Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Z tego co zauważyłem, to w RP''owanie bawią się głównie allianci. Grałem Hordą na Steamwheedle Cartel ale praktycznie nic tam sie nie działo :/ Czasem ktoś tylko w SMC coś próbował ale raczej nie za wiele. Całkiem inaczej jest jednak na Alliance - na dwóch serwerach byłem (Steamwheedle Cartel oraz Defias Brotherhood(rp-pvp)) i samego rp jest tam mnóstwo. Eventy organizowane są praktycznie codziennie, takie jak: musztry w Goldshire, pielgrzymki cały czas idąc ze Stormwind do Uthers Tomb, walki z Hordą pod Dun Garok(ostatnio ze dwiesetki osob się tam tłukły. I wszystko w fajnym klimacie. Polecam bardzo serwery RP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram juz od roku na Steamwheedle Cartel po stronie aliantów i przebywając w duzych miastach ally (najwiecej chyba w Stormwind) mozna trafic na mnostwo ciekawych eventów. Czy to straż przystani Stormwind przechadzajaca sie wzdluz wybrzeza, czy tez kaplan odprawiajacy modly w swiatyni z rzesza wiernych, czy nawet zwykle rozmowy na laweczce w parku. Zaciekawil mnie ostatnio bedac moim altem w Theramore event, podczas ktorego pojawila sie gildia straznikow theramore i rogue z gildii pirackiej probowal sie wedrzec do keepa niepostrzezenie. Bardzo ciekawe dialogi prowadzili wszyscy :) Chociaz jak dla mnie i tak najciekawsze są rozmowy przy kufelku w Goldshire. Ile to razy widzialem klotnie krasnoludzkich wojownikow z magami, o tym ze topor to sila, a magia nic nie znaczy ;) Polecam wszystkim lubiacym czasem powczuwac sie w swoja postac gre na serwerach RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, na The Venture Co. są aktywnie RPujące gildie Hordy. Cały czas coś się dzieje i nie można generalizować, że Allies to RP, a Horda tylko farmi. Kwestia szczęścia by trafić na konkretny event.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rly? Gram tam od ponad pół roku Hordą i naliczyłem JEDEN publiczny event RP, całkowity niewypał zresztą (walka o Plaguelands) z powodu przewagi liczebnej hordy i całkowitego braku opanowania ze strony randomów (corpse camping). Jeżeli jest tam coś RP to tylko i wyłącznie odbywa się to pomiędzy gildiami RP-only omijając szerokim łukiem publiczność (przelotnie widziałem 2 gildyjne eventy, jeden pośrodku lasu w Ashenvale i jeden w Silvermoon, gdzie praktycznie nigdy nikogo nie ma, można jeszcze dodać "the best engineer in town", zapomniałem nicka, ale gość lubi robić jajca gdy coś się od niego chce, i to mniej więcej tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG WTF się dzieje, czemu WoW nie działa? Czemu nie mogę się zalogować? Shakowali mi chasło? Blizz mi je usunął? NIEE CO SIE DZIEJE? Czemu Czemu...??????//?/.?/>?

A na poważnie :P
Gram na Sporgegarze po stronie hordy - serwer RPPVP. Gildię mamy totalnie nie RPową i wcale nam tego nie brakuje. Ale też nie niszczymy innym marzeń o RPowaniu :P
Na czatach globalnych też raczej RP nie ma, choć żadny anal spamów nie uświadczyłem (dzięki Bogu xD)
Wybrałem ten serwer głownie dla tego, żeby nie widzieć na prawo i lewo "MaćkoPWNZOR_pl" itd.. Choć i tacy się niestety zdarzają o_O''
Co do battlegroundów.. nie wiem jak jest na max levelu - póki co do 60 dobijam.. I jako horda praktycznie wszystkie battlegroundy przegrywamy O_O'' Warsong Gulch jest najgorszy - po stronie hordy ZAWSZE kompletny chaos, każdy lata sam sobie w swoją stronę - Alianci - trzymają się razem i miotą wszystkich.. O_O
Jak mówię, nie wiem jak jest na wyższych levelach - ale póki co JEŚLI SIĘ już uda zebrać dość ludzi na BG - to zawsze mamy lossa.. Przez to przestałem się bawić w BG.. A szkoda, bo to naprawdę mi się podobało O_O''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora wyciągnąć PVP disc priestów z lamusa, bo nowe drzewko discipline wygląda smakowicie :) Drzewko holy zaś wygląda, wg niektórych, na imba (do pve oczywiście), ale osobiście jeszcze dokładnie przejrzałem. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ale nastały chyba tłuste czasy dla kapłanów, więc trzeba się nacieszyć póki nie znerfują ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nowe drzewko warlocka STRASZNIE nie podoba :/
Zabrali mi siphon life i zastąpili je healem za 40% obrażeń zadanych przez corruption.. O_O
Dla mnie to koniec grindowania lockiem i przyjmowania na klatę po 5-6 mobów.. :( Jedyna i największa zaleta locka została mi właśnie odebrana.. :/
Brak SL to też jeden affliction spell mniej na celu, co zaś zmniejsza siłę Drain life i Drain Soul (z talentu Soul Siphon) :/
Chyba będę musiał przenieść się na demonologię bo teraz nie bardzo widzę jak tu sensownie expić z Affli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po 15, a widzę, że działa raptem garstka serwerów. Oczywiście biedny zapomniany Sporeggar, na którym gram nadal jest nieobecny na liście :/ Widzę, że przerwa sporo się przedłużyła. A wczoraj było ogłoszone, że realmy wrócą już o 11:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 15:03, Arcling napisał:

