Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Co to jest to wowowe "haste"? Proszę prosto i logicznie :) Coś o tym czytałem ale nie wiem dokładnie o co w tym chodzi i co oznacza to w praktyce.

PS To prawda że haste zwiększa szanse na critical?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 19:55, Czternasty napisał:


Nie, haste zwieksza szybkość ataków ( zmniejsza czas na wyczarowanie zaklęcia jak i czas pomiędzy atakami, zmniejsza również Global cooldown )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 19:55, Czternasty napisał:

Co to jest to wowowe "haste"? Proszę prosto i logicznie :) Coś o tym czytałem ale nie
wiem dokładnie o co w tym chodzi i co oznacza to w praktyce.

PS To prawda że haste zwiększa szanse na critical?

Tzn można by tak powiedzieć z tego względu że haste zwieksza szybkość ataków, czym ataki szybsze tym jest ich więcej w danej jednostce czasu, czym wiecej atakow tym wiecej z nich może critować. Więc reasumując cel z 0 haste ma mniej critów od celu z XXX haste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj czegoś nie rozumiem... Zainstalowałem sobie po jakimś czasie WoW-a, w sensie, że ściągnąłem trialowy instalator. Zainstalowałem sobie, git bit majonez. Teraz problem... Chcę zainstalować TBC, więc wkładam płytkę do napędu i wyskakuje mi "Play The Burning Crusade". O co chodzi ?! WoW-a oraz TBC nie miałem na swoim PC prawie rok ! Jak mogę to zainstalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:53, Burszurasek napisał:

A ja tutaj czegoś nie rozumiem... Zainstalowałem sobie po jakimś czasie WoW-a, w sensie,
że ściągnąłem trialowy instalator. Zainstalowałem sobie, git bit majonez. Teraz problem...
Chcę zainstalować TBC, więc wkładam płytkę do napędu i wyskakuje mi "Play The Burning
Crusade". O co chodzi ?! WoW-a oraz TBC nie miałem na swoim PC prawie rok ! Jak mogę
to zainstalować ?

Odinstaluj tego trialowego syfa i od nowa nagraj WoWa a potem TBC. Jakby dalej były problemy to wykasuj wszystko co znajdziesz o wowie z rejestrów i nie ma prawa nie dać się zainstalować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2009 o 01:11, Kryhuu napisał:

Odinstaluj tego trialowego syfa i od nowa nagraj WoWa a potem TBC. Jakby dalej były problemy
to wykasuj wszystko co znajdziesz o wowie z rejestrów i nie ma prawa nie dać się zainstalować.
:)


Już ktoś inny wszystko mi wytłumaczył. :D Ale dzięki za chęci - nagrodę odbierzesz w niebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:53, Burszurasek napisał:

Zainstalowałem sobie po jakimś czasie WoW-a


I tym samym odpowiedziałeś już na swoje pytanie.

Jeśli wszystko działa to się nie przejmuj. Jeśli masz problem z wejściem do gry, to odinstaluj triala i zainstaluj WoWa jeszcze raz (najlepiej ściągnij w całości klienta ze strony Blizza).

Jeśli instalowałeś ''triala'' za pomocą programu InstallWoW.exe ściągniętego ze strony Blizza, to masz już pełną wersje klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 01:16, Burszurasek napisał:

Już ktoś inny wszystko mi wytłumaczył. :D Ale dzięki za chęci - nagrodę odbierzesz w
niebie. :)

A ja dopiero teraz zauważyłem, żeś Proboś panicku. :D

I pytanie do tłumu:
Czy da się kupić samego keya do wowa i tbc? Tzn jeżeli mam konto na trialu, to muszę kupować battle chesta, żeby sobie pograć, czy można dostać gdzieś samego keya do aktywacji że tak to nazwę usługi? :> I jeśli tak, to jak to się będzie miało cenowo do tego battle chesta, którego można dostać teraz poniżej 100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2009 o 01:49, Wojman napisał:

Dzięki wielkie, ale - ouch - słabo z ceną trochę. Chyba jednak bardziej ekonomicznie byłoby zainwestować te 15 zł więcej w battlechesta. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 10:44, KaPe napisał:

World Firsta na C''thun 1.0 też nie było, a wiele czołowych gildii jest zdania, że Alone
in Darkness jest niewykonalny.


