Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wiesz... ja mam humana i wolałbym gnoma teraz ;P tak armor wygląda "najpoprawniej" za wszystkich ras, ale to nie to... jakoś bieganie takim małym kurduplem bardziej mi pasuje ^^ (humanek troszeczke za przymulisty jest ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na jakimś bg można uzywac flying mounta(nie licząc Wintergrasp)? Komp naprawiony teraz męczę od ponad 4 godzin patcha 3.0.2 :/ a to dopiero 57% przy neo 1 mega buuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:00, Sth`Devilish napisał:

Pytanie więc, jakich skilli się używa jako Protection Warrior? Przypuszczam, że niektóre
skille z talentów powinny zastąpić inne (jak np Devastate zamiast Sunder Armor, jeżeli
się nie mylę)? Może mi to ktoś pomóc ogarnąć i przy okazji podać jakieś bazowe rotacje
skilli, żeby mój pierwszy dungeon jako tank nie był bolesny dla pozostałych członków
grupy? :) I jak wygląda levelowanie takim buildem porównując do innych drzewek, jest
tak strasznie do tyłu, czy po prostu ma swoje wady i zalety? Możecie polecić jakieś szczególnie
istotne macra i addony dla tanka-warriora?

Sunder Armor jest zastąpiony przez Devastate... no i koniec właściwie. Standardem teraz jest zebranie mobków - szarżą np, bonus rage bardzo pomaga, gdy startujemy od zera(ofkors to tylko w 5) - pare kroków w tył, by się ładnie ustawiły, dając po drodze Klapsa, a potem Shockwave. Zwykle starcza, by się przykleiły, o ile nie mamy nadgorliwych AOE. Rotacje są od zawsze takie same, Revenge/Shield Slam gdy tylko można, Heroic/Cleave, gdy mamy sporo Rage, i Devastate, gdy Rev/SS jest na CD. Sytuacje troche komplikują losowe proci SS, wtedy można SS od razu. No i ofkors, na bossach najlepiej zacząć od 5 x devastate - ew. jakiś slam czy taunt, by nie uciekł(w rajdach wiadomo, jest MD/TotT) - bo tylko tam żyją one na tyle długo, by z tego -armora można było skorzystać.
Ogólnie tankowanie jest teraz banalne, więc nie ma co kombinować zanadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:51, Kadaj napisał:

Orientuje się może ktoś, czy po skasowaniu konta będę mógł sprzedać swoje Cd-Key''e?
^^

nie można będzie powtórnie go wykorzystać
PS. mam problem, mianowicie kiedy chce oddalić kamerę od postaci ona ani drgnie pomimo ze dystans jest w opcjach na maska zaznaczony co mam zrobić? ( wszystkie addony wyłączone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jedna prośbę mianowicie potrzebuje linków do

1.atlas wszystkich (lub wiekszość map w grze ) zebym mogł na kompa sciagnać
2 bestriariusz dokładny opis i obrazki potworow z gry tez do sciagniecie na kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:02, orzech76 napisał:

mam jedna prośbę mianowicie potrzebuje linków do

1.atlas wszystkich (lub wiekszość map w grze ) zebym mogł na kompa sciagnać
2 bestriariusz dokładny opis i obrazki potworow z gry tez do sciagniecie na kapa


Człowieku daj już spobie spokój z takim spamem. Pytasz o to samo co kilka giodzin. Jakby ktoś znał te linki to by podał. A przez taki spam tylko zniechęcasz ludzi do poszukania.

Edit: żeby nie było, że spam, to zapytam czy ktoś przeżył Kazzaka w SW? Podaje linka na filimk na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=Jl0VWJdE01M i czy wiecie czy były jakieś tego konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:07, SoieR napisał:

spróbuj ją troszke "szarpnąć "home" i "end" oraz rolka, czasem sie tak zacina

próbowałem i nic;/ na szczęście jak wszedłem do machiny na wintergraps to się samo oddaliło;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz możesz sobie samemu zwiększyć limit dystansu z poziomu komend :) Nie jestem pewien czy to dokładnie to (mam to w takim dłuższym macro do polepszenia dystansu widzenia w grze), ale sprawdź:

/console CameraDistanceMaxFactor 4

W razie czego daje pełne macro, jakby kogoś to zainteresowało (zwiększa poziom detali tj trawa oraz dystans widzenia, ale działa tylko w starym Azeroth):

/console farclip 777
/console horizonfarclip 6226
/console groundeffectdensity 256
/console groundeffectdist 140
/console smallcull 0
/console skycloudlod 3
/console characterambient 0
/console CameraDistanceMaxFactor 4
/console detailDoodadAlpha 100

Wystarczy raz użyć, a w razie czego zmienić dowolną opcję w ustawieniach grafiki aby przywrócić fabryczne ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:16, KaPe napisał:

Sunder Armor jest zastąpiony przez Devastate... no i koniec właściwie.


Uuu, kiepsko to widzę w takim razie... Może w takim razie doradź mi, które skille są zupełnie zbędne w tankowaniu w praktyce? Bo na moim action barze miejsce zapychają mi takie niewspomniane tutaj przez ciebie jak: Rend, Shield Bash, Mocking Blow. Shield Wall/Block/Bash jak rozumiem potrzebne do tankowania, Disarm pewnie też okazyjnie gdzieś potrzebny? I pomyśleć, że na wyższych levelach jeszcze mi parę skilli dojdzie... Masakra jak dla mnie jeśli idzie o keybindowanie czegoś takiego :)

Dnia 30.01.2009 o 17:16, KaPe napisał:

Heroic/Cleave, gdy mamy sporo Rage


O, i jeszcze Heroic Strike też do tankowania się przydaje? :/

Dnia 30.01.2009 o 17:16, KaPe napisał:

w rajdach wiadomo, jest MD/TotT


Możesz mi te skróty przybliżyć? Bo jakoś ich nie kojarzę :)

Dnia 30.01.2009 o 17:16, KaPe napisał:

Ogólnie tankowanie jest teraz banalne, więc nie ma co kombinować zanadto.


