Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Zobaczymy w BC :P Krwawe Elfy są piękniejsze od każdej z klas Ally w tym jeśli dostaniecie Dranei to przymierze będzie brzydsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale na bg przymierze zawsze przegrywa :P j"

Pewnie na twoim serwerze. U nas również tak było, z początku, ale łatwo było zauważyć, w AV, że główna gildia hordowa, najbardziej tam wymiatająca to starczy wyjadacze(w chwili gdy Alliance jeszcze rajdów nie zaczął, oni już mieli epici) - więc nie ma to nic wspólnego z brakiem umiejętności.

Smieszy mnie zresztą często powtarzane "wszystkie dzieciaki grają Aliansem, a dojrzali/mądrzejsi/bardziej zgrani Hordą".

"Specjalny aplauz" dla szamanów, co zamieniają się w wilka przy mnie, aż prosząc się o dispel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 21:39, KaPe napisał:

Jakoś nie bawi mnie perspektywa grania gnijącym trupem, krową czy kolesiem który powinien iść
do dentysty by spiłować kły. , praktycznie tylko z żeńskiego
trolla da się zrobić coś, co nie wywołą odruchów wymiotnych. Lubie by moja postać ładnie wyglądała
- bynajmniej nie po to, by łazić nago po miastach i tańczyć za kase.


No co ty? To ty grasz by się napalać?:P
Na czym polega twoje rozumienie " Horda nie ma ładnych wizualnie klas" ? Bo jak dla mnie Taureni Wielcy i majestatyczni są cudowni! A to futerko!:) Może gnowmy są ładne? Zieleń orków:) Jak świetnie wyglądają Postacie z hordy to te z przymierza mogą sie schować:) Takie tam sobie humanoidy:) Wszyscy podobni:) A w hordzie różnorodność;) Ładne teksturki.. Fajne ciałka:) Czasem groźnie wyglądające.. Nie jak te ciamajdy ludzie, czy obleśne krasnoludy!
Nie wiedziałem że wymiotujesz patrząc na graczy z hordy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba naturalne, że wole by moja postać wyglądała ładnie, nie ma to nic wspólnego z napaleniem się - to akurat łatwo poznać, patrząc kto robi NE i chodzi bez koszuli/tabardu. I tak, żadna z żeńskich postaci Hordy nie wygląda ładnie, tylko z trolla da się od biedy coś znośnego zrobić. Nie wmómisz mi, że nie ma to wpływu na popularność - i jak mówiłem, nie chodzi tu o ludzi którzy rozbierają wzrokiem(i lpm''em) swoją postać, a w myślach robią znacznie więcej. Tworząc postać na długie tygodnie czy miesiące, chce by mi się podobała, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na serwerze są tylko 2 gildie potrafiące naprawde grać po stronie przymierza. A co do umiejętności móie o graczach nie potrafiących użyć swoich możliwości. Magowie nie potrafiący Sheepować/Blinkować, Paladyni którzy nie robią bombelka/heala albo robią to za późno/wcześnie. Hunterzy nie potrafiący używać peta :P i wiele innych bajerków :P NIe twierdźe że do Ally idą gorsi ale większość dzieciaków idzie do ally jako paladyn :P i to wie każdy :P O.o uciekający szaman? :D jakaś nowość :P chyba przy low hp :P żałuj że nie widziałęś Moondragona w akcji :P 5 Ally naraz skosił :P totem power :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 21:51, KaPe napisał:

Chyba naturalne, że wole by moja postać wyglądała ładnie, nie ma to nic wspólnego z napaleniem
się - to akurat łatwo poznać, patrząc kto robi NE i chodzi bez koszuli/tabardu. I tak, żadna
z żeńskich postaci Hordy nie wygląda ładnie, tylko z trolla da się od biedy coś znośnego zrobić.
Nie wmómisz mi, że nie ma to wpływu na popularność - i jak mówiłem, nie chodzi tu o ludzi którzy
rozbierają wzrokiem(i lpm''em) swoją postać, a w myślach robią znacznie więcej. Tworząc postać
na długie tygodnie czy miesiące, chce by mi się podobała, i tyle.