To wiele czołowych gildii właśnie dostało slap on their face.

http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=68024.0

Exodus (US-Ysondre) zdobyło world firsta Alone in the Darkness (25). Gratulacje dla Exodus i gratulacje dla Blizza za przygotowanie naprawdę trudnego, ale WYKONYWALNEGO hard mode''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 09:39, Michal256 napisał:

Exodus (US-Ysondre) zdobyło world firsta Alone in the Darkness (25). Gratulacje dla Exodus
i gratulacje dla Blizza za przygotowanie naprawdę trudnego, ale WYKONYWALNEGO hard mode''a.

Przeczytałeś posta od Exodus? Sami piszą, że nie są przekonani, że uda im się to powtórzyć, a zabili go fartem. Plus, mamy dodatkowe buffy związane z eventem - niby mało znaczące, ale każdy drobiazg może pomóc.

Plus, nerf mimirona nie był ogłoszony do następnego dnia, kto wie jak było z YS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić które realmy są nowe (np. po datach)? Interesuje mnie który realm pvp (ew. RPPvP) jest najnowszy.

PS Czy na arenach można grać pomiędzy realmami tak jak bg czy nie? (raczej nie... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 11:11, KaPe napisał:

Przeczytałeś posta od Exodus? Sami piszą, że nie są przekonani, że uda im się to powtórzyć,
a zabili go fartem. Plus, mamy dodatkowe buffy związane z eventem - niby mało znaczące,
ale każdy drobiazg może pomóc.

Plus, nerf mimirona nie był ogłoszony do następnego dnia, kto wie jak było z YS.


Trochę ciężko się dostać na stronę Exodus.

To że nie są do końca przekonani, to jeszcze nic nie oznacza. Nie każda walka jest przez graczy w 100% opanowana po pierwszym killu. Jeszcze często później popełnia się błędy.

Z tygodnia na tydzień gildie będą tam wracać z lepszym gearem (bo wątpię żeby już wszyscy mieli najlepszy sprzęt ze wszystkich obecnych hard mode''ów).

A buffy? O jakich buffach mówisz? Jeden z midsummera jest strefowy (masz go w strefie gdzie pali się płomień Twojej frakcji, w instancji nie masz płomieni). Drugi (za taniec), jeśli dobrze pamiętam to znika podczas zone''owania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 13:47, Michal256 napisał:

To że nie są do końca przekonani, to jeszcze nic nie oznacza. Nie każda walka jest przez
graczy w 100% opanowana po pierwszym killu. Jeszcze często później popełnia się błędy.

Gracze z czołówki potrafią raczej odróżnić farmę od farta, i gdy mówią, że wątpią w powtórzenie killa - bo gwiazdy już się tak nie ułożą - to raczej im wierze.

Dnia 26.06.2009 o 13:47, Michal256 napisał:

Z tygodnia na tydzień gildie będą tam wracać z lepszym gearem (bo wątpię żeby już wszyscy
mieli najlepszy sprzęt ze wszystkich obecnych hard mode''ów).

Albo oleją. Liczyć na wygraną w totka i ponowny fart by ubić, jednocześnie wipując setki razy? Wątpliwe.

Dnia 26.06.2009 o 13:47, Michal256 napisał:

A buffy? O jakich buffach mówisz? Jeden z midsummera jest strefowy (masz go w strefie
gdzie pali się płomień Twojej frakcji, w instancji nie masz płomieni). Drugi (za taniec),
jeśli dobrze pamiętam to znika podczas zone''owania.

Consumable. Łącznie wychodzi, ile, 3% kryta, ~50sp, 20 haste, 20 hit, cośtam staminy. Niby nic niezwykłego, ale jakby zsumować, to jest to pare ładnych darmowych epixów. A i tak ubity fuksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się