Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 01:36, Bingolo napisał:

Mam takie pytanie:shaman od 40 poziomu może nosić armory typu mail,a ja wybrałem profesje
leathworking.To nie był chyba zbyt dobry wybór w związku z czym mam dwa pytania:
Profesja to tak ważny element gry żeby przez zły wybór zmieniać postać?
Da się zmienić profesję?

lw robi maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Leatherworking w okolicach 35-40 lvl (nie pamiętam dokładnie) wybiera się jedną z trzech specjalizacji:

- Elemental (zbroje Leather dla Rogue i Feral Druida)
- Tribal (zbroje Leather dla Balance Druida)
- Dragonscale (zbroje Mail dla Elemental/Enhancement Shamana oraz Huntera)

Póki co jednak, z tego co wiem (poprawcie mnie jeżeli jednak się mylę), to w WotLK w żadnej profesji nie ma jeszcze dodanych specjalnych epickich przedmiotów możliwych do wytworzenia tylko w danej specjalizacji, więc jak na razie ten wybór nie ma kolosalnego znaczenia (ale może się to zmienić, dlatego jeżeli grasz shamanem to lepiej na przyszłość wybierz Dragonscale).

Dnia 31.01.2009 o 01:36, Bingolo napisał:

Profesja to tak ważny element gry żeby przez zły wybór zmieniać postać?


Uhm, nie ponieważ...

Dnia 31.01.2009 o 01:36, Bingolo napisał:

Da się zmienić profesję?


... profesje można zmieniać. Wystarczy dać w odpowiednim miejscu "Unlearn" i już jej nie umiesz, możesz się nauczyć nowej. Tyle, że w ten sposób tracisz WSZYSTKO co do tej pory się nauczyłeś w danej profesji (wszystkie przepisy, skill pointy itd), ale w razie czego będziesz to mógł zrobić od nowa (nie wiem tylko czy questy na specjalizacje również trzeba będzie od nowa robić, bo pewnie tak, a niektóre są na prawdę czasochłonne). W każdym bądź razie, jeżeli chcesz robić dla siebie zbroje, to jako Leatherworker będziesz mógł je robić, a nawet sprzedawać i dodatkowo mieć ekskluzywne dla posiadacza tej profesji ulepszenie na bracery(lepszy od tego z Enchanting) :) Każda profesja od 3.0.2 daje jakieś specjalne korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 02:43, Sth`Devilish napisał:

Każda profesja od 3.0.2 daje jakieś
specjalne korzyści.


Czy mogłbyś rozwinąc, to o inne profesje?^^ Albo podac linka na strone dzięki której znajde co potrzeba :) Już zrobiłem rogala sobie ale wróciłem na paladyna, bo wygrywaliśmy każde WG i AB :) AV oczywiście przegrywane 40 vs 8 <-- standard u mnie na serwerze.

Sth`Devilish pisałeś wcześniej, że jesteś na serwerze RPPvP. Jak to na nim jest? Kto wygrywa, kto przegrywa? O PvP mi chodzi głównie :)

Edit:
Ah, jest tam też tak, że jak wybierzesz Horde, to nie możesz poźniej zrobic postaci na Alliance? Jak się nie mylę, to na zwykłych PvP jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rp- role play-odgrywanie roli (swojej posiaci) czyli serwery rppvp to serwery z mechaniką serwerów pvp + stosowne nazwy gildii, postaci i odpowiednie wyrażanie się, bez żadnych lolów, mkej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoieR mam do ciebie pytanko , a mianowicie jeżeli grasz magiem na 70 to czy mógłbyś mi powiedzieć jaki masz pancerz i kostur i ile obrażeń zadają twoje najlepsze czary :) Z góry bardzo dziękuje za fatygę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:41, SoieR napisał:

rp- role play-odgrywanie roli (swojej posiaci) czyli serwery rppvp to serwery z mechaniką
serwerów pvp + stosowne nazwy gildii, postaci i odpowiednie wyrażanie się, bez żadnych
lolów, mkej?


Hehe luzik, luzik :P Ja sam teraz siedze przecież na RP - Steamwheedle Cartel :P Pytam, ponieważ podoba mi się PvP w WoWie bardzo i myślałem żby przenieśc sie na server PvP albo RPPvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli RP-PvP po stronie Alliance to z czystym sumieniem mogę tobie polecić Defias Brotherhood :) Sam tam gram od kilku miesięcy i jestem zadowolony, ogólnie jest tam wielu fajnych ludzi i gildii, choć oczywiście jak wszędzie indziej trafiają się też niestety zupełni kretynii oraz ludzie nie przestrzegający zasad (imiona typu "Twojastaraa", "Misshealing" czy "Rennywarrior", ale generalnie chyba nikt dojrzały ich nie traktuje poważnie). Ale za to, co wejdę do Stormwind to widzę roleplayerów i jest też np fajna gildia RP krasnoludów "Dwarven Rifle Squad", która organizuje czasem eventy i popijawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:40, orzech76 napisał:

mam inne pytanie jestem na deuter przy tym wielikim miescie 75 straznicy gdzie
jakiegos trenera do miecza znales i jeszcze jak miec dwie bronie na raz

treba kpic talent na lvl tez mecz i sztlety i robiz z 2 atkow hp.
Fajnie się takie coś czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:58, dulak napisał:

Cholera, wie ktos moze jak dostac sie do tego endemitiana w q The Etymidian http://www.wowhead.com/?quest=12548#screenshots
?? jestem w tym ungoro craterze, i wspinam sie po tych skałach i za nic nie da sie! jest
jakaś moze ścieżka albo jakis kamyk teleportujacy tam?!


