Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 15:19, Mirajka napisał:

> Naxa 10man full clear po 3,5h Done. Ale nie o tym pisze.
> A mianowicie miałem "fajny" bug na Razoviusie. A dokładnie gdy Razovius padł i trzeba

> było dobić Addy:
> http://img14.imageshack.us/my.php?image=deathcoilpwnedj.jpg

Serjosly, Ty cos widzisz na tym UI?

A czego mam nie widziec? Wszystko jasno i pieknie ułożone. Tylko potrzebne na raidy addony/bary/skille reszta pochowana. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

awww a wiesz jak bardzo zmieniła się mechanika/talenty/skile i ile zmian zostalo wprowadzonych od tamtych czasów? to już NIE jest ta sama gra, z tbc/lk czy nie grasz w tbc I lk a nie w podstawke, to jest taki "chłyt małketingowy" bliza, niby możęsz nie kupić nowego dodatku i kontynuawać gre ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 01:19, SoieR napisał:

awww a wiesz jak bardzo zmieniła się mechanika/talenty/skile i ile zmian zostalo wprowadzonych
od tamtych czasów? to już NIE jest ta sama gra, z tbc/lk czy nie grasz w tbc I lk a nie
w podstawke, to jest taki "chłyt małketingowy" bliza, niby możęsz nie kupić nowego dodatku
i kontynuawać gre ale...


Po części mas zracje. Są jednak dwa rodzaje gildii grających na pre-TBC:
1. Takie które zdobywają t2/t2,5 lub epic pvp, enchantują je na maxa i siedzą sobie na pvp zabijając każdego lub
2. Takie które nie pozwalają na uzywanie enachntów wyższych niż 300 pkt skilla, zakaz używania glyphów, talenty tylko 31 pkt w drzewku, zakaz używania broni które dropią w TBC lub WotLK itp.

Tych gildii jest bardzo mało ale coraz częściej sie spotyka petycje do Blizza o stworzenie serwera do pre-TBC tylko. Mam nadzieję, że Blizz da się namówić na takie coś niedługo, a jest wielu graczy którzy nie chcą raidować Ulduaru i innych w przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 12:06, kacper2691 napisał:

2. Takie które nie pozwalają na uzywanie enachntów wyższych niż 300 pkt skilla, zakaz
używania glyphów, talenty tylko 31 pkt w drzewku, zakaz używania broni które dropią w
TBC lub WotLK itp.

Rozumiem też, że tankuje u nich tylko Warrior, ranged DPS to tylko Mag, melee dps - fury warek/rogal, a healer = Priest. Paladyn jest wyłącznie do dawania blessów, Druid do Innervate na Priestów, a Szaman daje Mana Tide. Warlock to tylko CoE - oczywiście CoS jest oddzielnym spellem - a Hunter jest dla Tranq Shota. Oczywiście Alliance nie ma szamanów, a horda Palków. Broni 2h nikt nie używa, bo to tylko zabawki na PvP, podobnie jak pety huntera/warlocka - bo nie mają avoidance i połowe hp co dzisiaj. Limit debuffów na bosie wynosi 8, może 16 jeśli mówimy o późniejszych patchach.
Używanie 31 talentów też nie ma żadnego znaczenia, zmiany są zbyt duże by to miało znaczenie, część skilli nie jest już w talentach, wiele talentów zostało znacznie ulepszonych, skalowanie podstawowych skilli poprawiono, dodano nowe i lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do RAIDUJĄCYCH warriorów tanków i rogue: czy te całe hit i expertise ratingi są aż tak ważne, aby skupiać się na nich przed innymi statsami (avoidance i stamina dla warriora i crit/ap dla rogue)? Dobra dobra, wiem że dla rogue Hit Cap jest ważny, ale czy dla warrior na prawdę musi mieć te 263 hit ratingu? To samo tyczy się Expertise, czy warrior koniecznie musi mieć 164 expertise rating? Chodzę po armory i inspektuję sobie znanych mi tanków na moim serwerze i widzę, że skupiają się oni bardziej na avoidance niż na hit/expertise (mają ledwie połowę do capa). Wielu rogali mówi mi tez, że Expertise nie jest aż takie istotne i stanowi ledwie zauważalną różnicę w PvP jeżeli brakuje np 2-3 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę czy mógłby ktoś podać build do tankowania Death Knightem przy lvlu 60-61 jako, że chciałem z kuplem healerem zacząć instalkować sobie w Outlandzie. Wszystkie buildy jakie znalazłem były już pod 80, a chciałem wiedzieć jak najefektywniej tankować właśnie około lvlu 60. Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:34, Mazolek napisał:

Witam. Mam prośbę czy mógłby ktoś podać build do tankowania Death Knightem przy lvlu
60-61 jako, że chciałem z kuplem healerem zacząć instalkować sobie w Outlandzie. Wszystkie
buildy jakie znalazłem były już pod 80, a chciałem wiedzieć jak najefektywniej tankować
właśnie około lvlu 60. Z góry dziękuje za odpowiedź :)


Z DK jest taka sprawa, że w zasadzie każde drzewko pozwala tankować przy zachowaniu niezłego dpsu. Mnie osobiście najbardziej odpowiada blood, dlatego myślę że sprawdziłoby się coś takiego:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/deathknight/talents.html?tal=2305021533033313200251013000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Później jeszcze Blood Gorged, Blade Barrier (ale to można później bo przydaje się mocno gdy już się ma Rune Strike), Toughness z drzewka Frost i ewentualnie Dancing Rune Weapon.
Z takim buildem masz bardzo dobry dps (i to bez ghoula) a możesz spokojnie tankować praktycznie wszystko przewidywane na mniej więcej Twój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto wie co to za addon ?

