Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy istnieje w WoWie taki rodzaj serwera (może PVP?), w którym bardzo, bardzo szybko leci lvl?
Otóż ja w erpegach lubię sobie potestować postacie, jeśli wiecie o co chodzi? Potestować, nim zrobię tą do "ogólnej gry". Istnieje taka możliwość?

I w ogóle - polecacie jakiś serwer, komuś kto właśnie rozpoczyna przygodę z WoWem? Jakieś rady? Co prawda rozmawiałem już z kimś na gg, ale nie zaszkodzi i tu spytać...
Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tylko trzy opcje:

1) pograć na koncie znajomego
2) załapać się na PTR jak będzie możliwość kopiowania premade postaci (rzaaadkość)
3) spróbować postawić sobie własny serwer i korzystając z prostych komend adminowskich ustawić sobie level, sprzęt itd (ale o to mnie nie pytaj, ciężko coś takiego zrobić bez odpowiedniej wiedzy lub gotowca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 00:05, Michal256 napisał:

Tak to sporo osób żeby wrócić do Dalaranu/Shattrath po prostu wchodziło do instancji
(w Orgrimmarze lub Stormwind) a potem wychodziło z grupy. Dla darmowych HSów.


Ale to nie do końca darmowy HS był, bo resetował cooldown przy użyciu i tak :) A tak teraz będziemy mieć stałe co 30 minut + pierścień z Dalaranu jak ktoś ma i inne portale (inżyneria, mag, shaman). Także będzie tylko lepiej. Osobiście wydaje mi się, że zawsze wtedy kiedy brakowało mi CD na HS kiedy by się przydał, to właśnie brakło tak do 30 minut, więc dobrze to policzone jest.

Można to również postrzegać jako kolejny niewielki boost do levelowania (z pewnością zostanie to wykorzystane w poradnikach do power lvl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 22:29, RaXX napisał:

No to właśnie to jest dual spec, o którym napisałem. Co do ceny to jej jeszcze nie znamy
(przynajmniej ja nie słyszałem). Pewne jest, że aby zmienić drzewko trzeba będzie udać
się do Lexicon of Power.

Nic nie trzeba, jest 5 sekundowy cast i kończymy z 0% many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć po kiego zrobili tak, że jak podejde do bramy po lewej na WSG to mnie teleportuje z powrotem? Chyba, że to bug jakiś... Bez sensu mi się to wydaje :/ Zawsze jako rogal startowałem lewym wyjściem łapiąc sprinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 01:29, KaPe napisał:

Nic nie trzeba, jest 5 sekundowy cast i kończymy z 0% many.


Ten Lexicon of Power był zapowiedziany. Myślę że obecna wersja na PTRze, to wersja tymczasowa do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 20:45, RaXX napisał:

"All Ground Mounts may now swim without dismounting
the rider", zastanawiam się jak będzie wyglądała animacja pływającego konia albo...kodo.

Kodo jak kodo ... zobacz na screena niżej na motorek albo Mamuta ^^.

Dnia 01.03.2009 o 20:45, RaXX napisał:

Jeszcze co do ułatwień: "Players will now be able to save gear sets
for easy gear switching", oczywiście to na co wszyscy czekają czyli: "Players at maximum
level will now be able to visit their trainer to pay a one-time fee and access the dual
talent spec feature".


Ta opłata to 1000g i taka pozostanie. I nie, nie potrzeba Lexicon of Power. Tak jest na PTRach i tak pozostanie (chyba, że się coś odmieni Blizzowi, ale na razie mówią, że nie będzie trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 07:18, Michal256 napisał:

Ten Lexicon of Power był zapowiedziany. Myślę że obecna wersja na PTRze, to wersja tymczasowa
do testów.

Wyraźnie było powiedziane, że wycofali się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 09:55, Jeggred napisał:

Ehh ... nie dodało screenów.



Hehe, ten motorek to wyglada jak lodz podwodna labo amfibia :D.