No i dlateo gram po stonie hordy!:) Taurenom nic nie dorówna! Wizualnie postacie z hordy są ładniejsze.. Bardziej różnorodne.. Fantastyczne! Uwielbiam ich majestatyczność i spokojną naturę!:0 Gdy patrzę na mojego taurena myślę że to najfajniejsza z postaci jaka może być.. Lubię też orków! Umieśnione zielone.. Prawdziwi wojownicy.. To daje klimat do gierki:)
Jak już mówiłem mi wydają się postacie z przymierza jak ciamajdy:P I tak często grają;)

A tak to co komu bardziej się podoba to kwestia gustu:) Ty wolisz ciamajdowate przymierze.. ja wspaniałą hordę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"NIe twierdźe że do Ally idą gorsi ale większość dzieciaków idzie do ally jako paladyn :"

Równie dobrze mogę powiedzieć, że każdy dzieciak idzie do hordy jako szaman. Jeśli już, to rogue/hunter to typowe pójście na łatwizne, a nie Paladyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a UD albo Tauren może się nie podobać? Krasnoludy są gorsze bo się nie myją i chodźą pijane cały czas :P a taureni są ustatkowaną klasą o wysokiej kulturze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A tak to co komu bardziej się podoba to kwestia gustu:) Ty wolisz ciamajdowate przymierze.. ja wspaniałą hordę!:)"

Lubie *ładne* przymierze. "Ciamajdowatość" nie zależy od strony. A poza tym, chyba od początku jest jasne, że porównuje *żeńskie* postacie, w męskich tak naprawdę nie robi mi żadnej różnicy czy Horda czy Alliance(a wręcz odwrotnie, bo granie Gnomem, a już szczególnie wojownikiem, to dla mnie parodia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te dzieciaki rezygnują z szamana bo dla niektórych tych czarów jest za wiele by je pojąć ;P o rogalach nie wspominałęm bo to każdy wie :] Raz zrobiłęm zemste na rogalu wypijając napój niewidzialności i sam od tyłu go zaatakowałem :p zemsta bywa słodka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegadajcie że allysi są tacy źli...
Ja ich bardzo lubie wręcz kocham ZANIJAĆ....

Gdyby nie oni to by było nudno a to że nieznają swoich klas to już inna historia.
Gdyby nie ich przewaga liczebna to byśmy sie tak nie nauczyli PvP jak sie Horda nauczyła.
A ostatnio bawi mnie walka Bardzo Honorowa tzn ukłon przed walką pokazanie że będzie walka danie czasu na zregenerowanie sił i aż miło wygrać taką walkę... A allysi są jakoś mocni w grupie albo jka Atakują jako lvl ??
ale cóż to też ma swoje uroki :)
Ja osobiście wyznaje zasade że jest to świat Fantasty i należy sprubować czygoś innego niż bycie kimś CZŁEKOPODOBNYM... Człowiekeim jesteś na codzień więc czas by być czymś innym.
Pozdrawiam wszytskich polskich ally grająxcych na Vashji :) mam nadzieje że sie spotkamy nazywam sie tak jak tu i jestem "Mighty Taurenem" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko że nawet w grupach sobie rady nie dają :P na wycieczcie do IF spotkałem 3x 58lvl :P kozaki zaatakowały :P od tego czasu twierdźe że wiewiórki są potężniejsze :P Ta walka trawałą dosłownie chwwile :] frost nova =>Crone krytyk, trinket Rammsteina i AoE i ich nie ma xD a jeszcze zadając mi śmieszne dmg któe całę zostało zabsorbowane wyszło na to że pokonanie ich kosztowało mnie 3k many tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 22:35, WoWmen napisał:

Taa tylko że nawet w grupach sobie rady nie dają :P na wycieczcie do IF spotkałem 3x 58lvl
:P kozaki zaatakowały :P od tego czasu twierdźe że wiewiórki są potężniejsze :P Ta walka trawałą
dosłownie chwwile :] frost nova =>Crone krytyk, trinket Rammsteina i AoE i ich nie ma xD
a jeszcze zadając mi śmieszne dmg któe całę zostało zabsorbowane wyszło na to że pokonanie
ich kosztowało mnie 3k many tylko :P

Na jakim grasz Realmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 23:50, artur13 napisał:

a i jeszcze mam prosbe bo niewiem gdzie jest to forum co tam sa rozne delgat bo niewiem czemu
mam wywrotowiec i co to dobrze czy zle


Piszesz dość chaotycznie i nie zbyt wiem o co ci chodzi? Może trochę jaśniej napisz:) Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz odnaleść jakiś topic/temat na tym forum? tak? To poszukaj:) Nie jest to trudne:)

jeśli masz wywrotowca to znaczy że coś przeskrobałeś czyli złamałeś regulamin w jakimś miejscu lub momencie i obniżono ci stopień.. Tak to zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się