Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2009 o 14:33, Burszurasek napisał:

Może mi ktoś tak na szybko przypomnieć, jak się instalowało mody ? Bo mi wyleciało z
głowy ;c
Z góry dzięki.


Ctr+c, ctrl+v w katalogu .../World of Warcraft\Interface\Addons . Wrzucać tylko foldery z plikami addonów (folder w folderze lub nierozpakowany addon nie zadziała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:33, Burszurasek napisał:

Może mi ktoś tak na szybko przypomnieć, jak się instalowało mody ? Bo mi wyleciało z
głowy ;c
Z góry dzięki.


Problem rozwiązany, wszystkim potencjalnym pomocnikom, dziękuję za chęci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ugrw wtF!!!!!!
Zbanowali mnie na wowie!!!!! coo!!! oczywiście pisze że Duration: 48 Hours !!
nie nie nie kur... !! dobra opanuje się...
To tak gram sobie właśnie robiąc moim rogalem nabiwszy właśnie 40 lvl oraz zdobywając super itemki w uldaman czy jakoś tak aż tu w końcu tak jakby dzwonek ustawiony tylko głośniejszy(ten z wowa) i lepszy oraz koło mapki nagle pojawił się niebieski napis ze znaczkiem Blizzard gm want to speak to you.,, no to zaraz serce podbiło mi się do gardła a ręce miały -50 stopni i drżały aż nie mogłem nacisnąć na ten pie... obrazek no dobra nacisnąłem pisało że gm che rozmawiać i czy możesz poświęcić troszeczkę czasu no to napisałem "sure" a on pisze mi zaraz ze twoje konto zostanie zbanowane w sprawie rozwiązaniu sprawy no to ja oczywiście lol i o co chodzi jakiś żart czy jak?(oczywiście napisałem to po angielsku :) gm oczywiście nic nie odpisał i dostałem dc oczywiście próbując znowu się zalogować chyba wiecie jaki był napis!!!!! zabije....
no to wbijaj ma stronę wowa i zalogowawszy się pisze

"This account has been temporarily suspended from accessing World of Warcraft. Please note, if your account is under Final Review the duration below is subject to change (up to permanent).
Duration: 48 Hours
An email has been sent to the registered address on the account with the reason for this suspension or review. If you would like to appeal this decision or did not receive the message please contact our Account Administration team via our webform.
Don''t have access to your registered email address? Click Here.
If you logged in with Battle.net account and you have more wow licences attached, click here to select another wow account. "

Agrr oczywiście po przeczytaniu tekstu zaraz wszedłem na e-mail noooo a tam oczywiście co???
nic!!! nic nie ma !! grrr za co?? za co się pytam ten ban??!!
a na koniec dowód !!!

20090627171627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że czegoś przypadkiem nie przeskrobałeś?

Oraz że nikt nie miał dostępu do Twojego konta?

Czy w trakcie gry lub podczas logowania zdarzały się losowe DC, w trakcie gdy internet działał normalnie? Takie DC może być spowodowane np. próbą zalogowania się na to samo konto z innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:15, Michal256 napisał:

Czy w trakcie gry lub podczas logowania zdarzały się losowe DC, w trakcie gdy internet
działał normalnie? Takie DC może być spowodowane np. próbą zalogowania się na to samo
konto z innego miejsca.


DC to były ale nie sądzę żeby ktoś inny próbował wbić się na moje konto ponieważ dużo ludzi miało takie problemy na moim serwerze i blizzard musiał go wyłączyć na noc :( oraz pisało to w notce przy logowaniu no i od tego czasu dc się prawie nie zdarzało...

No ale ten ban tylko na 48 godzin czy się mylę??:...
ehh i tak do dużo za niewinność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jeszcze 10 miesiecy temu mialem pelną wersje gry. Od czasu do czasu gralem w triale i zrobilo się coś dziwnego. Ostatnio mój launcher nie wyswietla mi zadnych informacji o eventach itd tylko to co mam zrobić, aby moje konto przestalo być trialowe i stało sie pełnym. Czy jak kupie sobie prepaida i zlaoguje sie na moje wlasne to wszystko wróci do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:03, Szejku napisał:

Powiedzcie jeszcze 10 miesiecy temu mialem pelną wersje gry. Od czasu do czasu gralem
w triale i zrobilo się coś dziwnego. Ostatnio mój launcher nie wyswietla mi zadnych informacji
o eventach itd tylko to co mam zrobić, aby moje konto przestalo być trialowe i stało
sie pełnym. Czy jak kupie sobie prepaida i zlaoguje sie na moje wlasne to wszystko wróci
do normy?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:20, Redjevel napisał:

No ale ten ban tylko na 48 godzin czy się mylę??:...


Ban tymczasowy, szkoda że nie pofatygowałeś się aby zrobić screenshota z rozmowy z GMem... Zapewne scamming (oszukiwanie i przekręty w handlu i AH), obraza kogoś lub przeklinanie lub też łamiące w znaczący sposó regulamin imię postaci. Albo jakaś pomyłka... Nie miałeś ostatnio żadnych problemów z kradzieżą konta? Bo w takich przypadkach banują czasami konto żeby przeprowadzić spokojnie śledztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio siedliśmy sobie z kumplami i zastanawialiśmy się do jakiej klasy postaci z wow jest podobny wiedźmin i wymyśliliśmy ze do paladyna. Jakie jest wasze zdanie?
PS. Wiem ze to durne pytanie, ale strasznie mi się nudzi.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przekręty na ah wprawdzie dosyć szybko dorobiłem się 1800golda moim rogalem przez "kupowanie i sprzedawanie noo ale to nie łamie żadnego regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:53, Redjevel napisał:

Jak przekręty na ah wprawdzie dosyć szybko dorobiłem się 1800golda moim rogalem przez
"kupowanie i sprzedawanie noo ale to nie łamie żadnego regulaminu...


Wiesz, jeszcze nie przypominam sobie że kiedykolwiek ktoś dostał bana całkowicie za niewinność. Najczęstszą przyczyną jest kradzież konta (i nieświadomość tego że ktoś łamie regulamin na koncie właściciela). Jeszcze raz polecam przeskanowanie kompa jak należy.

Drugim częstą pojawiającym się przypadkiem, są krzykacze którzy coś przeskrobali w grze, a potem za wszelką cenę chcą oczernić Blizza i dowieść że jest to nieuczciwa firma.

Polecam zajrzeć tu: http://www.wow-europe.com/en/policy/
tu: http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html
tu: https://signup.wow-europe.com/optin_en.html
a przeczytać wszystkie 3 strony regulaminu pojawiającego się przy pierwszym uruchomieniu gry (usunięcie/zmiana nazwy folderu WTF spowoduje reset konfiguracji gry i wywoła regulaminy, potem możesz przywrócić dawny folder WTF).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja bardziej (albo mniej?) zaawansowana: otworzyć w notatniku plik config.wtf i zmienić wartości w punktach "SET readTOS" i "SET readEULA" z 1 na 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się