Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 00:49, Sth`Devilish napisał:

Chyba raczej 70tego :) Przed 68 o wycieczce do Northrendu nawet nie ma co myśleć.


ale może mu się zachce grać DK :D

tak BTW: ktoś mi może powiedzieć na jakim serwerze jest prawdziwa gildia Nihilum ? nie żadna fake'owana, bo jest ich chyba milion :D i czy w ogóle istnieje, bo coś słyszałem o połączeniu największych gildii w TwentyfifthOfSeptember czy coś takiego, konkretnie mi chodzi o tego byłego lidera Nihilum, Taurena Wariora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy z levelem 21 będę mógł dalej robić questy w dungenie Ragefire Chasm?Czytałem że ten loch jest od 10 do 20,czyli że jak wbije 21 to nie będę mógł tam wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 01:21, Bingolo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy z levelem 21 będę mógł dalej robić questy w dungenie Ragefire
Chasm?Czytałem że ten loch jest od 10 do 20,czyli że jak wbije 21 to nie będę mógł tam
wejść?


będziesz mógł, ale zalecany jest na te lvle i jeśli będziesz na 21 to nie będzie cie można summonować meeting stonem, a wejść można zawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 01:21, Bingolo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy z levelem 21 będę mógł dalej robić questy w dungenie Ragefire
Chasm?Czytałem że ten loch jest od 10 do 20,czyli że jak wbije 21 to nie będę mógł tam
wejść?

Będziesz mógł, ale chyba nie będziesz miał tej opcji pod"I" szukanie drużyny.
EDIT:no i znowu mnie ubiegli no ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 01:07, Vesania666 napisał:

> Chyba raczej 70tego :) Przed 68 o wycieczce do Northrendu nawet nie ma co myśleć.


ale może mu się zachce grać DK :D

tak BTW: ktoś mi może powiedzieć na jakim serwerze jest prawdziwa gildia Nihilum ? nie
żadna fake''owana, bo jest ich chyba milion :D i czy w ogóle istnieje, bo coś słyszałem
o połączeniu największych gildii w TwentyfifthOfSeptember czy coś takiego, konkretnie
mi chodzi o tego byłego lidera Nihilum, Taurena Wariora ;)


Teraz ta gildia nazywa się Enisdia, a ich lider nazywa się Kungen. serwer to Magtheridon EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:20, Qoster napisał:

Dzięki za odpowiedź. A jeśli zawsze marzyłem aby być potężnym magiem,

czy takie "coś" wystarczy? http://pl.youtube.com/watch?v=4FFITWbUu3M <---gameplay arc maga na dzień dzisejszy, boom boom XD

Dnia 30.01.2009 o 00:20, Qoster napisał:

który dobrze włada
bronią jednoręczną?

ap pom nuke makro sprawdza się lepiej, ręcze za to ;>

pvp iz fineee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 01:51, Vesania666 napisał:

> Teraz ta gildia nazywa się Enisdia, a ich lider nazywa się Kungen. serwer to Magtheridon EU


Nihilum połączyło się z SK-Gaming, w TwentyFifthNovember - tego 25 listopada ujawnili, że będą nazywać się Ensidia (nie Enisdia). Kilka dni poźniej miał powstać portal dla graczy na wzór tego "starego" od Nihilum: http://nihilum.mousesports.com/en/news/ ale do dziś go nie ma i szybko nie zapowiada się aby powstał: http://www.ensidia.com/?p=1 (komenty przestały być umieszczane (akceptowane przez moderatora) od 30 listopada...). Gildia jest na serwerze Magtheridon EU - wystarczy spojrzeć na roster: http://tnij.org/csmr aby dowiedzieć się, że liderami (Rank 1) są Kungen, Nessaj (site manager, tylko gdzie ten site?), Mekon i Macktzer od SK. I teraz najlepsze, gildia jest wspierana finansowo przez prywatną firmę z siedzibą w Dubaju! Sponsoring to jedna rzecz, ale to wynosi go na nowy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Chcialem tylko polecic kazdemu maga. Zawsze zanim gralem jakas klasa to musialem machac we wszystkim dranei szaman potem warrior potem hunter az doszedlem do maga i musze powiedziec ze nigdz zadna klasa nie dala mi tyle radosci. Szkoda tylko ze jestem gnonem bo nawet epic eq wzglada na nim beznadziejnie, a musze wspoomniec ze jestem 100% wizualista wiec nawet kolor pelerynki mi nie pasi... I male pytanko czy ktos z was ma gnoma na 80 i powie mi czy fajnie wzglada. Wiem ze to glupie ale zrozumcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 09:20, NeVeN napisał:

Witam... Chcialem tylko polecic kazdemu maga. Zawsze zanim gralem jakas klasa to musialem
machac we wszystkim dranei szaman potem warrior potem hunter az doszedlem do maga i musze
powiedziec ze nigdz zadna klasa nie dala mi tyle radosci. Szkoda tylko ze jestem gnonem
bo nawet epic eq wzglada na nim beznadziejnie, a musze wspoomniec ze jestem 100% wizualista
wiec nawet kolor pelerynki mi nie pasi... I male pytanko czy ktos z was ma gnoma na 80
i powie mi czy fajnie wzglada. Wiem ze to glupie ale zrozumcie....



Ściągnij sobie Atlas Loot (addon) znajdziesz tam wszystkie looty z bosow, nagrody za repe, emblemy itp. i poprzymierzaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 09:20, NeVeN napisał:

Witam... Chcialem tylko polecic kazdemu maga. Zawsze zanim gralem jakas klasa to musialem
machac we wszystkim dranei szaman potem warrior potem hunter az doszedlem do maga i musze
powiedziec ze nigdz zadna klasa nie dala mi tyle radosci. Szkoda tylko ze jestem gnonem
bo nawet epic eq wzglada na nim beznadziejnie, a musze wspoomniec ze jestem 100% wizualista
wiec nawet kolor pelerynki mi nie pasi... I male pytanko czy ktos z was ma gnoma na 80
i powie mi czy fajnie wzglada. Wiem ze to glupie ale zrozumcie....


TO ja ci polecę DK- żadna klasa nie jest takim niszczycielem i machiną destrukcji jak DK. Jako blood bierzesz na klatę parę leveli lepsze elity, jako unholy bierzesz na klate 10 mobów, jako frost nawalasz z 2x1h szybciej niż pojawaiją się bugi po nowych patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poluję na Time-lost Proto Drake''a ktoś wie jaki jest czas spawnu tego smoczka :/?
Ps: A co do pytania NeVeNa to gnom zawsze głupio wygląda, a jak już widzę gnoma warka to nie wiem czy śmiać się, czy płakać xD Albo te kolorki włosów u gnomów różowe i zielone. No ale cóż co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 01:07, Vesania666 napisał:

> Chyba raczej 70tego :) Przed 68 o wycieczce do Northrendu nawet nie ma co myśleć.


ale może mu się zachce grać DK :D


To od 55-go w takim razie. Jeśli ktoś chce grać DK, nie ma sensu czekania do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosił o jakiegos linka do atlasa wszystkich lub wiekszości mam wowa tylko nie ten oficjalny w bo jest po angielsku i map nie moge sciagnac i prosiłbym tez o lionk do jakiegos bestririusza konkretnego z obrazkami opisu wszystkich stworzen ze wysztkiego co wyszło wow


za dwa linki z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Trafił mi się bardzo dziwny błąd, w zasadzie trudny do opisania. W czasie gry nagle pojawia się okienko z napisem smartheap library i gra wychodzi do Win... Mam nadzieję, że screen przybliży sytuację:

http://***

[M - w]

Dziękuję, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w wowa od dzisiaj i mam 7 lvl jestem magiem , trolem i prosze o pomoc może ktoś by troche golda wysłał ?
Gram na serwerze Charamusa pvp , czy coś takiego , prosze o odpowiedż , czy jest w necie jakiś bestariusz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kopiować swój własny post sprzed 12 godzin napisz to jeszcze raz, ale tak żeby dało się z tego cokolwiek zrozumieć. Na razie nie idzie pojąć o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:50, Atreides napisał:


Oczekuj rychlego bana na forum i w tej durnej grze...


Cytując takie linki nie ułatwiasz nam pracy.
Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się