Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

mag umie portale robić , a wojownik jakieś run moze użyc ????

jeśli tak prosze oo sprzedawce takiej runy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 01:07, orzech76 napisał:

witajcie , chce załozyc gildie na serwerze haramrusch pvp, nie umiem . niech ktos
mi pomoże.


Czyli masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:32, puzi94 napisał:

SoieR mam do ciebie pytanko , a mianowicie jeżeli grasz magiem na 70 to czy mógłbyś mi

*80 jestem za leniwy żeby sygnaturke uaktualnić ;>

Dnia 31.01.2009 o 22:32, puzi94 napisał:

powiedzieć jaki masz pancerz i kostur

jakiś tam crap który przypadkiem zdobyłem ^^

Dnia 31.01.2009 o 22:32, puzi94 napisał:

i ile obrażeń zadają twoje najlepsze czary :) Z
góry bardzo dziękuje za fatygę .

ale wiesz... to zależy od wielu czynników, np. będąc w fire specu frost spele będe miał odpowiednio słabsze niż gdybym castował je w frost specu, od debuffów na celu, resistance jaki posiada cel itd, osólnie jeśli chodzi o dps magowie całkiem fajnie sobie radzą w ffb (FIRE/frost) oraz fb (arc/FIRE), w pvp też nie jest "źle" dla magów przynajmniej >:D w arcane epecu

Dnia 31.01.2009 o 22:32, puzi94 napisał:

Przykro mi że drugi raz to piszę ale odpowiedzi nie dostałem !

bywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 01:07, orzech76 napisał:

witajcie , chce załozyc gildie na serwerze haramrusch pvp, nie umiem . niech ktos
mi pomoże.
kiedy juz zrobię gildię zapraszam graczy z hordy. (

nie chce być niegrzeczny, ale jeśli nawet gildii nie umiesz założyć to sobie nie poradzisz z jej prowadzeniem. To jest ciężki kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 01:09, orzech76 napisał:

mag umie portale robić , a wojownik jakieś run moze użyc ????

jeśli tak prosze oo sprzedawce takiej runy


Ano mag portle robi i jedzenie robi, i picie robi. A run, to używają DK. Chyba że o glyphy chodzi, to takie możesz kupicna AH albo sam zrobic jeśli masz profesje inscription.

Ogólnie to polecam wejśc na tę stronę i poczytac troche http://www.wowwiki.com/Portal:Main
Informacje tam zawarte są naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SoieR , pomogłeś mi , mag to dobry wybór ! Sam nim jestem bo z odlległości wali czarami , a potem może nawet kosturem tłuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sam nim jestem bo z odlległości wali

Dnia 01.02.2009 o 13:26, puzi94 napisał:

czarami , a potem może nawet kosturem tłuc :)

Cożes się tak z tym "kosturem" zawziął? Żaden normalny mag nie walczy bronią, a nawet jeśli, to już lepiej z różdżki. Przeciętne obrażenia broni będziesz miał 1-2 cyfrowe, bo nikt nie będzie trenował broni do 400, by sobie pobić mobki za śmieszne ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 18:40, puzi94 napisał:

Sa różdżki ? Ile obrażeń zadają i ile kosztują i gdzie kupić ? Dokładnie ?

Przeczytaj co napisał kape."Żaden normalny mag nie walczy bronią(...)." "(...)nikt nie będzie trenował broni do 400, by sobie pobić mobki za śmieszne ilości." Już zrozumiałeś?
Moje pytanie. Jakie staty powinien podnosić gear dla feral druida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Str/Agi (obecnie chyba bardziej Str ze względu na to, że Bleed skaluje się z AP, a nie z krytów, za to Agi>Str dla miśka tanka), Stamina jak chcesz tankować, z talentów chyba masz teraz crit immune, i w zasadzie tyle (nie wiem, jak z hit ratingiem, ale chyba też potrzebujesz 9% by nie mieć miss). Unikaj +AP/+crit (z wyjątkiem broni, gdzie masz głównie AP), bo druid znacznie więcej wyciąga z czystych statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tobie podziękować za tamte rady, których mi udzieliłeś dla Prot Warriora, zrobiłem respec i przetankowałem/poquestowałem już nieco, nawet fajnie się gra Protem (i mimo wolniejszego tempa, jest o wiele ciekawiej niż ciągłe spamowanie Bloodthirst + WW) :) Tylko mam jeszcze wątpliwości co do gearu, przynajmniej jeśli o levelowanie (i tankowanie w instancjach po drodze) chodzi, nie wiem czy powinienem sobie do instancji zbierać osobno gear pod Defense/Avoidance/Stamina czy też wystarczy mi gear do DPS (z takim narazie tankowałem Mana Tombs na 66 lvl i było ok, na 80 to oczywista sprawa że raczej będzie to potrzebne już), no i nie wiem czym powinienem się kierować przy wyborze bronii - szybsza czy wolniejsza, wyższy damage czy dps, sugerować się bardziej bonusami do statsów pod tankowanie czy raczej obrażeniami/speedem bronii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak idziesz do insty do wypadałoby mieć gear z Defense itp, szczególnie, że początkowe sety masz od BSa. Licz się z tym, że będziesz leczony nie zawsze przez "full heler spec". U DK akurta nie ma róznicy, bo jego tank gear i tak ma kupę Str, a defense/stamina przekłada się na AoE tanking, już potrafię zebrać 10 mobów i nie tracić życia (Death Strike ftw). Warek może mieć trochę z tym gorzej, lepiej chyba byś zbierał po prostu 2 sety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu po instalacji podstawki i burning crusade włączam grę w celu ściągnięcia patcha, wyskakuje mi menu burning crusade(płyty nie ma w środku) i gdy kliknę na install to ściąga się 2,5gb patch lub coś w tym stylu? Tak ma być? Poprzednim razem jak grałem to niczego takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając DK, tankowałem z użyciem kraftowalnego BS gearu, na 80 def capa to nie da, ale na normalnych instancjach, okazyjny kryt to nie jest żadna tragedia. Dla warka też by starczyło. Różnica jest taka, że w odróżnieniu od DK, prot nie ma Blood Presence czy Death Strike, więc właściwie może cały czas latać w tankowym gearze, dla redukcji obrażeń i redukowania downtime na żarcie. Łatwiej wtedy zgarnąć po pare mobków naraz pod Shockwave czy Clapa, no i jest jeszcze Damage Shield. Niestalentowany, DPS gear za wiele nie da w graniu solo.
"nie wiem czym powinienem się kierować przy wyborze bronii - szybsza czy wolniejsza, wyższy damage czy dps, sugerować się bardziej bonusami do statsów pod tankowanie czy raczej obrażeniami/speedem bronii?"
Szybsza broń = więcej Heroic Strike = więcej Threata. Wolniejsza - więcej dmg od Devastate. Na solowanie w sumie nie ma wielkiej różnicy, ale do tankowania zawsze bierze się szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:26, puzi94 napisał:

Dzięki SoieR , pomogłeś mi , mag to dobry wybór ! Sam nim jestem bo z odlległości wali
czarami , a potem może nawet kosturem tłuc :)

nie nie nie.... mag napiernicza z dystansu, i tylko z dystansu, twoim zadaniem jest trzymanie się jak z dala od wszelkich obrażeń masz umiejętności które ci w tym pomagają typu blink czy frost nova, dla casterów broń ma zapewniać statsy a to ile ona tam zadaje nie ma znaczenia bo i tak używasz tylko czarów ;)

aaa... i zwykle jakiś sztylet/miecz + dowolny off hand są lepsze niż "kostury"... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem za tym buildem do lvlingu dla rogala ale wowarmory nie pokazuje postaci z Defias Brotherhood :/ Może później zrobią aktualizacje bo teraz ani swojego rogala ani Twojego warriora nie ma. Chyba że to coś u mnie sie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 07:02, kacper2691 napisał:

Patrzyłem za tym buildem do lvlingu dla rogala ale wowarmory nie pokazuje postaci z Defias
Brotherhood :/ Może później zrobią aktualizacje bo teraz ani swojego rogala ani Twojego
warriora nie ma. Chyba że to coś u mnie sie blokuje.

armory co rusz to leży ;P to jest "normalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 18:50, RAVvy napisał:

> Sa różdżki ? Ile obrażeń zadają i ile kosztują i gdzie kupić ? Dokładnie ?
Przeczytaj co napisał kape."Żaden normalny mag nie walczy bronią(...)." "(...)nikt nie
będzie trenował broni do 400, by sobie pobić mobki za śmieszne ilości." Już zrozumiałeś?


Akurat teraz pyta o wands, które są przydatne z paru powodów. Po pierwsze mają własny slot, więc warto nosić jakąś dającą bonusy do statow albo spell power. Po drugie na niskich poziomach różdżka przydaje się bo np. mag jest wtedy strasznie manożerny. A jeśli zamiast rzucać trzy fireballe ciśniemy dwa i wykończymy wroga różdżką to zużyjemy mniej many i wcześniej nam się zacznie ona odnawiać, a efekt ten sam, bo różdżka strzela dość szybko. Dzięki temu trzeba rzadziej uzupełniać manę, co jest i bezpieczniejsze i mniej czasochłonne. No i w razie nagłego OOM, jeśli potki się skończyły albo są na CD, różdżka może uratować życie.
Nie wiem jak to jest później, bo mój mag ma poziom 22 i grywam nim okazyjnie, ale od poziomu 5 przez kolejnych kilkanaście naprawdę warto mieć wand i z niego korzystać.
Odpowiadając na oryginalne pytanie - wandy można dostać u wand vendor (nie opłaca się, same białe i słabe), z questów (na pewno jeden w Darkshore dla Alliance daje wand), albo wycraftować w enchantingu lub kupić od enchantera, np. na AH. Najlepsza początkowa różdżka nazywa się Lesser Magic Wand i można jej używać od 5 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:26, puzi94 napisał:

Dzięki SoieR , pomogłeś mi , mag to dobry wybór ! Sam nim jestem bo z odlległości wali
czarami , a potem może nawet kosturem tłuc :)


Nie chce byc niegrzeczny, ale jesli wbijesz 80 i nie zmienisz sposobu gry i pojdziesz na arene to cie nawet retri palek skosi szybciej niz go zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się