Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A mi wczoraj znowu lagowało jak laliśmy bossa w ZG, latency może nie za duże (około 640) ale miałem kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z połaczeniem już się skończył bo tepsa naprawiła go na dobre. Problem farina leży w czym innym. prawdopodobnie blokowany któryś z portów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 12:37, WoWmen napisał:

LoL? a skąd takie wnioski? nie czytaj pomiędzy wersami bo Ci to słabo wychodzi. Był problem
nie z serwerami ale z TEPSA przez co był problem z połączeniem dla użytkowników neo. J.a.k
skoro nie znasz się na grze i próbujesz znajdywać błędy których i tak nie rozumiesz bo nie
wiesz do końca o co chodzi to po co sięwypowiadasz? daruj sobie bo to gorsze niż spamm.


Jeśli wszystkiemu jest winna TPSA to czemu ja nie mam ŻADNYCH problemów z grą przez sieć(a gram także w MMORPG''i), czy wysyłaniem/ściąganiem plików? Kiedyś tam były problemy, ale trwało to dwa tygodnie i wróciło do normy(przy czym problem był ogólnie z transferem, nie z graniem), a ja słysze że wy macie problemy cały czas.

Inna sprwa, faktycznie nie znam się za bardzo na WoW''ie, ale właśnie tu pisze dlatego żeby się troszke lepiej na niej poznać, a wy możecie mi wszystko wyjaśnić.

Proszę o jakąś sensowną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:12, WoWmen napisał:

Dlatego że TPSA miało problemy z połączeniem do TELII providera Blizza. inne sieci nie miały
tego problemu.

Hmm, dziwne bo grać można było do 17 a póżniej od 22. Takie kłopoty mieli również portugalczycy, hiszpanie i szwedzi. Oni nie korzystają z TPSA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:25, WoWmen napisał:

Telia się kłania :P


No właśnie, czyli to nie jest wina TPSA tylko provider''a Blizzard''a, czyli TELII - no bo jeśli portuglczycy, szwedzi i inni mieli ten sam problem, to chyba oczywistym jest że nie oni wszyscy zawinili tylko TELIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 12:10, WoWmen napisał:

Admini gram.pl dużo Ci nie powiedźą :P to samo co inny tylko. Sprawa wróciłą do normy a Twój
problem może leżeć w czymś innym bliżej nie określonym. Podaj tu wyniki tracertu swojego serwera
od WoWa to możemy Ci powiedziec coś więcej. Ta sprawa była tu poruszana ze 200 razy :P


Może odpowiedzą, a może i nie... Jeśli nie odpowiedzą uznam to poprostu za brak poszanowania dla klienta, który ma prawo uzyskać odpowiedź na proste pytanie. Sprawa wróciła do normy nie dlatego, że telia naprawiła swój błąd, ale dlatego, że blizz wyłaczył serwer i "naprawił go". Bo laag nadal są choć przynajmniej można się połączyć do niego. Wyniku tracertu nic ci nie powiedzą bo według niego w ogóle niepowinienem móc się łączyć z serwerem :p a mimo to moge grać. Najważniejsze pytanie to dlaczego na gram.pl nie było żadnej wzmianki o tych problemach, tylko zamiast tego dawali wiadomości o nowej tapecie, o nowych zbanowanych... Może nie było to zaplanowane ale dla mnie poprostu takie "zachowanie się" serwisu to czysta przykrywka. Ja poprostu teraz odbieram wiadomości na gram.pl tylko i wyłącznie jako reklamę, a nie rzetelną informację. " Nic się niedzieje, wszystko jest ok" A na forach dym leciał, tak się ludzie wku.... denerwowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 12:07, farin napisał:

Ja bym poprosił jakiegoś admina coby wyjaśnił sprawę odnośnie tych disconnectów i lagów w WoW.


CDP nic ci nie wyjaśni - jest tylko sprzedawcą gry, sprowadził kopie i je sprzedaje. Za działanie serwerów i usługę gry sieciowej we wszystkich produktach blizza odpowiada tylko i wyłącznie Blizz (na ich własne życzenie - i nikogo do tematu nie dopuszczają). Tak że sorry wodzu ale w złe miejsce kierujesz swoje żądania.

PS: a całkowicie poza tym, kierowanie do firmy pytania w jkaimś wątku na forum jest całkowicie niepoważne. forum jest przede wsyzstkim do dyskusji między graczami, pracownicy firmy nie śledzą każdego wątku. Jeśli chcesz skontaktować się z firmą, dzwonisz albo piszesz maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie graj w WoWa. Wróc sobie do swojego GW. Odpisalem ci ladnie na twoje posty a ty dalej swoje, szukasz dziury w calym. Musi byc tak jak ty chcesz czyli gra musi byc do kitu, a jej sukces to jeden wielki przypadek,nieporozumienie.
Na poczatku myslalem ze masz zamiar tu prowadzic normalna dyskusje ale sie jednak pomylilem. Bezcelowo probujesz zniechecic do gry innych co i tak ci sie nie uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 20:42, Boneles napisał:

Wiesz co, nie graj w WoWa. Wróc sobie do swojego GW. Odpisalem ci ladnie na twoje posty a ty
dalej swoje, szukasz dziury w calym. Musi byc tak jak ty chcesz czyli gra musi byc do kitu,
a jej sukces to jeden wielki przypadek,nieporozumienie.
Na poczatku myslalem ze masz zamiar tu prowadzic normalna dyskusje ale sie jednak pomylilem.
Bezcelowo probujesz zniechecic do gry innych co i tak ci sie nie uda:P


Ja broniłem tylko TPSA, bo ludzie gadają bzdury że to niby jej wina kiedy w całej europie są problemy. To ewidentnie są problemy z TELI''ą!
Poza tym nie sądzę że prowadzę "nienormalną dyskusję". Może po prostu nie pisze tego co byś chciał?
"Jakto? To z serwerami WoW jest aż tak źle?!" jeśli ci chodzi o to zdanie to napisałem tak bo kiedy ja grałem w WoW nie miałem żadnych problemów i zdziwiło mnie trochę to że teraz są cały czas lagi.

