Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 18:06, Michal256 napisał:

Ponadto błąd zgłaszający dany kod, może mieć wiele przyczyn.


Przyczyny tego błędu to właśnie opisany przez kolegę problem : "If it does, it means that you''ve downgraded from a major 3.0 patch back to 2.0 using the Burning Crusade install disc or a very old download." , oraz błędy w plikach: "If it does not match the bold part, this errors root cause is extensive corruption in the World of Warcraft files.". To wszystko. Metoda postępowania w pierwszym przypadku nie zmieniła się do dzisiaj. Zródło cytatów to oczywiście posty pracowników Blizzarda (forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=10021039).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam tydzień temu zainstalowałem wowa kupiłem pre-paid, grałem dwa dni i teraz włączam po tygodniu i widzę napis "account banned". Gdy próbuje się zalogować do mojego konta widzę napis: "This acount has been permanently closed": czy jakoś tak. Moje pytanie brzmi: "dlaczego?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 18:49, Mroczny Elf99 napisał:

witam tydzień temu zainstalowałem wowa kupiłem pre-paid, grałem dwa dni i teraz włączam
po tygodniu i widzę napis "account banned". Gdy próbuje się zalogować do mojego konta
widzę napis: "This acount has been permanently closed": czy jakoś tak. Moje pytanie brzmi:
"dlaczego?"


Powodów może być wiele:

1) Używanie botów, hacków itp
2) Handel goldem za prawdziwe pieniądze (kupno/sprzedaż)
3) Używanie kradzionej karty kredytowej do opłacania gry
4) Fałszywe dane osobowe (dotyczy przede wszystkim przypadków, w których sam się do tego przyznałeś)
5) Obraźliwe, rasistowskie lub wulgarne imię postaci/gildii lub niestosowne dla serwerów Roleplaying

I inne... Najlepiej sam zapytaj mejlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde myślałem, że dzisiaj już zawitam w Ulduar, ale ang realmy co 20 min closed... od kumpli słyszę, że podobno na hiszpańskich jest dobrze:/ mogłem tam też kopiować postać, teraz nie ma szans bo kolejka full. Nic chyba będe musiał poczekać jeszcze parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bot ze skilla? Poczytaj sobie na wowhead. Jak masz 350 energinig moze zrobić sobie takiego robocika przywoływanego na 10 min i możesz nareperować sobie gear i kupic reagenty. Idealne na rajd i tańsze niż 16k z 3 osobowego mamuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi link - jak najbardziej prawidłowy. Pierwszy nie był. W pierwszym była instrukcja przywracania podstawowej wersji gry przy użyciu repair utility. Tylko że podstawowe wersje gry, to wersje 1.0.0, 2.0.0 i 3.0.0. Jeśli gra jest w wersji 3.0.9, za pomocą repaira nie przywrócisz instalacji do wersji 1.0.0. Usunięcie plików patchy, sprawi że repair cofnie wersje gry do 3.0.0 (lub 3.0.1, nie jestem całkiem pewien). W przypadku gdybyś miał zainstalowany dodatek, takie cofanie wersji musiałoby się wiązać z odinstalowaniem dodatku (a repair nie służy do odinstalowywania dodatków). Krótko mówiąc - uruchomienie repair nic nie pomoże.

Najlepiej jest zainstalować grę w całości z płytek, dopiero potem pobrać i zainstalować patche, lub ściągnąć klienta gry w najnowszej wersji z internetu (jest taka opcja w account managment).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:48, Sth`Devilish napisał:

> > > w wowie da się zrobić bota ? jak ????
> > http://www.wowhead.com/?item=34113
>
> ale jAK GO USTWIC ?
> NO CHYBA TAK TEN CO LINK DOSTAŁEM TO LEGALNE JAK TO DZIAŁA

Normalnie, klikasz na nim i działa. Tu masz schemat do niego: http://www.wowhead.com/?item=34114
. Tu masz jeszcze inne boty: http://www.wowhead.com/?item=18232 i http://www.wowhead.com/?item=18645
, każdy do czego innego :>


gdybym jreszcze znał angielski dużo mi pomogłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 23:19, orzech76 napisał:


gdybym jreszcze znał angielski dużo mi pomogłes


boty podane w linkach są na ogół dość proste w obsłudze, ale wydaje mi się iż dla ciebie będzie to wyższa szkoła jazdy... lepiej sobie daruj, po co tracić cały dzień na poprawnej konfiguracji...

