Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2009 o 11:39, Azvar napisał:

Ale bym się ucieszył jakby któregoś dnia ta klasa zniknęła z gry ;> A razem z nią
zastępy noobów, mhrocznych dzieci zua oraz cwaniaczków, którym się wydaje że są dobrzy
w PvP bo grają DK ;)

Rozumiem, że normalni ludzie już nie mogą grać DK, bo normalni ludzie to grają klasami, które były przegięte w PvP w BC, a teraz już nie są, więc trzeba się kogoś czepić ;) Jak powiedział Hubi_Koshi wyluzuj, traktowanie WoWowego PvP zbyt poważnie szkodzi, po co sie denerwować? :) Może kiedyś coś ponerfują, ale to najwyżej inna klasa będzie FotM, nic sie na to nie poradzi.

A tych tanków to się już czepiłeś chyba pro forma: to ile dps robi tank nigdy nie było kryterium wyboru, a w kwestiach defensywnych DK dostają nerf za nerfem, więc wcale nie będą przegięci (już nie są, tylko akurat najtrudniejsza walka aktualnego contentu została pechowo zaprojektowana tak, że ich faworyzuje, a że reszta jest prosta, to nikogo nie obchodzi kto tam jest lepszy). A konkretnie to zmiany zmierzają w takim kierunku, że wszystkie tankujące klasy będą właściwie takie same, co będzie może zbalansowane, ale trochę nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko małe. Czy konto utworzone przy ściąganiu wersji trial można bez problemów przekształcić w zwykłe ? Tzn. Po zakupie gry i zapłaceniu abonamentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 16:00, Firaxo napisał:

Mam pytanko małe. Czy konto utworzone przy ściąganiu wersji trial można bez problemów
przekształcić w zwykłe ? Tzn. Po zakupie gry i zapłaceniu abonamentu ?


Tak. W account management powinieneś mieć taką opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:45, Corvin0451 napisał:

> Ale bym się ucieszył jakby któregoś dnia ta klasa zniknęła z gry ;> A razem z
nią
> zastępy noobów, mhrocznych dzieci zua oraz cwaniaczków, którym się wydaje że są
dobrzy
> w PvP bo grają DK ;)
Rozumiem, że normalni ludzie już nie mogą grać DK, bo normalni ludzie to grają klasami,
które były przegięte w PvP w BC, a teraz już nie są, więc trzeba się kogoś czepić ;)
Jak powiedział Hubi_Koshi wyluzuj, traktowanie WoWowego PvP zbyt poważnie szkodzi, po
co sie denerwować? :) Może kiedyś coś ponerfują, ale to najwyżej inna klasa będzie FotM,
nic sie na to nie poradzi.

w pełni się zgadzam, już jakiś czas temu spisałem pvp w wow na straty, bg i luźne wpvp walki owszem - ale co by blizz nie zrobił e-sportu to z tego nie będzie... a tylko to szkodzi grze QQ

nie zmienia to jednak faktu że dk jest dużo za dużo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 17:48, SoieR napisał:

nie zmienia to jednak faktu że dk jest dużo za dużo ;P


Bo to nowa zabawka, więc każdy chce zobaczyć jak to jest. Gdyby dali dwie, trzy czy cztery nowe klasy to wszystkich ich byłoby pełno. IMO Blizzard zrobił błąd pozwalając zaczynać grę na 55-tym poziomie i zostawiając resztę bez zmian. Jeśli teraz ktoś ma jedną postać na 55 i chce sobie pograć czymś innym, to bierze DK bo tym jest najszybciej i najłatwiej dobić do osiemdziesiątki. Rozumiem, że wielu ludziom nie chciałoby się zaczynać od zera (to jest od jedynki :-) ), ale skoro uznali że content jest tak zaawansowany, niechby dali pozostałym klasom możliwość startowania od 55-ki czy nawet od 40-ki. Do wyboru przy tworzeniu postaci. Wtedy i DK nie byłoby tak dużo bo nie każdemu chce się levelować postać od zera, a jeśli można przeskoczyć cały początek i zaoszczędzić sobie trochę czasu to już jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoW''a nie gram już od września, mag na 70tce "śpi" sobie spokojnie ale zastanawiam się nad powrotem do gry. Dwa pytania. Czy są jakieś inne sety PvP niż tylko z areny ? Np za honor tak jak kiedyś ? T7 oraz T7.5 ? Który gdzie się zdobywa i w ile osób ? Kiedyś nie było to wszystko tak pogmatwane. Nawet nie śniło się o połówkach tierów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:31, 4ny4 napisał:

