Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2009 o 22:33, Nevrac napisał:

samo sobie ciągnie? ;p


Jeśli nie anulujesz subskrypcji to po wygaśnięciu Blizz sam ściągnie opłatę za kolejny okres (jeśli karta będzie wypłacalna).

Co do patchy - 3.1.0 jeszcze nie wyszło. Po prostu zostaw Blizz downloadera tak jak jest ustawiony domyślnie - czyli żeby ściągał pliki patcha 3.1.0 w tle, po tym jak zamkniesz grę. Dzięki temu będziesz miał mniej do ściągania w dniu premiery patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 19:07, michal hunter napisał:

Mam pytanie czy jest jakaś paczka paczy 1.4.3 do 2.4.3???? bo potrzebuje a nie wiem ile
tego będzie.


Odpal grę, spróbuj się zalogować (dowolne dane logowania, nie muszą być prawdziwe) i samo powinno się zacząć ściągać. Patchuj tak długo aż będziesz miał grę w wersji 3.0.9. Potem powinien się jeszcze uruchamiać downloader w tle, który będzie ściągał patcha 3.1.0. Przyda się gdy zostanie on wprowadzony na serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 19:00, Nevrac napisał:

omg to nie mogliby dac tych patchów odrazu do tego załego Blizzard Downloadera zeby się
odrazu sciągnęło? Ja niby mam te patche sobie sciągac po kolei co tam je dał Jaggred?


Omg to byśmy czekali na WoW kilka lat więcej? Nie wszystko było gotowe tak na zaraz. Po za tym muszą jakoś utrzymać tą ogromną bazę graczy przy sobie, to w końcu biznes. Patche ciągle sprawiają, że ludzie wracają do gry i nie czują się nią znudzeni, ciągle mają coś nowego do roboty i nie mają przy tym uczucia przepychu contentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:23, Vaxinar napisał:

Proszę o pomoc w jednym prostym queście.
Mam z tego co rozumiem nabyć w dobrze oznaczonym sklepie trzy skrzynie, a przynajmiej
o skrzyniach piszę w oknie questa. Ale nie wiem u kogo, bo jedyny sprzedawca w tym sklepie
w dzielnicy magów nie ma tego czegoś. :/

http://www.wowhead.com/?quest=1920

@Bingolo:
http://www.wowhead.com/?quest=7581

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 01:31, Solstheim napisał:

Naxa 10man full clear po 3,5h Done. Ale nie o tym pisze.
A mianowicie miałem "fajny" bug na Razoviusie. A dokładnie gdy Razovius padł i trzeba
było dobić Addy:
http://img14.imageshack.us/my.php?image=deathcoilpwnedj.jpg


To nie bug akurat:
http://www.wowhead.com/?spell=29125#comments

Jak jedna z osób w komentarzach napisała, kiedy Razovious ginie te addy dostają debuff który zwiększa otrzymane obrażenia. Ale dostają go tylko te addy, które nie są w momencie śmierci bossa Mind Control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:39, mateuszbanach0 napisał:

słuchajcie, na nowo zainstalowałem WOWa, i ściągam patche (nie z wow-europe). gdzie te
patche mam umieścić???


Najlepiej na dysku twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:46, Sth`Devilish napisał:

> słuchajcie, na nowo zainstalowałem WOWa, i ściągam patche (nie z wow-europe). gdzie
te
> patche mam umieścić???

Najlepiej na dysku twardym.

co ty nie powiesz... chodziło mi w którym folderze z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:57, mateuszbanach0 napisał:

> > słuchajcie, na nowo zainstalowałem WOWa, i ściągam patche (nie z wow-europe).
gdzie
> te
> > patche mam umieścić???
>
> Najlepiej na dysku twardym.
co ty nie powiesz... chodziło mi w którym folderze z grą.

To jest żart? Jeśli tak to głupi. Masz je zainstalować. Nie trzeba ich wklejać do folderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaliczyć tego q The Keeper''s Favor idę do takiej druidzi i znią rozmawiam dostaje teleport do monglade. Mam prosić o pomoc takiego kola podobnego do syna cenariusa. Jednak nie mogę z nim porozmawiać, nie mam pojęcia co zrobić. Gdzie nie patrze w goglach to każdy ma wykrzyknik przy tym kolesiu a ja nie nie wiem czy czegoś nie zrobiłem czy mam Buga bo resetowałem tego questa 3 razy i nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 16:47, Renchar napisał:

Nie mogę zaliczyć tego q The Keeper''s Favor idę do takiej druidzi i znią rozmawiam
dostaje teleport do monglade. Mam prosić o pomoc takiego kola podobnego do syna cenariusa.
Jednak nie mogę z nim porozmawiać, nie mam pojęcia co zrobić. Gdzie nie patrze w goglach
to każdy ma wykrzyknik przy tym kolesiu a ja nie nie wiem czy czegoś nie zrobiłem czy
mam Buga bo resetowałem tego questa 3 razy i nic nie pomogło.

http://www.wowhead.com/?quest=13073#comments:id=388381 - zobacz czy to nie jest Twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś gildie, które w dalszym ciągu grają tylko na vanilla raidach? A może ktoś gra w taki sposób? Potrzebuję aktywnej, która może sobie pozwolić na AQ/20 czy ZG :) I obojetnie czy Alliance czy Horda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 19:53, kacper2691 napisał:

Zna ktoś gildie, które w dalszym ciągu grają tylko na vanilla raidach? A może ktoś gra
w taki sposób? Potrzebuję aktywnej, która może sobie pozwolić na AQ/20 czy ZG :) I obojetnie
czy Alliance czy Horda :P

Napisz na Kanale LFG ze szukasz ludzi na taki,a taki wypad. Powinno znaleźć się wielu chętnych. Już kilka razy bylem tak zmuszony szukać kompanów do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:13, Lukas1992 napisał:

Napisz na Kanale LFG ze szukasz ludzi na taki,a taki wypad. Powinno znaleźć się wielu
chętnych. Już kilka razy bylem tak zmuszony szukać kompanów do gry.


Nie chodzi mi dokładnie o takie coś - takie szukanie to na Trade można i szybko się chętnych znajduje. Chodzi mi o gildie które raidują pre-TBC. http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Sixty&p=1 tutaj przykład tego typu gildii, która niestety się już prawie rozpadła :/ Planuje kupić nowe konto(tylko podstawkę). TBC i WotLK to dla mnie ten sam nudny syf - jedna wielka nuuuudna :P Dlatego szukam gildii, które raiduja klasyczne 40 many :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by ostała się nawet jedna taka gildia. Po pierwsze takie rajdy są ciężkie i czasochłonne. Po drugie, ile razy można łazić w to samo miejsce (szczególnie, jak się z niego wszystko wyniosło)? A po trzecie, Naxx 40 zniknął, więc nie ma największego wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się