Zresztą nie będę się teraz tłumaczył z każdego zdania jakie tu napisałem. Ale możesz mi pokazać palcem które zdanie tak cię uraziło, bo może ty po prostu źle mnie zrozumiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie od 3 tygoni wszystko chodzi git. Zero laga no max latency to miała 280ms.
Tylko dziwna sprawa zawsze o 20:00 rozłacza mnie z serverem.
Jak mam szczęście to wracam do gry bez kolejek. Niestety wczoraj nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem albo może nie kumam.Gram w WOWa od poczatku zaistnienia serwerow i gralem wczesniej na wersji Beta .Na Serwerach AMERYKAŃSKICH konkretniej Bloodhoof i nie powiem ze nie mam lagów,Mam latency od 250-450 i nie nażekam jak mam duze to nie chodze w jakies wielkie rajdy ale ja gram dla przyjemnosci a nie dlatego ze to złe to dobre a to lepsze od tego.U mnie nie ma takiego pojecia siadam i ciesze sie ze mam troche oderwania od codziennego zycia. A nie jestem mlody bo mam 54 lata. I nie marudze ciesze sie z tego ze moge zagrac w cos co lubie a jesli sa problemy wiem ze zostana poprawione wczesniej lub póżniej.I nie ma dla mnie znaczenia ze ktos mowi ze inna gra jest lepsza czy inna gorsza to mi sie podoba.Wiec nie rozumie takich gadek kupie albo nie kupie bo ten mi mowi ze zle a sam nie wiem czy dobre. Skoćczcie to użalanie sie nad soba bo to Wy macie problemy a nie gra . Jesli chcesz grac bedziesz grał jesli nie to poco te głupie gadki i użalanie sie nad sobą :)))) Z Poważaniem Axel Bloodhoof USA serwer gram z Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty po prostu non stop marudzisz:PPP Nie wiem, moze po prostu zle odebralem twoje wypowiedzi albo co, po prostu czytajac twe posty mam wrazenie ze w WoWie probujesz wynajdywac wady ktorych nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Jestem tu nowy i nie oriętuje sie za bardzo w tym temacie [w końcu ma 160 stron o.0], ale frustruje mnie pewna sprawa, gdyż gram w WIII tydzień-wybrałem rasę orków.
Czy uważacie, że mój wybór jest słuszny? Proszę uzasadnijcie swoje wypowiedzi. Mile widziane porady dotyczące gry orkami.

Chciałbym dodać, że gram w WIII Frozen Throne na LAN''ie.

P.S: Proszę nie uzywajcie slangu bo sie w nim [póki co] nie łapie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat dotyczy World of Warcraft ;)
Orkowie to bardzo silna rasa. Najlepszym wg mnie bohaterem orków jest wróżbita. Inwestuj w Trolle z breskeringiem :) i miej przy sobie kilka Siepaczy dla ochrony. Troll na najwyższym poziomie z breskeringiem jest Imba(super ;)) :D
Dlaczego nie grasz na Battle Necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:22, LabSter napisał:

Cześć!
Jestem tu nowy i nie oriętuje sie za bardzo w tym temacie [w końcu ma 160 stron o.0], ale frustruje
mnie pewna sprawa, gdyż gram w WIII tydzień-wybrałem rasę orków.
Czy uważacie, że mój wybór jest słuszny? Proszę uzasadnijcie swoje wypowiedzi. Mile widziane
porady dotyczące gry orkami.

Chciałbym dodać, że gram w WIII Frozen Throne na LAN''ie.

P.S: Proszę nie uzywajcie slangu bo sie w nim [póki co] nie łapie xD.


Ale to chyba jest nieodpowiedni temat:P Ten bowiem dotyczy innej gry Blizzarda- World of warcraft:P Sprobuj poszukac innego topicu poswieconego Warcraft : Frozen Throne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:13, Boneles napisał:

Ty po prostu non stop marudzisz:PPP Nie wiem, moze po prostu zle odebralem twoje wypowiedzi
albo co, po prostu czytajac twe posty mam wrazenie ze w WoWie probujesz wynajdywac wady ktorych
nie ma:P

No że WoW ma wady to każdy wie. Żadna gra nie jest idealna, choćby dlatego że każdy ma chociaż troszkę inny gust niz pozostali. Mogę się nawet założyć że jakiś element WoW tobie też nie do konca pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:45, J.a.k napisał:

No że WoW ma wady to każdy wie. Żadna gra nie jest idealna, choćby dlatego że każdy ma chociaż
troszkę inny gust niz pozostali. Mogę się nawet założyć że jakiś element WoW tobie też nie
do konca pasuje.


Byc moze i jest taka rzecz ale bym musial sie dluuugo zastanawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się