Ehh ... masz użyć tego "portalu", który jest w Scholazar, a nie lecieć do Ungoro w normalny sposób. Ten portal masz nawet pokazany na screenie na wowheadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, chwile po napisaniu postu sprawdzałem koordynaty i okazało się to samo co teraz napisałeś ;/ głupek jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:57, orzech76 napisał:

wes lepiej napisałem tylko tych zmnko nie uzywałem ż ć ó wes zamknij twarz


W gildii ostatnio mamy zasadę - nie odpowiadamy na żadne pytania w języku polskim, zawierające więcej niż jeden błąd ortograficzny. Myślę, że można to zastosować i na tutejszym forum. ;-> U nas poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer fajny, ludzie bardzo mili ale jest jeden mały szkopuł :P Troche denerwujące jest to, że jak sobie spokojnie gdzieś idę, to nagle mi wyskakuje "osobnik" ponad 20lvl wyższy i mnie morduje :/ Jeszcze jak nic nie zrobi potem, to spoko ale niektórzy potrafia jeszcze splunąc na ciało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:42, kacper2691 napisał:

Serwer fajny, ludzie bardzo mili ale jest jeden mały szkopuł :P Troche denerwujące jest
to, że jak sobie spokojnie gdzieś idę, to nagle mi wyskakuje "osobnik" ponad 20lvl

eee tylko 20 lvli większy... teraz generalnie można gankować mając 60+lvli więcej od ofiary -.- bo mniej więcej od 20lvla ma się kontakt z strefami z włączonym pvp \m/

Dnia 31.01.2009 o 19:42, kacper2691 napisał:

wyższy
i mnie morduje :/ Jeszcze jak nic nie zrobi potem, to spoko ale niektórzy potrafia jeszcze
splunąc na ciało :/

i przejmujsz się tym? ;D ogólnie przyjmij zasade że każdy ud rogal ma makro /point /lol /spit i tym sie nie przejmujesz, a jak który nie ma to tylko na + mu zaliczyć ^^

ale

powiem że teraz nie jest tak źle z tym gankowaniem, większość 80 teraz zajęta ubieraniem się w pve/pvp, jest wiele miejsc do czystego grindu, mam tu na myśli jakieś jaskinie ciche zakądki czy ogólnie miejsca ktore nie cieszą się popularnścią (nie tak jak np. duskwood gdzie bez maina albo hlvlowego alta w karczmie nie da sie spokojnie swojego "malucha" przez dany teren przeprowaadzić bezpiecznie ;) ja tak zawsze robiłem i co przyszedł jakiś ganker to od razu przelogowywalem się na alta z wysokim lvlem (zanim mnie zabił jeszcze ;P wystarczył znak na /3 ) i gankowałem do czasu aż się wylogował ;D - nie, nie jestem ganker jakiś wielki, ale skoro sami przychodzą z lvlami znacznie większymi od większości ludzi i wycinają pół miasteczka to aż sie scyzoryk w kieszeni otwiera... co sie sami będą bawić- pobawmy sie razem ^^

ogólnie, w wow wpvp praktycznie leży, wintergrasp to piaskownica a nie pvp, poza gankami to nie uświadczy się nic fajnego (dawne walki ss vs tarren mill QQ rip) to tylko takie cięższe lvlowanie ;) aaa i ofc wpvp to raj dla druidków/rgali bo zaskoczony człowiek to praktycznie martwy człowiek, podczas gdy napastnik ze skradania może obczaić baardzo dokładnie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoieR mam do ciebie pytanko , a mianowicie jeżeli grasz magiem na 70 to czy mógłbyś mi powiedzieć jaki masz pancerz i kostur i ile obrażeń zadają twoje najlepsze czary :) Z góry bardzo dziękuje za fatygę .
Przykro mi że drugi raz to piszę ale odpowiedzi nie dostałem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:32, puzi94 napisał:

Przykro mi że drugi raz to piszę ale odpowiedzi nie dostałem !

Pewnie dlatego, że zadajesz pytania z d... kosmosu. Kostur? Jaki mag walczy kosturem? Armor? Jakie to ma znaczenie, cloth pełni rolę ozdobną, a nie redukującą obrażenia. A czary? Zależy co się nosi i jaki ma build. Rajdowcy mogli wykręcać 4k fireballe za czasów Sunwella, normalnie grając pewnie 1.5k nie przekroczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie , chce załozyc gildie na serwerze haramrusch pvp, nie umiem . niech ktos mi pomoże.
kiedy juz zrobię gildię zapraszam graczy z hordy. (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się