Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2006 o 22:22, BigButcher napisał:

Fajnie mamy festiwal tak czytałem na Blizzie troche o nim ale jakoś nieiwe po co te monety
ani jak zrobić tego q na fajerwerki :( jakoś nikt kogo na swojej drodze spotkałe go niezrobił
i nieiwe jak zrobić....


Quest na fajerwerki robisz najprosciej jak sie da. Kupujesz fajerwerki (o ile pamietam 8 malych i 2 duze) i je odpalasz. Ot cala filozofia ;)
Dostaniesz wtedy portal to Moonglade. Idziesz pod duze swiatlo z nieba i odpalasz. Jestes teraz w moonglade i tam (Nightheaven) mozesz wymienic monety na rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:22, BigButcher napisał:

Fajnie mamy festiwal tak czytałem na Blizzie troche o nim ale jakoś nieiwe po co te monety
ani jak zrobić tego q na fajerwerki :( jakoś nikt kogo na swojej drodze spotkałe go niezrobił
i nieiwe jak zrobić....


Wpierw kup potrzebne fajerwerki u vendora [będzie w pobliżu miejsca gdzie quest otrzymaleś]. Odpalić je możesz na razie tylko w Ironforge w Mystic Ward i w Ogrimmarze.Po odpaleniu fajerwerków zgłoś sie po nagrodę- zwój teleportujący do Moonglade- tam możesz wymienić na nagrody monety otrzymane od Elder''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy tn festiwal będzie trwał boi niestety niemoge teraz tego uskutecznić tylko wyjeżdżam na 2 tygodznie :( mam nadzieje że zdąże... ;( LIFE IS BRUTAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 13:00, BiShopKF napisał:

> > Ile dni grania za darmo jest po zarejestrowaniu konta????
> dodaj jeszcze parę "?" to szybciej otrzymasz odpowiedź :)
> > > Wracając do tematu - 30 dni


Nie 30 dni a 1 pełny miesiąc. Jesli to bedzie styczen to bedziesz mial 31 darmowych dni, a
jak luty to juz tylko 28.


kto Ci takich bajek naopowiadal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos powiedziec jak, gdzie, w jaki sposob zdobywac reputacje powyzej honored na ALterac Valley po stronie sojuszu?

do tej pory, az do osiagniecia honored na AV mozna bylo po prostu zabijac te moby na 55levelu, za kazdego dostawalo sie +5rep, ale po osiagnieciu honored przestalo to dzialac... jest jakis inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 00:56, dyeka napisał:

do tej pory, az do osiagniecia honored na AV mozna bylo po prostu zabijac te moby na 55levelu,
za kazdego dostawalo sie +5rep, ale po osiagnieciu honored przestalo to dzialac... jest jakis
inny sposob?


Za oddanie questowego przedmiotu - 2rep
Jak ktos inny odda - 1rep
Za zabijanie dowodcow (nie trzeb zabic samemu, ale wystarczy byc w grze) - ok100rep
Za zabicie glownego bossa - ok350rep
Za wykonanie questow (do dostania na AV i przed wejsciem) - roznie
Za oddanie 3 medalionow po skonczeniu AV - 100 lub 150 rep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moderayorzy chyba nigdy nie śpią :P
Wiem to może głupie pytanie ale kto jest main bosem na AV i jak wygląda? :P Ja w av nigdy nie uczestniczyłem za dużo z racji połączenia i sprzętu. Odrazu stop klatka + d/c podczas jakiejś bitwy :P Słyszałem tylko że da się go przyzwać czy jakoś tak chyba i walczy po jakiejś ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalny off-top

Po wielu latach odpaliłem sobie wczoraj wieczorem Starcrafta (akurat po raz pierwszy od miesiąca znalazłem praktycznie czas żeby pograć i własnie to pudełko wpadło mi w ręce).. oczywiście zatonąłem w tej grze.. nie mogłem się oderwać przez wiele godzin.. a potem, sobie tak pomyślałem.. A gdyby tak.. World of Starcraft ;).


Ale skoro nawet dwójki nie zrobili, będe się musiał Ghostem zadowolić jeśli w końcu wyjdzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki jest dzisiaj dzień? Rocznica EU Open Bety WoWa. Chyba dla wielu z nas to właśnie 28 stycznie 2005 rozpoczął się najcudowniejszy okrez w życiu, a nasz świat gier komputerowych dzieli się na przed i po WoWie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś założyć 10 dniowe konto ?? Mam CD-keya ale jak wybieram przy kartach Visa i wklepuje moja to nie dziala; / mam Visa Electron Prosze o kontakt GG - 8124055 jestem teraz dostepny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 00:21, ashar napisał:

> > > Ile dni grania za darmo jest po zarejestrowaniu konta????
> > dodaj jeszcze parę "?" to szybciej otrzymasz odpowiedź :)
> > > > Wracając do tematu - 30 dni
>
>
> Nie 30 dni a 1 pełny miesiąc. Jesli to bedzie styczen to bedziesz mial 31 darmowych dni,
a
> jak luty to juz tylko 28.

