Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pomoże mi ktoś z tym macrem?

#showtooltip
/cast [help,stance:2]Intervene;
[combat,harm,stance:2]Charge;
[nocombat,stance:2]Charge

Jest to stare makro sprzed 3.1, łączy pod jednym przyciskiem Charge i Intervene i generalnie działa, ale po 3.1 i zmianach w talentach nie mogę dodać do tego makra Intercepta (które teraz również działa w Def Stance z talentem Warbringer). Jakiekolwiek próby dodania go do tego makra kończą się... SPAMEM na ostatnio używanym kanale (zaspamowałem tak guild czat na kilkadziesiąt linijek zanim się kapnąłem...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 23:09, orzech76 napisał:

ja nie wem jak mam to wpisać strona która zostąła mi podana jest spoko ale
jak mam to wpisac gdzie ?


Upośledzony jesteś na litość Boską ? Ile razy należy Ci mówić abyś ciął cytaty oraz zaczął myśleć ? Została podana Ci strona więc tam możesz ową kartę zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, skleroza nie boli. Pytanko ode mnie. Chce sobie zakupić PP teraz, natomiast WotLK nabyć dopiero na samym początku maja. Proszę mi powiedzieć bo nie wiem czy dobrze rozumie. Aktywując WotLK triala mogę nabić tylko do 71 (dokładnie 1 exp przed 71) lvl''a i nic poza tym ? TBH trochę chamstwo ze strony Blizzarda jeżeli tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 23:16, 4ny4 napisał:

TBH trochę chamstwo ze strony Blizzarda jeżeli tak jest.


Żadne chamstwo, z resztą na co by ci był ten 1 lvl więcej bez dodatku... To tylko trial i ciesz się, że w ogóle zdobywasz jakiś exp i zachowujesz zdobyte itemy i achievy, bo nie w każdym MMO tak było. Niemniej jednak, może to faktycznie wydawać się głupie jeżeli ma się tylko 1 postać gotową do levelowania w WLK i aż tydzień na trial (gdzie 1 lvl wbija się w zaledwie kilka godzin), no ale to w końcu trial, a nie darmowy WotLK na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, tak apropo tej pomocy z makro, zrobiłem coś takiego i działa:

#showtooltip
/cast [help,stance:2]Intervene;
/castsequence reset=15 Charge, Intercept

Ale jest znowu problem: jeżeli wcisnę niechcący klawisz dwa razy, to zużyje zarówno Charge jak i Intercept. Można dodać jakiś skrypt/komendę, która nie pozwoli na użycie tego jedno po drugim na tym samym celu (żeby nie zmarnować CD)?

Jest tu w ogóle ktoś kto się zna na pisaniu makr, czy jedynie ludzie, którzy wiedza jak zrobić makro do /wave? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 23:16, 4ny4 napisał:

Damn, skleroza nie boli. Pytanko ode mnie. Chce sobie zakupić PP teraz, natomiast WotLK
nabyć dopiero na samym początku maja. Proszę mi powiedzieć bo nie wiem czy dobrze rozumie.
Aktywując WotLK triala mogę nabić tylko do 71 (dokładnie 1 exp przed 71) lvl''a i nic
poza tym ? TBH trochę chamstwo ze strony Blizzarda jeżeli tak jest.


Jest to logiczne ograniczenie. Po prostu trzeba przyjąć że po zakończeniu triala, ktoś może zrezygnować z zakupu dodatku i będzie chciał dalej grać w TBC. Gdyby postać przekroczyła level cap, to po zakończeniu triala postać stała by się po prostu niedostępna dla dalszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodanie Intercepta nie działa, bo pewnie wpisujesz go z taką samą listą warunków jak Charge co powoduje rzucenie Charge lub komunikat, że się nie da (bo np. jest na cooldownie), Intercept nigdy nie jest wykonywany.