W WoW''a nie gram już od września, mag na 70tce "śpi" sobie spokojnie ale zastanawiam
się nad powrotem do gry. Dwa pytania. Czy są jakieś inne sety PvP niż tylko z areny ?
Np za honor tak jak kiedyś ? T7 oraz T7.5 ? Który gdzie się zdobywa i w ile osób ? Kiedyś
nie było to wszystko tak pogmatwane. Nawet nie śniło się o połówkach tierów...

T7 z Naxa/Malygosa/Sarthariona/Voa 10man , T7,5 z tego samego tyle ze 25man. Różnica to jakies 10punktów wiecej na kazdym statsie (Np na T7 jest 60str to na T7,5 jest okolo 70str).
PVP set można kupić także za WOTLK odpowiednik Badgow. Czyli emblem of heroism( Z Hc instancji 5man i raidow 10man) jest to set niebieski lub za Emblem of Valor(za 25man raidy) wtedy jest dostepny set epicki. Można także chodzić na VoA(Taka prosta raid-insta gdzie leca itemy mieszane, tzn i T7 i pvp sety ale mieszane i odrazu gotowe czyli np, nie wypada token na chesta a gotowy Chest dla danej klasy i danego specu czyli czysto losowa sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie już nawet BG są niefajne od kiedy wprowadzili DK... Szczególnie jeśli jest ich na BG kilku i to w tankerskim gearze z Shadow of Death (talent), są wtedy totalnie nieśmiertelni i jednocześnie nadal bardzo groźni. To mi zrujnowało dobrą zabawę, jaką były wcześniej BG. Wintergrasp mogliby troszkę zrevampować, obecnie ma wiele wad, głównie jeśli idzie wytrzymałość pojazdów, zadawane nimi obrażenia vs gracze oraz generalnie obronę przed graczami (piechota), a także działające na nie knockbacki o.O W ogóle jakiekolwiek skille, które coś przesuwają nie powinny działać na pojazdy i na graczy na mountach, to imho jest cholernie wkurzające (najbardziej wkurza jak taki DK ciebie przywoła zanim w ogóle zaczniesz biec, albo jak przy wejściu do Naxxramas będąc na flying mouncie dostaniesz knockbacka od kogoś i spadniesz w dół...).

Jest WLK na prawdę fajne, ale PvP jest tym razem do prawdy żałosne i denne, sytuację ratuje moim zdaniem jedynie WG, tak to oceniłbym PvP na dostateczny z minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 01:05, Azvar napisał:

Jak dla mnie już nawet BG są niefajne od kiedy wprowadzili DK... Szczególnie jeśli jest
ich na BG kilku i to w tankerskim gearze z Shadow of Death (talent), są wtedy totalnie

jak już kiedyś pisałem miałem sytuacje na arenie z kumplem (szaman) że rozbroiliścy 2 dk (nie pytaj jak bo nei wiem...) ale jako że obaj byli unloly to od razu rez jako ghule i ognia, zatłukli szamana bo wyskoczyłem z many (leczenie obrażeń i usówanie ton choróbsk tanie nie jest z że nie gram holy/jotw...), potem musiałem biegać po caaałej arenie żeby mnie nie zadźgali bo cholerstwo ostro napierdziela... no i ofc obaj mieli pety... to był horror 4ghulce biegające za mna ;D -to było kiedy ten talent nie miał cd

Dnia 08.04.2009 o 01:05, Azvar napisał:

nieśmiertelni i jednocześnie nadal bardzo groźni. To mi zrujnowało dobrą zabawę, jaką
były wcześniej BG.

