Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

(...)
a czemu by nie złużyc jednego gcd dla corru może wydaję się że robi śmieszny dmg w destro ale w końcowych statystykach wypada dość pomyslnie, ja osobiście nie zauwazłyem żebym tracił na dps rzucjąc corru co 18sec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecinki nie gryzą, sprawdzanie pisowni też...

Litości, potem się dziwić, że ludzie uznają graczy MMO za popaprańców i psycholi. Piszcie poprawnie do jasnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:08, Azvar napisał:

Jak to warrior był (już)? :p Tak czy siak: mi się bardzo przyjemnie levelowało w Assassination
w buildzie w zasadzie typowo raidowym, próbowałem też Combat ale moim zdaniem jest nudne,
no i jednak nic nie bije rogala z dwoma groźnie wyglądającymi sztyletami i sprzedawania
krytycznych ciosów w plecy :)

Mi się combat ze swordami podobał, imo lepiej wyglądają niż te dwa, króciutkie sztylety :P Ja po wielkich trudach osiągnąłem na razie lvl 52 i teraz się zastanawiam, czy lepszy jest build z hemo i shadow stepem, czy może jeszcze muti. Spróbowałbym wszystkich, ale nie mam tyle kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:42, Astropath napisał:


Często magowie wymieniają sie Focus Magic bo to wielki buff ( 6 % crita droga nie chodz ) Tak wiec odpowiedx na Twoje pytanie brzmi, tak to sie stackuje.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 22:01, asfodel napisał:

Nagraj sobie te ściągnięte patche na pendrive/CD/DVD żeby mieć na zapas i nie pobierać
ich ponownie przy ewentualnej reinstalacji WoW-a. Usunięcie ich z folderu gry nie powinno
wywołać żadnych negatywnych skutków.




DZięki. DZiała bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wydało się, że 1 kill Yogg Sarona z 0 Watcherami był oszukany, a gildia dostała bana na 72h. To tyle jeśli chodzi o "wróca z lepszym sprzętem i będzie łatwiej" czy "są tak dobrzy, że znaleźli taktyke, jakiej nie wymyśliło 10 innych gildii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 10:30, Michal256 napisał:

Ale przypadkowy kill to też nie był :P

Najwidoczniej "element szczęścia" dotyczył tego, czy dostaną bana czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:42, Jeggred napisał:

http://blue.mmo-champion.com/1/18031079410-factionchange-service-in-the-works.html -
W dalekiej przyszłości będzie możliwość zmiany między Hordą a Alliantami (odpłatnie oczywiście).
Będzie to kontrolowane (balans servera), będą zasady które będą to ograniczać etc.


Jeżeli to będzie kontrolowane (balans serwera?), to ja jestem święty Franciszek. Wiele osób z pewnością będzie chciało połączyć tą usługę z transferem na inny serwer, w końcu kto by chciał grać z tymi wszystkimi ludźmi, którzy go wcześniej gankowali/campowali/których sam gnębił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne znajdą się chętni, którzy zechcą gnębić swoich dawnych znajomych z serwera (za wszystkie wipe''y, loot drama, ninja looty, leaverów w PUGach itd :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 11:15, Azvar napisał:

Jeżeli to będzie kontrolowane (balans serwera?), to ja jestem święty Franciszek. Wiele
osób z pewnością będzie chciało połączyć tą usługę z transferem na inny serwer, w końcu
kto by chciał grać z tymi wszystkimi ludźmi, którzy go wcześniej gankowali/campowali/których
sam gnębił :P


Ja tam w świętych jakoś nie wierze, no ale skoro się upierasz ... :P

Jasne, że będzie tak, że ludzie będą kombinować jak się da. Ale jednak wątpię, żeby to było zostawione ot tak sobie. Być może będą też darmowe "przejścia" z hordy na alli (albo odwrotnie), na niektórych serwerach, żeby zbalansować stosunek hordy do aliantów. Albo na niektórych będzie to zablkowane, albo tylko z jednej frakcji na drugą. W dodatku Blizzard mówił o jakiś zasadach czy coś.

Tak tak... wiem, że to co mówię brzmi jak utopia, ale bądźmy dobrej myśli :P. Ja samego pomysłu nie potępiam. Być może ułatwi to niektórym znalezienie gildii, albo ułatwi rekrutacje do nich.

Ale też się tak zastanawiam. Skoro zmiana z jednej frakcji na drugą oznacza zmianę rasy, to może będzie również możliwość zmiany rasy w danej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem w końcu moim DK 68 level i nareszcie wkroczyłem do northrend:> Przy tej okazji pobawiłem się talentami i mój build blood zmieniłem na unholy http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=23050205000000000000000000000000000000000000000000000000230230330003215203150203103151&glyph=082722040506&version=9757
Wszytko uzupełniłem w unholy, resztę oczywiście w blood(dałem też glyph''y). W porównaniu do mojego wcześniejszego ustawienia, które wyglądało tak http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/deathknight/talents.html?tal=23050215330233032002200013510000000000000000000000000000230000300000000000000000000000 była to zmiana na gorsze:d DPS nawet o połowę mniejszy, więcej nieprzyjemnych sytuacji gdy mój pasek zdrowia niebezpiecznie malał i konieczna regeneracja życia - co wcześniej mi się nie zdarzało. Najwyraźniej potencjał unholy pokazuje się dopiero na 80 lvl bo obecnie bieda.
btw wymyśliłem takie cośxD Na 80 na pewno będę z tym chodził
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/deathknight/talents.html?tal=23050205300033132012230013003250000030000000000000000000230030300000000000000000000000
Na raidach, czy w walce ze zwykłymi mobami bardzo rzadko, a czasami wcale nasze życie spada poniżej 75%. Inwestowanie w blood gorged się nie opłaca:P Tak samo sprawa ma się z dancing rune weapon. Skuteczność tego skilla objawia się tylko, gdy mamy te 130 runic power i akurat jest Heroism;S Mam jeszcze 3 talenty, ale nie wiem w co je dać... dla przyjemności wybrałbym Vendetta.