Castsequence jest working as intended, tzn. nie ma żadnych zabezpieczeń takich jakie byś chciał (a la Secure Ability Toggle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po paru miesiącach przerwy i niezbyt fascynującej przygodzie z Age of Conan postanowiłem wrócić do WoWa i zacząć od początku, na bardzo młodym serwerze Saurfang. Mam nadzieję, że tam będzie prościej ze znalezieniem drużyn na naskopoziomowe dungeony. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeszcze nie wyczyścili tych bossów na hard mode, chociaż zapewne w następnym tygodniu to nastąpi. Na pewno nie jest zbyt łatwo, a jeśli ktoś twierdzi tak to niech najpierw zrobi wszystko w hard mode i wszystkie achievemnty (których jest aż po 70 do obu wersji instancji, niektóre wprawdzie banalne, ale część nie jest łatwa).
Tak na marginesie to nawet ten nowy boss w VoA wymaga dobrego dpsa i nie każdy nab go zabije, tak jak Archavona.
Naprawdę śmieszni są ludzie, którzy narzekali na zbyt łatwy content, a zazwyczaj byli to ci, którzy zabijali Sarthariona bez addów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy World of warcraft to dobry wybór? Grałem w gry single player, ale każda taka gra mi się szybko nudziła, jedynie gry mmorpg mnie wciągały i zastanawiam się czy grać w WoW-a. Mam już grę kupioną, kupiłem ją rok temu. Wtedy wykorzystałem darmowy miesiąc gry i nie mogłem się jakoś przekonać, wbiłem zaledwie 15 lvl i napewno wszystkiego nie poznałem jeszcze. Teraz się zastanwiam nad kupnem karty pre-paid i pytam się was czy Wow to naprawde byłby dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o MMORPG, to (wiem że banał) ale 11 milionów ludzi raczej się nie myli ;)
Co do gry to też z początku się nie przekonałem, bo założyłem że będę grał undead priestem i nie podpasowało mi, po przerzuceniu się na dwarven paladina wsiąkłem ;) Popróbuj różnych klas i poczytaj na ich temat, napewno coś cię zadowoli, a później jest już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 19:26, Firaxo napisał:

Jeśli chodzi o MMORPG, to (wiem że banał) ale 11 milionów ludzi raczej się nie myli ;)


A przypadkiem w styczniu nie było już ponad 12 milionów? : )
/
Dobra, zdecydowałem się.
Do WoWa najprawdopodobniej wrócę, nastąpi to raczej gdzieś w czerwcu; zacznę grę zupełnie od początku, od zera, na starym koncie, i wiem już jaki serwer wybrać - jeśli zdecyduję się na RP, to będzie to Argent Dawn, a jeśli na RP-PVP, to najpewniej Defias Brotherhood. Myślę jednak, że pierwsza możliwość jest bardziej kusząca.
A, no i dalej będę kontynuował batalię Hordą. Myślałem o klasie/rasie, i tak:
Warr, Lock, Mage mnie nie interesują [już?].
Shammy i Drut w niewielkim stopniu...
Rogal średnio na jeża, zwłaszcza że nieco ich za dużo...

W takim razie:

DK - Tauren [w sumie pierwszego doprowadziłem DK BE do 78, więc to raczej dla funu w wolnych chwilach]
Hunter - Ktokolwiek [Mam ochotę na Trolla, co wy na to?]
Paladin - BE''lfka [co prawda mam już 68 starym, ale po ostatnich zmianach z chęcią zacznę od zera kolejnego palka, tym razem samiczkę xD]
Priest - tutaj mam dylemat, co proponujecie?

Mam nadzieję, że tym razem naprawdę "I will enjoy da game."
BTW, jak wygląda teraz sytuacja Rogali?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto trial i czy teraz mogę tę karte pre paid zaaktywować na te konto? Automatycznie wtedy zmieni się na pełnoprawne konto, czy lepiej założyć nowe konto, bo i tak na tamtym nie mam jakiś postaci i żadnej różnicy nie ma.

Ponawiam pytanie przy okazji: Jakbym kupił pre paida online, to nic mi by do domu nie przysyłali z gram.pl ? Czy to tylko mi się pojawi na stronie zamówienia mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się