Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 20:29, Lukas1992 napisał:

Zna ktoś jakaś polska gildie na BLADEFIST?


Polskie Gildie maja to do siebie ze jakos sie nie kleją :P. Niewiem czy masz 70...tfu 80 lvl, bo jak nie to jak dla mnie przed max lvlem nie oplaca sie w sumie gildii szukac. Gildia jest do raidow/dungow w moim przekonaniu no chyba ze chcesz sobie pogadac a to wbijaj to ktorejkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie ciekawi czy w podstawce jest jakieś zakończenie fabuły, czy coś takiego? Nie żebym potrzebował jakoś specjalnie tego ale jeśli jest to napiszcie, proszę :) Bo jest niby wstęp na początku po stworzeniu postaci ale czy jest taka cut-scenka na zakończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować WoTLK jeśli mam Battle Chest''a i moja postać ma dopiero 15 lvl? Jak to jest z liczbą graczy gdy wychodzi nowy dodatek, czy wciąż dużo ludzi gra w Burning Crusade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:53, errtime12 napisał:

Jest sens kupować WoTLK jeśli mam Battle Chest''a i moja postać ma dopiero 15 lvl? Jak
to jest z liczbą graczy gdy wychodzi nowy dodatek, czy wciąż dużo ludzi gra w Burning
Crusade?


Jeśli nie boisz się, że gra może Ci się znudzić, to możesz śmiało kupić. Będziesz miał już spokój :) Jeśli chodzi o Outland, to jest to świat Death Knightów aktualnie, którzy po skończeniu questa lecą do Draenoru. Innych klas jest znacznie mniej ale jeśli Twoja jest postacią lecząca to zawsze znajdzie się miejsce w drużynie - ja tak mam przy paladynie. Robię instancje teoretycznie nie dal mojego lvl - mam do nich niby lvl za niski - ale jako healer chętniej przyjmują.

Możesz również polecieć zeppelinem(jeśli Horda) lub popłynąć(Alliance) do Northrnd aby zobaczyć jak piękne widoki i miejsca Cię oczekują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie boję się że mi się znudzi, tylko czy się opłaca kupić WoTLK bo chciałbym narazie kupić sobie jeszcze pre-paida bo kasy nie mam na dodatek, i dlatego pytałem się czy dużo ludzi gra w Burning Crusade jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 23:13, errtime12 napisał:

Nie boję się że mi się znudzi, tylko czy się opłaca kupić WoTLK bo chciałbym narazie
kupić sobie jeszcze pre-paida bo kasy nie mam na dodatek, i dlatego pytałem się czy dużo
ludzi gra w Burning Crusade jeszcze?

A co to zmieni? Bez obskoczenia normalnego wowa i Burnign crusade do 68lvl u tak nie masz co w northrend szukać więc wpływ tego czy są ludzie w BC czy nie, jest 0 bo i tak będziesz musiał je przejść. LEpiej kupc narazie prepaid a Wotlk kup jak zaczniesz być blisko 68 by odrazu expic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosił o jakiegos linka do atlasa wszystkich lub wiekszości mam wowa tylko nie ten oficjalny w bo jest po angielsku i map nie moge sciagnac i prosiłbym tez o lionk do jakiegos bestririusza konkretnego z obrazkami opisu wszystkich stworzen ze wysztkiego co wyszło wow


za dwa linki z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:07, Qoster napisał:

mam pytanie. JEŚLI DOPIERO TERAZ ZACZYNAM grać w WoW to jaką klasę postaci powinienem
wybrać?

Taką jakiej styl gry ci odpowiada. Nie ma klasy uniwersalnej, każda ma całkowicie inna mechanikę, inne wady i zlaety i dla innych jest banalna i oczywista która powinien grać każdy początkujący a dla innych skomplikowana. Zastanów się kim grałeś w inne gry , jaki styl gry ci odpowiada lub kim zawsze marzyłeś by zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:07, Qoster napisał:

mam pytanie. JEŚLI DOPIERO TERAZ ZACZYNAM grać w WoW to jaką klasę postaci powinienem
wybrać?

