Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak masz Glyph to w tooltipie Charge jest 8-30, więc wystarczy zwykły #showtooltip (pokaże cd też)
Ooc jak i in-combat też nie ma znaczenia dla Charge jeśli ma się Warbringer.

Co do targetów - pokombinuj z [harm] i [help] (help = pozytywny spell, np. heal, harm odwrotnie, np. dmg spell) i [target=target...].

Coś takiego:
/cast [help, harm] [target=target, harm] Charge; [target=targettarget, help] Intervene
(wymaga dopracowania bo nie działa ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to miałem na myśli... aa i jeszcze jedno... jak ja lubie kiedy biegne do dk prać się z nim a ten gdy już jestem 10y od niego puszcza mi gripa 8D <---bezcenne---> a to nie jest pojedynczy przypadek, nie nie, ale gdzieś 3/4 dk tak robi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#showtooltip Intervene
/cast [target=targettarget, help, exists] Intervene; Charge

powinno spełniać pierwsze 3 punkty, tooltip powinien się sam aktualizować po włożeniu glifu, a cd na szrży to albo wrzucić "gdzieś" normalny skill szrży w nie używany action bar żeby mieć na niego oko albo jakiś addon od cd, ale niesety nie mam żadnej możliwości sprawdzenia gdyż nie posiadam hlvlowego warka... jeszcze.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoWa nie gram, ale już od kilku lat nie rozumiej jednej rzeczy. WoW jest płatny bo serwery trzeba utrzymać, tak przeczytałem. To dlaczego w F.E.A.R. czy Quake3 serwerów ma dużo i nikt za nie nie musi płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem, chciałbym zmienić talenty mojego paladyna i z retri przejść na holy. Przejrzałem trochę buildów i zmajstrowałem sobie coś takiego
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?tal=503500520201300531025012510000000000000000000000000052320500030000000000000000
Jest w tym buildzie jakiś błąd, którego nie widzę, czy powinien się dobrze sprawować?
Jak się sprawdza holy w solowaniu? Nie odkryłem jeszcze całego Northrendu, a chciałbym tam trochę questów porobić w międzyczasie.
I kolejne pytanie, z czego Holy korzysta w walce? Wylatują mi Crusader Strike i Divine Storm, a Holy Shock zżera sporo many. Jechać na samych judgementach z okazjonalnymi innymi skillami, np. młotkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego typu armora używa mag na 80lvl(chodzi mi tu o spell a nie cloth, mail itp:P)? Wydaje mi się, że po zdobycie mage armor to będzie najlepszy wybór. Lvlowanie - frost jak się nie mylę, prawda? Hmm o co jeszcze miałem zapytac, hmm. Aha. Jak dostaje możliwośc teleportowania się, to do każdego miejsca wystarczy lvl20, czy inaczej jest? Najbardzie chciałbym miec teleport do Dalaranu na sam początek i nie wiem czy to sie tak da zrobić. Btw - ja samym początku gry, tylko wand :P Szybciej zabijam wandem z enchantingu niż kilkoma spellami. I w dodatku many nie trace :D A no tak, z rogala zrezygnowałem aktualnie :P Teraz mage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 21:32, kacper2691 napisał:

Aha. Jak dostaje możliwośc
teleportowania się, to do każdego miejsca wystarczy lvl20, czy inaczej jest? Najbardzie
chciałbym miec teleport do Dalaranu na sam początek i nie wiem czy to sie tak da zrobić.


Nie da się. Tu masz listę teleportów razem z poziomami na których możesz się ich nauczyć
http://www.wowwiki.com/Teleport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:44, xD ominik napisał:

W WoWa nie gram, ale już od kilku lat nie rozumiej jednej rzeczy. WoW jest płatny bo
serwery trzeba utrzymać, tak przeczytałem. To dlaczego w F.E.A.R. czy Quake3 serwerów
ma dużo i nikt za nie nie musi płacić?


Nie wiem jak jest z FEAREM (chociaż podejrzewam, że tak samo jak w Q3), ale w Q3 serwery stawiają osoby prywatne, z własnej dobrej woli, na własnym sprzęcie i własnym łączu, dlatego jest ich dużo.

A WoW jest płatny nie tylko z powodu utrzymania serwerów, ale głównie z powodu utrzymania masy ludzi robiących nowy content. (Co nie zmienia faktu, że to po prostu jest dobry interes i tyle, taki rodzaj produktu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:44, xD ominik napisał:

W WoWa nie gram, ale już od kilku lat nie rozumiej jednej rzeczy. WoW jest płatny bo
serwery trzeba utrzymać, tak przeczytałem. To dlaczego w F.E.A.R. czy Quake3 serwerów
ma dużo i nikt za nie nie musi płacić?