Już po 15, a widzę, że działa raptem garstka serwerów. Oczywiście biedny zapomniany Sporeggar,
na którym gram nadal jest nieobecny na liście :/ Widzę, że przerwa sporo się przedłużyła.
A wczoraj było ogłoszone, że realmy wrócą już o 11:00.


Jest to w 110% normalne, gdy są wprowadzane takie duże łatki. To i tak od czasu wprowadzenia TBC nie jest tak źle jak przed. Pamiętam jak w normalnym WoWie gdy był dodawany content patch to serwery były wyłączane nawet na 30 godzin albo i dłużej. Wtedy ludzie dostawali dodatkowe dni grania od Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście trailer Ulduaru? http://www.worldofwarcraft.com/info/underdev/3p1/index.xml#ulduartrailer

Robi wrażenie :) Dzieki niemu chyba dam sobie spokój z zabawą w pre-TBC i zacznę lvlowac maga do 80lvl :P

Jak wszedłem sobie na Ghostlands, to byłem na miejscu 2000 do zalogowania się :P Miejmy nadzieję, że do 18.00 już da się grac :)

P.S. Coś mi klawiatura szwankuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A lwasnie przed chwila padla polowa serwerow:). NIezle kilkaset tysiecy uzytkownikow probujacych sie zalogowac do gry a tu zonk:). Sprawili ze serwery padly:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 15:38, smar napisał:

Masz na myśli już włączone serwery?


Tak:). Na doslownie 30 sekund wszystkie obecnie wlaczone serwery byly offline:). Masakra co sie dzieje:).

P.S. A jak Sporeggaru nie bylo wlaczonego tak nie ma nadal:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odzew na moje pytanie o RP. Nie wiem, nadal jestem w kropce. Grać i tak będę najwcześniej późniejszy maj/wczesny czerwiec, więc czas jest, ale nie mogę podjąć decyzji co do servera... Hmm, może ktoś jeszcze grający na RP/RP-PVP się wypowie? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 00:10, Nebthtet napisał:

> kupiłem sobie bostery do kart world of warcraft z serii marh of the legion czy jakoś

> tak i mam karty bonusowe z kodem i nie wiem jak ich użyć żebym miał bonus w grze
proszę
> was o pomoc nazwy tych kart prmal life eternium bar
>
> ok jest teraz dobrze wiesz może co powinienem zrobić

Cytując tnij posty cytowane, bo za chwilę cytować będziesz 3 strony litego tekstu.

Poza tym pozwolę sobie być wredną - March of the Legion. Ortografia. Ponownie.
BŁAGAM! (bo jak moderatorzy cię za d*** złapią to cienko zaśpiewasz).

A jak bonusy z kart się odbiera opis znajdziesz tu: http://www.worldofwarcraft.com/misc/promotion.html
(podpowiem: wujek google pomaga, trzeba tylko go po ludzku zapytać). Pamiętaj tylko,
że kod z karty jest jednorazowego użytku i nie można go wykorzystać na więcej niż jednym
serwerze. Tak więc jak coś schrzanisz to po imprezie ;P


dzięki ale ja mam inny rodzaj karty bonusowej daje foto gdzie to mam wpisaś i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 00:10, Nebthtet napisał:

> kupi3em sobie bostery do kart world of warcraft z serii marh of the legion czy jakoś

> tak i mam karty bonusowe z kodem i nie wiem jak ich u?ya ?ebym mia3 bonus w grze
prosze
> was o pomoc nazwy tych kart prmal life eternium bar
>
> ok jest teraz dobrze wiesz mo?e co powinienem zrobia

Cytując tnij posty cytowane, bo za chwile cytowaa bedziesz 3 strony litego tekstu.

Poza tym pozwole sobie bya wredną - March of the Legion. Ortografia. Ponownie.
BLAGAM! (bo jak moderatorzy cie za d*** z3apią to cienko zaśpiewasz).

A jak bonusy z kart sie odbiera opis znajdziesz tu: http://www.worldofwarcraft.com/misc/promotion.html
(podpowiem: wujek google pomaga, trzeba tylko go po ludzku zapytaa). Pamietaj tylko,
?e kod z karty jest jednorazowego u?ytku i nie mo?na go wykorzystaa na wiecej ni? jednym
serwerze. Tak wiec jak coś schrzanisz to po imprezie ;P



o to te fotosy

20090415164401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się