EDIT: jaka część Auctionera odpowiada za pokazywanie ile warty jest dany przedmiot u vendora, gdy się na niego najedzie ?

20090330005933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 00:59, Vesania666 napisał:

kto wie co to za addon ?

To moze byc pitbull, perfect raid, aguf i cala masa innych addonow do robienia ramek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja moze zapytam co to wogole sa za oddaony ktore wygladaja tak kapitalnie na rysunku powyzej? Udalo mi sie zauwazyc dwa XPeral`a oraz Recounta a reszta? calosc wyglada genialnie jest przejrzyste i intuicyjne. Ktos wie co to za addony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłem ostatnio , że opłacanie rocznego abonamentu w wowie wynosi około 600zł Nie jest to , aż tak duża kwota. Zastanawiam się czy nie spróbować pograć w ta gre. Tylko sie troche boje czy mi sie spodoba. Wcześniej grałem około roku w Guild Wars , ale znudziło mi sie po czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:13, Net.com napisał:

Obliczyłem ostatnio , że opłacanie rocznego abonamentu w wowie wynosi około 600zł Nie
jest to , aż tak duża kwota. Zastanawiam się czy nie spróbować pograć w ta gre. Tylko
sie troche boje czy mi sie spodoba. Wcześniej grałem około roku w Guild Wars , ale znudziło
mi sie po czasie ...

Tak naprawdę, to nie znam osoby, która zagrała w wowa i nie powiedziała "łał". Nie wiem co tą grę czyni tak genialną i wciągającą. Wykazałem się silną wolą i po tym jak skończył mi się 60 dni prepaid postanowaiłem, że przedłuże sobie dopiero na wakacje, bo przez tą grę prawie całkiem olałem szkołę...Na pewno ma jakieś wady, ale w tej chwili nie jestem w stanie ich wymienić :P. Jedno jest pewne-warto spróbować: wydasz do 60 złoty na podstawkę i dostaniesz 40 dni za free. Jak Ci się nie spodoba, to nie przedłużysz abonamentu, a nawet te 40 dni jest warte 60 zł. No a jak ci się spodoba, to cóz...bb real life :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 00:59, Vesania666 napisał:

EDIT: jaka część Auctionera odpowiada za pokazywanie ile warty jest dany przedmiot u
vendora, gdy się na niego najedzie ?

Informant.

Co do screena - framesy to AG Unit Frames, pasek u góry - FuBar, buffy - Morganti''s Buffbars, bary - bartender + buttonfacade (skórki), dmg meter to SW stats (obecnie większość używa Recounta), CTraid od framesów MT, hud to DHUD pewnie (obecnie aktualizowany jest tylko IceHUD), mapa to pewnie simpleminimap + coś do przesuwania okienek, threatmeter to omen, co do tych ramek na dole to być może eePanels (obecnie rozwijany jest kgPanels) - pozwala wklejać własne tekstury. Niewykluczone, że to jest jakiś pack z gotowymi ustawieniami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź na poprawkę, że prawdziwa gra i najwięcej do roboty jest na 80lvlu ;p Mówię to, gdyby miało Ci się znudzić podczas levelingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:51, CH1CKEN napisał:

Weź na poprawkę, że prawdziwa gra i najwięcej do roboty jest na 80lvlu ;p Mówię to, gdyby
miało Ci się znudzić podczas levelingu...

No tak w GW też wszystko sie dopiero zaczynało od max lvl zadaje sobie z tego sprawę . A i ile mniej-więcej czasu zajmuje nabicie 80lvl ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard ułatwia leveling jak może, 1-60 i 60-70 zostały ułatwione, a w Northrendzie od 68 leveluje się całkiem przyjemnie ;p Wprawnemu graczu zajmie to kilkanaście dni, mniej wprawnemu 3 miesiące, a niektórzy levelują jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:09, CH1CKEN napisał:

Blizzard ułatwia leveling jak może, 1-60 i 60-70 zostały ułatwione, a w Northrendzie
od 68 leveluje się całkiem przyjemnie ;p Wprawnemu graczu zajmie to kilkanaście dni,
mniej wprawnemu 3 miesiące, a niektórzy levelują jeszcze dłużej.

A dużo Polskich gildii jest , albo czy istniaja jakas gramowa gildia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się