Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam teraz problem.

Wchodze na stronę Blizzarda, by założyć konto. Dochodzę do kroku 4 czy tam 5 i mi pisze, aby wybrać rodzaj karty kredytowej i wpisać jej numer. Dlaczego nie ma do wyboru karty pre paid? Czy to znaczy, że trzeba podać numer karty kredytowej nawet jeśli później można płacić pre paidem? Dlaczego nie ma o tym nic wspomnianie?
Mało tego - doszedłem do kroku 4 - 5, ale anulowałem wszystko (właśnie ze względu na brak możliwości pre paid) i teraz... klucz już jest nieważny? Bo to właśnie wyskakuje. -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto zakładasz na stronie WoWa. wow-europe.com - używaj tej strony (worldofwarcraft.com = serwery US).
Przy zakładaniu konta TRZEBA podać nr karty kredytowej lub prepaid. Nie każdy posiada je w momencie kupna samej gry. Polecam założenie konta trial: http://www.trywarcraft.com/ i wtedy upgrade do pełnej wersji za pomocą cdkeya z instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:12, CH1CKEN napisał:

Konto zakładasz na stronie WoWa. wow-europe.com - używaj tej strony

Używałem tej strony.

Dnia 28.02.2009 o 14:12, CH1CKEN napisał:

Przy zakładaniu konta TRZEBA podać nr karty kredytowej lub prepaid.

No właśnie. Problem polega na tym, że nie ma do wyboru pre paid, a jedynie 5 kart kredytowych. Bez pre paid.

Dnia 28.02.2009 o 14:12, CH1CKEN napisał:

Polecam założenie konta trial: http://www.trywarcraft.com/ i wtedy upgrade do pełnej wersji za pomocą > cdkeya z instrukcji.

Problem polega na tym, co już opisywałem. Wpisałem keya z instrukcji, doszedłem do kroku piątego, anulowałem wszystko (konto nie zostało założone) i teraz key jest.... nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby grać w WoWa musisz mieć najnowszy patch (obecnie 3.0.9). Upgrade''uje on (patch 3.0) grę właśnie pod WotLK. To, że masz "zainstalowane" WotLK, nie znaczy że możesz w niego grać (musisz mieć konto WotLK). Zapewne chodzi Ci o to, że zmieniły się menusy w grze :D Tak zawsze jest przy dodatkach ;p
W opcjach nie zmienisz wyglądu menu, jak i nie zmienisz WoWa do WotLK i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuj jeszcze kilka razy ;p Wydawało mi się, że jeśli upgrade''ujesz konto trial to nie trzeba nic podawać. Z twojego opisu wynika jakbyś zakładał nowe konto zamiast upgrade''ować trial.

Wejdź na swoje konto i sprawdź czy może nie jest już pełnym kontem :D Jeśli to wciąż trial na dole powinno być miejsce na cdkey z instrukcji (i tu przy przepisywaniu - sprawdź 500 razy czy poprawnie przepisałeś ;p), jeśli nie działa - spróbuj założyć nowy trial ( http://www.trywarcraft.com/) i tam wpisz ten cdkey z instrukcji.

Jeśli się uda, ale znów będzie chciał nr karty kredytowej - weź wpisz fałszywy (polecam stronę http://www.fakenamegenerator.com/ do nr karty), a potem po prostu Cancel Account (anuluje subskrypcję z karty).

Jeśli dalej uważasz, że twój cdkey jest nieaktywny masz 2 opcje:
-napisać do Blizza (i czekać ok. 30 dni na odpowiedź)
-zadzwonić do Blizza (za darmo ze Skype, tylko że nie mają BOKu dla Polaków więc musisz znać któryś z podanych języków na stronie z numerami: http://www.wow-europe.com/en/support/accountbilling.html )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto trial. Upgradowałem do konta normalnego z keyem z instrukcji.
Mam czas gry do 10 kwietnia (czyli zgadza się - mesiąc + 10 dni). Nawet nie pytał o konto. :) Już chyba nawet widzę, gdzie to zmienić sposób płatności.