edit: hmmm i pamiętaj w nawiasach ( przykładowo tu http://www.wowhead.com/?item=34114 - 375) jest podane ile minut musisz spędzić na obeznaniu się ze słownikiem ortograficznym, aby bot działał poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2009 o 19:07, Sth`Devilish napisał:

1) Używanie botów, hacków itp
2) Handel goldem za prawdziwe pieniądze (kupno/sprzedaż)
3) Używanie kradzionej karty kredytowej do opłacania gry
4) Fałszywe dane osobowe (dotyczy przede wszystkim przypadków, w których sam się do tego
przyznałeś)
5) Obraźliwe, rasistowskie lub wulgarne imię postaci/gildii lub niestosowne dla serwerów
Roleplaying

ok nie sądzę żebym popełnił któryś z tych błędów bo nawet nie wiem co to są jakieś boty czy hacki:P
to gdzie mam wysłać tego maila? i jak mogę stworzyć nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 23:31, Mroczny Elf99 napisał:

ok nie sądzę żebym popełnił któryś z tych błędów bo nawet nie wiem co to są jakieś boty
czy hacki:P
to gdzie mam wysłać tego maila? i jak mogę stworzyć nowe konto?


Jezeli nie wiesz jak zalozyc nowe konto to znaczy tylko jedno... ze poprzednie kupiles i za to najprawdopodobniej dostales bana... Bo jesli nie wiesz jak zalozyc nowe konto to jak inaczej wytlumaczyc na czym grales?

P.S. Moja gildia(ja niestety nie gram poniewaz PP mi sie skonczyl:P) jest druga na realmie, 546 w europie i 788 na swiecie:P. Nie ma jak to epeen:P Ale jestem z tego dumny:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego nie sprawdzałem skoro piszesz, że nie działa na WG (chcę jedno uniwersalne). Drugie próbowałem i... niestety kończy się na "CallCompanion", dalej nie da rady wklejić (limit znaków) :/

@ Jeggred - twoje także nie działa, tzn ja już przy samym macro, które dostałem od CH1CKENA mam prawie limit znaków, więc też się całe nie mieści :)

A wystarczyłoby chyba, jakby zrobili z Dalaran noflyable zone, jak lokacje vanilla WoW. A tak jest jakoś inaczej chyba, skoro stare macra nie działają i trzeba się aż tak rozpisywać.

No nic, zostanę przy tym pierwszym, dzięki CH1CKEN :) Mam tylko nadzieję, że działa na WG, bo nie sprawdzałem. Tą zbędną informację "You can't use that here" jakoś przeboleję dopóki Blizzard tego nie naprawi (o ile w ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu miał być dłuższy tekst na temat ograniczeń [flyable], tragicznie niskiego limitu znaków w makrach i tego, że nie ma miejsca na wyeliminowanie irytującego "You can''t use that here", ale chcąc aby moja odpowiedź była konkretna, pełna i poprawna sprawdziłem parę rzeczy... i rozwiązałem swój problem (tzn. ktoś rozwiązał a ja znalazłem).

Do mojego makra zmieściłoby się /script UIErrorsFrame:Clear() (które normalnie wystarczy nawet bez Hide() i Show() bo jest czyszczone natychmiast zanim gracz zdąży przeczytać), ale to i tak nic nie daje (komplet z Hide() i Show() też nie), bo najwyraźniej "You can''t use that here" jest wyświetlany w innym frame''ie niż UIErrors. Chciałem poszukać w jakim i znalazłem makro, które robi wszystko to co Sth`Devilish chciał (i przy okazji wszystko co ja chciałem):

/run c=CallCompanion g=GetZoneText() if CanExitVehicle()then VehicleExit()elseif IsMounted()then Dismount()elseif((g=="Dalaran"or g=="Wintergrasp"or not IsFlyableArea())and GetSubZoneText()~="Krasus'' Landing")then c("MOUNT",5)else c("MOUNT",2)end

