Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 16:51, Jeggred napisał:

Cisza i spokój bo hordy praktycznie już nie ma na Bronzebeard :P.

Akurat jako Ally, nie robi mi to żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 10:55, paraGaladh napisał:

> /.../
> Ze swojego starego konta wykasuj wszystkie postacie i zrób nową po stronie ally.
Co do
> serwerów to nie wiem co chcesz robić, PvP? Czy PvE? Jeśli to drugie to poszukaj
tutaj
> http://www.wow4u.info/index.php?act=ranking&ir=25 Co do PvP to nie wiem na którym
serwerze
> ally jest tak mocne żeby wygrywać walki (chodzi mi o bg) Ponieważ na każdym serwie
na
> którym goszczę przymierze dostaje baty. (Składnia jest trochę poplątana, ale mam
nadzieje
> że zrozumiałeś chodziarz jedno zadanie.^^)

Dzięki za odpowiedź i link.
Jasne, że mogę wykasować wszystkie postaci, ale jestem trochę pacniętą osobą, która lubi
takie "oczyszczenia" i zaczynanie wszystkiego od początku, nawet za niemałe koszta. xD
I to chyba też kwestia tego, że chciałbym zasmakować vanilla wow ponownie chociaż przez
chwilę... ech.
Ale racja, nie będę się wygłupiał, mam konto to można z niego skorzystać... Tyle, że
znam co niektórych "polaczków" i naprawdę... Geez, skąd się biorą tacy ludzie? :(
Wiem, że Alianci dostają baty, taka karma. xD Myślałem o Chromaggusie. [dobrze napisałem?]
Zobaczę, pomyśli się.
A i właśnie - użyłbym scrolla of ress, tyle że nie wiem ile trzeba być dni out of game?
90? Liczy się ilość dni frozen czy od ostatniego zalogowania? Które w moim przypadku
nastąpiło na początku lutego... Pozdro.



Co do tego Ressurection Scrolla to trzeba mieć Frozen konto od 90 dni. Jeśli chcesz to Ci chętnie takiego wyśle bo mam konto zarejestrowane na Wielką Brytanie. Jakby coś to napisz na gg 9608593 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie bostery do kart world of warcraft z zesri marih of the legion czy jakos tak i mam karty bonusowe z kodem i nie wiem jak ich uzyc zebym mial bonus w grze prosze was o pomoc nazwy tych kart prmal life eternium bar


przperaszam za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:51, deih napisał:

Fumi a znajdzie się miejsce dla początkującego ? :)


Jasne :) Chętnie przygarnę :)

Tylko się nie zdziw, bo spora część to już end-game gracze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:52, Fumiko napisał:

> Fumi a znajdzie się miejsce dla początkującego ? :)

Jasne :) Chętnie przygarnę :)

Tylko się nie zdziw, bo spora część to już end-game gracze :D

Powiedz mi jak jest z BG? Czy tez ally dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 19:49, Daronn_Darker napisał:

Powiedz mi jak jest z BG? Czy tez ally dostaje?


Nie, przecież BG są tylko dla hordy zarezerwowane...

Zastanów się o co Ty mnie pytasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:05, Fumiko napisał:

> Powiedz mi jak jest z BG? Czy tez ally dostaje?

Nie, przecież BG są tylko dla hordy zarezerwowane...

Zastanów się o co Ty mnie pytasz...

My na Darkspear przynajmniej próbujemy walczyć. Zazwyczaj wygrywamy wtedy kiedy idziemy gildijnie;p Wtedy jesteśmy dostatecznie zgrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:12, Daronn_Darker napisał:

My na Darkspear przynajmniej próbujemy walczyć. Zazwyczaj wygrywamy wtedy kiedy idziemy
gildijnie;p Wtedy jesteśmy dostatecznie zgrani.


A co ma piernik do wiatraka i o czym Ty w ogóle do mnie rozmawiasz? "Alliance to" "A horda tamto" to sobie z kolegami uprawiaj, mnie takie przedszkolne przepychanki nudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:16, Fumiko napisał:

> My na Darkspear przynajmniej próbujemy walczyć. Zazwyczaj wygrywamy wtedy kiedy
idziemy
> gildijnie;p Wtedy jesteśmy dostatecznie zgrani.