Dziękuję Waszmości za pomoc i pytanie jedno jeszcze mam.
Czy WotLK poprawia grafikę? Pytam bo widze, że wymagania mocno w górę poszły.

P.S.
Jeszcze jedno. :P Gdzie zatrzymać sobie ten czas opłacony? W sensie mam opłacony miesiąc np, ale chce zatrzymać ten czas "na później". Ponoć się tak da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:01, Vaxinar napisał:

Czy WotLK poprawia grafikę? Pytam bo widze, że wymagania mocno w górę poszły.


Grafę poprawia któryś patch, który wyszedł prosto przed WotlK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 03:57, Corvin 0451 napisał:

/run c=CallCompanion g=GetZoneText() if CanExitVehicle()then VehicleExit()elseif IsMounted()then
Dismount()elseif((g=="Dalaran"or g=="Wintergrasp"or not IsFlyableArea())and GetSubZoneText()~="Krasus''
Landing")then c("MOUNT",5)else c("MOUNT",2)end

Zmieniasz liczby 5 i 2 odpowiednio na numer mounta lądowego i numer mounta latającego
(otwierasz pet tab i liczysz, który to od początku, zaczyna się od 1). Wreszcie się pozbyłem
irytującego komunikatu, jestem szczęśliwy :)


Hmm dziwne, u mnie i tak w Dalaran pokazuje "You can''t use that here". Za to w Wintergrasp (i wszędzie indziej) działa ok, tzn używa tego co trzeba i bez niepotrzebnych wiadomości na ekranie.

EDIT: nvm, zapomniałem go zbindować i użyłem starego, chyba działa to nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:07, finito2235 napisał:

mam pytanie a slyszalem o wymianie golda na pp ile trzeba golda na pp na miesiadz ?


Nie ma czegoś takiego jak wymiana golda na prepaid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:07, finito2235 napisał:

mam pytanie a slyszalem o wymianie golda na pp ile trzeba golda na pp na miesiadz ?


Milion pięćset sto dziewięćset!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:07, finito2235 napisał:

mam pytanie a slyszalem o wymianie golda na pp ile trzeba golda na pp na miesiadz ?


O ile mi wiadomo to Blizzard nie popiera tego typu działalności, traktując ją jako handel złotem. A za to grozi ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Posiadam zestaw World of Warcraft Battle Chest. Zainstalowało się bez problemu. Po instalacji zacząłem aktualizować patche przez klienta było bez problemu aż do momentu instalacji patchu 2.4.3 to 3.0.2. Na końcu wyskakuje taki błąd: http://i40.tinypic.com/24689k2.jpg . Jeden z userów powiedział mi że ten mój klient nie działa. Mam wersję gry euGB i tutaj moje pytanie. Czy macie jakieś strony z patchami pod moją wersje gry albo czy umiecie coś poradzić na ten problem. Najlepiej pisać na moje gg: 3596865. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:48, Alehor napisał:

Da się jakoś uruchomić WoW''a pod linuxem tak żeby nie było żadnuch komplikacji i problemów w czasie gry?


Ta się to w Wine skonfigurować, ale osobiście nie polecam.
Czytałem jakiś czas temu o kolesiu, który dostał bana za używanie Wine - systemy "ochronne" Blizzarda wykryły to jako bota/niedozwolony program = i ban.
Poza tym z tego co wiem wydajność tego będzie niższa niż pod windą.
Nie warto się męczyć - zrób tak jak ja - do zwykłego siedzenia na kompie mam linuxa. Do grania używam Windy.
Nie rozumiem ludzi, którzy próbują udowodnić, że jeden system jest do wszystkiego. Do grania jest Windows. Do grafiki Mac, do używania netu - Linux. Takie moje zdanie i uważam, że zbytnie mieszanie tutaj jest niepotrzebne.
Zwłaszcza, że przy dzisiejszych dyskach posiadanie 2-3 systemów nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się