Może i jest, ale póki co warrior wydaje mi się najbardziej przekombinowaną klasą jeśli o to idzie. Trochę już tankowałem Paladynem oraz DK i chociaż tam można w sumie ponarzekać na brak kilku skilli, to jednak przynajmniej nie było tego tak wiele i tankowanie było łatwe do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam inne pytanie jestem na deuter przy tym wielikim miescie 75 straznicy gdzie jakiegos trenera do miecza znales i jeszcze jak miec dwie bronie na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty na pewno jesteś z Polski? Już Kalego z africa umieć lepiej zrozumieć. Może raz napisz tego cholernego posta myśląc, co piszesz, używając dużych liter, interpunkcji, polskich liter i przede wszystkim Z SENSEM! 10-latki piszą wyraźniej... Póki nie nauczyć się pisać ja nie zamierzam spędzać nawet 5 sekund próbując rozszyfrować te dziwadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:40, orzech76 napisał:

mam inne pytanie jestem na deuter przy tym wielikim miescie 75 straznicy gdzie
jakiegos trenera do miecza znales i jeszcze jak miec dwie bronie na raz

Jeśli chodzi Ci o skill trainera to "zagadaj" do jakiegoś "sraznika" i wybierz opcje dialogową "class trainer".Wtedy na twojej mini-mapie pojawi się wskaźnik a na dużej mapie pojawiającej się po wciśnięciu klawisza "m";) pojawi się znaczek w postaci flagi który oznacza właśnie skill trainera o którego zapytałeś.A dwóch broni na raz chyba nie można mieć o ile się orientuje.

Aaa.Byłbym zapomniał:gra ktoś na serwerze Azjol'nerub?
I jeszcze mógł by mi ktoś polecić fajną strategię dla shamana na PvP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 19:58, Sth`Devilish napisał:

Uuu, kiepsko to widzę w takim razie... Może w takim razie doradź mi, które skille są
zupełnie zbędne w tankowaniu w praktyce? Bo na moim action barze miejsce zapychają mi
takie niewspomniane tutaj przez ciebie jak: Rend, Shield Bash, Mocking Blow. Shield Wall/Block/Bash
jak rozumiem potrzebne do tankowania, Disarm pewnie też okazyjnie gdzieś potrzebny?

Rend jest kompletnie bezużyteczny. Shield Block stracił na znaczeniu odkąd Crushing Blowy są na mobach +4, więc przydaje się praktycznie tylko na rajdach, albo jakiś dużych pullach pod AOE, miniaturowy cd defensywny. Mocking Blow się używa... rzadko. Zdarza się, ale taunt ma teraz domyślnie 8 sekund, no i jest Vigilance, by sobie odświeżyć. Disarm to zabawka wyłącznie na PvP, albo do solowania jakiś mocnych elitów. Shield Bash - czasem przydatne, zwykle spelle ofensywne lepiej odbić Reflectem, ale jakieś heale przerwać wypada samemu, no chyba, że gramy z kumatymi rogalami czy innymi dpsami, którzy o to zadbają. Shield Wall - typowy ohshit button, tak jak Last Stand, tyle, że teraz można tego użyć cześciej, niż co 2 bossa.
No i jest jeszcze Berserker Rage, by mieć Rage z co słabszym mobków, bez tego czasem bywa cienko na tych, co nas ledwo drapią.

Dnia 30.01.2009 o 19:58, Sth`Devilish napisał:

O, i jeszcze Heroic Strike też do tankowania się przydaje? :/

To podstawa, nie jest na GCD, więc to najlepszy sposób na spalenie rage pomiędzy pozostałymi skillami. Coś jak Rune Strike u DK, z tą różnicą, że Runic Power działa troche inaczej niż Rage. Albo Maul u Druida, no ale skoro nim nie tankowałeś...

Dnia 30.01.2009 o 19:58, Sth`Devilish napisał:

Możesz mi te skróty przybliżyć? Bo jakoś ich nie kojarzę :)

Misdirection, Tricks of the Trade.

Ogólnie, niby skili jest dużo, ale szybko wyrabia się pewne nawyki i nie jest zbyt trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 22:31, KaPe napisał:

Ogólnie, niby skili jest dużo, ale szybko wyrabia się pewne nawyki i nie jest zbyt trudno.


Ja mam głównie problem z ich sensownym rozmieszczeniem i przyporządkowaniem jakichś wygodnych bindów, bo trochę tego dużo :/ Miałem raczej nadzieję, że te talenty będą zastępować "defaultowe" skille, a nie tylko bardziej komplikować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę pytań dotyczących DK w jakie najlepiej ładować talenty na PvP a jakie w PvE jak je ułożyć i jakie talenty służą do jakiej broni np. ( będę zgadywał ) ze blood to 2 hand bronie frost to duel a unholy to g****??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:shaman od 40 poziomu może nosić armory typu mail,a ja wybrałem profesje leathworking.To nie był chyba zbyt dobry wybór w związku z czym mam dwa pytania:
Profesja to tak ważny element gry żeby przez zły wybór zmieniać postać?
Da się zmienić profesję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się