Ktoś gra na Sunstrider ? Byłoby miło z kimś razem pograć :D Moja postać http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sunstrider&n=Oscrees

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/deathknight/talents.html?tal=23050215330233032002200013510000000000000000000000000000230000300000000000000000000000

Dnia 30.06.2009 o 12:38, In_The_End napisał:

była to zmiana na gorsze:d DPS nawet o połowę mniejszy,


O unholy nic nie napiszę, ale w tym bloodowym dobrze byłoby dodać jeszcze Sudden Doom, a z ewentualnym Vampiric Blood i Mark of Blood byłby dobry do levelowania.

Dnia 30.06.2009 o 12:38, In_The_End napisał:


Na raidach jako dps? Aznar wrzucał tu nie tak dawno linka do mocnej postaci na armory, ale już zmieniła talenty i teraz ma na blood tanka, a dps na unholy. W każdym razie bloodowy dps nie miał Mark of Blood ani Improved Blood Presence, bo mu to niepotrzebne. Miał za to zarówno Blood Gorged jak i Dancing Rune Weapon i zero punktów we frost.

Dnia 30.06.2009 o 12:38, In_The_End napisał:

Na raidach, czy w walce ze zwykłymi mobami bardzo rzadko, a czasami wcale nasze życie
spada poniżej 75%.


To zdanie po polsku nie ma większego sensu, ale zakładam że twierdziż, że przez większość czasu na raidach i w walce z mobami życie jest poniżej 75%. Nie zauważyłem czegoś takiego, często mam je właśnie powyżej. Poza tym Blood Gorged pozwala też zignorować 10% armora i ten efekt jest niezależny od zdrowia.

Dnia 30.06.2009 o 12:38, In_The_End napisał:

Inwestowanie w blood gorged się nie opłaca:P Tak samo sprawa ma się
z dancing rune weapon. Skuteczność tego skilla objawia się tylko, gdy mamy te 130 runic
power i akurat jest Heroism;S


O, a uzasadnisz jakoś? Ja tam wolę te +50 obrażeń nawet przy normalnym 100 runic power co 1,5 minuty i 10-15 sekund w zupełności wystarczy. Runic power można szybko zregenerować.

Dnia 30.06.2009 o 12:38, In_The_End napisał:

Mam jeszcze 3 talenty, ale nie wiem w co je dać... dla
przyjemności wybrałbym Vendetta.


To raczej nie do raidowania. Buld o którym mówiłem wcześniej miał jeszcze Necrosis z unholy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem dlaczego... bo czas tego gcd jest lepiej zużyty na dodatkowy Incinerate, zadasz nim więcej obrażeń niż Corr. Dodatkowo wtedy podczas sytuacji, gdy musisz się ruszyć tracisz jeszcze więcej dpsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:08, Azvar napisał:

Jak to warrior był (już)? :p Tak czy siak: mi się bardzo przyjemnie levelowało w Assassination
w buildzie w zasadzie typowo raidowym, próbowałem też Combat ale moim zdaniem jest nudne,
no i jednak nic nie bije rogala z dwoma groźnie wyglądającymi sztyletami i sprzedawania
krytycznych ciosów w plecy :)


W sensie, ze pytałem o niego :P A jeszcze co do warriora w protection, to lvluje się go z bronią 1H i tarczą? Czy da sie też z 2H?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 19:20, Kresseleth napisał:

A jeszcze co do warriora w protection, to lvluje się
go z bronią 1H i tarczą? Czy da sie też z 2H?


A czym będziesz robić Shield Slam, Shield Bash i Shield Block/Wall w razie czego? :) Ja levelowałem w full tanking gearze i było całkiem spoko (ale na pojedyńcze cele powolne, ale przynajmniej ciężko jest zginąć w trakcie levelowania). Możesz się bawić w zmienianie gearu na coś co nazywa się TPS (Threat Per Second, gear nastawiony na aggro i tym samym na staty do DPS), ale do prawdy niewiele to daje i nie jest warte zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Przymierzem od początku. Poznałem wszystkie zakamarki i tajemnice;p Teraz chciałbym spróbować Hordą pograć i tu moje pytanie. Znacie jakiś serwer RPPvP/PvP na którym jest jaska gildia rajdująca i "arenowująca" (nie wiem czy dobrze napisałem;p) I który jest dość zaludniony. Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się