Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2009 o 13:27, Nevrac napisał:

Tzn. ze w pudełku WoW jest tylko karta aktywacyjna? -.-" to po co na stronie sklepu gram.pl
jest napisane format: 5x CD? : http://www.gram.pl/sk0_8g3e5_World_of_WarCraft.html


Nie.. są też płyty z grą. Ale to za co płacisz to de fakto właśnie ten kod. Samą grę mozesz sobie legalnie ściagnąć skąd kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:11, DemoBytom napisał:

Nie.. są też płyty z grą. Ale to za co płacisz to de fakto właśnie ten kod. Samą grę
mozesz sobie legalnie ściagnąć skąd kolwiek.


Żeby było śmieszniej - przy dobrym łączu znacznie szybciej się całość instaluje z sieci niż z płyt :D (Sprawdzone po formacie dysku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:12, Fumiko napisał:

Żeby było śmieszniej - przy dobrym łączu znacznie szybciej się całość instaluje z sieci niż z płyt :D (Sprawdzone po formacie dysku).


Wiem, że można ściągnąć wersję, która instaluje się w trakcie grania. Sam z tej wersji kożystałem kiedyś :P
Najgorsze jest dociąganie patchy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:19, DemoBytom napisał:

Wiem, że można ściągnąć wersję, która instaluje się w trakcie grania. Sam z tej wersji
kożystałem kiedyś :P


"rz"

Dnia 19.03.2009 o 15:19, DemoBytom napisał:

Najgorsze jest dociąganie patchy :/


Apropo, ten najnowszy już ściągnąłeś? Jak nie to lepiej sobie ustaw w tle bo strasznie powoli idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 03:19, KaPe napisał:

Jak mówię, kwestia czysto matematyczna, zapewne jest jakiś próg dps vs speed
gdzie to ma znaczenie.


Czyli innymi słowy trzeba czekać na patch i dokładne kalkulacje DPS kozaków z EliteJerks... :/ Ja na prawdę mam nadzieję, że jednak daggery o wysokim dps/min-max dmg będą wreszcie lepsze od szybkich, pod takie z resztą był tworzony Mutilate spec, ale jak zwykle Blizzardowi to nie wyszło (może dlatego, że nie testują zbyt dokładnie).

BTW, czy tylko mi podobają się bardziej wersje kolorystyczne Tier8 10man niż 25man? :) Z paroma wyjątkami, ale np sety Rogue, Warrior i Mag zdecydowanie lepiej wyglądają w wersji 10man (Valorous).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:23, Fumiko napisał:

"rz"


grr... a wiesz, że tak napisałem?.. :/ Moja ortografia sux :(

Dnia 19.03.2009 o 15:23, Fumiko napisał:

Apropo, ten najnowszy już ściągnąłeś? Jak nie to lepiej sobie ustaw w tle bo strasznie powoli idzie.


3.1? Hmm.. nie nie ściągałem.. Zaraz puszczę, bo potem to już pewnie nie będzie realne, żeby to dociągnąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:09, dupcio napisał:

jest problem jak wchodze na wow europe i chce sie zalogowac jakis error wyskauje i sie nie da a mam mozzile


Sprawdz czy ci sie na pewno RAM nie spalil w kompie i czy procek nie jest zakurzony. Sprawdz tez czy kabel z neta masz poprawnie wpiety do karty dzwiekowej poprzez zlacze USB w zasilaczu. Jesli wszystko jest ok to zrob format dysku, zainstaluj sobie linuxa i sprawdz co sie wtedy bedzie dziac..

>.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:09, dupcio napisał:

jest problem jak wchodze na wow europe i chce sie zalogowac jakis error wyskauje i
sie nie da a mam mozzile


Konta są obecnie integrowane z meta-accountem na battle.net''cie.
Dlatego nie można się zalogować. Po tej integracji wszystkie konta do gier od Blizzarda będą połączone. Będzie to działało troche tak jak Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam DK Unholly z mieczem 2h
Jakie najlepsze gemy koloru czerwonego żółtego i niebieskiego radzilibyście umiescić w zbroi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji o filmie na podstawie Warcrafta, ale zamiast daty premiery znalazłem tylko zdjęcie Teldrassil (Drzewa Życia). Czy ktoś z wasz wie kiedy ma być premiera, czy są już jakieś informacje które przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 23:09, Zebek napisał:

Mam DK Unholly z mieczem 2h
Jakie najlepsze gemy koloru czerwonego żółtego i niebieskiego radzilibyście umiescić
w zbroi??

Nie piszesz czy do tankowania czy dps, ale zakładam, że to drugie. W takim razie strength, strength i strength. Poważnie, z wyjątkiem dwóch niebieskich str/sta do aktywacji meta wkładaj tylko czysty str. Socket bonusy są zbyt słabe, żeby opłacało się włożyć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:12, Fumiko napisał:

Żeby było śmieszniej - przy dobrym łączu znacznie szybciej się całość instaluje z sieci
niż z płyt :D (Sprawdzone po formacie dysku).


To jest raczej niemożliwe. Chyba że przez instalowanie z płyt masz na myśli kolejno podstawka, TBC a potem WLK.

Instalowanie dodatków po kolei jest oczywistą stratą czasu, biorąc pod uwagę fakt że płyta DvD z Lich Kingiem zawiera również pliki podstawki i TBC. Można z niej zainstalować grę na czystym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 00:08, Michal256 napisał:

To jest raczej niemożliwe. Chyba że przez instalowanie z płyt masz na myśli kolejno podstawka,
TBC a potem WLK.


Podstawka i Lisz. I patchowanie. Mówię poważnie, że z sieci mi szybciej poszło. Niemożliwe to to jest, jak masz słabe łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 00:26, Fumiko napisał:

Podstawka i Lisz. I patchowanie. Mówię poważnie, że z sieci mi szybciej poszło. Niemożliwe
to to jest, jak masz słabe łącze.


Możliwe byłoby tylko jeśli masz łącze szybsze od czytnika płyt DvD.

Instaluj grę wyłącznie z płyty lich kinga. Nie ma sensu ani potrzeby instalowania podstawki przed lich kingiem. LK zawiera wszystkie dane.

Podstawka w wersji wcześniejszej niż 3.0 ma zupełnie inną strukturę plików i w najlepszym wypadku posiadanie zainstalowanej podstawki nieznacznie przyspieszy instalowanie lich kinga (przy znacznej stracie czasu potrzebnej na instalowanie podstawki). Niezależnie od tego czy na kompie masz zainstalowaną podstawkę, czy też nie - instalator musi wykonać taką samą pracę, z tą różnicą że pliki podstawki może czytać z dysku twardego zamiast dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Słyszałem ze WoW instaluje się długo... no i moje pytanie to jak długo to moze potrwac? Odpiszcie szybko bo o 11:30 idę kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 09:58, Nevrac napisał:

mam pytanie. Słyszałem ze WoW instaluje się długo... no i moje pytanie to jak długo to
moze potrwac? Odpiszcie szybko bo o 11:30 idę kupic.

zalezy od komputera u mnie na najslabszej mojej maszynce wszystkie wow(podstawka, TBC, WOTLK) instaluja sie 45 minut same, patchowanie trwa jak mam je na dysku kolejne 30 minut co najmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się