A zastanawiało ciebie kiedyś, dlaczego rozmawianie przez telefon komórkowy tyle kosztuje i trzeba co miesiąc płacić abonament / doładowywać, podczas gdy przy telefonie stacjonarnym płaci się jakieś grosze? Tak już po prostu jest, albo można zwalić to na koszty utrzymania (które w przypadku WoW z pewnością są OGROMNE - znajdź mi inną grę z taką bazą graczy, z tak pojemnymi serwerami i do tego jeszcze rozbudowanym www i forum, oraz pomocą techniczną, to kosztuje i nie utrzymają tego za koszt samej gry!), albo po prostu jest to czysty biznes i wielki zysk. Nikomu przecież nie zabronisz zarabiania pieniędzy, tak samo jak nikogo nie będzie obchodzić jeżeli się komuś wyżalisz, że cię na WoW nie stać lub nie będziesz płacić, żyjemy w wolnym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Mam zainstalowany pierwszy dodatek do gry ale nie wiem jak mam go zarejestrować na moim koncie na wow europe ............ Prosiłbym was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

molten armr +glif, dlaczego? bo 5% crita drogą nie chodzi a nie jesteś od oszczędzania many tylko od dpsu ;) a jako ffb mag każdy nie crit to spell stracony i interesują cię tylko crity, lvlowanie to czym ci wygodniej, ja lvlowałem fire, kolega arcane a reszta jak już sam powiedziałeś frost- zależy od stylu gry, a o teleporcie do dalaranu zapomnij na baaardzo długo ;) poszczególne lvle na portale/teleporty masz podane na wowhead.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:44, xD ominik napisał:

W WoWa nie gram, ale już od kilku lat nie rozumiej jednej rzeczy. WoW jest płatny bo
serwery trzeba utrzymać, tak przeczytałem. To dlaczego w F.E.A.R. czy Quake3 serwerów
ma dużo i nikt za nie nie musi płacić?

Jest pewna różnica pomiędzy serwerem od fpsa (gdzie gra góra 32-64 graczy), a od MMO gdzie w WoWie sięga to nawet 20 tysięcy osób na serwer. Do tego wielkość terenu, jak i utrzymanie mobów (botów xD) w całym świecie. Instancje i phasing ;p

Dlatego pirackie serwery WoWa są znacznie gorsze od oryginału. Po prostu ten Core2Duo 3GHz i 4GB RAMu + neostrada 1MB (xD), które spokojnie posłużą za serwer do Quake, nie dadzą rady pełnemu WoWowi i musi on zostać okrojony (limit graczy, zazwyczaj ok. tysiąca, nie działające talenty i spelle..., czy instancje bez skryptów).

Do tego pomoc techniczna, nowy content (zawsze wychodzą nowe patche) i masa innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:38, SoieR napisał:

#showtooltip Intervene
/cast [target=targettarget, help, exists] Intervene; Charge


No niestety totalnie nie działa jak powinno :( W trakcie walki pozwoli mi użyć szarży, ale tylko raz, potem (nawet jeżeli cooldown już zeszło) próbuje chyba użyć Intervene do skutku. To nie jedyny problem, bo Intervene też nie używa, dostaje komunikat "Too far away", podczas gdy z tej samej odległości działa zwykły Intervene bez kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Mam zainstalowany pierwszy dodatek do gry ale nie wiem jak mam go zarejestrować na moim koncie na wow europe ............ Prosiłbym was o pomoc. To nie jest żaden spam prosze tak nie pisać ja tyko proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 00:59, orzech76 napisał:

Witam mam problem. Mam zainstalowany pierwszy dodatek do gry ale nie wiem jak mam go
zarejestrować na moim koncie na wow europe ............ Prosiłbym was o pomoc. To nie
jest żaden spam prosze tak nie pisać ja tyko proszę was o pomoc

Wbijasz tu: http://www.wow-europe.com/ i logujesz się na swoje konto. Powinieneś mieć opcję coś w stylu upgrade account i chyba wtedy wpisujesz ten kod. I pach! masz tbc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to troche roboty mam przed soba żeby teleport do Dalaranu zdobyc :P Jak Wam się podoba human mage pod względem wyglądu? Troche dziwnie on wyglada przez takie wielkie ręce :/ Bardzie pasuje tu Blood Elf jako każdy caster. No ale co zrobic, niestety nie ma nic ciekawszego w Alliance, a gnomów nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 10:14, kacper2691 napisał:

No to troche roboty mam przed soba żeby teleport do Dalaranu zdobyc :P Jak Wam się podoba
human mage pod względem wyglądu? Troche dziwnie on wyglada przez takie wielkie ręce :/
Bardzie pasuje tu Blood Elf jako każdy caster. No ale co zrobic, niestety nie ma nic
ciekawszego w Alliance, a gnomów nie lubię :P

Dla mnie wogóle ludzie w WoWie wyglądają komicznie. No jeszcze panie to jakoś dają rade, ale male to jest porażka(bez obrazy :P). Właśnie w ally to imo gnomy wyglądają najlepiej do czarowania, są po prostu stworzone do bycia magiem :P. Tyle, że na gnomie wszystko śmiesznie wygląda xD

orzech
No to nie wiem, jak uaktualniałem moje konto do tbc, to chyba właśnie takim sposobem. Wbijał na moje konto i tam wśród tych opcji free character move itp były właśnie coś taka opcja, coś na styl tego co teraz mam "Wrath of the Lich King Retail Upgrade".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się