potem trafiliśmy z tym samym szamanem trafiliśmy na 2x muti rogal.... nic więcej nie powiem ;D, low lvlkowe bg też nei istnieje bo albo najbierw trafiasz na twinków którzy sami mogą wysolować przeciwną nie wytwinkowaną drużyne, to potem trafiasz na twinków dk (głównie bracket 50-59) gdzie dk z 7+k hp to nie rzadkość... aaahhh i jescze ten kochany chain DG bo ofc jest ich tyle że mogą sobie rzucać tobą tak dlugo jak gługo im się to nie znudzi

Dnia 08.04.2009 o 01:05, Azvar napisał:

Wintergrasp mogliby troszkę zrevampować, obecnie ma wiele wad, głównie
jeśli idzie wytrzymałość pojazdów, zadawane nimi obrażenia vs gracze oraz generalnie
obronę przed graczami (piechota), a także działające na nie knockbacki o.O W ogóle jakiekolwiek
skille, które coś przesuwają nie powinny działać na pojazdy i na graczy na mountach,
to imho jest cholernie wkurzające (najbardziej wkurza jak taki DK ciebie przywoła zanim
w ogóle zaczniesz biec, albo jak przy wejściu do Naxxramas będąc na flying mouncie dostaniesz
knockbacka od kogoś i spadniesz w dół...).

wintergrasp to imho wogóle jakaś pomyłka... było wielkie halo.. uhhh co to nie będzie prawdziwe wpvp, tymczasem to nawet nie jest pvp... pvmaszyny/ściany/tenacity/cokolwiek tylko nie player... +głupi cd na to...

Dnia 08.04.2009 o 01:05, Azvar napisał:

Jest WLK na prawdę fajne, ale PvP jest tym razem do prawdy żałosne i denne, sytuację
ratuje moim zdaniem jedynie WG, tak to oceniłbym PvP na dostateczny z minusem.

gief stare dobre hillsbrand... nawet to z tbc... QQ oh w8 ale to nie dawało itemków ani achievementów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie skille beda najlepsze dla rogue oraz w jakiej kolejnosci je uzywac i jaki finisher wykorzystac , aby szybko lvl-owac? Bardzo bym byl wdzieczny za sugestie w tym temacie. Aktualnie mam lvl 13 i korzystam z builda przedstawionego na tym forum: http://www.world-of-warcraft.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=618 . Uzywam w lewym slocie broni o duzym max dmg a w prawym slocie szybkiej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:38, Daronn_Darker napisał:

Nie baw się w jakieś tam wyszukiwanie broni o max czy min DMG, poczekaj z tym na 80.
(Jak dla mnie strata czasu)


Nic bardziej głupszego!!! To nie strata czasu, a 2-3 minutki, które podczas lvlingu dadzą nam znaczny boost (i zaoszczędzą nam godziny). To jest podstawa, aby tak lvlować rogue (MH = high min/max dmg, OH = fast weapon), dopiero później w okolicy 60-70 można się bawić w daggery, itp. ;p

Co do szukania, wystarczy wejść na AH i wybrać sword co ma najwyższy dmg, i sword/dagger który jest najszybszy, ot cała filozofia... W okolicy 35-40 są questy na Sword of Omen i Vanquisher''s Sword, które są świetnymi swordami na leveling. Jak masz kasę to zainwestuj w The Butcher na 26lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh za długo już nie grałem w WoW''a, wszystko pouciekało z głowy. Są jeszcze jakieś sety do kupienia za honor points czy już nie ma takowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:49, 4ny4 napisał:

Eh za długo już nie grałem w WoW''a, wszystko pouciekało z głowy. Są jeszcze jakieś sety
do kupienia za honor points czy już nie ma takowych ?


Jest z tego co się orientuję. Rare PvP set. Epic sety wymagają już Arena Points. Ale część tych setów można zdobyć w rajdowej instancji Voult of Archavon (czy jak to się tam zwie), 10man i 25man. Jest to w 100% PuGowalne, żeby tam wipe mieć to trzeba być naprawdę zdolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz i w swoim czasie Kara było pugowane, a wipy na Maiden przeszły do legendy więc mnie nic nie zdziwi. :) O C''Thun''ie nie wspomnę bo szkoda się denerwować ale to inny poziom raidowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się