Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Może ktoś zapodać linka do setów które są przeznaczone dla DK? Jeżeli takie są, albo sety które zostały wprowadzone w WOTLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam sie podoba mój rogal w przysz3ości w stroju PvP? :) Prawdopodobnie wezme ten zwyk3y set. No chyba, ?e bedzie tak dobrze sz3o na BG, to wtedy sie skusze na epic :P Do tego 2 swordy PvP ze względu na wygląd ciekawy i mogę chodzic bo SW spokojnie :D

btw - wiecie co oznacza, gdy Night Elf ma złote oczy?^^

20090202175338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:54, kacper2691 napisał:

btw - wiecie co oznacza, gdy Night Elf ma złote oczy?^^


Że zobaczył ładną elfkę? :) Za długo siedział w tawernie? Przedawkował z alchemią? Zninjował epica? Gankował przez kilka godzin? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:54, kacper2691 napisał:

Jak Wam sie podoba mój rogal w przysz3ości w stroju PvP? :) Prawdopodobnie wezme ten
zwyk3y set. No chyba, ?e bedzie tak dobrze sz3o na BG, to wtedy sie skusze na epic :P
Do tego 2 swordy PvP ze względu na wygląd ciekawy i mogę chodzic bo SW spokojnie :D

btw - wiecie co oznacza, gdy Night Elf ma złote oczy?^^

na twoim miejscu ominąłbym ten set i dalej zajmował się expieniem do 80, bo z tego co pamiętam to on na 60 level jest. Honor lepiej zachować na gear na 80 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 60lvl chciałbym zdobyc jak najwiecej achievmentów PvP - np. 100 wygranych na WG, AV i AB. Oczywiście jeśli bdzie taka możliwośc. Poza tym, to jeszcze mount i tabard z pvp a gear tak przy okazji :P

Złoto oczy oznaczają, że elf dokona wielkich czynów :P Zero klimaty od Was :P Illidan miał takie oczy i była władczyni elfów - teraz przywódczyni nag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:31, kacper2691 napisał:

np. 100 wygranych na WG, AV
i AB.


Ambitny jesteś chłopie Oo... Te 100 wygranych to bym se odpuścił, ale te achievy typu wygraj coś w kilka minut jak najbardziej, potem jest to naprawdę trudno nabić bez wcześniej przygotowanej grupy, a tak to na low lvl zawsze można liczyć, że się trafi BG z jakimiś nierównymi składami :) Swoją drogą to szkoda, że Blizz tak zniszczył AV w sumie lubiłem tego BG a teraz nikt już tam nie gra praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:05, Cat In A Bag napisał:

> np. 100 wygranych na WG, AV
> i AB.

Ambitny jesteś chłopie Oo... Te 100 wygranych to bym se odpuścił, ale te achievy typu
wygraj coś w kilka minut jak najbardziej, potem jest to naprawdę trudno nabić bez wcześniej
przygotowanej grupy, a tak to na low lvl zawsze można liczyć, że się trafi BG z jakimiś
nierównymi składami :) Swoją drogą to szkoda, że Blizz tak zniszczył AV w sumie lubiłem
tego BG a teraz nikt już tam nie gra praktycznie.



No nie wiem czy nikt nie gra, to że nie można jego marków zamienic na honor nadrabia masakryczną ilością honoru ( w weekendzie bez probłemów można po 2k nabić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:27, Cat In A Bag napisał:

> btw - wiecie co oznacza, gdy Night Elf ma złote oczy?^^
Przedawkował z alchemią?


Padłem :D

@ KaPe - dzięki, czyli generalnie jak rozumiem szybkie bronie o możliwie najlepszych statsach do tankowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:31, kacper2691 napisał:


Skąd ja to znam ;P Też chciałem zebrać przynajmniej rare set PvP, ale się okazało, że czasu nie ma na farmienie. Póki co polecam zrobić szybko 80 i potem, na spokojnie wyfarmić na epic gear :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:31, Sth`Devilish napisał:

@ KaPe - dzięki, czyli generalnie jak rozumiem szybkie bronie o możliwie najlepszych
statsach do tankowania.

Typowo tankerskie 1h mają raczej <2.0 speed, więc zwykle nie ma problemu. Szybsze generalnie dają trochę więcej threatu z Heroica, ale to już nie tak istotne jak przed 3.0, gdzie czasem wykręcenie tych paru TPS więcej mogło decydować o wipe.
Generalnie na 5tki, to mało istotne, trasze są głównie na AOE, więc threat robisz Clap + Shockwave + Damage Shield, a HS to tylko mała część rotacji, poza bossami. No i wszystko jest tauntowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po poprostu av się nie opłaca, za zrobienie daili i kilku wintergraspów dostaniesz więcej honoru niż na takim av wyfarmiłbyś przez tydzień

av jest martwe, a blizz jest sprawcą, najpierw poucinali z niego co się dało żeby dopasować czas av do innych bg co już samo w sobie zniszczyło gameplay a teraz nawet nie ma po co tam iść... av od daaaaawna już nie widzaiałem a chciałbym tam jeszcze kiedyś wpaść /QQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 11:37, pkapis napisał:

Akurat teraz pyta o wands, które są przydatne z paru powodów.


