Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 13:31, Vantor Zorin napisał:

Mam pytanko do którego lvla chodzić w tym secie co dk dostaje z questów ?


Ja zaryzykowałem i... chodziłem w tym secie aż do 69 lvlu (kiedy to klimat DK mi się przejadł, ale to swoją drogą ;)). Ta klasa jest tak PRZEGIĘTA i prościutka w levelowaniu, a do tego set z prologu jest tak dobrze zbalansowany, że po prostu nie ma wielkiej potrzeby jego wymieniania (jedyne czego ci będzie brakować to HP). Jedyne co wypadałoby zmienić możesz sobie oblukać tutaj: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&n=Rosencratz

Dnia 24.03.2009 o 13:31, Vantor Zorin napisał:

A i czy są jakieś specjalne itemy aby cały czas wyglądać jak dk?


W TBC z questowania zgarniesz same itemy, które upodobnią ciebie do dilerów golda z chińskiej triady farmerskiej xP Ale za to już w WLK w questach jest dużo gearu, który ma specjalne osobne modele (i wygląda to fajnie i klimatycznie), natomiast na 80 lvlu czekają ciebie oczywiście specjalne sety dla DK + w Naxxramas dropią itemki wyglądające niemal identycznie jak ta zbroja z prologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co za różnica kiedy wpisze klucz z TBC skoro nie ma w TBC darmowego czasu?

Ja spytam teraz tak, bo wciąż nie wiem, ciągle szukam - gdzie wpisać ten kod, który daje 10 dni darmowego grania? Dostałem go z TBC "dla przyjaciół"....
Czy może nie da się tego 10 dniowego dla siebie wziąć? Bo nie chodzi mi o ten free trail, ale o dodatkowy keya, co dostałem z TBC. Gdzie go wpisać?
Próbowałem go wpisywać przy upgradzie konta, ale był zły. Tam się wpisuje normalny cd key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 17:16, Vaxinar napisał:

Tylko co za różnica kiedy wpisze klucz z TBC skoro nie ma w TBC darmowego czasu?


Bo najpierw instalujesz sobie podstawkę, potem bierzesz sobie triala TBC - który ma chyba 10 dni, a dopiero potem wpisujesz klucz z TBC.

Dnia 25.03.2009 o 17:16, Vaxinar napisał:

Ja spytam teraz tak, bo wciąż nie wiem, ciągle szukam - gdzie wpisać ten kod, który daje 10 dni darmowego grania? Dostałem go z TBC "dla przyjaciół"....


"Dla przyjaciół" - znaczy możesz to dać znajomemu, żeby sobie założył własnego triala - jest to kod do triala podstawki. Nie można go wykożystać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Kupiłem WoWa no i niestety mam dosc. Patche mi się sciągają os soboty no i konca nie widac! nie wiem ile się juz sciągnęło może z 5GB?... to minimum...... Prędzej zbankrutuje przez rachunki za prąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 17:19, DemoBytom napisał:

Bo najpierw instalujesz sobie podstawkę, potem bierzesz sobie triala TBC - który ma chyba
10 dni, a dopiero potem wpisujesz klucz z TBC.

To chyba zwaliłem sprawę. Bo kliknąłem sobie tam trail TBC, ale... nic nie przedłużyło mi. W sensie tam gdzie pisze do kiedy mam grę opłaconą. No i już oficjalnie upgradowałem z kodem.
Trial chyba poszedł się kochać. :(

Dnia 25.03.2009 o 17:19, DemoBytom napisał:

"Dla przyjaciół" - znaczy możesz to dać znajomemu, żeby sobie założył własnego triala
- jest to kod do triala podstawki. Nie można go wykożystać dla siebie.

Pytam, bo jak kupowałem podstawkę WoWa to wziąłem dla siebie, aby mieć dodatkowe 10 dni darmo. Ale już teraz nie mogę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 18:16, Nevrac napisał:

Dobra... Kupiłem WoWa no i niestety mam dosc. Patche mi się sciągają os soboty no i konca
nie widac! nie wiem ile się juz sciągnęło może z 5GB?... to minimum...... Prędzej zbankrutuje
przez rachunki za prąd....


Od soboty? Dziwne, ja ściągałem prawie cały jeden dzień. Aczkolwiek leci wolnno strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod w pudełku to Guest Pass Key - obecnie bez sensu ;P, bo można założyć triala bez niego. Nie można go dodać do konta.

Trial TBC można wziąć jak ma się konto classic WoW. Jeśli skończył Ci się abonament - to doda Ci 10 dni. Jeśli abonament trwa, to (chyba) da ci tylko dostęp do contentu TBC na 10 dni (ale nie przedłuży abonamentu).

Trial WotLK - można wziąć jak ma się konto TBC. Ale znów sytuacja jest podobna - jeśli masz aktywny abonament, to Ci nie doliczy 10 dni, tylko da dostęp do contentu WotLK na 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za radę.
Teraz jeszcze tak, co to jest to "buy Wrath online"? Po prostu kupienie gry on line?