Najlepiej poczytaj na stronach tematycznych o każdej klasie-zgromadzisz wiedzę i będziesz miał jako-takie pojęcie o tym co dana oferuje :)
EDIT:"its too late..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 23:13, errtime12 napisał:

Nie boję się że mi się znudzi, tylko czy się opłaca kupić WoTLK bo chciałbym narazie
kupić sobie jeszcze pre-paida bo kasy nie mam na dodatek, i dlatego pytałem się czy dużo
ludzi gra w Burning Crusade jeszcze?


WotLK kup jeśli chcesz grać Death Knightem w okolicach 50 lvl, a jeśli chcesz kontunuować grę tą postacią to kup w okolicach 65 lvl (od 68 bodajże można iść na Northrend), a każdy kto osiągnął lvl 70 nie siedzi na nim tylko kupuje WotLK i maxuje lvl, bo takie coś niema sensu ;] a tak w ogóle to wszyscy grają w Burning Crusade ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:20, Qoster napisał:

Dzięki za odpowiedź. A jeśli zawsze marzyłem aby być potężnym magiem, który dobrze włada
bronią jednoręczną?


no to wybierasz klasę Mag, ale o władaniu bronią jednoręczną możesz zapomnieć, chyba, że Shaman, który może używać dwóch 1-ręcznych broni i nawalać przy tym czarami, wydaje mi się, że to najlepsza opcja, a jak ci się to znudzi to możesz leczyć, ale to dopiero na wyższych lvlach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:49, kacper2691 napisał:

Tak mnie ciekawi czy w podstawce jest jakieś zakończenie fabuły, czy coś takiego? Nie
żebym potrzebował jakoś specjalnie tego ale jeśli jest to napiszcie, proszę :) Bo jest
niby wstęp na początku po stworzeniu postaci ale czy jest taka cut-scenka na zakończenie?


Zacznijmy od tego, że w WoW jest tyle różnych wątków, że tak na dobrą sprawę ta gra nie ma takiej tradycyjnej liniowej prostej fabuły... To jest w końcu "World of ..." :) Nie ma niczego takiego, cała fabuła jest zawarta w dialogach NPC, treści questów i specjalnych eventach mających miejsce tu i tam. W WotLK wyjątkowo pojawiło się coś takiego jak specjalna cut-scenka wyjaśniająca kolejne (ważne) wydarzenia, ale nie pod koniec gry, a trakcie questowania (chodzi o bitwę pod Wrathgate).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:20, Qoster napisał:

Dzięki za odpowiedź. A jeśli zawsze marzyłem aby być potężnym magiem, który dobrze włada
bronią jednoręczną?

Lepiej żeby wypowiedział się jeszcze ktoś bardziej obeznany, ale z takich potęznych-czarujacyh to kojarzy mi się Mage i Warlock. Stronę lub 2 wcześniej była dyskusja na temat, że każdy locka-że tak powiem-dyma jak chce, z kolei mage jest chyba jednym z tej 4. więc jeśli wybierzesz odpowiedni build to będziesz kox. Czaruje też Shaman, o nim się nie wypowiem bo nim nie grałem, druid też(balance, restoration na buff i heal), paladyn też ma tam jakieś czary buffujące, no i priest oczywiście. Generalnie każda klasa ma coś z czarodzieja, ale takim pełnoprawnym to imo tylko mage i lock :)
EDIT: eee poniżej to nie zrozumiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:33, Qoster napisał:

a i jeszcze jedno pytanie. czy jest sens kupować Gniew Króla Licza? Może wiecie tak mniej
więcej czy sporo osób w to gra?

Narazie skup się na podstawce, potem, gdy zdobędziesz min 58lvl(chyba), to możesz kupić pierwszy dodatek, czyli TBC, a na szarym końcu WotLK. Hmm chyba połowa społeczności wowa siedzi teraz w northrendzie(czy jakoś tak):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:33, Qoster napisał:

a i jeszcze jedno pytanie. czy jest sens kupować Gniew Króla Licza? Może wiecie tak mniej
więcej czy sporo osób w to gra?


jeśli jeszcze nie zacząłeś grać to nawet sama podstawka ci wystarczy, ale z tego powodu, że jest Battlechest to osobno ci się po prostu nie opłaca kupować ;P a o WotLK jeszcze nawet nie myśl ;P na początek Battlechest i Pre-Paid, o WotLK zacznij myśleć w granicach 60 lvlu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się