kto Ci takich bajek naopowiadal? :P



Zarejstrowalem wowa 18 stycznia (19:02) i subskrycja jest wazna do 18 lutego (19:02) czyli 31 dni a wiec miesiac. Kolega zarejstrowal w listopadzie i tez mial caly miesiac z tym ze to bylo 30 dni gdyz tyle miesiecy ma listopad. Zauwaz ze na pudelku wowa pisze ze 1 miesiac jest darmowy, a nie 30 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny proble jak IneedWoW... ja też nie moge zapłacić (jeśli dobrze zrozumiałem problem kolegi:). Próbowałem już 4 różnymi kartami z 3 różnych banków i.... dupa. Jeśłi ktoś ma podobny problem lub wie co się dzieje to niech pomoże bo chciałbym pograć w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 10:52, Ferilas de Rienne napisał:

Minimalny off-top

Po wielu latach odpaliłem sobie wczoraj wieczorem Starcrafta (akurat po raz pierwszy od miesiąca
znalazłem praktycznie czas żeby pograć i własnie to pudełko wpadło mi w ręce).. oczywiście
zatonąłem w tej grze.. nie mogłem się oderwać przez wiele godzin.. a potem, sobie tak pomyślałem..
A gdyby tak.. World of Starcraft ;).


Ale skoro nawet dwójki nie zrobili, będe się musiał Ghostem zadowolić jeśli w końcu wyjdzie
:>

Taa, to było by coś. 3 strony na jednym serwerze i dodatkowo widzą się nawzajem. Ja też o tym myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 04:34, WoWmen napisał:

Wiem to może głupie pytanie ale kto jest main bosem na AV i jak wygląda?


Glowni bossowie siedza w bunkrze w kazdym z miast (zalezy po ktorej stronie grasz :). Horda ma orka, a Alliance ma Krasnoluda.
Na AV mozna zbierac rozne rzeczy( z martwych wrogow) aby uzyskac rozne bonusy:
- Armour Scraps - uzbieranie odpowiedniej ilosci ulepsza zolnierzy na polu bitwy.
- Storm Crystal (nie wiem co u Hordy) - pozwala na przyzwanie Wiiieeeelllkkkiiegoo drzewa do pomocy :)(niestety jest srednio uzyteczny)
- Medale (chyba u Hordy cos podobnego) (oddaje sie sie uwolnionym wczesniej Wing Commanderom) - pozwalaja na ataki powietrzne (2 do wyboru)
- Wolf/Ram Hides + Ram/Wolf (z questa) - pozwala na przyzwanie oddzialu na Ramach lub Wilkach
- Supplies z kopalni - pozwala na przyzwanie oddzialu szturmowego (podobny do poprzedniego; podbieranie z kopalni wroga jest bardziej oplacane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volvox czy nie powinieneś zmienić lekko podpisu? To co się ostatnio dzieje z waszą gildią (praktyczny rozkład) raczej nie zachęca do gry tam. Szkoda patrzeć jak tak wielka gildia się rozpada, nie wiem właściwie czemu, bo współlokator, który w niej jest, nie był online w odpowiednim momencie, a teraz... Heh on (38lv i kilka mu podobnych postaci) są prawie najaktywniejszymi członkami gildii. A może to tylko wiosenne porządki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 11:13, Ciechan napisał:

Wiecie jaki jest dzisiaj dzień? Rocznica EU Open Bety WoWa. Chyba dla wielu z nas to właśnie
28 stycznie 2005 rozpoczął się najcudowniejszy okrez w życiu, a nasz świat gier komputerowych
dzieli się na przed i po WoWie... :)


Dosyć dobrze pamiętam... Dostałem się na betę przypadkowo, z myślą - zobaczę co to w ogóle jest. Przy okazji namówilem dwóch przyjaciół. Potem jeszcze ściąganie ogromnego pliku na mojej skromnej Neo... I tak to się zaczęło. W sumie czas kiedy poznaje się świat gry, sam początek - wspominam najlepiej. Miało to swój urok. Na tyle duży, że po pewnym czasie zrobiłem coś, czego bym się wcześniej po sobie nie spodziewał - zakup gry wymagającej opłat.
Po niemal roku muszę przyznać, że było warto. Choć czasem boleśnie odczuwam skutki swojego "uzależnienia", zapominając o niektórych obowiązkach i spędzając zdecydowanie za dużo czasu przed ekranem komputera. Nie wspominając o tym, że od dawna nie grałem dłużej w żaden inny tytuł (poza ratowaniem się PoP, gdy dotykały nas straszne lagi w WoWie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chodziło mi raczej o takiego bossa specjalnego ;) o dowódcach tych głównych to wiem :D chodziło mi o coś w stylu tego drzewca lub coś. Jakiegoś dużego creeta o lvl ?? boss. O tych dowódcach(u Hordy Frostwolf) to wiem bo tam dojść mogłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się