A co ma piernik do wiatraka i o czym Ty w ogóle do mnie rozmawiasz? "Alliance to" "A
horda tamto" to sobie z kolegami uprawiaj, mnie takie przedszkolne przepychanki nudzą...

Przepraszam za urażona dumę^^
PS. Może ktoś mi powiedzieć jakie będą nagrody za ten turniej z Argent Crusade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:21, Daronn_Darker napisał:

Przepraszam za urażona dumę^^


Na serwerze nie PvP? Po prostu mnie nudzą przepychanki międzyfrakcyjne i międzyserwerowe, są po prostu dziecinne, jakby to które piksele pokonały które miało jakieś znaczenie... Gra jest dla zabawy a nie dla tabelek.

Dnia 14.04.2009 o 20:21, Daronn_Darker napisał:

PS. Może ktoś mi powiedzieć jakie będą nagrody za ten turniej z Argent Crusade?


http://www.wowinsider.com/2009/04/14/the-argent-tournament-dailies-thus-far?icid=sphere_blogsmith_inpage_wowinsider

Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:21, Daronn_Darker napisał:

PS. Może ktoś mi powiedzieć jakie będą nagrody za ten turniej z Argent Crusade?


Czyli tak: z każdej stolicy twojej frakcji (np. SW lub Ogri), po jednym wierzchowcu, tabardzie, bannerze i minipecie. Oraz tytuły, <nick> of [nazwa miasta] (np. of Ironforge). Jak będziesz miał wszystkich na exalted + Argent Crusade to dodatkowo tytuł: <Crusader>.

A propos tych exalted z miastami, nie wystarczy tylko exalted np. z Darnassus, ale musisz skończyć q związany z miastem w tej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest taka opcja ściągnięcia patcha do Wowa, że można dowolnie zatrzymywać i wznawiać ściąganie? Wszedłem na wowwikia kliknęłem na addone.de i patch scrool i w obu przypadkach, gdy zatrzymywałem, a później wznawiałem ściąganie pojawiał się komunikat, że ściąganie zostało ukończone chociaż dopiero co zaczęłem pobierać. Oczywiście jest możliwość ściągania przez oficjalny program Blizzarda, lecz z tamtąd prędkość ściągania wynosi około 10-20 kB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze dowiedzieć kiedy można Cię spotkać w grze? Bo nie mam za bardzo czasu czekać kilkanaście godzin a chciałbym , że tak powiem mieć tą sprawę za sobą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:42, deih napisał:

Można się jeszcze dowiedzieć kiedy można Cię spotkać w grze? Bo nie mam za bardzo czasu
czekać kilkanaście godzin a chciałbym , że tak powiem mieć tą sprawę za sobą :).


Ok, już się wlogowuję.

Nick Nataya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten program do ściągania przez torrenta. Wszystko oki ściąga się szybko, tylko, że ja mam wersje podstawową (Classic), a ściąga się wersja uptade do TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dopiero teraz sobie przypomniałem, że przecież w WoW''ie są servy RP. Stąd kolejne pytanie - jak wygląda na nich gra, czy faktycznie gracze stosują się do zasad? Wątpię w to szczerze, ale przeglądałem info o tych 6 servach w EU i oprócz klasycznego Argent Dawn, nieźle wygląda też Darkmoon Faire. Jestem osobą, która lubi role-play i umiejętności językowe pozwalają mi na grę na takich servach, tylko pytanie - jak to faktycznie wygląda. Ktoś mógłby mi powiedzieć? Tak czy owak, będę na nich grał jako hordziak. Od zera. Hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach!/

Może tak, żeby znaleźć gildię RP nie będzie łatwo, a w miastach na trade to rp nie ma, chyba, że zaliczysz do tego, wts i wtb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:11, Rga napisał:

a w miastach na trade to rp nie ma, chyba, że zaliczysz do tego, wts i wtb...


A króliczkowe macro też lecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się