to Crippling przestaje być zupełnie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:25, TTBoS napisał:

> Pomocy byłem na thottbocie i przypadkiem pobralem widgeta do opery, od razu usunalem

> ale nie jest to keylogger?


Nie jest ale jak nie masz dobrego zabezpieczenia na kompie to i tak pewnie masz jakiego
robala ;p

Ale na pewno to nie jest keylogger?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:55, Vantor Zorin napisał:

Ale na pewno to nie jest keylogger?



Na moje oko nie jest sam to przed chwila ściągałem i wygląda w porządku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM ZNAJOMYCH DO GRANIA OD 0 NA SERWERZE RAVENHOLDT LUB BLADEFIST... PISAĆ NA GG: 4136863

No i mała sprawa. Nie grałem od WoW''a od 1.5 roku i mam kilka małych problemów. Otóż kiedyś najszybszą class do wbicia levela był szaman i paladin. Jak jest teraz. Wciąż przemieniam w rasach klasach. Nie wiem co wybrać. Wiem, że to noobowskie pytanie, ale którą z klas i ras mam wybrać wacham się pomędzy mage/shaman/paladin i troll/night elf/gnome/human. Zależy mi głównie na szybkim wbiciu do 30. Proszę o odp.

O i jeszcze 1. Czy wciąż horda jest dyskryminowana :P? Ally zawsze mieli naj expowiska i fajne miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 17:12, Doreczek napisał:

Dlaczego nie mogę podnosić itemów ze stworów ? Jakby mi się coś zablokowało :o



zrób reloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 10:29, Szczur22 napisał:


Możesz podać build? Chciałem respecnąć właśnie na 2h unholy, ale jest tyle buildow że
ie mam pojęcia który wybrac. A skoro piszesz że robisz świetny dps, to pewnie masz dobry
:D

Phew. Szczerze build to jakies 20% sukcesu. Grunt to go zrozumiec, wiedziec dokładnie na czym polega jego siła. Co o czym musisz pamietać, jakie skille sa najbardziej opłacalne i co robic w danej sytuacji. A build ci tego nie da.
Moja wersja 2h unholy obecnie jest taka(Build raidowy na 10man gdzie jestem jedynym unholy dk).

http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/deathknight/talents.html?tal=2305020500000000000000000000000000000000000000000000000230220305003115203100223133151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się