No i przydaja sie na rajdach podczas dlugich walk gdzie trzeba podladowac mane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 04:25, Volvox napisał:

> Akurat teraz pyta o wands, które są przydatne z paru powodów.

No i przydaja sie na rajdach podczas dlugich walk gdzie trzeba podladowac mane ;)

po ubraniu się w t7+ ten problem całkowicie znika, totem szamana, "ładowarka" retri,surv,spriesta, bles pala... jeśli jescze mało to zabrać ze sobą frost maga ;), no po prostu ciężko jest wyskoczyć z many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że na AV mało ludzi jest, to prawda. Czasami trzeba i godzinę czekac na ropoczęcie(lvl51-60). Ale trzeba dam iśc aby zdobyc troche marków - 30 na mounta, 20 na tabard, 50 jeśli ktoś chce achievmenta zdobyc za AV mount i 60 za jeszzce jeden tabard. Do tego można doliczyc jak się nie mylę 2 x 20marków do armora epickiego. Mamy 200 marków do zdobycia. Sporo roboty ale można przy takim farmieniu zdobyc też duuuużo honoru - jeśli sie często wygrywa, sporo schievmentów innych oraz podnieśc reputacje nawet do exalted. A jeśli zaczniemy farmic marki od lvl 10-19 z WG do około 75 wygranych, później na AB tak samo, to i na AV powinno łatwo póśc. Najlepiej zrobic twinka albo trzymac się z tyłu walki i można spokojnie sobie farmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 07:18, kacper2691 napisał:

To, że na AV mało ludzi jest, to prawda. Czasami trzeba i godzinę czekac na ropoczęcie(lvl51-60).
Ale trzeba dam iśc aby zdobyc troche marków - 30 na mounta, 20 na tabard, 50 jeśli ktoś
chce achievmenta zdobyc za AV mount i 60 za jeszzce jeden tabard. Do tego można doliczyc
jak się nie mylę 2 x 20marków do armora epickiego. Mamy 200 marków do zdobycia. Sporo
roboty ale można przy takim farmieniu zdobyc też duuuużo honoru - jeśli sie często wygrywa,
sporo schievmentów innych oraz podnieśc reputacje nawet do exalted. A jeśli zaczniemy
farmic marki od lvl 10-19 z WG do około 75 wygranych, później na AB tak samo, to i na
AV powinno łatwo póśc. Najlepiej zrobic twinka albo trzymac się z tyłu walki i można
spokojnie sobie farmic :)



Po dwóch walkach na WSG 10-19 będziesz tak wk**wiony na twinków że, nic tam nie wyfarmisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 05:02, SoieR napisał:

po ubraniu się w t7+ ten problem całkowicie znika, totem szamana, "ładowarka" retri,surv,spriesta,
bles pala... jeśli jescze mało to zabrać ze sobą frost maga ;), no po prostu ciężko jest
wyskoczyć z many


W dodatku większość walk trwa dosłownie góra 3-4 minuty, więc nieważne jak byś się starał to i tak nie wyskoczysz z many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 04:25, Volvox napisał:

> Akurat teraz pyta o wands, które są przydatne z paru powodów.

No i przydaja sie na rajdach podczas dlugich walk gdzie trzeba podladowac mane ;)


Aż tak zaawansowanej postaci z wandem nigdy nie miałem. Ale wg mnie po co marnować manę jeśli można użyć broni strzelającej praktycznie za darmo? Wands może nie są pakerne, ale za to dość szybkie i potrafią strzelić dwa-trzy razy zanim czas zostanie rzucony i doleci do przeciwnika. Nieźle nadają się do dobijania, zwłaszcza uciekających przeciwników (alternatywą jest jakiś instant, ale one są zazwyczaj manożerne).

BTW. Miło się zaskoczyłem niedawno. Dobiłem właśnie paladynem do 80 i od niedawna zbierałem sobie z questów alternatywny set casterski. Wczoraj była pierwsza okazja żeby go użyć (mały raid gildiowy na Onyxię dla zabawy i żeby się trochę zgrać) i okazało się, że tracę w nim niecały tysiąc HP, a max mana mi się podwaja. Oczywiście jak tylko będę mógł i tak go wymienię na lepsze rzeczy, ale wolę mieć cokolwiek na początek, niż działać jako healeer w secie w którym levelowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 12:48, pkapis napisał:

Ale wg mnie po co marnować manę jeśli można użyć broni strzelającej praktycznie za darmo?


Glownie dlatego, ze zwykle czary sa jakies 10-20 razy mocniejsze (nie liczac crita ;) i z talentami maja wiekszy zasieg ;)

Dnia 03.02.2009 o 12:48, pkapis napisał:

niż działać jako healeer w secie w którym levelowałem.


Akurat na Onyxie twoj set do levelowania jest duuuuuuzo lepszy niz najlepszy rajdowy set ktory byl dostepny za czasow Onyxii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się