Odnosnie Dual speca. To dobrze ze nie bedzie trzeba lexicon of power do zmieny speca. Cena tez nie jest zbyt wygorowana za to jakie mozliowsci to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie wyjdzie w tym tygodniu nowy patch ? blizz lubi trochę przytrzymać graczy, a co do dual speca ? zamierzacie go kupić ? bo wiele osób mówi ze nie warto a ja wrecz przeciwnie, kupic i mieć spokój zmiana kiedy się tylko chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 15:26, piotreqqq napisał:

Jak myślicie wyjdzie w tym tygodniu nowy patch ? blizz lubi trochę przytrzymać graczy,


Patcha to nie będzie w tym miesiącu. MOŻE jakimś cudem w przyszłym, ale jak już to pod koniec.

Dnia 02.03.2009 o 15:26, piotreqqq napisał:

a co do dual speca ? zamierzacie go kupić ? bo wiele osób mówi ze nie warto a ja wrecz
przeciwnie, kupic i mieć spokój zmiana kiedy się tylko chce :)


Jednym się opłaca, innym nie. Ja jako Hunter, który nie gra PvP, ciągle używa Raiding Spec, dual-spec jest nie potrzebny. Bo i tak się nie respecuje. Chociaż i tak pewnie kupie, bo mam za dużo kasy :P.

Ale najbardziej skorzystają ci co grają PvP i robią rajdy i często się respecują. Albo healerzy/tankerzy, którzy chcą mieć jeszcze spec do farmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:57, Vaxinar napisał:

Słuchaj, a Ty na jakim serwerze grasz? Może u Ciebie na serwer bym się załapał?


Info na gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 15:26, piotreqqq napisał:

Jak myślicie wyjdzie w tym tygodniu nowy patch ? blizz lubi trochę przytrzymać graczy,
a co do dual speca ? zamierzacie go kupić ? bo wiele osób mówi ze nie warto a ja wrecz
przeciwnie, kupic i mieć spokój zmiana kiedy się tylko chce :)


Ja kupię. Mam parę innych rzeczy o wyższym priorytecie, ale jak będę miał odpowiednią gotówkę to kupię. Holy jest fajny i pod paroma względami mocniejszy od Retri, ale do robienia normalnych questów/daily/zbierania matsów wolę mieć spec który zabija moby dwa-trzy razy szybciej, a lepsza obrona i wytrzymałość Holy i tak się nie przydają.
Niedawno zresztą trafiłem na quest w Storm Peaks, który dla tanków/healerów jest bardzo uciążliwy. Sam do niego podchodziłem dwa razy zanim wreszcie za trzecim odpaliłem najbardziej dpsową konfigurację jaką miałem (chyba pierwszy raz korzystałem z Seal of Vengeance) i mi go zaliczyło. Z tego co widziałem w komentarzach na wowhead jest on źle skonstruowany i wielu tanków się nad nim biedzi. Chodzi o questa w którym dostajemy dwóch krasnoludzkich NPCów do pomocy a Ci atakują na tyle mocno, że jeśli sami nie zadamy sporych obrażeń przeciwnikowi to gra nie zalicza nam jego zabicia, co jest celem questu. Co gorsza z pomocy NPCów nie można nie skorzystać. Z kolei gdy grałem jeszcze Retri trafiały mi się questy, które lepiej bym zrobił jako Holy albo Prot. Tylko że to było gdy jeszcze levelowałem, dlatego chciałbym by Blizzard udostępnił taką opcję wcześniej niż na 80-tym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet na rogalu, mimo że nie raiduje nim to kupię dual-speca i tak... 1000g to nie jest teraz aż tak dużo, a mógłbym dowolnie i darmowo zmieniać spece pomiędzy kolejnymi heroickami i battlegroundami (bo jak wiadomo u rogue''a niestety jest duży podział na spece do PvE i PvP).

Swoją drogą, takie pytanie do kogoś kto gra rogalem80 dużo: w buildzie Mutilate jak do tej pory używam wolnych daggerów o wysokim min-max damage. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wśród raidujących rogali tak popularne są... szybkie daggery do Mutilate? o.O Czyżby mimo wszystko poisony zadawały wyższy damage? Ponoć też ma się to zmienić w 3.1 tak, że znowu wolniejsze będą lepsze również w PvE? W PvP to chyba na pewno powolne, bo przeciez chodzi o wysoki burst dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się