Zmieniasz liczby 5 i 2 odpowiednio na numer mounta lądowego i numer mounta latającego (otwierasz pet tab i liczysz, który to od początku, zaczyna się od 1). Wreszcie się pozbyłem irytującego komunikatu, jestem szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 00:28, goomis74 napisał:


Jezeli nie wiesz jak zalozyc nowe konto to znaczy tylko jedno... ze poprzednie kupiles
i za to najprawdopodobniej dostales bana... Bo jesli nie wiesz jak zalozyc nowe konto
to jak inaczej wytlumaczyc na czym grales?

zakładałem konto podczas zaraz po zainstalowaniu gry przed pierwszym włączeniem, a jedyna rzecz jaką kupiłem to pre-paid:) i wow.Ale konta żadnego nie kupowałem. Hehe ja nawet nie wiem o czym wy do mnie mówicie. Pierwszy raz w życiu grałem w wowa i troche jestem zły, żeby nie powiedzieć dosadniej, że wydałem stosunkowo dużą kasę a tutaj grac nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiedz że na ten sam klucz nie możesz założyć drugiego konta. Musisz pisać maila do Blizza i wyjaśnić sprawę o co chodzi z tym banem. Jeśli cheatowałeś (kupowałeś gold za prawdziwe pieniądze, używałeś botów, usług powerlevellingu) - sam jesteś sobie winien. Jeśli niedostatecznie zabezpieczyłeś komputer i ktoś ci się włamał na konto, też sam jesteś sobie winien, z tym że w tym przypadku możesz jeszcze odzyskać konto.

Czy w trakcie gry zdarzały ci się losowe, dość częste disconnecty? To często oznacza że ktoś inny próbuje zalogować się na twoje konto, w momencie gdy grasz. Jeśli na twoim koncie pojawiały się różne lowlevelowe postacie (niekoniecznie na twoim serwerze) o dziwnych nazwach, to wtedy na pewno ktoś ci się włamał na konto i próbował za jego pomocą spamować grę z ofertami sprzedaży golda.

Pisz do Blizza i spróbuj wyjaśnić sprawę. Zainstaluj jakiś porządny skaner antywirusowy i anty-spyware''owy , żeby sprawdzić komputer czy nie ma na nim jakiegoś badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając mage''m na pvp, jak mam sobię radzić z lockami i priestami? Zawsze zbiorę jakiegoś feara a później curse''y. Nie jestem w stanie się obronić przed tym a co dopiero kontratakować :/ Z melee sobię radze ale z innymi już jest ciężko.

Jeszcze takie pytanie: czy ciężko się lvluje 2 postacie jednocześnie poprzez rested? 10 dni odpoczynku jedną postacią, a poźniej drugą i tak na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie WoWa.
W środku jest karta z 10 dniowycm darmowym trailem keyem.... CDP mi napisał w meilu jak pytałem, że dalej jest ten miesiąc gratis... Czy to znaczy, że jednak go nie ma, czy jest i plus te 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten miesiąc dostajesz jak zarejestrujesz dla konta klucz od WoWa. Ten trial jest dodany jako dla kolegi, znajomego, ale najlepiej stworzyć sobie konto trialowe (+1 tydzień gry) na którym nabijasz spokojnie 20 lvl, i dopiero potem dodajesz klucz podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:56, RaXX napisał:

Ten miesiąc dostajesz jak zarejestrujesz dla konta klucz od WoWa. Ten trial jest dodany
jako dla kolegi, znajomego, ale najlepiej stworzyć sobie konto trialowe (+1 tydzień gry)
na którym nabijasz spokojnie 20 lvl, i dopiero potem dodajesz klucz podstawki.


Zważywszy, że nie mam komu go dać, tak też zrobię.
Kontro trial, a potem upgrade. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą WoW. Sciągnąłem patcha 3.9.0 albo 3.0.9 i zamiast zwykłego wowa mam lich kinga a ja nie chce mieć lich kinga. Wie ktoś jak to zrobić abym miał zwykłego wow''a, może w opcjach trzeba coś zmienić ale ja nie znam dobrze angielskiego i nie wiem. Zgóry dzięki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się