I... Żeby nie zrobić głupoty jak będę kupował Wrath to najlepiej chyba zrobić tak jak już tutaj gość wyżej pisał.
Najpierw trail, skończy się, to wtedy upgrad do pełna.
Dzięki za pomoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu walicie ja odpaliłem triala 10 dniowego tbc mając już zaktywowany główny klucz z pudełka. Wchodzisz w trialową stronkę wpisujesz login i hasło i masz 10 dni darmowe. Morze wratch ma tak jak mówią wyżej bo najpierw walnąłem trial potem klucz ale tbc zrobiłem na odwrót i działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz ostatnio coraz bardziej się opier... Dzisiaj po godzinie musieliśmy przerwać hero naxx bo około 30 % ludzi miało ciągłe dc. Na generalu też był niezły spam. Ale może i dobrze, że coraz więcej ludzi ma podobny problem do mojego, ponieważ blizz może wreszcie coś zaczną z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 20:20, Renchar napisał:

Co wy tu walicie ja odpaliłem triala 10 dniowego tbc mając już zaktywowany główny klucz
z pudełka. Wchodzisz w trialową stronkę wpisujesz login i hasło i masz 10 dni darmowe.


W ogóle nie skminiłeś o co chodzi... You fail.

@ Dregorio: Knights of the Ebon Blade, musisz jednak odblokować Ebon Hold w Icecrown Glacier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 17:16, Vaxinar napisał:

Tylko co za różnica kiedy wpisze klucz z TBC skoro nie ma w TBC darmowego czasu?


Powiem tobie krótko i na temat: do aktywacji triala TBC i WotLK nie potrzebujesz aktywnego konta (może być zamrożone, tj nieopłacone). Trial trwa 10 dni. Czy muszę coś dodawać i mówić jak to wykorzystać na korzyść? :)

Dnia 25.03.2009 o 17:16, Vaxinar napisał:

Ja spytam teraz tak, bo wciąż nie wiem, ciągle szukam - gdzie wpisać ten kod, który daje
10 dni darmowego grania? Dostałem go z TBC "dla przyjaciół"....


Triale aktywujesz z poziomu strony zarządzania kontem...

Dnia 25.03.2009 o 17:16, Vaxinar napisał:

Czy może nie da się tego 10 dniowego dla siebie wziąć? Bo nie chodzi mi o ten free trail,
ale o dodatkowy keya, co dostałem z TBC. Gdzie go wpisać?


Daruj sobie ten free trial key, to bzdura, nie ma już czegoś takiego... Teraz do aktywacji triala nie trzeba żadnych kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 21:07, żyrafa napisał:

Blizz ostatnio coraz bardziej się opier... Dzisiaj po godzinie musieliśmy przerwać hero
naxx bo około 30 % ludzi miało ciągłe dc. Na generalu też był niezły spam. Ale może i
dobrze, że coraz więcej ludzi ma podobny problem do mojego, ponieważ blizz może wreszcie
coś zaczną z tym robić.

hmm coś w tym może i jest ponieważ grając w wow dostaje cd/lag spike/i inne zacialy lub wrecz mnie wywala i nie moge się zalogować przez jakiś czas, myśle "net!" ale nie, bo niby on coś tam czasem mi nawala ale filmiki z yt nawed w hd spoko lecą a tu kurcze takie zaciachy ;( (może to wynik ładania poprzedniego problemu z łączem, co naprawią to zepsują inne ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2009 o 00:12, SoieR napisał:

hmm coś w tym może i jest ponieważ grając w wow dostaje cd/lag spike/i inne zacialy lub
wrecz mnie wywala i nie moge się zalogować przez jakiś czas, myśle "net!" ale nie, bo
niby on coś tam czasem mi nawala ale filmiki z yt nawed w hd spoko lecą a tu kurcze takie
zaciachy ;( (może to wynik ładania poprzedniego problemu z łączem, co naprawią to zepsują
inne ;D)


dokładnie, z tego co czytam na forum blizza to sporo ludzi ma tak, że nie może się zalogować do momentu wipa lub śmierci bossa. Ja najczęściej jak mam dc to po 20 s wracam back, ale zdarzają się walki że przez jakiś czas nie mogę. Btw jak wiele osób ma ten problem świadczy wątek http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=7913091630&sid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozesz powiedziec ile miejsca na dysku zajmuje WoW? będe mógł ustalić ile mniej więcej czeka mnie jeszcze pobierania... narazie folder wow u mnie ma 11,06GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 08:18, Nevrac napisał:

a mozesz powiedziec ile miejsca na dysku zajmuje WoW? będe mógł ustalić ile mniej więcej
czeka mnie jeszcze pobierania... narazie folder wow u mnie ma 11,06GB


U mnie 15.4GB, łącznie ze wszystkimi łatkami na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się